Offisiell resultatliste for STOK - Ungdomsløp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK - Ungdomsløp 1
Arrangørorganisasjon: Melhus IL
Dato: torsdag 11 mai 2017

N-åpen

1 900 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Johannes Stordal Byåsen IL26:3213:57
Jens Anton AndresenMalvik IL38:1720:08
Ole Einar AndresenMalvik IL32:3617:09
Hedda Trelstad BakkevoldMalvik IL23:4512:30
Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK27:1514:20
Torvin Bergh-HansenByåsen IL43:0322:39
Olav BjørkanByåsen IL34:5918:24
Benjamin BraathenOL Trollelg27:3314:30
Kristine BraathenWing OK33:2317:34
Nathaniel BraathenOL Trollelg48:0625:18
Erlend GrønliFreidig15:168:02
Stina GåsøOL Trollelg28:4115:05
Guro HaalandWing OK18:569:57
Karoline B. HjelmenOL Trollelg20:2310:43
Anna F. HøysæterWing OK24:3812:57
Magnus Dahl LarsenWing OK48:2025:26
Sverre Nordgård LeirenByåsen IL29:2815:30
Mathias LeroyerFreidig15:588:24
Odin Bang LukassenWing OK32:2917:05
Martin MelhuusWing OK21:1911:13
Eivind MjaalandNidarøst OK38:1220:06
Emil Aleksander NolteFreidig15:418:15
Martin NæveIL Leik40:5321:31
Mia Rossvold OtterleiByåsen IL19:2210:11
Nora Rossvold OtterleiByåsen IL17:249:09
Johan SkjærvoldFreidig22:3911:55
Frida SkumsvollMalvik IL23:4912:32
Elias StensethByåsen IL21:0611:06
Sondre StensethByåsen IL17:269:10
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg29:0015:15
Louise Hals StensrudOL Trollelg28:4515:07
Hedda SæbøNidarøst OK21:1211:09
Hanna Bromseth SætranTrollelg28:4815:09
Sondre Holås SødringOL Trollelg26:3313:58
Eline Jøsang WithWing OK24:2812:52
Finn Einar BrandsenMalvik ILikke startet
Dagfinn StenvikByåsen ILikke startet
Johannes StordalByåsen ILikke startet
Marius TorsethaugenWing OKikke startet

D -10

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingrid Wollan BenumByåsen IL15:448:16
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig27:0814:16
Ingeborg KolstadWing OK17:589:27
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL21:5411:31

D 11-12

2 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig Louise NissenFreidig14:326:55
2Nora HalvorsenFreidig16:01+1:297:37
3Eira Ausen FossmarkFreidig16:19+1:477:46
4Maria Strømdal WikFreidig16:20+1:487:46
5Tora KittilsenFreidig16:21+1:497:47
6Sigrid HaugskottOL Trollelg16:59+2:278:05
7Ine Bohnhorst TegdanFreidig17:06+2:348:08
8Juni Pape SkjærvoldFreidig17:23+2:518:16
9Astrid Berge MjølhusOL Trollelg17:26+2:548:18
10Lina Storler SnøfuglFreidig19:28+4:569:16
11Nora HanssenByåsen IL19:54+5:229:28
Una KittilsenFreidigdiskvalifisert
Ella SandstadFreidigikke startet
Tina UglemsmoSelbu OKikke startet

D 11-12N

2 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne Marie TørhaugWing OK19:448:34
2Rannveig ØyåsOL Trollelg20:018:42
3Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK22:159:40
3Maya El DeekNidarøst OK22:159:40
5Silja FuglemMalvik IL25:0210:53
6Tiril Søberg MjaalandNidarøst OK38:1616:38

D 13-14

3 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Malene KolstadFreidig23:517:57
2Mathea Spets StorhovFreidig24:05+0:148:01
3Mari EidsmoFreidig26:25+2:348:48
4Tuva GrøtteWing OK29:17+5:269:45
5Silje Marie NissenFreidig29:55+6:049:58
6Anna Aurora NolteFreidig35:40+11:4911:53

D 13-16C

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna ChristensenFreidig14:196:49
2Åsne Stræte OpdahlWing OK17:23+3:048:16
3Emma B. HjelmenOL Trollelg22:11+7:5210:33

D 13-16N

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elly RøskaftFreidig33:1813:19

D 15-16

3 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottOL Trollelg30:258:41
2Tale Tannvik SkeiFreidig44:05+13:4012:35
3Vilde Lereim StorliFreidig45:17+14:5212:56
4Stine AuneNidarøst OK48:55+18:3013:58
5Hanne Helmine RogstadNidarøst OK49:00+18:3514:00
6Mona Eggen KongsbakWing OK49:25+19:0014:07
7Ingvild Lauvstad SundeWing OK52:50+22:2515:05

D 17-20

3 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne Marie KvammeWing OK37:4710:47
2Anna RenolenWing OK38:37+0:5011:02
3Ella Eriksen KongsvikWing OK44:24+6:3712:41

H -10

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sivert FolgerøFreidig34:3918:14
Iver Lund GjerdeByåsen IL19:4910:25
Anders Berge MjølhusOL Trollelg14:537:50

H 11-12

2 100 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Strømdal WikFreidig10:365:02
2Eivind NæveIL Leik13:40+3:046:30
3Tristan HalvorsenFreidig13:42+3:066:31
4Vegard Lereim StorliFreidig13:46+3:106:33
5Oliver FuruhaugByåsen IL14:23+3:476:50
6Jørgen AuneByåsen IL15:04+4:287:10
7Alf Petter LynumFreidig16:05+5:297:39
8Jørgen Moseid UlvenFreidig16:17+5:417:45
9Ådne StordalByåsen IL16:25+5:497:49
10Jakob Jøsang WithWing OK17:00+6:248:05
11Johan BjørkanByåsen IL18:39+8:038:52
12Martin Moseid UlvenFreidig19:41+9:059:22
13Sofus H LindWing OK20:06+9:309:34
14Alfred F. HøysæterWing OK20:30+9:549:45
15Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL28:52+18:1613:44
Johannes HalvorsrudMelhus ILikke startet

H 13-14

3 000 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter Andreas LonaWing OK23:507:56
2Kristoffer LerliMelhus IL23:58+0:087:59
3Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig24:21+0:318:07
4Emil LeroyerFreidig24:40+0:508:13
5Emil GrønliFreidig25:57+2:078:39
6Antonius Herskedal AmundsenFreidig26:43+2:538:54
7Vetle Grønvik EkraFreidig27:44+3:549:14
8Vemund MølnvikFreidig28:47+4:579:35
9Vegard Ulseth SylteFreidig30:04+6:1410:01
10Erlend AuneByåsen IL31:18+7:2810:26
11Oskar StorlerMelhus IL36:07+12:1712:02
12Sigurd BraathenWing OK37:03+13:1312:21
13Iver Dalsaune ThunFreidig38:02+14:1212:40
14Martin AuneMelhus IL40:41+16:5113:33
15Kristoffer Isachsen MelingNidarøst OK43:28+19:3814:29
16Tord RomundstadNidarøst OK47:15+23:2515:45
17Sverre HellevikFreidig53:18+29:2817:46
18Espen KarlsenMelhus IL53:25+29:3517:48
19Erik Tofte jrMelhus IL55:06+31:1618:22
Magne GuttvikWing OKdiskvalifisert
Joakim Solberg QvenildMelhus ILdiskvalifisert
Andreas AagesenMelhus ILdiskvalifisert
Peter Prytz JensenMelhus ILikke startet
August MaskeFreidigikke startet
Eirik SkurdalMelhus ILikke startet
Ørjan SæterMelhus ILikke startet
Lars Erik UglemsmoSelbu OKikke startet
Håkon Wærnes ØfstiMelhus ILikke startet

H 13-16C

2 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leon Dahl LarsenWing OK14:396:58
2Erik Andre AndersenMelhus IL17:30+2:518:20
3Jens HusbyMalvik IL20:22+5:439:41
4Michael OlsenMelhus IL23:12+8:3311:02
5Knut HageMelhus IL26:13+11:3412:29

H 13-16N

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dennis Indgjerd HolmNidarøst OK27:1310:53

H 15-16

4 300 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard KittilsenFreidig27:246:22
2Simen Spets StorhovFreidig29:00+1:366:44
3Lars SandstadFreidig30:37+3:137:07
4Mikkel HoltFreidig32:14+4:507:29
5Jonas GrønliFreidig32:26+5:027:32
6Petter Liabakk EriksenByåsen IL35:02+7:388:08
7Håkon HolstadFreidig36:27+9:038:28
8Jonas VindalWing OK39:12+11:489:06
9Håkon SæternesByåsen IL44:01+16:3710:14
10Matias NissenFreidig44:51+17:2710:25
11Øystein MoltumyrMalvik IL46:09+18:4510:43
12Kenneth KjelaasMalvik IL46:47+19:2310:52
13Alf Johan FolgerøFreidig50:49+23:2511:49
14Henrik BraathenWing OK52:06+24:4212:06
15Johannes LangaasNidarøst OK52:37+25:1312:14
16Jørgen SchjølbergTynset IF53:14+25:5012:22
17Erling Eide HustvedtWing OK1:02:11+34:4714:27
Tormod Kristian GevingFreidigikke startet
Jo Even KolstadFreidigikke startet

H 17-20

4 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL33:457:50
2Filip HosethMelhus IL37:59+4:148:50
3Martin Grøntvedt PedersenWing OK44:18+10:3310:18
4Ådne Skjæveland JøssingWing OK1:04:15+30:3014:56
Sondre LorentsenOK Silsandikke startet

H 15-20B

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander SandmoMelhus IL29:069:42
2Mathias Enebak IversenFreidig38:10+9:0412:43
Nikolai RenolenWing OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor