Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM mellomdistanse - Finndulten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellomdistanse - Finndulten
Arrangørorganisasjon: Lunderseter IL
Dato: lørdag 27 mai 2017

N-åpen

2 130 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Leoni BergersenEidskog OL47:5622:30
Noa Leander BergersenEidskog OL48:0422:33
Tuva Maria BergersenEidskog OL51:2024:06
Aleksander Tangen HoltetEidskog OL29:1613:44
Sebastian Tangen HoltetEidskog OL29:1813:45
Max Alexander NybråtenIL Tyrving23:1610:55
Nova Lill Nybråten-GerhardsenLunderseter IL25:0411:46
Tindra Nybråten-GerhardsenLunderseter IL29:0413:38
Mari B. SætabergetVang OL25:5012:07

D 11-12

2 320 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Oda Marissa BergersenEidskog OL1:07:4729:13

D 15-16

3 640 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie LilandNydalens SK48:2513:18

D 17-C

2 320 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie Finsrud LandeEidskog OL38:5316:45
2Brit Ellen HindrumOdal OL - Orientering1:07:09+28:1628:56

D 17-N

2 150 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Solveig Hem SørliEidskog OL29:2113:39
Tina BjørnstadRaumar Orienteringdiskvalifisert

D 21-

4 930 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina SmestadLøten o-lag1:07:3813:43
2Linda EngenRaumar Orientering1:31:34+23:5618:34
3Stine AustadRaumar Orientering1:35:16+27:3819:19

D 35-

3 960 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Kjersti BriskerudGrue IL1:00:4415:20
2Lisbeth GråvVang OL1:35:25+34:4124:05
Linda FredhOK Mossdiskvalifisert

D 45-

3 640 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unn Hilde HeggedalKongsberg OL45:3412:31
2Anne-Grete AustadRaumar Orientering1:12:59+27:2520:03
3Eli StensliLøten o-lag1:22:00+36:2622:31

D 55-

3 330 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wenche BjørnstadRingsaker OK49:2514:50
2Berit DanielsenIL Tyrving51:00+1:3515:18
3Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange57:28+8:0317:15
4Ida EngenRaumar Orientering57:46+8:2117:20
5Mary Falkevik OlssonVästvärmlands OK1:04:33+15:0819:23

D 65-

2 940 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv FeiringHamar OK1:01:2520:53
Åse Karin ThorsbergBrandval/Kongsvinger OKdiskvalifisert

H 11-12

2 320 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Ragnar LandeEidskog OL46:1419:55

H 10-12N

2 130 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Kristoffer B. SætabergetVang OL32:24+8:4115:12
0Asbjørn LandeEidskog OL23:4311:08

H 13-16N

2 150 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering31:2114:34
2Emil SkytterenOdal OL - Orientering35:28+4:0716:29

H 15-16

3 960 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering1:15:5919:11

H 17-C

2 320 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Åsmund SætabergetVang OL30:3613:11
2John TangenHamar OK32:13+1:3713:53
3Jens-Henrik SimonsenOK Øst34:56+4:2015:03
4Oddbjørn BergersenEidskog OL40:29+9:5317:26

H 17-N

2 150 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor Arne Simonsen LoxhaugOK Øst35:3616:33

H 17-20

4 930 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering1:27:0817:40
2Alf Briskerud HasselvoldGrue IL1:31:14+4:0618:30
Sondre SkytterenOdal OL - Orienteringdiskvalifisert

H 21-

6 080 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jim Øystein NybråtenIL Tyrving49:098:05
2Marius WikstrømRingsaker OK49:22+0:138:07
3Kenneth BilstadVang OL55:29+6:209:07
4Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering59:10+10:019:43
5Simen Tangen SøgårdKongsberg OL1:22:25+33:1613:33
6Morten TangenOK Moss1:22:29+33:2013:33
7Philip FøyenGjø-Vard OL1:52:23+1:03:1418:29

H 45-

3 960 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eivind LandeEidskog OL36:379:14
2Jostein HaugOL Vallset/Stange37:59+1:229:35
3Jon Ivar BergersenEidskog OL42:28+5:5110:43
4Børge PedersenNydalens SK43:23+6:4610:57
5Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK47:27+10:5011:58
6Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering47:57+11:2012:06
7Anders KronbergRaumar Orientering49:37+13:0012:31
8Rune ØstliBrandval/Kongsvinger OK50:26+13:4912:44
9Frode HaugHamar OK54:42+18:0513:48
10Bjarne HarkinnHamar OK57:34+20:5714:32
11Arne SørliEidskog OL1:05:37+29:0016:34
12Svein ThorsbergGrue IL1:06:12+29:3516:43
13Martin SkytterenOdal OL - Orientering1:14:09+37:3218:43

H 55-

3 640 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein-Erik SøgårdKongsberg OL31:148:34
2Per Kristian EkebergIL Tyrving36:37+5:2310:03
3Trond OlsenLøten o-lag38:09+6:5510:28
4Knut EngenRaumar Orientering42:48+11:3411:45
5Bjarte LindstadOL Toten-Troll43:21+12:0711:54
6Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK43:33+12:1911:57
7Kjell Magne NordviGrue IL44:02+12:4812:05
8Tor SolbergseterAustmarka IL44:28+13:1412:12
9Stein Arne NegårdVang OL48:16+17:0213:15
10Einar LienLøten o-lag49:39+18:2513:38
11Kristian StorsveenLøten o-lag51:08+19:5414:02
12Petter GullikstadRøros IL53:25+22:1114:40
13Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL53:59+22:4514:49
14Arild NordsveenRingsaker OK55:24+24:1015:13
15Tor StrandRaumar Orientering56:27+25:1315:30
16Harald ØstbyeElverum OK1:00:18+29:0416:33
17Trond Egil DigernesBrandval/Kongsvinger OK1:03:27+32:1317:25
18Jan SveenRaumar Orientering1:10:06+38:5219:15
19Kai Jostein BergersenEidskog OL1:15:04+43:5020:37
20Egil SolbergseterAustmarka IL1:24:53+53:3923:19

H 65-

3 330 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Børre BørresenBrandval/Kongsvinger OK38:3611:35
2Lars OlssonVästvärmlands OK44:10+5:3413:15
3Ole LienLøten o-lag46:12+7:3613:52
4Knut SkjesetVang OL49:20+10:4414:48
5Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK49:36+11:0014:53
6Arve SmestadLøten o-lag52:44+14:0815:50
7Terje WikstrømRingsaker OK55:23+16:4716:37
8Jarle BusterudElverum OK56:39+18:0317:00
9Knut HaugOL Vallset/Stange1:01:52+23:1618:34
10Kurt EideBrandval/Kongsvinger OK1:29:56+51:2027:00
Trond FeiringHamar OKdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Terje MalmHamar OKdiskvalifisert
Håkon HalvorsenElverum OKdiskvalifisert
Klaus EngenEidskog OLdiskvalifisert
Stein NordviElverum OKdiskvalifisert

H 75-

2 940 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lennart KarlssonTrollhättans OK52:3417:52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor