Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blåveisløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blåveisløpet
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: søndag 23 april 2017

N-åpen

1 350 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Daniel AlstadFrol IL18:3813:48
0Jonas AlstadFrol IL31:31+12:5323:20
0Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK25:08+6:3018:37
0Laura HegstadOK Skøynar42:31+23:5331:29
0Tobias tanem IversenVerdal OK20:21+1:4315:04
0Cesilie JacobsenOK Skøynar43:28+24:5032:11
0Iben Gran JacobsenFrol IL42:46+24:0831:40
0Imre Gran JacobsenOK Skøynar43:41+25:0332:21
0Johannes MatbergFrol IL27:13+8:3520:09
0Johanne hildrum SaksvoldFrol IL27:22+8:4420:16
0Aksel Skjeset SandstadFrol IL25:42+7:0419:02
0Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering21:49+3:1116:09
0Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering23:23+4:4517:19
0Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering22:13+3:3516:27
Andrea Holm UndhjemSteinkjer OKdiskvalifisert
Mathilde tanem IversenVerdal OKdiskvalifisert
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OKdiskvalifisert

C1,5

1 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone FlægstadOK Skøynar34:0222:23

B2,0

2 210 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Marte VatnFrol IL55:0124:53
2Julie KristoffersenMo ok57:45+2:4426:07
3Susanna BrynhildsenWing OK1:13:02+18:0133:02
Kari LillealternFreidigdiskvalifisert
Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

A3,5

3 790 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar VatnFrol IL34:389:08
2Ole Petter StavrumFrol IL48:54+14:1612:54
3Olav martin IndgaardFrol IL49:26+14:4813:02
4Magnhild ForsethFrol IL55:24+20:4614:37
5Randi JensenFrol IL56:03+21:2514:47

D -10

1 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karita MøllerSteinkjer OK23:5615:44

D 11-12

1 520 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martine Myhr ImslandFrol IL18:0011:50
2Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering41:57+23:5727:35
Selma SkjulsvikFrol ILdiskvalifisert

D 13-14

2 210 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trude MarkhusVerdal OK36:0716:20
2Iselina Myhr ImslandFrol IL40:19+4:1218:14

D 15-16

2 640 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Hege HallanOK Skøynardiskvalifisert

D 15-20B

2 210 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sarah BrynhildsenWing OK42:2919:13

D 17-20

3 190 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideByåsen IL28:148:51
2Emma ArnesenByåsen IL37:18+9:0411:41
3Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK37:27+9:1311:44
4Lene Berg HanssenByåsen IL38:02+9:4811:55
5Ragnhild EideByåsen IL40:10+11:5612:35
6Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering42:38+14:2413:21
7Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK43:42+15:2813:41
8Mari Kilskar GrevskottFrol IL47:39+19:2514:56
9Marie DaleSteinkjer OK47:46+19:3214:58
10Emilie Liabakk EriksenByåsen IL51:49+23:3516:14
11Sofie HallemVerdal OK53:03+24:4916:37

D 21-

3 790 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid AlexandersenNTNUI33:318:50
2Elen Katrine SkjerveFrol IL35:07+1:369:15
3Line SundsvikFrol IL37:13+3:429:49
4Guro TorpeFrol IL39:00+5:2910:17
5Ane Kjerstine  SandstadFrol IL48:45+15:1412:51
6Randi Johanne SkjerveFrol IL50:43+17:1213:22
7Elise Taylor SpetsFrol IL1:07:08+33:3717:42

D 40-

3 190 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering50:4815:55

D 50-

2 640 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rine HanssenByåsen IL39:1014:50
2Anne Lise GranOK Skøynar59:02+19:5222:21

H -10

1 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Erik Myhr ImslandFrol IL19:1512:39

H 11-12

1 520 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus AlstadFrol IL12:318:14
2Aleksander Tanem IversenVerdal OK20:28+7:5713:27
3Julian Fei Benum LuongSteinkjer OK21:28+8:5714:07
4Håkon HallanOK Skøynar32:32+20:0121:24

H 11-12N

1 460 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torstein Gjedrem LundVerdal OK21:0714:27

H 13-14

2 210 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK25:5711:44
2Vegard JermstadSteinkjer OK46:05+20:0820:51
3Fredrik MøllerSteinkjer OK57:23+31:2625:57

H 13-16C

1 520 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre TusetSteinkjer OK14:229:27
2Sigurd VatnFrol IL15:08+0:469:57
3Iver Gjedrem LundVerdal OK17:52+3:3011:45
Johan Daniel Holm UndhjemSteinkjer OKbrutt

H 13-16N

1 460 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik BelboSteinkjer OK11:327:53
2Olav Gjedrem LundVerdal OK30:48+19:1621:05

H 15-16

3 190 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK39:2612:21
2Marius MøllerSteinkjer OK46:18+6:5214:30
3Hallvar HallanOK Skøynar1:08:19+28:5321:24
4Tobias AlstadFrol IL1:13:38+34:1223:04

H 15-20B

2 210 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre Gjedrem LundVerdal OK42:3519:16

H 17-20

3 790 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders HaugskottOL Trollelg29:467:51
2Ole Wanvik HaugenFreidig36:01+6:159:30
3Sondre LorentsenOK Silsand39:21+9:3510:22
4Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK44:41+14:5511:47
5Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OK44:51+15:0511:50
6Morten SvendgårdOK Skøynar1:03:46+34:0016:49
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

H 21-

5 350 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Aukrust OsmoenNTNUI35:106:34
2Stian SundsvikFrol IL36:01+0:516:43
3Håvard VassendenFrol IL40:52+5:427:38
4Espen SundsvikFrol IL40:58+5:487:39
5Johan Asphjell BjørnaasFrol IL41:02+5:527:40
6Sindre JohannessenFreidig41:09+5:597:41
7Dag BlandkjennKristiansand OK41:13+6:037:42
8Simen Eid NielsenNTNUI43:59+8:498:13
9Mathias VindalFreidig46:00+10:508:35
10Johan Otto MunkebyFrol IL46:45+11:358:44
11Atle DengerudSteinkjer OK47:45+12:358:55
12Jørgen FiskumFrol IL50:39+15:299:28
Morten JørgensenKristiansand OKbrutt

H 40-

3 790 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd-Ivan LorentsenOK Silsand41:5311:03
2Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering43:59+2:0611:36
3Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering51:34+9:4113:36
4Per Ivar SkinderhaugWing OK1:06:49+24:5617:37

H 50-

3 190 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar LundVerdal OK33:4010:33
2Bernt BrynhildsenWing OK35:36+1:5611:09
3Arne GrevskottFrol IL35:51+2:1111:14
4Jo Severin MatbergFrol IL37:01+3:2111:36
5Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering37:25+3:4511:43
6Stein MarkhusVerdal OK38:49+5:0912:10
7Haakon ArnesenByåsen IL39:31+5:5112:23
8Jostein AlvestadWing OK43:38+9:5813:40
9Geir PaulsenOL Trollelg48:30+14:5015:12
10Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK48:32+14:5215:12
Vidar SkjerveVerdal OKdiskvalifisert

H 60-

2 640 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut LillealternFreidig42:0815:57
2Bjørn Olav NygårdFrol IL50:22+8:1419:04
Helge EriksenByåsen ILdiskvalifisert

H 70-

2 640 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar ForbordMalvik IL41:0115:32
2Rolf KarsetSteinkjer OK46:57+5:5617:47
3Sverre KristoffersenVerdal OK52:37+11:3619:55
4Stig Arild HaugskottOL Trollelg53:56+12:5520:25
5Olav Magne SvendgårdOK Skøynar55:02+14:0120:50
6Henry SundsetvikOL Trollelg57:40+16:3921:50
7Lars StavranInderøy IL58:04+17:0321:59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor