Offisiell resultatliste for JWOC test lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: JWOC test lang
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: søndag 28 mai 2017

D 17-20 E

6 470 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie OlaussenFredrikstad SK57:018:48
2Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF1:01:38+4:379:31
3Anine LomeHamar OK1:02:58+5:579:43
4Maiken Økern HågårdKonnerud IL1:06:04+9:0310:12
5Ingeborg EideByåsen IL1:06:12+9:1110:13
6Hanne VassendPorsgrunn OL1:07:22+10:2110:24
7Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK1:09:20+12:1910:42
8Ane DyrkornEiker OL1:09:23+12:2210:43
9Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb1:09:40+12:3910:46
10Marlin HaavengenKongsberg OL1:10:31+13:3010:53
11Synne StrandAsker Skiklubb1:10:36+13:3510:54
12Thea DyrkornEiker OL1:11:20+14:1911:01
13Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1:12:07+15:0611:08
14Silje HaugeHisøy OK1:13:20+16:1911:20
15Åsne Naadland HoloFossum IF1:13:27+16:2611:21
16Ingrid G. KvålsgardFossum IF1:14:20+17:1911:29
17Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK1:15:08+18:0711:36
18Hedda Raadal BjørloHalden SK1:15:27+18:2611:39
19Vilde MalmeiNTNUI1:15:56+18:5511:44
20Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1:17:38+20:3711:59
21Malin SandstadFreidig1:17:53+20:5212:02
22Emilie WestinPorsgrunn OL1:18:47+21:4612:10
23Ella Arentz HagenSandefjord OK1:19:47+22:4612:19
24Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1:20:04+23:0312:22
25Karoline AuneHalden SK1:20:11+23:1012:23
26Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL1:20:27+23:2612:26
27Maria Ulseth SylteFreidig1:21:43+24:4212:37
28Ingrid LundanesEmblem IL1:22:57+25:5612:49
29Lene Berg HanssenByåsen IL1:23:09+26:0812:51
30Oda J SikkelandIL Tyrving1:23:26+26:2512:53
31Maria PrestbøenSandefjord OK1:24:48+27:4713:06
32Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK1:25:53+28:5213:16
33Agnethe HasliGjø-Vard OL1:25:59+28:5813:17
34Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1:26:00+28:5913:17
35Aurora GjølsjøOK Moss1:27:13+30:1213:28
36Oda Marie ColquhounLillomarka OL1:27:23+30:2213:30
37Pernille KatlaFossum IF1:27:27+30:2613:30
38Kristina VollHaugesund IL Orientering1:27:41+30:4013:33
39Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering1:29:47+32:4613:52
40Emma ArnesenByåsen IL1:32:56+35:5514:21
41Inga Vestøl StødleKristiansand OK1:35:31+38:3014:45
42Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)1:35:43+38:4214:47
43Dina ReitanFreidig1:39:30+42:2915:22
44Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering1:40:08+43:0715:28
44Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL1:40:08+43:0715:28
46Eli KolstadMo OK1:40:23+43:2215:30
47Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL1:41:37+44:3615:42
48Lotte MyklemyrEiker OL1:44:46+47:4516:11
49Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL1:55:29+58:2817:50
Margrethe WisløffAsker Skiklubbdiskvalifisert
Ingvil AhlsandNydalens SKdiskvalifisert
Åshild KolstadFreidigdiskvalifisert
Ragnhild EideByåsen ILdiskvalifisert
Aurora MoholthKongsberg OLbrutt
Thea Sildnes BaklidKonnerud ILbrutt
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orienteringbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor