Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Smaaleneneløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Smaaleneneløpet
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: søndag 23 april 2017

N-åpen

1 430 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Isak AndersenNydalens SK2:14:001:33:42
0Tom Andre AndreassenFet OL19:5613:56
0Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering32:4422:53
0Neila Ben SassiÅs-NMBU Orientering1:06:3446:33
0N BerbyTrøsken IL38:1926:47
0Hanna Gurine BerglandIndre Østfold OK18:5613:14
0Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering20:0314:01
0Oskar BlomFet OL35:0724:33
0Jo Bogstrand IngvaldsenNydalens SK15:0310:31
0Emma BraathenTrøsken IL36:4625:42
0Signe Dahlseng MoeFet OL22:3515:47
0Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering14:079:52
0Vilma DanevadFredrikstad SK18:5713:15
0Anna Flier TvetenIndre Østfold OK31:3822:07
0Siri Flier TvetenIndre Østfold OK31:3422:04
0Tuva FossaasGimle IF22:1115:30
0Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK12:559:01
0Hermine Sol Heggedal AamodtFet OL26:3118:32
0Selma JendalFossum IF17:1212:01
0Agnes S JohansenGimle IF30:2821:18
0Martin KindemGimle IF1:14:0051:44
0Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SK27:3919:20
0Selam KorkoshØstmarka OK13:359:29
0Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL19:5413:54
0Eirik LestebergKongsberg OL19:5713:57
0Stian LillegårdLillomarka OL10:547:37
0Mons Sætre LorentsenFet OL46:2532:27
0Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK48:0133:34
0Andreas MelheimSturla, IF21:0314:43
0Nils NikolaisenOppsal Orientering24:1316:56
0Hemine OddenMåren OK28:4720:07
0Hennie OddenMåren OK28:4620:06
0Isolde OddenMåren OK30:2721:17
0August RisbråtheIndre Østfold OK13:569:44
0Henrik RisbråtheIndre Østfold OK14:049:50
0Vegard Brun SagaIL Tyrving28:1519:45
0Aksel SandvikHalden SK18:5413:13
0Liv SimonsenOK Øst26:0118:11
0Sara Sofie SimonsenOK Øst25:4618:01
0Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering20:2214:14
0Gaute SkjønhaugFet OL19:0513:20
0Milla SkålandTrøsken IL27:5019:27
0Sofie TaraldsenLillehammer OK21:2915:01
0Adele Øen SkålandTrøsken IL25:0317:31
0Sigmund ØlstadFet OL12:579:03
0Iver Mohrsen LangsrudFredrikstad SK20:1114:06

D -10

2 280 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Erika A. GjedeboOppsal Orientering24:31+3:4410:45
0Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL31:34+10:4713:50
0Erle Elise WoldOK Moss30:39+9:5213:26
0Jenny DanevadFredrikstad SK20:479:06
0Minna Sofie WingstedtHalden SK18:548:17

D 11-12

2 080 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie ScheeleNydalens SK24:2311:43
2Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK25:39+1:1612:19
3Pernille Nor-WollØstmarka OK26:33+2:1012:45
4Eira Skaarer WiklundNydalens SK27:42+3:1913:19
5Sigrid Schmitt GranHalden SK29:41+5:1814:16
6Mari KallesonOppsal Orientering33:41+9:1816:11
7Elma Sagli GudimIndre Østfold OK33:52+9:2916:16
8Tiril Ebon EspedalNydalens SK35:49+11:2617:13
9Mari Ovidia RanestadHamar OK39:27+15:0418:57
10Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK40:04+15:4119:15
11Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL43:34+19:1120:56
12Ingrid LestebergKongsberg OL1:07:40+43:1732:31
Julie BrenåsVarteig OLdiskvalifisert

D 11-12N

1 430 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie Bjordal VegganOppsal Orientering15:1510:39
2Pernille Snø Heggedal AamodtFet OL26:07+10:5218:15
3Annabell Aunmo KjellevoldModum OL26:42+11:2718:40

D 13-16C

2 080 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie BerntzenFet OL27:5613:25
2Anne FrøislandVang OL28:50+0:5413:51
3Ragnhild Blom-HagenFossum IF29:04+1:0813:58
4Anna Austad SveenRaumar Orientering37:43+9:4718:07

D 13-16N

2 280 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Silje Gåsvik NarvestadHalden SK43:5519:15
2Andrea H. RogndokkenFet OL53:04+9:0923:16

D 17-AK

3 810 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsa FranzenIL Tyrving39:0110:14
2Solveig Eline BergIL Tyrving51:09+12:0813:25
3Karen BjergaardNydalens SK52:07+13:0613:40
4Susanne TveteråsOslostudentenes IK55:36+16:3514:35
5Ingrid LetmolieEiker OL1:08:20+29:1917:56
6Sigrid Melander VieFossum IF1:11:30+32:2918:45
7Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1:24:51+45:5022:16
8Torunn Herrebrøden BerntsenFet OL1:28:51+49:5023:19
Linda FredhOK Mossdiskvalifisert

D 17-C

2 880 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lena HenrikssonIL Tyrving1:05:1122:37
2Jane Karine HelmersenFet OL1:09:12+4:0124:01
3Mie AlrækOK Øst1:12:04+6:5325:01
4Ragnhild BrenåsVarteig OL1:13:00+7:4925:20
5Else StordalOL Tønsberg og omegn1:19:15+14:0427:31
6Maj Lene NystuenRøyken OL1:41:17+36:0635:10

D 17-N

2 280 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tina BjørnstadRaumar Orientering29:1412:49

D 40-

5 160 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering49:129:32
2Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK49:49+0:379:39
3Astrid KravdalGjø-Vard OL50:33+1:219:47
4Valborg MadslienLillehammer OK51:42+2:3010:01
5Heidi TronbølFet OL57:53+8:4111:13
6Lene SandvikHalden SK1:01:00+11:4811:49
7Helena AxelssonNydalens SK1:03:51+14:3912:22

D 45-

4 280 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde GrønengLillehammer OK39:589:20
2Hege SolerødGjø-Vard OL41:32+1:349:42 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Else Kari ScheeleNydalens SK43:30+3:3210:09
4Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK45:30+5:3210:37
5Kirsti KringhaugRingerike OL48:25+8:2711:18
6Isa HeggedalKonnerud IL49:18+9:2011:31
7Mona LomeHamar OK50:17+10:1911:44
8Frauke Schmitt GranHalden SK50:25+10:2711:46
9Line Skjevik ArnevikRingerike OL52:46+12:4812:19
10Hilde PoppeFredrikstad SK55:08+15:1012:52
11Marit EgnerAsker Skiklubb56:11+16:1313:07
12Hanne NarvestadHalden SK58:00+18:0213:33
13Tone Karina IngesenSarpsborg OL1:05:55+25:5715:24
14Gunn Elin RudiHadeland OL1:07:27+27:2915:45
15Solveig BerganNydalens SK1:12:16+32:1816:53
Lenka WestinPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 50-

3 810 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alix Young VikNydalens SK41:2110:51
2Signe Astrup ArnesenHeming Orientering41:57+0:3611:00
3Kari MadslienNydalens SK43:38+2:1711:27
4Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)44:12+2:5111:36
5Hilda ØfsthusAsker Skiklubb45:04+3:4311:49
6Solveig SikkelandIL Tyrving45:48+4:2712:01
7Marianne NjåsteinIL Tyrving46:37+5:1612:14
8Tove HeimdalKonnerud IL48:29+7:0812:43
9Anne Marit BjergaardNydalens SK49:10+7:4912:54
10Heidi SchatvetNotodden OL51:57+10:3613:38
11May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering52:42+11:2113:49
12Vanja StaffOL Toten-Troll54:40+13:1914:20
13Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering56:11+14:5014:44
14Heli MarjomaaStigsökarna56:26+15:0514:48
15Wenche LindløvSarpsborg OL1:00:49+19:2815:57
16Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1:02:37+21:1616:26
Maria TorgersenBækkelagets SKdiskvalifisert

D 55-

3 810 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti RønningHamar OK40:3210:38
2Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL41:54+1:2210:59
3Gunhild HennumLierbygda OL47:46+7:1412:32
4Berit DanielsenIL Tyrving49:32+9:0013:00
5Heidi FalckIL Tyrving52:41+12:0913:49
6Kjersti SkantzeIL Tyrving53:19+12:4713:59
7Kristine Ø TollefsenOK Øst54:42+14:1014:21
8Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL54:45+14:1314:22
9Anne Julsrud HaugenHalden SK57:21+16:4915:03 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Kirsti Grundnes BergIL Tyrving1:08:17+27:4517:55
11Turid GiilRond OL1:08:22+27:5017:56
12Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering1:09:12+28:4018:09
13Cathrine NorvikRøyken OL1:14:36+34:0419:34
14Helena StubberudNydalens SK1:18:53+38:2120:42

D 60-

3 160 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb36:4611:38
2Liv Inger PrangerødTistedalen FL37:56+1:1012:00
3Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange39:03+2:1712:21
4Wenche BjørnstadRingsaker OK39:41+2:5512:33
5Margrete JørandliGjø-Vard OL40:20+3:3412:45
6Lis DæhliLøten o-lag42:20+5:3413:23
7Anne SørumRingsaker OK44:15+7:2914:00
8Randi NilstadIL Tyrving46:20+9:3414:39
9Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK46:44+9:5814:47
10Bodil KlakeggKolbotn og Skimt OL49:18+12:3215:36
11May ChristoffersenAsker Skiklubb52:42+15:5616:40

D 65-

3 160 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig45:2614:22
2Inger TiltnesIL Tyrving51:40+6:1416:21
3Eva Marie GranOK Øst1:17:45+32:1924:36

D 70-

2 370 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tea ForbergRond OL35:2314:55
2Inger SkaugOppsal Orientering39:09+3:4616:31
3Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL43:06+7:4318:11
4Liv FeiringHamar OK48:45+13:2220:34
5Astrid Reppesgård LieHedrum OL1:06:42+31:1928:08
Inger Lise BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert

D 75-

2 370 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin DahlenRingerike OL44:3218:47
2Johanna YtterbølGimle IF58:11+13:3924:32

D 80-

2 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gudveig JørundlandOK Sør1:14:3931:29

H -10

2 280 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Nikolai TesloHadeland OL41:41+19:0618:16
0Ask Felland SætnanFossum IF38:02+15:2716:40
0Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange22:51+0:1610:01
0Ville Emil WingstedtHalden SK18:428:12
0Odin Vie StrislandFossum IF31:33+8:5813:50
0Erlend SommerheinOK Horten18:318:07
0Olaf Blom-HagenFossum IF22:359:54

H 11-12

2 080 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christoffer ÅnensenOppsal Orientering21:1610:13
2Sverre SandvikHalden SK28:41+7:2513:47
3Jakob A. GjedeboOppsal Orientering28:46+7:3013:49
4Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL28:52+7:3613:52
5Liam Viggo WingstedtHalden SK31:01+9:4514:54
6Vilhelm SvarødHalden SK49:33+28:1723:49
7Lukas Jones ArnesenHeming Orientering55:03+33:4726:27

H 11-12N

1 430 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen SkeideOppsal Orientering10:307:20
2Erlend OtterleiØstmarka OK14:27+3:5710:06

H 13-16C

2 080 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon WedumLillehammer OK29:1114:01
2Martin JystadØstmarka OK55:22+26:1126:37

H 13-16N

2 280 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johannes ArnøFet OL18:087:57
2Christian DaleBergens TF20:27+2:198:58
3Fredrik FosserIndre Østfold OK28:24+10:1612:27
4Mathias BerganFet OL30:45+12:3713:29

H 17-AK

4 280 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola LestebergKongsberg OL36:358:32
2Morten Severin SaueIL Tyrving36:47+0:128:35
3Torstein HoleNydalens SK38:34+1:599:00
4Snorre VegganOppsal Orientering39:36+3:019:15
5Anders FærdenKolbotn og Skimt OL46:33+9:5810:52
6Marius StaffOL Toten-Troll46:47+10:1210:55
7Andreas StenstadOppsal Orientering49:30+12:5511:33
8Tor RingstadHedrum OL49:40+13:0511:36
9Fredrik SaugestadNydalens SK51:40+15:0512:04
10Remi JohannesenHalden SK52:46+16:1112:19
11Martin BråthenOK Øst53:19+16:4412:27
12Even ErlienGjø-Vard OL55:02+18:2712:51
13Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering55:40+19:0513:00
14Erik Utne VieHaugesund IL Orientering57:28+20:5313:25
15Arnstein DaleOL Vallset/Stange59:34+22:5913:55
16Trond Ivar FossaasGimle IF59:44+23:0913:57
17Markus BråthenOK Øst1:02:01+25:2614:29
18Jørgen AasFet OL1:02:45+26:1014:39
19Tom André AlstadsætherEiker OL1:04:30+27:5515:04

H 17-C

2 880 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sven SørensenIndre Østfold OK34:2411:56
2Lars Gåsvik NarvestadHalden SK50:18+15:5417:27
3Svein-Tore Gåsvik NarvestadHalden SK58:56+24:3220:27

H 35-

7 530 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik Rytter JakobsenOK Moss1:24:0511:09

H 40-

7 530 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1David LøverModum OL1:07:058:54
2Sindre LangaasNydalens SK1:10:25+3:209:21
3Henning SpjelkavikIL Tyrving1:13:27+6:229:45
4Thomas LieFredrikstad SK1:14:06+7:019:50
5Pål Christian IngierdBækkelagets SK1:17:19+10:1410:16
6Morten MoeFet OL1:25:13+18:0811:19
7Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1:28:29+21:2411:45
8Odin TellesbøØstmarka OK2:11:21+1:04:1617:26
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orienteringikke startet

H 45-

5 900 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore SandvikHalden SK43:137:19
2Henrik OttesenFredrikstad SK47:10+3:577:59
3Espen DanevadFredrikstad SK51:33+8:208:44
4Bent Erik SkaugOppsal Orientering52:19+9:068:52
5Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering55:09+11:569:20
6Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK56:38+13:259:35 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Tom BerganFet OL57:08+13:559:41
8Bjørn HaugeNydalens SK58:30+15:179:54
9Pål SommerheinOK Horten59:13+16:0010:02
9Christian JomaasFossum IF59:13+16:0010:02
11Kimme ArnesenHeming Orientering1:00:05+16:5210:11
12Pål BackstrømHalden SK1:00:40+17:2710:16
13Øyvind SolliFet OL1:01:17+18:0410:23 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Frode StrislandFossum IF1:01:31+18:1810:25
15Øyvind LienGjø-Vard OL1:01:44+18:3110:27
16Dagfinn AasFet OL1:02:59+19:4610:40
17Dag StrislandKolbotn og Skimt OL1:04:08+20:5510:52
18Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1:04:32+21:1910:56
19Knut Jostein SætnanFossum IF1:04:55+21:4211:00
20Kyrre GranFet OL1:05:23+22:1011:04
21Eilert AamodtOppsal Orientering1:08:14+25:0111:33
22Einar ModahlFredrikstad SK1:20:22+37:0913:37
23Svein OtterleiØstmarka OK1:25:32+42:1914:29
24Espen MelheimSturla, IF1:26:03+42:5014:35
25Hans Olav HygenØstmarka OK1:26:44+43:3114:42
26Peter CarlsenSturla, IF1:35:51+52:3816:14
Håkon BørliFossum IFdiskvalifisert
Martin ØhmanGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 50-

5 500 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering46:248:26
2Jan Richard EriksenAsker Skiklubb47:53+1:298:42
3Svend Arne YtterbølHalden SK49:30+3:069:00
4Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)49:37+3:139:01
5Tore BjørnerødOK Moss49:51+3:279:03 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Jon Iver BakkenNydalens SK50:25+4:019:10
7Einar LunøeNydalens SK51:30+5:069:21
8Jim OlaussenHalden SK52:15+5:519:30
9Gjermund GravirAsker Skiklubb52:27+6:039:32
10Ottar WiklundNydalens SK52:44+6:209:35
11Øystein HoloFossum IF52:59+6:359:38
12Harald KvisliNotodden OL53:31+7:079:43
13Guttorm L EggeOslostudentenes IK55:29+9:0510:05
14Christian GrotnesIL Tyrving55:30+9:0610:05
15Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn56:20+9:5610:14
16Jan Erik IsaksenNydalens SK56:29+10:0510:16
16Børge PedersenNydalens SK56:29+10:0510:16
18Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL57:07+10:4310:23
19Hallvard KorenOK Moss57:25+11:0110:26
20Kjetil EspedalNydalens SK58:00+11:3610:32
21Arne TorgersenBækkelagets SK58:23+11:5910:36
22Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering58:26+12:0210:37
23Ole IngesenSarpsborg OL59:02+12:3810:44
24Erlend RåheimOK Øst59:39+13:1510:50
25Håkon JendalFossum IF1:00:48+14:2411:03
26Stein H. HagenFossum IF1:01:04+14:4011:06
27Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1:02:52+16:2811:25
28Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering1:03:09+16:4511:28
29Finn Henry LillestrandTrøsken IL1:03:33+17:0911:33
30Øystein JensenSarpsborg OL1:04:04+17:4011:38
31Terje MelsomFossum IF1:04:24+18:0011:42
32Roar ByeModum OL1:06:20+19:5612:03
33Ole TørnqvistFana IL1:06:48+20:2412:08
34Dag BrenåsVarteig OL1:06:54+20:3012:09
35Einar TesloHadeland OL1:07:16+20:5212:13
36Jo WiklundNydalens SK1:07:51+21:2712:20
37Trygve LeivestadSarpsborg OL1:10:05+23:4112:44
38Roar PedersenOppsal Orientering1:10:28+24:0412:48
39Lasse ArnesenHeming Orientering1:10:50+24:2612:52
40Terje LinløkkenØstmarka OK1:13:54+27:3013:26
41Øyvind HelmersenFet OL1:14:41+28:1713:34
42Svein GranerudAsker Skiklubb1:17:09+30:4514:01
43Trond HolterMåren OK1:22:25+36:0114:59
44Øivind BergetSarpsborg OL1:24:58+38:3415:26
45Pål Kogstad NæssRaumar Orientering1:26:00+39:3615:38
46Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK1:26:32+40:0815:44
Frank SvarødIdd Sportsklubbdiskvalifisert

H 55-

5 160 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per SlungaardIL Tyrving46:028:55
2Bjørn BakkevigHeming Orientering47:09+1:079:08
3Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL48:15+2:139:21
4Yngvar ChristiansenBækkelagets SK48:39+2:379:25
5Kim Farnes HansenLierbygda OL49:53+3:519:40
6Kjell WestinPorsgrunn OL50:09+4:079:43
7Hallvard FjærLillomarka OL50:43+4:419:49
8Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering51:54+5:5210:03
9Onno VerberneOL Toten-Troll52:26+6:2410:09
10Hallvard BergIL Tyrving52:33+6:3110:11
11Jan-Ove BråthenOK Øst53:16+7:1410:19
12Bjørnar TollefsenOK Øst54:01+7:5910:28
13Bjørn Henning GrandalIL Tyrving54:16+8:1410:31
14Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL54:55+8:5310:38
15Petter GullikstadRøros IL57:27+11:2511:08
16Nils Harald StaffOL Toten-Troll57:31+11:2911:08
17Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL58:36+12:3411:21
18Bjarte LindstadOL Toten-Troll59:58+13:5611:37
19Andreas HuberHamar OK1:00:29+14:2711:43
20Øyvind Roger HansenRøyken OL1:02:07+16:0512:02
21Christopher SchiveOK Moss1:03:41+17:3912:20
22Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)1:07:46+21:4413:07
23John YtternesKolbotn og Skimt OL1:13:27+27:2514:14
24Thor Inge TollehaugEiker OL1:22:09+36:0715:55
25Bjørn ÅrbuVarteig OL1:52:28+1:06:2621:47
Morten HulløenKristiansand OKdiskvalifisert
Donald SkantzeIL Tyrvingdiskvalifisert

H 60-

4 280 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein KlyveOK Moss41:489:45
2Morten DueMåren OK41:57+0:099:48
3Per Kristian EkebergIL Tyrving42:57+1:0910:02
4Torgeir StrandhagenRøyken OL43:49+2:0110:14
5Erik LindströmModum OL45:00+3:1210:30 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Leif BergersenAsker Skiklubb47:41+5:5311:08
7Tor StrandRaumar Orientering48:51+7:0311:24
8Einar LienLøten o-lag48:56+7:0811:25
9Geir Holm GundersenSturla, IF49:47+7:5911:37
10Øyvind GylverAsker Skiklubb53:48+12:0012:34
11Alf PettersenIL Tyrving54:38+12:5012:45
12Morten JohannessenRøyken OL55:58+14:1013:04
13Bjørn ÅstorpSarpsborg OL1:06:30+24:4215:32
14Roy GjerdingOK Moss1:06:33+24:4515:32
15Jan SveenRaumar Orientering1:09:01+27:1316:07
16Trygve TveteråsFredrikstad SK1:21:11+39:2318:58

H 65-

3 810 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola BroxOL Toten-Troll45:1211:51
2Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb47:48+2:3612:32
3Hans Roar BakkenEiker OL49:55+4:4313:06
4Per StensethFredrikstad SK51:38+6:2613:33
5Harald AasheimOppsal Orientering52:29+7:1713:46
6Paul SkjakerHadeland OL54:07+8:5514:12 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Torbjörn KarldénKvillebyns SK54:33+9:2114:19
8Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF54:45+9:3314:22
9Jan BøhleOL Trollo55:49+10:3714:39
10Arne TiltnesIL Tyrving58:23+13:1115:19

H 70-

3 160 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Willy GrønstadGimle IF32:4810:22
2Helge RevhaugRingerike OL35:49+3:0111:20
3Leif BokerødIdd Sportsklubb36:10+3:2211:26
4Trond FeiringHamar OK39:52+7:0412:36
5Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving40:24+7:3612:47
6Roar BjordalOppsal Orientering43:49+11:0113:51
7Rolf GjølbergLarvik OK45:03+12:1514:15
8Erik Johan GrorudHaslum IL45:42+12:5414:27
9Terje MalmHamar OK46:27+13:3914:41
10Jørgen HolmboeIL Tyrving46:41+13:5314:46
11Kjell StenstadvoldIL Tyrving46:46+13:5814:47
12Hasse BergstrømIL Tyrving47:24+14:3615:00
13Klaus EngenEidskog OL47:30+14:4215:01
14John Ivar KjellevoldModum OL49:25+16:3715:38
15Hans StordalOL Tønsberg og omegn50:23+17:3515:56
16Kjell LangsrudOK Øst1:04:00+31:1220:15

H 75-

3 160 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald LundhaugOK Moss38:0612:03
2Gunnar ØsterbøFreidig40:36+2:3012:50
3Jan JansenOK Moss46:59+8:5314:52
4Odd KletteliBækkelagets SK47:34+9:2815:03
5Tormod DahlenRingerike OL53:31+15:2516:56
6Anton LommeHedrum OL54:50+16:4417:21
7Trygve FosseGimle IF58:09+20:0318:24
8Ivar Louis BergSturla, IF58:39+20:3318:33
9Erling TidemannLommedalens IL58:51+20:4518:37
10Amund Ragnar HerrebrødenOK Øst1:09:42+31:3622:03

H 80-

2 370 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnar ReppesgårdHedrum OL42:2017:51
2Einar JørundlandOK Sør59:15+16:5525:00
3Per MeilandLommedalens IL1:00:51+18:3125:40
4Stein KorenOK Moss1:03:01+20:4126:35

DirekteC

2 880 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elise GisholtFossum IF37:3213:01
2Britt Stine StrandFredrikstad SK45:34+8:0215:49
3Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK48:50+11:1816:57
4Cecilie C. KvermeFossum IF50:04+12:3217:23
5Per Åge FosserIndre Østfold OK51:44+14:1217:57
6Nanna BerganRaumar Orientering51:48+14:1617:59
7Jennifer Jones ArnesenHeming Orientering52:07+14:3518:05
8Tove TesdalIndre Østfold OK56:28+18:5619:36
9Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK57:45+20:1320:03
10Anne-Marit SkaugHalden SK58:47+21:1520:24
11Siv Susanne JystadØstmarka OK1:18:09+40:3727:08
Liv Edle GrønstadGimle IFdiskvalifisert

DirekteAK

3 810 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marius ØieLøten o-lag33:248:45
2Oskar ArnevikRingerike OL36:02+2:389:27
3Elisabeth IngvaldsenNydalens SK37:21+3:579:48
4Morten HeirFossum IF37:58+4:349:57
5Anja WingstedtHalden SK38:36+5:1210:07
6Lars HjermstadFossum IF41:29+8:0510:53
7André JægtvikKonnerud IL43:38+10:1411:27
8Sofie JohanssonLøten o-lag45:17+11:5311:53
9Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL45:31+12:0711:56
10Mons Kr. LøvfaldNydalens SK45:34+12:1011:57
11Astrid Waaler KaasHeming Orientering46:11+12:4712:07
12Stein Arne NegårdVang OL48:49+15:2512:48
13Jørn NordbrødenHalden SK49:07+15:4312:53
14Dag KaasHeming Orientering49:49+16:2513:04
15Vegard HaldenNydalens SK51:59+18:3513:38
16Anna-Thekla TonjerElverum OK52:03+18:3913:39
17Anniken Helland-HansenIL Tyrving52:31+19:0713:47
18Trygve RognstadHadeland OL53:18+19:5413:59
19Arild AndersenOppsal Orientering54:59+21:3514:25
20Per Olaf KlemsdalVarteig OL58:02+24:3815:13
21Lars Petter EndresenMåren OK59:20+25:5615:34
22Bjørn BaklidKonnerud IL59:50+26:2615:42
23Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL1:00:52+27:2815:58
24Ola NilsenOppsal Orientering1:03:48+30:2416:44
25Elin KallesonOppsal Orientering1:04:38+31:1416:57
26Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering1:04:43+31:1916:59
27Jens Erik SimonsenOK Øst1:07:04+33:4017:36
28Heidi BørstadSarpsborg OL1:20:49+47:2521:12
29Sigbjørn OddenMåren OK1:21:56+48:3221:30
30Anne NilsenÅs-NMBU Orientering1:23:07+49:4321:48
31Arnfinn SkålandTrøsken IL1:25:17+51:5322:23
32Hanne WoldOK Moss1:29:00+55:3623:21
33Harald WibyeOK Moss1:29:15+55:5123:25
34Kristin FalkFossum IF1:31:16+57:5223:57
35Torbjørn BogenSturla, IF1:33:44+1:00:2024:36
Ingunn BergetÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Torun DyrkornEiker OLdiskvalifisert

DirekteAL

7 530 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein AndersenNydalens SK56:287:29
2Magne OmestadNydalens SK1:03:07+6:398:22
3Emil WingstedtHalden SK1:03:58+7:308:29
4Rasmus Palmqvist AslaksonIFK Lidingö1:14:16+17:489:51
5Magnus RambergØstmarka OK1:15:08+18:409:58
6Helge BakkehøiØstmarka OK1:27:33+31:0511:37
7Agnes LeoHalden SK1:28:29+32:0111:45
8Per ØlstadFet OL1:29:44+33:1611:55
9Bjørn Axel GranHalden SK1:32:25+35:5712:16
10Åse BerganNydalens SK1:33:53+37:2512:28
11Donatas KontautasOK Moss1:34:13+37:4512:30
12Inge RambergØstmarka OK1:46:23+49:5514:07
13David StandalFredrikstad SK1:51:44+55:1614:50
14Carmen DirroMåren OK1:55:59+59:3115:24
Kine DirroMåren OKdiskvalifisert

H 21-E

9 690 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders NordbergNydalens SK1:07:336:58
2Jan SedivyHalden SK1:09:27+1:547:10
3Thomas Natvig ÅrstadHalden SK1:09:59+2:267:13
4Håvard HagaNydalens SK1:11:16+3:437:21
5Fredrik EliassonHalden SK1:12:59+5:267:31
6Anders VisterNydalens SK1:13:34+6:017:35
7Carl Godager KaasBækkelagets SK1:14:15+6:427:39
8Øystein SørensenNydalens SK1:15:56+8:237:50
9Torbjørn SagbergIL Tyrving1:16:47+9:147:55
10Erling HjermstadFossum IF1:17:34+10:018:00
11Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1:17:36+10:038:00
12Jim Øystein NybråtenIL Tyrving1:18:11+10:388:04
13Christian SchiveOK Moss1:18:14+10:418:04
14Emil AhlbäckFossum IF1:18:31+10:588:06
15Sindre ØsthagenFredrikstad SK1:19:22+11:498:11
16Andreas RüedlingerHalden SK1:21:29+13:568:24
17Oskar StørmerFossum IF1:21:35+14:028:25
18Anders Felde OlaussenNTNUI1:21:48+14:158:26
19Vetle ChristiansenBækkelagets SK1:23:15+15:428:35
20Mats NordbrødenHalden SK1:23:24+15:518:36
21Vegard RuttenborgNTNUI1:24:10+16:378:41
22Henrik EijsinkNydalens SK1:24:22+16:498:42
23Daniel MarstonBækkelagets SK1:24:51+17:188:45
24Anders TiltnesIL Tyrving1:25:10+17:378:47
25Leif StørmerFossum IF1:27:03+19:308:59
26Tarjei HoloFossum IF1:31:40+24:079:27
27Erik Hæstad BjørnstadFossum IF1:32:23+24:509:32
28Ove Antvord HaugereidLøten o-lag1:32:33+25:009:33
29Torbjørn Blom-HagenFossum IF1:34:35+27:029:45
30Øyvind WiggenByåsen IL1:36:31+28:589:57
31Christian Faruga KarldénKvillebyns SK1:37:15+29:4210:02
32Simen BordalFossum IF1:37:20+29:4710:02
33Håvard BergetFredrikstad SK1:40:13+32:4010:20
34Øystein Garsrud TvedtÅs-NMBU Orientering1:42:39+35:0610:35
35Geir NilsenViul Orienteringsklubb1:43:33+36:0010:41
36Haakon IngvaldsenNydalens SK1:44:00+36:2710:43
37Emil StørmerFossum IF1:44:39+37:0610:47
38Nils Petter FremmingHeming Orientering1:45:11+37:3810:51
39Sondre Sande GullordNydalens SK1:50:38+43:0511:25
40Markus LivingIL Tyrving1:57:45+50:1212:09
Markus HolterHalden SKdiskvalifisert
Lars-Inge ArnevikRingerike OLdiskvalifisert
Einar MelsomFossum IFdiskvalifisert
Kenneth SandvoldEiker OLdiskvalifisert
Sigurd Myhre AndreassenHalden SKbrutt

D 21-E

8 530 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sabine HauswirthHalden SK1:19:099:16
2Mari FastingHalden SK1:20:12+1:039:24
3Marion HuberNydalens SK1:21:26+2:179:32
4Delphine PoirotLillomarka OL1:21:56+2:479:36
5Jo ShepherdHalden SK1:21:59+2:509:36
6Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1:23:04+3:559:44
7Marthe GløersenBækkelagets SK1:24:53+5:449:57
8Emilie Westli AndersenLøten o-lag1:26:51+7:4210:10
9Beata FalkHagaby GoIF1:30:05+10:5610:33
10Synnøve BråtenVegårshei IL1:31:10+12:0110:41
11Linn HokholtIL Tyrving1:32:12+13:0310:48
12Toril NesNydalens SK1:36:53+17:4411:21
13Gøril FristadHalden SK1:39:00+19:5111:36
14Christine Turter SandvoldNydalens SK1:42:21+23:1211:59
15Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering1:44:02+24:5312:11
16Ida TangenNydalens SK1:53:20+34:1113:17
17Marianne DæhliHalden SK2:03:20+44:1114:27

H 15-16

5 500 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK41:557:37
2Isak JonssonNydalens SK43:04+1:097:49
3Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK44:41+2:468:07
4Sondre YtterbøAsker Skiklubb44:51+2:568:09
5Eirik ImrikFredrikstad SK44:57+3:028:10
6Lars Young VikNydalens SK45:55+4:008:20
7Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering46:43+4:488:29
8Gaute Kvittum NytrøenTynset IF46:56+5:018:32
9Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering49:53+7:589:04
10Henrik ReuschHeming Orientering50:39+8:449:12
11Sondre OttesenFredrikstad SK50:42+8:479:13
12Eivind Berner MyhreFossum IF50:51+8:569:14
13Nils TveiteÅs-NMBU Orientering51:36+9:419:22
13Christopher LadimOK Moss51:36+9:419:22
15Eirik BlågestadIndre Østfold OK52:06+10:119:28
16Kristian ØstermannHeming Orientering52:14+10:199:29
17Ferdinand FremmingHeming Orientering52:40+10:459:34
18Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering52:55+11:009:37
19Anders HorveiRaumar Orientering53:03+11:089:38
20Sivert Sande KvermeFossum IF53:35+11:409:44
21Vebjørn Blom-HagenFossum IF54:05+12:109:50
22Mikkel KatlaFossum IF54:48+12:539:57
23Tore Herman KirkebøenHalden SK55:31+13:3610:05
24Grunde IsaksætreGrue IL56:32+14:3710:16
25Tobias EspedalNydalens SK57:38+15:4310:28
26Erlend BørliFossum IF59:33+17:3810:49
27Odin SætherFredrikstad SK1:01:05+19:1011:06
28Runar Saur ModahlFredrikstad SK1:02:07+20:1211:17
29Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK1:14:40+32:4513:34
30John OtterleiØstmarka OK1:17:57+36:0214:10
31Henrik GudimØstmarka OK1:23:39+41:4415:12
32Sondre Zahl HagenFossum IF1:24:08+42:1315:17
33Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering1:24:22+42:2715:20
Theodor LierIndre Østfold OKdiskvalifisert
Jakob TorgersenHalden SKdiskvalifisert

D 15-16

4 280 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda ScheeleNydalens SK38:389:01
2Ane Sofie KroghOppsal Orientering39:21+0:439:11
3Jenny BaklidKonnerud IL39:41+1:039:16
4Kristine KravdalGjø-Vard OL39:44+1:069:17
5Marte Madslien BakkenNydalens SK44:02+5:2410:17
6Karoline BjørnerødOK Moss45:16+6:3810:34
7Amélie AamodtOppsal Orientering47:07+8:2911:00
8Christine HoenEiker OL47:57+9:1911:12
9Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL49:02+10:2411:27
10Marie LilandNydalens SK49:06+10:2811:28
11Alexandra LinløkkenØstmarka OK49:27+10:4911:33
12Ingeborg RognstadHadeland OL49:46+11:0811:37
13Solveig LetmolieEiker OL50:25+11:4711:46
14Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)50:57+12:1911:54
15Yngvild Langedal BreivikNydalens SK51:40+13:0212:04
16Emma DanevadFredrikstad SK53:30+14:5212:30
17Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK53:53+15:1512:35
18Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL54:08+15:3012:38
19Live ØstvoldHeming Orientering54:21+15:4312:41
20Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering55:03+16:2512:51
21Ada WulfsbergNydalens SK56:59+18:2113:18
22Ea LunøeNydalens SK57:07+18:2913:20
23Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb59:23+20:4513:52
24Nina PedersenSarpsborg OL1:00:32+21:5414:08
25Tina KallesonOppsal Orientering1:01:44+23:0614:25
26Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL1:03:50+25:1214:54
27Karen Hoel JomaasFossum IF1:05:39+27:0115:20
28Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL1:12:25+33:4716:55
29Berthe TesloHadeland OL1:14:26+35:4817:23
Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OLdiskvalifisert
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OKdiskvalifisert
Vilde RetteraasenIndre Østfold OKdiskvalifisert
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OKdiskvalifisert

H 13-14

3 220 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas DaleBergens TF24:177:32
2Gaute BerganNydalens SK25:37+1:207:57
3Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK26:41+2:248:17
4Alfred BjørnerødOK Moss27:44+3:278:36
5Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering29:21+5:049:06
6Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn29:44+5:279:14
7Sondre LadimOK Moss29:52+5:359:16
8Christian Fredrik BorgIL Koll30:59+6:429:37
9Martin Størmer-AntonsenNydalens SK32:57+8:4010:13
10Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK33:04+8:4710:16
11Sivert PoppeFredrikstad SK34:04+9:4710:34
12Birk Felland SætnanFossum IF35:17+11:0010:57
13Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK35:36+11:1911:03
14Sigurd Saxe SandvikHalden SK36:26+12:0911:18
15Stian Måseide SørlieRaumar Orientering37:53+13:3611:45
16Axel AaldeNydalens SK38:09+13:5211:50
17Ludvik SætherFredrikstad SK40:02+15:4512:25
18Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK43:12+18:5513:24
19Marius E. AamodtOppsal Orientering43:50+19:3313:36
20Mats LindaasElverum OK44:28+20:1113:48
21Elias StubberudNydalens SK45:04+20:4713:59
22Eivind Bogen ArenthSturla, IF45:13+20:5614:02
23Sander Tonjer FingarsenElverum OK45:29+21:1214:07
24Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL46:16+21:5914:22
25Eirik Vie StrislandFossum IF47:28+23:1114:44
26Thomas BlomkvistFredrikstad SK47:55+23:3814:52
27Olav MelheimSturla, IF1:05:02+40:4520:11
28Daniel NystuenRøyken OL1:07:30+43:1320:57
29Magnus JystadØstmarka OK1:09:54+45:3721:42
30Tidemann LierIndre Østfold OK1:18:42+54:2524:26
31Gaute LindaasElverum OK1:36:40+1:12:2330:01
Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SKdiskvalifisert
Anders TaraldsenLillehammer OKbrutt

D 13-14

3 220 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK28:348:52
2Eileen BjanesIL Tyrving39:04+10:3012:07
3Emma Helene OlsenHalden SK41:43+13:0912:57
4Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK41:46+13:1212:58
5Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK43:03+14:2913:22
6Inga Skaarer WiklundNydalens SK43:13+14:3913:25
7Ella BerstadHeming Orientering44:49+16:1513:55
8Elise Wærp HaugeNydalens SK44:52+16:1813:56
9Martine SkjelsvikLillehammer OK45:32+16:5814:08
10Mari BrendeFossum IF45:44+17:1014:12
11Astrid RognstadHadeland OL46:54+18:2014:33
12Ragnhild Mathea HelmersenFet OL47:08+18:3414:38
13Kathinka Zahl HagenFossum IF47:17+18:4314:41
14Janna Sofie TellesbøØstmarka OK47:24+18:5014:43
15Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering47:58+19:2414:53
16Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering48:48+20:1415:09
17Marie Lien BackstrømHalden SK49:25+20:5115:20
18Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL50:33+21:5915:41
19Marie Roll-TørnqvistFana IL51:57+23:2316:08
20Amalie LøkkebergFredrikstad SK52:29+23:5516:17
21Helene Bjørkvold JendalFossum IF53:51+25:1716:43
22Elida Sagli GudimIndre Østfold OK54:07+25:3316:48
23Marie SaugestadNydalens SK56:16+27:4217:28
24Emma Bangstad BergersenHamar OK58:03+29:2918:01
25Julie Sophie WoldOK Moss58:13+29:3918:04
26Vida Helland-HansenIL Tyrving1:00:02+31:2818:38
27Linnea HolstIL Tyrving1:01:54+33:2019:13

D 15-16-B

3 220 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Silje SlungaardIL Tyrving1:02:1319:19
2Celine YtternesKolbotn og Skimt OL1:15:10+12:5723:20

D 17-B

3 220 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stine HeggedalFet OL39:5512:23
2Anne-Grete AustadRaumar Orientering43:30+3:3513:30
3Vera Gano MønnichRøyken OL43:58+4:0313:39
4Laila Eriksen BlomFet OL49:56+10:0115:30
5Stine AustadRaumar Orientering51:36+11:4116:01
6Marit GanoRøyken OL51:49+11:5416:05
7Judit BanfiÅs-NMBU Orientering1:15:40+35:4523:29
Ann-Karin LestebergKongsberg OLdiskvalifisert
Bodil HulløenKristiansand OKdiskvalifisert

H 17-B

3 220 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond MyhreFossum IF36:1311:14
2Morten AndresenOK Skeidi40:12+3:5912:29
3Per Anders YtterbøAsker Skiklubb41:25+5:1212:51
4Jarle RogndokkenFet OL45:32+9:1914:08

H 17-AL

7 530 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen WigaardOppsal Orientering1:13:199:44
2Audun StrandlieGjø-Vard OL1:23:38+10:1911:06
3Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering1:32:17+18:5812:15
4Morten TangenOK Moss1:35:25+22:0612:40
5Ole Johan BråtenVang OL1:42:51+29:3213:39
6Daniel FløtreNydalens SK1:45:50+32:3114:03
7Vegar SkinneIndre Østfold OK1:47:17+33:5814:14
8Haakon JohannesenIndre Østfold OK1:47:31+34:1214:16
9Pål SkogedalAsker Skiklubb1:57:55+44:3615:39
10Fredrik SveenVang OL2:15:57+1:02:3818:03

D 17-AL

5 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Johanne LindNydalens SK56:599:39
2Lene Godager KaasBækkelagets SK59:38+2:3910:06
3Maria JonssonNydalens SK59:59+3:0010:10
4Sølvi FossøyEiker OL1:12:18+15:1912:15
Audrun UtskarpenOslostudentenes IKdiskvalifisert
Ane Næsset RamtvedtIL Tyrvingdiskvalifisert

H 17-20E

8 530 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun HeimdalKonnerud IL1:00:017:02
2Eirik Langedal BreivikNydalens SK1:02:27+2:267:19
3Elias JonssonNydalens SK1:04:16+4:157:32
4Anders HagaRaumar Orientering1:04:33+4:327:34
5Jørgen BaklidKonnerud IL1:07:34+7:337:55
6Sander ArntzenAsker Skiklubb1:07:38+7:377:55
7Oskar Spets StorhovFreidig1:11:14+11:138:21
8Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1:11:39+11:388:23
9Olav Milian Schmitt GranHalden SK1:12:28+12:278:29
10Amund HoelRaumar Orientering1:12:59+12:588:33
11Øyvind HjermstadFossum IF1:13:16+13:158:35
12Jørgen WulfsbergNydalens SK1:14:14+14:138:42
13Mats EidsmoFreidig1:14:18+14:178:42
14Aslak HeimdalKonnerud IL1:14:56+14:558:47
15Peter NordbrødenHalden SK1:15:39+15:388:52
16Njaal Ellegaard MelbyVang OL1:16:28+16:278:57
17August Asheim BirkelandHalden SK1:18:36+18:359:12
18Petter Astrup ArnesenHeming Orientering1:19:41+19:409:20
19Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn1:19:48+19:479:21
20Simen BallangrudRaufoss IL Orientering1:22:25+22:249:39
21Lavran ThorstensenOppsal Orientering1:24:05+24:049:51
22Vegard MyklemyrEiker OL1:25:30+25:2910:01
23Eskil FrøislandVang OL1:25:40+25:3910:02
24Sander H. RogndokkenNydalens SK1:26:32+26:3110:08
25Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1:27:17+27:1610:13
26Jostein Svaland DaleVang OL1:30:09+30:0810:34
27Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1:30:12+30:1110:34
28Sam LunøeNydalens SK1:30:22+30:2110:35
29Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1:31:10+31:0910:41
30Erlend BrendstuenHalden SK1:34:34+34:3311:05
31Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF1:35:16+35:1511:10
32Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK1:38:53+38:5211:35
33William Resvoll SkaugOppsal Orientering1:39:18+39:1711:38
34Håkon LundKongsberg OL1:40:06+40:0511:44
35Elias ØhmanGjø-Vard OL1:40:33+40:3211:47
36Ole Martin EdstrømOppsal Orientering1:44:11+44:1012:12
37Alexander Skaug YtterbølHalden SK2:09:35+1:09:3415:11
Peter GisholtFossum IFdiskvalifisert
Styrk Hundseid KamsvågFossum IFdiskvalifisert
Andreas RambergØstmarka OKdiskvalifisert

D 17-20E

5 900 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF50:308:33
2Ragne WiklundNydalens SK52:20+1:508:52
3Ane DyrkornEiker OL57:20+6:509:43
4Aurora GjølsjøOK Moss58:14+7:449:52
5Åsne Naadland HoloFossum IF58:53+8:239:58
6Vilde MalmeiNTNUI1:00:52+10:2210:18
7Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL1:01:54+11:2410:29
8Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK1:02:53+12:2310:39
9Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb1:03:06+12:3610:41
10Hedda Raadal BjørloHalden SK1:03:37+13:0710:46
11Heidi Therese WiestVang OL1:04:48+14:1810:58
12Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1:08:19+17:4911:34
13Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1:08:20+17:5011:34
14Ane Holm GrønengLillehammer OK1:11:58+21:2812:11
15Marit Melby JacobsenLardal OL1:15:00+24:3012:42
16Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL1:16:50+26:2013:01
17Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL1:22:03+31:3313:54
18Marie UllevålseterNydalens SK1:25:44+35:1414:31
19Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK1:37:11+46:4116:28
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SKdiskvalifisert

DirekteB

3 220 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif Arne NytrøenTynset IF38:1411:52
2Anders BrynhildsenFredrikstad SK38:42+0:2812:01
3Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL40:29+2:1512:34
4Børge TaraldsenLillehammer OK41:31+3:1712:53
5Mari AarsethNydalens SK43:03+4:4913:22
6Knut Johan WinsvoldØstmarka OK44:35+6:2113:50
7Heidi BjordalOppsal Orientering44:42+6:2813:52
8Randi BuduulFet OL45:11+6:5714:01
9Cathrine LillestrandTrøsken IL45:17+7:0314:03
10Eva S JohansenGimle IF46:15+8:0114:21
11Per Henning GraffIndre Østfold OK46:16+8:0214:22
12Gaute SkjelsvikLillehammer OK48:10+9:5614:57
13Øystein MelbyVang OL48:13+9:5914:58
14Magne SætherFredrikstad SK50:37+12:2315:43
15Inger SvalandOL Vallset/Stange51:46+13:3216:04
16Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK52:39+14:2516:21
17Elisabeth BrækkeHalden SK54:23+16:0916:53
18Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF57:20+19:0617:48
19Embla ØvretveitFredrikstad SK1:00:26+22:1218:46
20Maren GudevoldOK Moss1:01:56+23:4219:14
21Roger ØstvoldHeming Orientering1:13:23+35:0922:47
22Hilde Gunn HellenesOK Skeidi1:16:19+38:0523:42
23Ståle ØvretveitFredrikstad SK1:19:19+41:0524:37
24Ingrid SkaarerNydalens SK1:21:03+42:4925:10
25Kristin Stubban HygenØstmarka OK1:26:31+48:1726:52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor