Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TA-sprint 5 Finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint 5 Finale
Arrangørorganisasjon: Steinkjer OK
Dato: torsdag 1 juni 2017

Åpen 1,5 km

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonas AlstadFrol IL10:03
2Rakel HaltbrekkenSteinkjer OK10:13+0:10
3Jonathan VeksethSteinkjer OK10:36+0:33
4Astrid Marie SandhaugenSteinkjer OK11:53+1:50
5Karita MøllerSteinkjer OK12:02+1:59
6Nikoline MunkebyFrol IL12:27+2:24
7Sigbjørn OlsenSteinkjer OK15:09+5:06
8Ludvig WåganSteinkjer OK15:44+5:41
Anton SandhaugenSteinkjer OKdiskvalifisert

Åpen 2,5 km

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK14:41
2Gunnar VatnFrol IL17:03+2:22
3Kine Sofie SandstadFrol IL19:50+5:09
4Arne GrevskottFrol IL19:56+5:15
5Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK21:31+6:50
6Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK22:38+7:57
7Sofie HallemVerdal OK36:06+21:25
Svein Anders MelhusSteinkjer OKdiskvalifisert
Lina Kvitvang BenanSteinkjer OKikke startet
Astrid LægranSteinkjer OKikke startet
Ragne MunkebyFrol ILikke startet

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ranvi OverreinSteinkjer OK8:21
2Hannah Gustad StrømOK Skøynar10:25+2:04
2Hannah Gustad StrømOK Skøynar10:25+2:04

H 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aleksander Tanem IversenVerdal OK8:23
2Magnus AlstadFrol IL8:32+0:09
3Ole Andreas VeskeOK Skøynar10:46+2:23
3Ole Andreas VeskeOK Skøynar10:46+2:23
Håkon HallanOK Skøynarikke startet
Håkon HallanOK Skøynarikke startet

D 13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathea Baglo BjørkengVerdal OK16:08
2Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering16:11+0:03
3Linnea MunkebyFrol IL16:41+0:33
4Trude MarkhusVerdal OK19:21+3:13
5June MunkebyFrol IL20:22+4:14

H 13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK11:18
2Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK11:52+0:34
3Sindre TusetSteinkjer OK17:54+6:36
4Sigurd VatnFrol IL20:14+8:56
5Johan Daniel Holm UndhjemSteinkjer OK28:12+16:54
Vegard JermstadSteinkjer OKdiskvalifisert
Fredrik MøllerSteinkjer OKikke startet

D 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Kilskar GrevskottFrol IL17:42
2Hege HallanOK Skøynar22:50+5:08
2Hege HallanOK Skøynar22:50+5:08
Matilde MunkebyFrol ILikke startet

H 15-16

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marius MøllerSteinkjer OK11:38
2Trym Nergård RønningOK Skøynar11:46+0:08
2Trym Nergård RønningOK Skøynar11:46+0:08
4Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering12:18+0:40
5Aksel VeskeOK Skøynar13:56+2:18
5Aksel VeskeOK Skøynar13:56+2:18
7Martin Wold StavrumFrol IL14:04+2:26
8Tobias AlstadFrol IL14:13+2:35
9Håvard VeieOK Skøynar14:14+2:36
9Håvard VeieOK Skøynar14:14+2:36
11Tore MarkhusVerdal OK15:25+3:47
12Hallvar HallanOK Skøynar15:42+4:04
12Hallvar HallanOK Skøynar15:42+4:04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor