Offisiell resultatliste for KM sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: søndag 7 mai 2017

N-åpen

1 460 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda ØvretveitFredrikstad SK9:326:31
2Thea KvalheimHalden SK11:05+1:337:35
3Signe KvalheimHalden SK12:46+3:148:44
4Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL13:14+3:429:03
5Ville Emil WingstedtHalden SK13:20+3:489:07
6Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK14:18+4:469:47
7Edvinas KontautasOK Moss20:26+10:5413:59
8Eva KontauteOK Moss23:11+13:3915:52
9Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK23:40+14:0816:12
10Oskar RoskifteOK Moss25:55+16:2317:45
11Olivia RoskifteOK Moss26:03+16:3117:50
12Siri Flier TvetenIndre Østfold OK27:19+17:4718:42
13Milla SkålandTrøsken IL30:54+21:2221:09
14Adele Øen SkålandTrøsken IL31:18+21:4621:26
15Anna Flier TvetenIndre Østfold OK35:19+25:4724:11
16Heidi StoksethHalden SK38:46+29:1426:33

D 11-12

1 610 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elma Sagli GudimIndre Østfold OK9:476:04
2Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK9:52+0:056:07
3Maren HenriksenHalden SK9:54+0:076:08
4Sigrid Schmitt GranHalden SK10:30+0:436:31
5Helle KvalheimHalden SK10:43+0:566:39
6Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK11:03+1:166:51
7Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL11:21+1:347:02
8Julie BrenåsVarteig OL12:31+2:447:46
9Erle Elise WoldOK Moss12:59+3:128:03
10Emma Aune Rytter JakobsenOK Moss13:22+3:358:18

D 13-14

2 180 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Lien BackstrømHalden SK12:375:47
2Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK13:27+0:506:10
3Embla ØvretveitFredrikstad SK14:11+1:346:30
4Emma Helene OlsenHalden SK15:18+2:417:01
5Elida Sagli GudimIndre Østfold OK16:18+3:417:28
6Julie Sophie WoldOK Moss17:19+4:427:56
7Frida H EisvangOK Moss42:52+30:1519:39

D 15-16

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marieluise Schmitt GranHalden SK16:226:49
2Karoline BjørnerødOK Moss17:07+0:457:07
3Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK18:21+1:597:38
Alexandra AngvollFredrikstad SKdiskvalifisert

D 17-20

2 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Raadal BjørloHalden SK13:445:43
2Aurora GjølsjøOK Moss13:52+0:085:46
3Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK14:44+1:006:08
4Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK14:48+1:046:10
5Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss15:33+1:496:28
6Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK19:27+5:438:06
Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OKdiskvalifisert

D 21-

3 070 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hollie OrrHalden SK15:395:05
2Kine Hallan SteiwerHalden SK15:58+0:195:12
3Iliana IlievaHalden SK16:04+0:255:14
4Anne Johanne LindNydalens SK16:17+0:385:18
5Jo ShepherdHalden SK16:33+0:545:23
6Gøril FristadHalden SK18:26+2:476:00
7Lizzie InghamHalden SK19:32+3:536:21
8Anja WingstedtHalden SK19:45+4:066:25
9Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL21:11+5:326:54
10Tone Karina IngesenSarpsborg OL22:12+6:337:13
11Hanne WoldOK Moss26:09+10:308:31
12Linda FredhOK Moss30:39+15:009:59

D 50-

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne SørumRingsaker OK19:578:18
2Åse BrødholtIndre Østfold OK20:05+0:088:22
3Wenche LindløvSarpsborg OL20:13+0:168:25
Liv Inger PrangerødTistedalen FLdiskvalifisert

H 11-12

1 610 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL8:425:24

H 13-14

2 180 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alfred BjørnerødOK Moss11:275:15
2Sivert PoppeFredrikstad SK11:31+0:045:16
3Sondre LadimOK Moss11:38+0:115:20
4Tor Erling GjølsjøOK Moss11:39+0:125:20
4Sigurd Saxe SandvikHalden SK11:39+0:125:20
6Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK13:07+1:406:01
7Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK13:24+1:576:08
8Ludvik SætherFredrikstad SK13:26+1:596:09
9Amund BedinIndre Østfold OK14:11+2:446:30
10Jonathan EylertsenHalden SK15:50+4:237:15
11Tidemann LierIndre Østfold OK16:10+4:437:24

H 15-16

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre OttesenFredrikstad SK12:585:24
2Christopher LadimOK Moss13:20+0:225:33
3Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OK13:27+0:295:36
4Eirik BlågestadIndre Østfold OK13:36+0:385:40
5Runar Saur ModahlFredrikstad SK14:50+1:526:10
6Theodor LierIndre Østfold OK17:33+4:357:18

H 17-20

3 070 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benjamin AasenSarpsborg OL18:386:04
2Vegar SkinneIndre Østfold OK21:05+2:276:52

H 21-

3 070 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil WingstedtHalden SK13:584:32
2Tore SandvikHalden SK15:07+1:094:55
3Øyvind StoksethHalden SK15:23+1:255:00
4Lacho IlievHalden SK17:02+3:045:32
5Thomas RoskifteOK Moss18:06+4:085:53
6Morten TangenOK Moss18:22+4:245:58
7Erik Rytter JakobsenOK Moss19:11+5:136:14
8Donatas KontautasOK Moss19:56+5:586:29
9Pål AngvollFredrikstad SK22:21+8:237:16
10Anders BrynildsenFredrikstad SK24:20+10:227:55
11Jens-Henrik SimonsenOK Øst28:40+14:429:20

H 50-

2 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein JensenSarpsborg OL15:206:23
2Ole IngesenSarpsborg OL16:02+0:426:40
3Erik UnaasIndre Østfold OK16:04+0:446:41
4Tormod JensenSarpsborg OL17:25+2:057:15
5Tor Ragnar AndersenHalden SK17:34+2:147:19
6Per Olaf KlemsdalVarteig OL20:04+4:448:21
7Arne Chr. ScheieØstmarka OK28:46+13:2611:59
Dag BrenåsVarteig OLdiskvalifisert

H 13-16 C

1 610 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Peder BerglandIndre Østfold OK9:576:10

D 17 C

1 610 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne-sofie BrynildsenFredrikstad SK11:307:08
2Elisabeth Aune JakobsenOK Moss17:22+5:5210:47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor