Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Urb-O løp 5 Individuell start

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Urb-O løp 5 Individuell start
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 7 februar 2017

H17-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett15:07
2Knut KyrkjebøTIF Viking17:11+2:04
3Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett17:22+2:15
4Lars RøttingenIL Gular18:11+3:04
5Mathias RosenlundVaregg Fleridrett18:53+3:46
6Bjørn Johannessen FieldGneist, IL19:44+4:37
7Scott JuvikIL Gular20:26+5:19
8Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular20:27+5:20
9Tore JuvikIL Gular20:57+5:50
10Andreas GrønbechAskøy OL23:03+7:56
11Knut UtneTIF Viking24:12+9:05
12Andreas NysæterBergens TF28:59+13:52
Kasper ValestrandVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D17-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett20:25
2Christiane TrösseVaregg Fleridrett20:37+0:12
3Constance StorvestreVaregg Fleridrett21:36+1:11
4Gunhild ForlandAskøy OL22:33+2:08
5Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett24:55+4:30
6Runa AlmelandFana IL26:37+6:12
6Ingrid EggenHaugesund IL Orientering26:37+6:12

H-16

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik BohneVaregg Fleridrett18:49
2Magnus Strømme LidTIF Viking22:05+3:16
3Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett22:18+3:29
4Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett23:03+4:14
5Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF23:34+4:45
6Martin Krokeide OttesenTIF Viking23:52+5:03
7Ulrik HellenTIF Viking24:48+5:59
8Eirik Bjerke OtteråTIF Viking25:19+6:30
9Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett28:14+9:25

D-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tora Aasheim NymarkTIF Viking21:18
2Mari Strømme LidTIF Viking22:32+1:14
3Marie Roll-TørnqvistFana IL31:16+9:58

H40-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sverre OttesenVaregg Fleridrett20:18
2Helge RosenlundVaregg Fleridrett21:06+0:48
3Kjetil DammTIF Viking21:20+1:02
4Lars H SmedsrudVaregg Fleridrett23:14+2:56
5Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett23:47+3:29
6Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett24:24+4:06
7Bård HeklandIL Gular25:37+5:19
8Rune StadsnesIL Gular29:03+8:45
9Sindre EkrheimBergens TF30:17+9:59
10Ole TørnqvistFana IL31:24+11:06
11Roger ErstadVaregg Fleridrett33:11+12:53
Tormod SkaugeIL Gulardiskvalifisert

D40-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina GogaBergens TF23:43
2Tove AasheimAskøy OL27:13+3:30
3Marian KjellevoldIL Gular28:08+4:25
4Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett30:37+6:54
5Hege FjellbirkelandIL Gular31:51+8:08
6May-lill DammTIF Viking37:30+13:47

H60-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus NatåsBergens TF22:33
2Magne RaadalFana IL28:51+6:18
3Erling StrandBergens TF31:24+8:51
4Kristian Hj. FalchIL Gular36:49+14:16
5Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking38:00+15:27
6Axel IngvaldsenTIF Viking40:00+17:27
Otto Grahl-NielsenBergens TFdiskvalifisert

D60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørg KocbachBergens TF28:05

HN

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rasmus JordeVaregg Fleridrett9:50
2Jonas BrackeTIF Viking14:15+4:25
3Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett15:01+5:11
4Olve AarsandVaregg Fleridrett15:04+5:14
5Jorgen RDVaregg Fleridrett15:54+6:04
6Andreas GarforsIL Gular37:02+27:12
7Olve HeklandIL Gular37:06+27:16
8Johannes Berge StadsnesIL Gular37:13+27:23

DN

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johanne LerøyVaregg Fleridrett12:45
2Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett19:31+6:46
3Marie ThomassenVaregg Fleridrett21:15+8:30
4Lea SkaugeIL Gular38:23+25:38
5Idun HeklandIL Gular39:28+26:43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor