Offisiell resultatliste for KM sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: søndag 7 mai 2017

Fredrikstad SK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hedda ØvretveitN-åpen9:326:31
1Sondre OttesenH 15-1612:585:24
1Anne-sofie BrynildsenD 17 C11:307:08
2Emma Sofie SteinslandD 13-1413:27+0:506:10
2Marte Hox BrynildsenD 11-129:52+0:056:07
2Sivert PoppeH 13-1411:31+0:045:16
3Embla ØvretveitD 13-1414:11+1:346:30
4Rikke Blakkestad IngesenD 17-2014:48+1:046:10
5Runar Saur ModahlH 15-1614:50+1:526:10
6Ingrid Sofie Hox BrynildsenN-åpen14:18+4:469:47
6Ida-Synnøve KristiansenD 17-2019:27+5:438:06
8Ludvik SætherH 13-1413:26+1:596:09
9Pål AngvollH 21-22:21+8:237:16
10Anders BrynildsenH 21-24:20+10:227:55
Alexandra AngvollD 15-16diskvalifisert

Halden SK

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marie Lien BackstrømD 13-1412:375:47
1Hedda Raadal BjørloD 17-2013:445:43
1Marieluise Schmitt GranD 15-1616:226:49
1Emil WingstedtH 21-13:584:32
1Hollie OrrD 21-15:395:05
2Thea KvalheimN-åpen11:05+1:337:35
2Tore SandvikH 21-15:07+1:094:55
2Kine Hallan SteiwerD 21-15:58+0:195:12
3Signe KvalheimN-åpen12:46+3:148:44
3Maren HenriksenD 11-129:54+0:076:08
3Idun Kristine Felde OlaussenD 17-2014:44+1:006:08
3Øyvind StoksethH 21-15:23+1:255:00
3Iliana IlievaD 21-16:04+0:255:14
4Emma Helene OlsenD 13-1415:18+2:417:01
4Sigrid Schmitt GranD 11-1210:30+0:436:31
4Sigurd Saxe SandvikH 13-1411:39+0:125:20
4Lacho IlievH 21-17:02+3:045:32
5Ville Emil WingstedtN-åpen13:20+3:489:07
5Tor Ragnar AndersenH 50-17:34+2:147:19
5Helle KvalheimD 11-1210:43+0:566:39
5Jo ShepherdD 21-16:33+0:545:23
6Inger Anne Svendsby BraarudD 11-1211:03+1:166:51
6Gøril FristadD 21-18:26+2:476:00
7Lizzie InghamD 21-19:32+3:536:21
8Anja WingstedtD 21-19:45+4:066:25
9Johan Fredrik Svendsby BraarudN-åpen23:40+14:0816:12
10Jonathan EylertsenH 13-1415:50+4:237:15
16Heidi StoksethN-åpen38:46+29:1426:33

Indre Østfold OK

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Elma Sagli GudimD 11-129:476:04
1Hans Peder BerglandH 13-16 C9:576:10
2Vegar SkinneH 17-2021:05+2:276:52
2Åse BrødholtD 50-20:05+0:088:22
3Sigvart Eugen BerglandH 15-1613:27+0:295:36
3Erik UnaasH 50-16:04+0:446:41
3Gea Øiseth BedinD 15-1618:21+1:597:38
4Eirik BlågestadH 15-1613:36+0:385:40
5Elida Sagli GudimD 13-1416:18+3:417:28
6Theodor LierH 15-1617:33+4:357:18
6Peder Aabogen HaugaardH 13-1413:07+1:406:01
7Kristoffer HalsnesH 13-1413:24+1:576:08
9Amund BedinH 13-1414:11+2:446:30
11Tidemann LierH 13-1416:10+4:437:24
12Siri Flier TvetenN-åpen27:19+17:4718:42
15Anna Flier TvetenN-åpen35:19+25:4724:11
Ida Aabogen HaugaardD 17-20diskvalifisert

Lillomarka OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Dorthe Kühl PetersenD 21-21:11+5:326:54

Nydalens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Anne Johanne LindD 21-16:17+0:385:18

OK Moss

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Alfred BjørnerødH 13-1411:275:15
2Christopher LadimH 15-1613:20+0:225:33
2Elisabeth Aune JakobsenD 17 C17:22+5:5210:47
2Aurora GjølsjøD 17-2013:52+0:085:46
2Karoline BjørnerødD 15-1617:07+0:457:07
3Sondre LadimH 13-1411:38+0:115:20
4Tor Erling GjølsjøH 13-1411:39+0:125:20
5Johanne Bratland TjernshaugenD 17-2015:33+1:496:28
5Thomas RoskifteH 21-18:06+4:085:53
6Julie Sophie WoldD 13-1417:19+4:427:56
6Morten TangenH 21-18:22+4:245:58
7Edvinas KontautasN-åpen20:26+10:5413:59
7Frida H EisvangD 13-1442:52+30:1519:39
7Erik Rytter JakobsenH 21-19:11+5:136:14
8Eva KontauteN-åpen23:11+13:3915:52
8Donatas KontautasH 21-19:56+5:586:29
9Erle Elise WoldD 11-1212:59+3:128:03
10Oskar RoskifteN-åpen25:55+16:2317:45
10Emma Aune Rytter JakobsenD 11-1213:22+3:358:18
11Olivia RoskifteN-åpen26:03+16:3117:50
11Hanne WoldD 21-26:09+10:308:31
12Linda FredhD 21-30:39+15:009:59

OK Øst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Jens-Henrik SimonsenH 21-28:40+14:429:20

Ringsaker OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anne SørumD 50-19:578:18

Sarpsborg OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Øystein JensenH 50-15:206:23
1Benjamin AasenH 17-2018:386:04
2Ole IngesenH 50-16:02+0:426:40
3Wenche LindløvD 50-20:13+0:168:25
4Tormod JensenH 50-17:25+2:057:15
10Tone Karina IngesenD 21-22:12+6:337:13

Tistedalen FL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Liv Inger PrangerødD 50-diskvalifisert

Trøsken IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Håkon Lillegraven LangsæterN-åpen13:14+3:429:03
7Marte Lillegraven LangsæterD 11-1211:21+1:347:02
13Milla SkålandN-åpen30:54+21:2221:09
14Adele Øen SkålandN-åpen31:18+21:4621:26

Varteig OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Henrik Julian Fontes ÅrbuH 11-128:425:24
6Per Olaf KlemsdalH 50-20:04+4:448:21
8Julie BrenåsD 11-1212:31+2:447:46
Dag BrenåsH 50-diskvalifisert

Østmarka OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Arne Chr. ScheieH 50-28:46+13:2611:59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor