Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Urb-O løp 3 Fellesstart

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Urb-O løp 3 Fellesstart
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 10 januar 2017

H17-

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Göran Winblad Rehns BK 14:44
2 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 15:06 +0:22
3 Petter Marki Erichsen Kristiansand OK 16:01 +1:17
4 Knut Kyrkjebø TIF Viking 16:02 +1:18
5 Haugland Kim Andre Varegg Fleridrett 16:08 +1:24
6 Aune Dørmænen Varegg Fleridrett 17:05 +2:21
7 Lars Røttingen IL Gular 17:17 +2:33
8 Scott Juvik IL Gular 17:35 +2:51
9 Håkon Reikvam IL Gular 17:41 +2:57
10 Andreas Benneche BSI - Orientering 17:46 +3:02
11 Andreas Grønbech Askøy OL 19:02 +4:18
12 Knut Utne Fana IL 20:07 +5:23
Eyvind Kjellevold Malde IL Gular aktiv

D17-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 19:06
2 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 20:20 +1:14
3 Gunhild Forland Askøy OL 21:42 +2:36

H-16

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Erik Bohne Varegg Fleridrett 17:31
2 Ulrik Hellen TIF Viking 17:49 +0:18
3 Oskar Madslien Steinhaug Varegg Fleridrett 21:01 +3:30
4 Magnus Strømme Lid TIF Viking 23:38 +6:07
5 Magnus Lehmann Varegg Fleridrett 24:49 +7:18
6 Eirik Bjerke Otterå TIF Viking 25:44 +8:13
7 Jon Erik Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 25:59 +8:28
Kristoffer Kjenes Haugland Varegg Fleridrett aktiv
Rasmus Jorde Varegg Fleridrett diskvalifisert

D-16

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mari Strømme Lid TIF Viking 19:38
2 Tora Aasheim Nymark TIF Viking 23:45 +4:07
3 Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 24:51 +5:13
4 Eirunn Husby Nordstad Varegg Fleridrett 25:36 +5:58

H40-

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 17:23
2 Bjart Are Hellen TIF Viking 18:28 +1:05
3 Helge Tiger Haugland Varegg Fleridrett 18:32 +1:09
4 Tom Johannessen Gneist, IL 18:45 +1:22
5 Pål Thomassen Varegg Fleridrett 18:52 +1:29
6 Arne Johannesen IL Gular 19:37 +2:14
7 Morten Lund-Johansen Varegg Fleridrett 23:43 +6:20
8 Rune Stadsnes IL Gular 28:06 +10:43
9 Helge Emhjellen IL Gular 29:12 +11:49
10 Sindre Ekrheim Bergens TF 32:39 +15:16
Bård Hekland IL Gular aktiv
Tormod Skauge IL Gular aktiv
Tore Juvik IL Gular diskvalifisert

D40-

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nina Goga Bergens TF 20:05
2 Tove Aasheim Askøy OL 24:15 +4:10
3 Vibeke Øye IL Gular 26:12 +6:07
4 Ylva Svanberg Helle TIF Viking 26:21 +6:16
5 Hege Fjellbirkeland IL Gular 28:16 +8:11
6 Marian Kjellevold IL Gular 28:26 +8:21
7 Beda Maria Johanson Fana IL 28:44 +8:39
8 Trude Kyrkjebø TIF Viking 29:24 +9:19
9 Lise Balestrand Grønbech Askøy OL 29:42 +9:37
Lise Christensen TIF Viking aktiv
Wenche Gjesdal Varegg Fleridrett aktiv
Astrid Oline Ervik Varegg Fleridrett diskvalifisert

H60-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Magnus Natås Bergens TF 21:50
2 Bjørn L. Basberg Varegg Fleridrett 23:06 +1:16
3 Kristian Hj. Falch IL Gular 28:42 +6:52
4 Jan Olav Ormberg Fana IL 40:12 +18:22
Otto Grahl-Nielsen Bergens TF diskvalifisert
Magne Raadal Fana IL diskvalifisert

D60-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Astrid Ormberg Fana IL aktiv
Bjørg Kocbach Bergens TF diskvalifisert

HN

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bendik Madslien Steinhaug Varegg Fleridrett 18:59
2 Olve Berge Varegg Fleridrett 19:15 +0:16
3 Olve Hekland IL Gular 35:42 +16:43
4 Johannes Berge Stadsnes IL Gular 37:22 +18:23
Olve Aarsand Varegg Fleridrett aktiv
Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett aktiv
Bjørn Steinhaug Varegg Fleridrett aktiv

DN

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marie Thomassen Varegg Fleridrett 21:56
2 Ragna Oline Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 21:57 +0:01
3 Idun Hekland IL Gular 37:26 +15:30
Lea Skauge IL Gular aktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor