Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM sprint kvalifisering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint kvalifisering
Arrangørorganisasjoner: Sandnes IL (Rogaland) / Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 26 mai 2018

H21 Gjest

3 810 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander ChepelinHalden SK13:483:37
2Stepan MudrakFredrikstad SK14:39+0:513:50

D 19-20 Heat 1

3 120 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin SandstadFreidig13:514:26
2Oda J SikkelandIL Tyrving14:23+0:324:36
3Thea Sildnes BaklidKonnerud IL14:52+1:014:45
4Synne StrandAsker Skiklubb14:55+1:044:46
5Anne Willkommen EikenNTNUI15:25+1:344:56
6Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)15:26+1:354:56
7Ragnhild EideByåsen IL15:29+1:384:57
8Agnethe HasliGjø-Vard OL15:30+1:394:58
9Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering16:12+2:215:11
10Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss16:26+2:355:16
11Kårhild Husby NordstadNTNUI16:42+2:515:21
Vera MelkildFreidigdiskvalifisert
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SKikke startet

D 19-20 Heat 2

3 010 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)14:034:40
2Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb14:36+0:334:51
3Ane DyrkornEiker OL14:37+0:344:51
4Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK14:38+0:354:51
5Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb14:49+0:464:55
6Line SølbergIL Leik15:00+0:574:59
7Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)15:19+1:165:05
8Karoline AuneHalden SK15:22+1:195:06
9Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)15:38+1:355:11
10Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK15:47+1:445:14
11Thea DyrkornEiker OL15:52+1:495:16
12Emilie WestinNydalens SK17:36+3:335:50
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFikke startet

D 17-18 Heat 1

3 120 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragne WiklundNydalens SK13:424:23
2Karen Hoel JomaasFossum IF14:46+1:044:43
3Lene Berg HanssenByåsen IL14:48+1:064:44
4Maren NorderudIL Tyrving15:03+1:214:49
5Hedda Raadal BjørloHalden SK15:15+1:334:53
6Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett15:37+1:555:00
7Mina JørgensenIL Tyrving15:57+2:155:06
8Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular16:00+2:185:07
9Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL16:12+2:305:11
9Kristine Eide RappRaumar Orientering16:12+2:305:11
11Hedda SkatvedtRaumar Orientering16:19+2:375:13
12Åsne Naadland HoloFossum IF16:29+2:475:16
13Nora SvendsenGanddal IL16:32+2:505:17
14Emma Meyer LarssonIL Tyrving16:35+2:535:18
15Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering16:57+3:155:25
16Helene EgerKongsberg OL17:36+3:545:38
17Solveig LetmolieEiker OL18:35+4:535:57
18Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb18:40+4:585:58
19Frida Bakken UlsethNydalens SK22:02+8:207:03
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SKikke startet

D 17-18 Heat 2

3 010 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Kilskar GrevskottFrol IL14:004:39
2Marie LilandNydalens SK14:35+0:354:50
3Hanne VassendPorsgrunn OL14:40+0:404:52
4Jenny BaklidKonnerud IL14:42+0:424:53
5Silje Marie VågeAsker Skiklubb14:58+0:584:58
6Tale StrandKongsberg OL15:03+1:035:00
7Marlin HaavengenKongsberg OL15:16+1:165:04
8Elise AusenPorsgrunn OL15:25+1:255:07
9Mari Landro SvingheimKonnerud IL15:29+1:295:08
10Anniken RanvikKonnerud IL15:36+1:365:10
11Malin HaugeHisøy OK15:48+1:485:14
12Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK15:52+1:525:16
13Mari Strømme LidVaregg Fleridrett15:53+1:535:16
14Ingeborg RognstadHadeland OL16:47+2:475:34
15Maria Rørvik HaverLillomarka OL17:07+3:075:41
16Silje MorlandstøEiker OL17:50+3:505:55
17Christine HoenEiker OL18:36+4:366:10
18Katherine EstepKonnerud IL20:54+6:546:56
Karianne Olsvik DengerudNydalens SKdiskvalifisert

D 17-18 Heat 3

3 070 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid G. KvålsgardFossum IF14:334:44
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL15:09+0:364:56
3Andrea RanvikKonnerud IL15:21+0:485:00
4Ane Sofie KroghOppsal Orientering15:33+1:005:03
5Aurora GjølsjøOK Moss15:40+1:075:06
6Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL16:06+1:335:14
7Solveig Eline BergIL Tyrving16:56+2:235:30
8Hanne Eide RappRaumar Orientering17:13+2:405:36
9Ingunn Torød BusetGneist, IL17:28+2:555:41
10Sigrid EkelandOddersjaa SSK17:40+3:075:45
11Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK17:44+3:115:46
12Tomine Lysaker SandenEiker OL17:46+3:135:47
13Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett17:57+3:245:50
14Karoline BjørnerødOK Moss18:07+3:345:54
15Andrea VaneboKongsberg OL18:16+3:435:57
16Synne Marie KvammeWing OK18:29+3:566:01
17Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL18:39+4:066:04
18Ingrid Lund HovdenIL Tyrving19:11+4:386:14
Pernille KatlaFossum IFdiskvalifisert

D 21 Heat 1

3 310 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK13:244:02
2Ingeborg EideByåsen IL13:41+0:174:08
3Kine Hallan SteiwerHalden SK14:18+0:544:19
4Iliana IlievaHalden SK14:23+0:594:20
5Agnes LeoHalden SK14:29+1:054:22
6Lone MalmgrenHalden SK14:53+1:294:29
7Emma ArnesenByåsen IL15:00+1:364:31
8Lone BrochmannBækkelagets SK15:01+1:374:32
9Runa FremstadLarvik OK15:12+1:484:35
10Maren GrandeFrol IL15:19+1:554:37
11Vilde MalmeiNTNUI15:22+1:584:38
12Jorunn KvaklandNTNUI16:21+2:574:56
13Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb17:45+4:215:21
14Stefani PopovaHadeland OL18:24+5:005:33
15Eva TesarovaWing OK19:45+6:215:58
16Helene OmdalNTNUI20:19+6:556:08
17Vibeke ØyeIL Gular29:50+16:269:00
Aud Hognestad TaksdalGanddal ILdiskvalifisert

D 21 Heat 2

3 170 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering13:154:10
2Siri UlvestadNydalens SK13:42+0:274:19
3Ingjerd MyhreKongsberg OL13:52+0:374:22
4Emilie Westli AndersenLøten o-lag13:56+0:414:23
5Marion HuberNydalens SK14:14+0:594:29
6Eirin Svanøe-HafstadFrol IL14:18+1:034:30
7Marjo LiikanenGanddal IL14:43+1:284:38
8Tonje VassendNTNUI15:20+2:054:50
9Christiane TrösseVaregg Fleridrett15:30+2:154:53
10Julie StørmerFossum IF15:31+2:164:53
11Synne BaklidKonnerud IL15:55+2:405:01
12Mariell ArntzenGneist, IL16:36+3:215:14
13Marianne DæhliNydalens SK17:09+3:545:24
14Marie Hammer IversenØstmarka OK17:59+4:445:40
15Silje Skorve SkarpeidGanddal IL18:45+5:305:54
16Doris Stien KaspersenMo OK21:00+7:456:37
Ragnhild HjermstadFossum IFikke startet

D 21 Heat 3

3 230 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid AlexandersenNTNUI13:554:18
2Andrine BenjaminsenLillomarka OL14:18+0:234:25
3Lizzie InghamHalden SK14:25+0:304:27
4Kristine FjellangerVaregg Fleridrett14:37+0:424:31
5Elise EgsethNydalens SK14:47+0:524:34
6Kristine BergliaEiker OL15:24+1:294:46
7Evine Westli AndersenLøten o-lag15:28+1:334:47
8Marthe GløersenBækkelagets SK15:30+1:354:47
9Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL16:33+2:385:07
10Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett17:51+3:565:31
11Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering18:11+4:165:37
12Trine BolstadGanddal IL18:35+4:405:45
13Kristine AusenNTNUI19:19+5:245:58
14Marte Hoff HagenNTNUI19:26+5:316:00
15Martha Kalvig SkoganNydalens SK19:48+5:536:07
16Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL22:27+8:326:57
17Pernille Ronæss MellebyStavanger Orienteringsklubb27:34+13:398:32

H 17-18 Heat 1

3 550 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Spets StorhovFreidig13:343:49
2Marius AurebekkKristiansand OK13:45+0:113:52
3Elias Skjolden SørensenLillomarka OL14:33+0:594:05
4Aslak HeimdalKonnerud IL14:40+1:064:07
5Sander ArntzenAsker Skiklubb14:43+1:094:08
6Peter GisholtFossum IF15:06+1:324:15
7Vegard KittilsenFreidig15:29+1:554:21
8Sivert Sande KvermeFossum IF15:38+2:044:24
9Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL15:43+2:094:25
10Stian RykkjeVaregg Fleridrett15:45+2:114:26
11Per Clemet WisløffAsker Skiklubb15:56+2:224:29
12Jonas GrønliFreidig16:23+2:494:36
13Petter Liabakk EriksenByåsen IL16:25+2:514:37
14Jakob MoOL Toten-Troll16:26+2:524:37
15Anders HorveiRaumar Orientering16:27+2:534:38
16Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL16:41+3:074:41
17Jo Even KolstadFreidig16:52+3:184:45
18Ådne Skjæveland JøssingWing OK17:48+4:145:00
19Sølve DrageKongsberg OL17:49+4:155:01
20Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL18:49+5:155:18
21Tor Magnus GrøstadØstmarka OK21:30+7:566:03
Bendik EliassenFredrikstad SKikke startet

H 17-18 Heat 2

3 540 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Niels Christian HellerudHalden SK13:573:56
2Isak JonssonNydalens SK14:14+0:174:01
3Trym B IslandOL Tønsberg og omegn14:47+0:504:10
4David RundeKristiansand OK15:04+1:074:15
5Even LindaasVang OL15:05+1:084:15
6Elias ØhmanGjø-Vard OL15:15+1:184:18
7Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL15:25+1:284:21
8Jostein Svaland DaleVang OL15:28+1:314:22
9Anders VestølVegårshei IL15:43+1:464:26
10Skjalg NysæterSkien Ok15:46+1:494:27
11Eivind Berner MyhreFossum IF16:11+2:144:34
12Rasmus MathisenPorsgrunn OL16:19+2:224:36
13Eirik Høst FossgardLillomarka OL16:29+2:324:39
14Even GravningenStokke IL16:41+2:444:42
15Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn16:55+2:584:46
16Mathias RosenlundVaregg Fleridrett17:21+3:244:54
17Håkon HolstadFreidig17:30+3:334:56
18Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering19:45+5:485:34
Magnus GjerstadVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Matias NissenFreidigdiskvalifisert
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gulardiskvalifisert
Emil StørmerFossum IFikke startet

H 17-18 Heat 3

3 560 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK13:543:54
2Lars Young VikNydalens SK14:12+0:183:59
3Kristian PyttenKristiansand OK14:17+0:234:00
4Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb14:24+0:304:02
5Scott JuvikIL Gular14:26+0:324:03
6Jens Johan BrekkeLillomarka OL14:43+0:494:08
7Kristian RykkjeVaregg Fleridrett14:44+0:504:08
8Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering14:46+0:524:08
9Mats EidsmoFreidig14:47+0:534:09
10Kristian Fredrik LynumFreidig15:18+1:244:17
11Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn15:29+1:354:20
12Gaute Kvittum NytrøenTynset IF15:30+1:364:21
13Sondre OttesenFredrikstad SK15:55+2:014:28
14Lars SandstadFreidig15:56+2:024:28
15Andreas RambergØstmarka OK16:05+2:114:31
16Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering16:18+2:244:34
17Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn16:33+2:394:38
18Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL18:14+4:205:07
19Runar Saur ModahlFredrikstad SK20:18+6:245:42
Eirik ImrikFredrikstad SKikke startet
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubbikke startet

H 19-20 Heat 1

3 550 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias JonssonNydalens SK13:143:43
2Lukas LilandNydalens SK13:16+0:023:44
3Sebastian DalandKristiansand OK13:34+0:203:49
4Anders HagaRaumar Orientering13:48+0:343:53
5Oskar Spets StorhovFreidig13:49+0:353:53
6Oscar LyngenFreidig13:51+0:373:54
7Sindre R HoltHedrum OL13:59+0:453:56
8Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK14:04+0:503:57
9Einar MelsomFossum IF14:26+1:124:03
10Anders HaugskottOL Trollelg14:41+1:274:08
11Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI15:02+1:484:14
12Sander H. RogndokkenNydalens SK15:09+1:554:16
13Håkon LundKongsberg OL15:14+2:004:17
14Simen BallangrudOL Toten-Troll15:42+2:284:25
15Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF16:12+2:584:33
16Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK16:56+3:424:46
17Per Ivar StoklandGanddal IL17:03+3:494:48
Bjørnar LøvliAsker Skiklubbdiskvalifisert
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet

H 19-20 Heat 2

3 540 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Langedal BreivikNydalens SK13:073:42
2Jørgen BaklidKonnerud IL13:16+0:093:44
3Kasper FosserHeming Orientering13:30+0:233:48
4Øyvind HjermstadFossum IF13:50+0:433:54
5Håvard Sandstad EidsmoFreidig13:55+0:483:55
6Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb14:13+1:064:00
7Martin Borge HeirFossum IF14:22+1:154:03
8Mathias VindalFreidig14:32+1:254:06
9Mathias GløersenBækkelagets SK14:39+1:324:08
10Jostein TandbergNydalens SK14:44+1:374:09
11Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK15:06+1:594:15
12Even-Johan KaspersenMo OK15:07+2:004:16
13Mathias HermstadFreidig15:22+2:154:20
14Håkon KornmoPorsgrunn OL15:24+2:174:21
15Joar GjerdahlKonnerud IL15:35+2:284:24
16Jørgen WulfsbergNydalens SK16:33+3:264:40
17Lars SolliMo OK16:40+3:334:42
Einar EkelandOddersjaa SSKikke startet
Erling HjermstadFossum IFikke startet

H 21 Heat 1

3 810 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Aukrust OsmoenNydalens SK13:433:36
2Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett13:51+0:083:38
3Jonas Klausen EspedalNTNUI13:55+0:123:39
4Dag BlandkjennKristiansand OK13:58+0:153:39
5Bojan BlumensteinNydalens SK14:09+0:263:42
6Sindre JohannessenFreidig14:24+0:413:46
7Elias T. MølnvikNTNUI14:29+0:463:48
7Vegard DanielsenKristiansand OK14:29+0:463:48
9Oskar StørmerFossum IF14:43+1:003:51
10Håvard HagaNydalens SK14:54+1:113:54
11Ove BaardsgaardOL Trollelg15:04+1:213:57
12Oskar AndrénIL Leik15:21+1:384:01
13Stian SundsvikFrol IL15:26+1:434:03
14Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering15:43+2:004:07
15Fredrik OmdalGanddal IL15:51+2:084:09
16Ola KeiseråsIL Leik17:20+3:374:32
17Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)17:34+3:514:36
18Sondre Ruud BråtenNydalens SK18:22+4:394:49
Ulf Forseth IndgaardFrol ILikke startet

H 21 Heat 2

3 710 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg13:273:37
2Emil WingstedtHalden SK13:28+0:013:37
3Emil AhlbäckFossum IF13:51+0:243:43
4Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering13:52+0:253:44
5Karl FremstadIL Tyrving13:59+0:323:46
6Anders VisterNydalens SK14:02+0:353:46
7Carl Petter LyngenFrol IL14:09+0:423:48
8Thomas Natvig ÅrstadHalden SK14:13+0:463:49
9Albin LillieströmFreidig14:31+1:043:54
10Øyvind WiggenByåsen IL14:45+1:183:58
11Øyvind WatterdalHadeland OL15:47+2:204:15
12Trygve HeggedalKongsberg OL16:11+2:444:21
13Jakob Kalvig SkoganNTNUI16:13+2:464:22
14Eskil Sande GullordBækkelagets SK16:19+2:524:23
15Mathias BenjaminsenLillomarka OL17:18+3:514:39
16Asbjørn Magnus MidtbøWing OK17:26+3:594:41
Olai Stensland LillevoldNTNUIdiskvalifisert
Torgeir NørbechIL Tyrvingikke startet

H 21 Heat 3

3 730 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK13:113:32
2Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett13:13+0:023:32
3Matthew SpeakeBækkelagets SK13:25+0:143:35
4Henry McNultyNTNUI13:28+0:173:36
5Gaute FriestadKristiansand OK13:36+0:253:38
6Mattis HoltFreidig13:55+0:443:43
7Hans Petter MathisenFredrikstad SK14:11+1:003:48
8Audun HeimdalNTNUI14:15+1:043:49
9Andreas SølbergIL Leik14:18+1:073:50
10Andreas G. PoldenGneist, IL14:25+1:143:51
11Bjørn EkebergIL Tyrving14:28+1:173:52
12Henrik EijsinkNydalens SK14:39+1:283:55
13Morten Bjerga SundliGanddal IL16:25+3:144:24
14Martin ØhmanGjø-Vard OL18:13+5:024:53
15Sturla StokkelandÅlgård Orientering18:52+5:415:03
16Vegard ØlstadBækkelagets SK20:03+6:525:22
Hans Aleksander ØsthagenByåsen ILikke startet
Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor