Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for JWOC test lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: JWOC test lang
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: søndag 28 mai 2017

D 17-20 E

6 470 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie OlaussenFredrikstad SK57:018:48
2Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF1:01:38+4:379:31
3Anine LomeHamar OK1:02:58+5:579:43
4Maiken Økern HågårdKonnerud IL1:06:04+9:0310:12
5Ingeborg EideByåsen IL1:06:12+9:1110:13
6Hanne VassendPorsgrunn OL1:07:22+10:2110:24
7Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK1:09:20+12:1910:42
8Ane DyrkornEiker OL1:09:23+12:2210:43
9Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb1:09:40+12:3910:46
10Marlin HaavengenKongsberg OL1:10:31+13:3010:53
11Synne StrandAsker Skiklubb1:10:36+13:3510:54
12Thea DyrkornEiker OL1:11:20+14:1911:01
13Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1:12:07+15:0611:08
14Silje HaugeHisøy OK1:13:20+16:1911:20
15Åsne Naadland HoloFossum IF1:13:27+16:2611:21
16Ingrid G. KvålsgardFossum IF1:14:20+17:1911:29
17Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK1:15:08+18:0711:36
18Hedda Raadal BjørloHalden SK1:15:27+18:2611:39
19Vilde MalmeiNTNUI1:15:56+18:5511:44
20Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1:17:38+20:3711:59
21Malin SandstadFreidig1:17:53+20:5212:02
22Emilie WestinPorsgrunn OL1:18:47+21:4612:10
23Ella Arentz HagenSandefjord OK1:19:47+22:4612:19
24Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1:20:04+23:0312:22
25Karoline AuneHalden SK1:20:11+23:1012:23
26Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL1:20:27+23:2612:26
27Maria Ulseth SylteFreidig1:21:43+24:4212:37
28Ingrid LundanesEmblem IL1:22:57+25:5612:49
29Lene Berg HanssenByåsen IL1:23:09+26:0812:51
30Oda J SikkelandIL Tyrving1:23:26+26:2512:53
31Maria PrestbøenSandefjord OK1:24:48+27:4713:06
32Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK1:25:53+28:5213:16
33Agnethe HasliGjø-Vard OL1:25:59+28:5813:17
34Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1:26:00+28:5913:17
35Aurora GjølsjøOK Moss1:27:13+30:1213:28
36Oda Marie ColquhounLillomarka OL1:27:23+30:2213:30
37Pernille KatlaFossum IF1:27:27+30:2613:30
38Kristina VollHaugesund IL Orientering1:27:41+30:4013:33
39Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering1:29:47+32:4613:52
40Emma ArnesenByåsen IL1:32:56+35:5514:21
41Inga Vestøl StødleKristiansand OK1:35:31+38:3014:45
42Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)1:35:43+38:4214:47
43Dina ReitanFreidig1:39:30+42:2915:22
44Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering1:40:08+43:0715:28
44Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL1:40:08+43:0715:28
46Eli KolstadMo OK1:40:23+43:2215:30
47Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL1:41:37+44:3615:42
48Lotte MyklemyrEiker OL1:44:46+47:4516:11
49Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL1:55:29+58:2817:50
Margrethe WisløffAsker Skiklubbdiskvalifisert
Ingvil AhlsandNydalens SKdiskvalifisert
Åshild KolstadFreidigdiskvalifisert
Ragnhild EideByåsen ILdiskvalifisert
Aurora MoholthKongsberg OLbrutt
Thea Sildnes BaklidKonnerud ILbrutt
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orienteringbrutt

H 17-20 E

8 780 m, 84 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kasper FosserHeming Orientering1:07:477:43
2Audun HeimdalKonnerud IL1:08:04+0:177:45
3Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1:10:22+2:358:00
4Eirik Langedal BreivikNydalens SK1:10:27+2:408:01
5Elias JonssonNydalens SK1:10:34+2:478:02
6Håkon Raadal BjørloHalden SK1:10:52+3:058:04
6Kristian Nilsen SandnesEmblem IL1:10:52+3:058:04
8Einar MelsomFossum IF1:12:20+4:338:14
9Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1:12:56+5:098:18
10Anders HagaRaumar Orientering1:13:42+5:558:23
11Jørgen BaklidKonnerud IL1:14:02+6:158:25
12Lukas LilandNydalens SK1:14:41+6:548:30
13Marius PyttenKristiansand OK1:15:18+7:318:34
14Johannes Bakke AashamarKristiansand OK1:15:32+7:458:36
15Erlend Nilsen SandnesEmblem IL1:15:49+8:028:38
16Erling HjermstadFossum IF1:15:52+8:058:38
17Oskar Spets StorhovFreidig1:16:42+8:558:44
18Olav Andreas RemmenOL Trollelg1:16:48+9:018:44
19Aslak HeimdalKonnerud IL1:17:51+10:048:52
20Mats EidsmoFreidig1:18:08+10:218:53
21Sander ArntzenAsker Skiklubb1:18:34+10:478:56
22Knut AasheimHalden SK1:18:35+10:488:57
23Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1:18:47+11:008:58
24Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb1:18:55+11:088:59
25Sebastian DalandKristiansand OK1:19:38+11:519:04
26Tord StrandKongsberg OL1:20:04+12:179:07
27Marius AurebekkKristiansand OK1:20:37+12:509:10
28Oscar LyngenFreidig1:20:53+13:069:12
29Jørgen WulfsbergNydalens SK1:20:57+13:109:13
30Olav Milian Schmitt GranHalden SK1:22:46+14:599:25
30Niels Christian HellerudHalden SK1:22:46+14:599:25
32Øyvind HjermstadFossum IF1:23:06+15:199:27
33Peter NordbrødenHalden SK1:24:01+16:149:34
34August Asheim BirkelandHalden SK1:24:26+16:399:36
35Styrk Hundseid KamsvågFossum IF1:24:46+16:599:39
36Per Clemet WisløffAsker Skiklubb1:25:10+17:239:42
37Erik Hæstad BjørnstadFossum IF1:25:34+17:479:44
38Tobias KristensenLarvik OK1:25:43+17:569:45
39Sindre R HoltHedrum OL1:26:01+18:149:47
40Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1:26:06+18:199:48
41Even LindaasVang OL1:26:38+18:519:52
42Axel HoveidAsker Skiklubb1:28:50+21:0310:07
43Kristian PyttenKristiansand OK1:29:30+21:4310:11
44Håkon LundKongsberg OL1:30:32+22:4510:18
45Audun BerganNydalens SK1:31:27+23:4010:24
46Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1:31:29+23:4210:25
47Erlend BrendstuenHalden SK1:31:53+24:0610:27
48Kristian Fredrik LynumFreidig1:32:27+24:4010:31
49Eskil FrøislandVang OL1:33:12+25:2510:36
50Ole Wanvik HaugenFreidig1:33:26+25:3910:38
51Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn1:33:36+25:4910:39
52Mathias VindalFreidig1:33:54+26:0710:41
53Jostein TandbergNydalens SK1:34:23+26:3610:44
54Even-Johan KaspersenMo OK1:34:30+26:4310:45
55Alex CarcasHalden SK1:36:35+28:4811:00
56Audun Rognerud BøeFossum IF1:36:37+28:5011:00
57Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1:36:46+28:5911:01
58Petter Astrup ArnesenHeming Orientering1:36:49+29:0211:01
59Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1:36:57+29:1011:02
60Elias Skjolden SørensenLillomarka OL1:37:42+29:5511:07
61Håkon KornmoPorsgrunn OL1:38:42+30:5511:14
62Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1:38:59+31:1211:16
63Emil StørmerFossum IF1:39:36+31:4911:20
64Vegard MyklemyrEiker OL1:39:58+32:1111:23
65Lavran ThorstensenOppsal Orientering1:40:04+32:1711:23
66Trygve MyhrAsker Skiklubb1:41:54+34:0711:36
67Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1:46:49+39:0212:09
68Ole Martin EdstrømOppsal Orientering1:47:09+39:2212:12
69Peter GisholtFossum IF1:48:09+40:2212:19
70Njaal Ellegaard MelbyVang OL1:48:15+40:2812:19
71Mathias HermstadFreidig1:48:37+40:5012:22
72Jostein Svaland DaleVang OL1:49:01+41:1412:24
73Eirik Høst FossgardLillomarka OL1:49:04+41:1712:25
74Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn1:49:21+41:3412:27
75Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL1:52:52+45:0512:51
76Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1:59:42+51:5513:37
77Ole Johan BråtenVang OL2:13:25+1:05:3815:11
78Elias ØhmanGjø-Vard OL2:13:29+1:05:4215:12
79Fredrik SveenVang OL2:51:40+1:43:5319:33
Trym B IslandOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Skjalg NysæterSkien OKdiskvalifisert
Einar EkelandOddersjaa SSKbrutt
Lars SolliMo OKbrutt
Joar GjerdahlKonnerud ILbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor