Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for JWOC test mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: JWOC test mellom
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: lørdag 27 mai 2017

D 17-20 E

2 720 m, 65 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie OlaussenFredrikstad SK23:488:45
2Ragne WiklundNydalens SK23:50+0:028:45
3Ingeborg EideByåsen IL24:26+0:388:58
4Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK25:12+1:249:15
5Åsne Naadland HoloFossum IF25:17+1:299:17
6Synne StrandAsker Skiklubb25:42+1:549:26
7Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb25:53+2:059:30
8Ingrid LundanesEmblem IL26:02+2:149:34
9Thea DyrkornEiker OL26:54+3:069:53
10Ingvil AhlsandNydalens SK27:15+3:2710:01
11Ane DyrkornEiker OL27:18+3:3010:02
12Anine LomeHamar OK27:35+3:4710:08
13Oda J SikkelandIL Tyrving27:40+3:5210:10
14Pernille KatlaFossum IF27:44+3:5610:11
15Maria PrestbøenSandefjord OK27:53+4:0510:15
16Hanne VassendPorsgrunn OL28:00+4:1210:17
17Ragnhild EideByåsen IL28:17+4:2910:23
18Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK28:47+4:5910:34
19Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss29:03+5:1510:40
20Karoline AuneHalden SK29:06+5:1810:41
21Ingrid G. KvålsgardFossum IF29:09+5:2110:43
21Maiken Økern HågårdKonnerud IL29:09+5:2110:43
23Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK29:11+5:2310:43
24Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering29:14+5:2610:44
25Silje HaugeHisøy OK29:17+5:2910:45
26Emma ArnesenByåsen IL29:32+5:4410:51
27Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb29:38+5:5010:53
28Marlin HaavengenKongsberg OL30:06+6:1811:03
29Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK30:22+6:3411:09
30Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL30:25+6:3711:10
31Åshild KolstadFreidig30:27+6:3911:11
32Marit Melby JacobsenLardal OL30:49+7:0111:19
33Helene EgerKongsberg OL31:02+7:1411:24
34Kristina VollHaugesund IL Orientering31:44+7:5611:39
35Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering32:16+8:2811:51
36Lene Berg HanssenByåsen IL32:28+8:4011:56
37Vilde MalmeiNTNUI32:57+9:0912:06
38Heidi Therese WiestVang OL33:04+9:1612:09
39Malin SandstadFreidig33:13+9:2512:12
40Ella Arentz HagenSandefjord OK33:15+9:2712:13
41Margrethe WisløffAsker Skiklubb33:21+9:3312:15
42Julie NærestadVegårshei IL33:23+9:3512:16
43Lotte MyklemyrEiker OL33:47+9:5912:25
44Anna MeenPorsgrunn OL33:55+10:0712:28
44Thea Sildnes BaklidKonnerud IL33:55+10:0712:28
46Maria Ulseth SylteFreidig34:15+10:2712:35
47Karine VestølVegårshei IL34:35+10:4712:42
48Solveig Eline BergIL Tyrving35:58+12:1013:13
49Hedda Raadal BjørloHalden SK36:08+12:2013:17
50Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)36:18+12:3013:20
51Inga Vestøl StødleKristiansand OK36:24+12:3613:22
52Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL36:47+12:5913:31
53Aurora GjølsjøOK Moss37:08+13:2013:39
54Eli KolstadMo OK37:30+13:4213:47
55Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)37:49+14:0113:54
56Dina ReitanFreidig37:54+14:0613:56
57Aurora MoholthKongsberg OL38:00+14:1213:58
58Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL38:03+14:1513:59
59Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering38:41+14:5314:13
60Agnethe HasliGjø-Vard OL39:33+15:4514:32
61Emilie WestinPorsgrunn OL40:42+16:5414:57
62Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL41:25+17:3715:13
63Oda Marie ColquhounLillomarka OL44:45+20:5716:27
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFdiskvalifisert
Maren NorderudIL Tyrvingbrutt

H 17-20 E

3 520 m, 87 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalKonnerud IL25:487:19
2Elias JonssonNydalens SK26:23+0:357:29
3Kasper FosserHeming Orientering26:35+0:477:33
4Marius PyttenKristiansand OK26:42+0:547:35
5Lukas LilandNydalens SK26:56+1:087:39
6Jørgen BaklidKonnerud IL27:27+1:397:47
7Erling HjermstadFossum IF27:55+2:077:55
8Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK28:10+2:228:00
9Johannes Bakke AashamarKristiansand OK28:32+2:448:06
10Håkon Raadal BjørloHalden SK28:36+2:488:07
11Sander ArntzenAsker Skiklubb28:48+3:008:10
12Oskar Spets StorhovFreidig29:18+3:308:19
13Anders HagaRaumar Orientering29:26+3:388:21
14Eirik Langedal BreivikNydalens SK29:32+3:448:23
15Lavran ThorstensenOppsal Orientering30:05+4:178:32
16Knut AasheimHalden SK30:16+4:288:35
17Erik Hæstad BjørnstadFossum IF30:25+4:378:38
18Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering30:30+4:428:39
19Håvard EidsmoFreidig31:01+5:138:48
20Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK31:05+5:178:49
21Oscar LyngenFreidig31:13+5:258:52
22Marius AurebekkKristiansand OK31:18+5:308:53
23Jørgen WulfsbergNydalens SK31:19+5:318:53
24Øyvind HjermstadFossum IF31:26+5:388:55
25Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb31:28+5:408:56
26Even-Johan KaspersenMo OK31:58+6:109:04
27Olav Andreas RemmenOL Trollelg32:01+6:139:05
27Alex CarcasHalden SK32:01+6:139:05
29Peter NordbrødenHalden SK32:38+6:509:16
30Niels Christian HellerudHalden SK32:47+6:599:18
31Einar MelsomFossum IF32:50+7:029:19
32August Asheim BirkelandHalden SK32:53+7:059:20
33Tord StrandKongsberg OL32:58+7:109:21
33Kristian PyttenKristiansand OK32:58+7:109:21
35Sindre R HoltHedrum OL33:07+7:199:24
36Håkon LundKongsberg OL33:32+7:449:31
37Olav Milian Schmitt GranHalden SK33:42+7:549:34
38Mats EidsmoFreidig34:03+8:159:40
39Styrk Hundseid KamsvågFossum IF35:03+9:159:57
40Eskil FrøislandVang OL35:20+9:3210:02
41Tobias KristensenLarvik OK35:43+9:5510:08
42Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK36:13+10:2510:17
43Sebastian DalandKristiansand OK36:18+10:3010:18
44Vegard MyklemyrEiker OL36:21+10:3310:19
45Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering36:23+10:3510:20
46Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb36:28+10:4010:21
47Ludvig RødnesOppsal Orientering36:35+10:4710:23
48Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering36:41+10:5310:25
49Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn37:03+11:1510:31
50Einar EkelandOddersjaa SSK37:52+12:0410:45
50Njaal Ellegaard MelbyVang OL37:52+12:0410:45
52Peter GisholtFossum IF38:05+12:1710:49
53Aslak HeimdalKonnerud IL38:25+12:3710:54
54Kristian Fredrik LynumFreidig38:29+12:4110:55
55Audun BerganNydalens SK38:44+12:5611:00
56Trygve MyhrAsker Skiklubb38:50+13:0211:01
57Lars SolliMo OK38:58+13:1011:04
58Mathias VindalFreidig39:12+13:2411:08
59Ole Wanvik HaugenFreidig39:27+13:3911:12
60Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL39:32+13:4411:13
61Emil StørmerFossum IF40:00+14:1211:21
62Per Clemet WisløffAsker Skiklubb40:07+14:1911:23
63Håkon KornmoPorsgrunn OL40:08+14:2011:24
64Elias ØhmanGjø-Vard OL40:25+14:3711:28
65Jostein TandbergNydalens SK40:33+14:4511:31
66Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb40:56+15:0811:37
67Elias Skjolden SørensenLillomarka OL41:30+15:4211:47
68Petter Astrup ArnesenHeming Orientering41:32+15:4411:47
69Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF41:35+15:4711:48
70Henrik André LarsenKongsberg OL42:09+16:2111:58
71Jostein Svaland DaleVang OL43:08+17:2012:15
72Even LindaasVang OL43:57+18:0912:29
73Ole Martin EdstrømOppsal Orientering45:25+19:3712:54
74Audun Rognerud BøeFossum IF45:41+19:5312:58
75Skjalg NysæterSkien OK45:54+20:0613:02
76Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn46:15+20:2713:08
77Eirik Høst FossgardLillomarka OL46:47+20:5913:17
78Erlend BrendstuenHalden SK47:26+21:3813:28
79Joar GjerdahlKonnerud IL49:26+23:3814:02
80Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering52:09+26:2114:48
81Fredrik SveenVang OL55:45+29:5715:50
82Ole Johan BråtenVang OL1:01:19+35:3117:25
Mathias HermstadFreidigdiskvalifisert
Erlend Nilsen SandnesEmblem ILdiskvalifisert
Axel HoveidAsker Skiklubbdiskvalifisert
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OLdiskvalifisert
Trym B IslandOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor