Eventor

Norsk Orienterings sentrale IT-system

 
 

Annonser

IOF Eventor

Offisiell resultatliste for Urb-O løp 7 Fellesstart

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Urb-O løp 7 Fellesstart
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 7 mars 2017

H17-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Göran WinbladRehns BK20:43
2Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett22:32+1:49
3Scott JuvikIL Gular24:35+3:52
4Lars RøttingenIL Gular24:39+3:56
5Jostein KvaklandVaregg Fleridrett25:29+4:46
6Bjørn Johannessen FieldGneist, IL26:03+5:20
7Mathias RosenlundVaregg Fleridrett26:10+5:27
8Tore JuvikIL Gular26:22+5:39
9Kasper ValestrandVaregg Fleridrett27:20+6:37
10Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular27:24+6:41
11Johan EikangerIL Gular30:45+10:02
12Knut UtneFana IL33:43+13:00
13Endre Jostein BjørndalVaregg Fleridrett44:12+23:29

D17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett28:50

H-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik BohneVaregg Fleridrett25:07
2Ulrik HellenTIF Viking28:10+3:03
3Martin Krokeide OttesenTIF Viking28:16+3:09
4Tage RosenlundVaregg Fleridrett28:49+3:42
5Magnus Strømme LidTIF Viking29:44+4:37
6Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett32:32+7:25
7Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett40:49+15:42
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrettaktiv

D-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Strømme LidTIF Viking28:12
2Tora Aasheim NymarkTIF Viking28:23+0:11
3Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett38:32+10:20

H40-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett25:12
2Helge RosenlundVaregg Fleridrett27:25+2:13
3Sverre OttesenVaregg Fleridrett28:14+3:02
4Helge EmhjellenIL Gular32:32+7:20
5Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett39:58+14:46
Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Rune StadsnesIL Gulardiskvalifisert

D40-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett39:30
2Vibeke NymoVaregg Fleridrett41:27+1:57

H60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristian Hj. FalchIL Gular36:43
2Erling StrandBergens TF41:17+4:34
Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørg KocbachBergens TF39:20

HN

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas GarforsIL Gular49:45
2Johannes Berge StadsnesIL Gular50:47+1:02
Jonas BrackeTIF Vikingdiskvalifisert
Matti TorgersenBergens TFdiskvalifisert

DN

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett32:01
2Marie ThomassenVaregg Fleridrett45:23+13:22
Anne WestergårdVaregg Fleridrettdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

© Norges Orienteringsforbund