Offisiell resultatliste for Sport8 ski-o-cup sprint og publikumsløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 ski-o-cup sprint og publikumsløp
Arrangørorganisasjoner: Asker Skiklubb / Lierbygda OL
Dato: søndag 19 februar 2017

D 21-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Evine Westli AndersenLøten o-lag18:43
2Zsuzsa FeyAsker Skiklubb19:20+0:37
3Hannele TonnaHankasalmen Hanka19:59+1:16

H 21-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars Hol MoholdtWing OK15:34
2Øyvind WatterdalHadeland OL16:21+0:47
3Eivind TonnaAsker Skiklubb17:20+1:46
4Øyvind WiggenByåsen IL17:45+2:11
5Henning SpjelkavikIL Tyrving23:10+7:36
6Geir Holm GundersenSturla, IF28:51+13:17
7Kyongsa RiNydalens SK47:05+31:31
Bjørnar KvåleHadeland OLdiskvalifisert
Ove SætraHadeland OLdiskvalifisert
Kjetil KjernsmoRøyken OLikke startet

D 17-20

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK17:31
2Synne StrandAsker Skiklubb17:41+0:10
3Marit Melby JacobsenLardal OL18:03+0:32
4Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb18:24+0:53
5Anine LomeHamar OK18:51+1:20
6Anne Willkommen EikenKongsberg OL20:38+3:07
7Margrethe WisløffAsker Skiklubb21:16+3:45
8Åsne Naadland HoloFossum IF21:46+4:15
9Helene EgerKongsberg OL21:50+4:19
10Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb22:46+5:15
11Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb27:16+9:45
12Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb31:36+14:05
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFdiskvalifisert
Marlin HaavengenKongsberg OLdiskvalifisert
Sarah WølloKongsberg OLikke startet
Heidi Therese WiestVang OLikke startet

H 17-20

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen BaklidKonnerud IL16:48
2Trygve MyhrAsker Skiklubb18:56+2:08
3Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb19:30+2:42
3Aslak HeimdalKonnerud IL19:30+2:42
5Njaal Ellegaard MelbyVang OL21:15+4:27
6Per Clemet WisløffAsker Skiklubb22:13+5:25
7Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb22:19+5:31
8Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb22:24+5:36
9Jostein Svaland DaleVang OL23:30+6:42
10Audun BerganNydalens SK24:57+8:09
11Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF27:05+10:17
12Ole Johan BråtenVang OL29:04+12:16
Styrk Hundseid KamsvågFossum IFdiskvalifisert
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKikke startet
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubbikke startet

D 40-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helena AxelssonNydalens SK23:57
2Elin GravningenStokke IL25:51+1:54
3Kari StrandKongsberg OL25:58+2:01
4Mette SpangbergKonnerud IL27:30+3:33
Isa HeggedalKonnerud ILdiskvalifisert

H 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torbjørn Blom-hagenFossum IF23:33
2Harald Eide-FredriksenHeming Orientering30:35+7:02
3Kjell Petter SmågeKonnerud IL35:51+12:18
Karl Anton UnderlandSturla, IFbrutt
Knut Jostein SætnanFossum IFikke startet

D 50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne MadslienNydalens SK19:42
2Kari MadslienNydalens SK19:45+0:03
3Tove HeimdalKonnerud IL22:09+2:27
4Hege HeibergHadeland OL33:23+13:41

H 50-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon Iver BakkenNydalens SK17:24
2Ole Petter HaugenNydalens SK19:21+1:57
3Øystein WiggenByåsen IL19:39+2:15
4Nils HæstadFossum IF19:43+2:19
5Kjetil EspedalNydalens SK21:12+3:48
6Nils BerganNydalens SK21:20+3:56
7Stein H. HagenFossum IF21:50+4:26
8Jan Arild JohnsenFossum IF34:10+16:46
Nils Inge BrurbergSturla, IFdiskvalifisert
Lars BaklidKonnerud ILikke startet
Kjetil SpangbergKonnerud ILikke startet

N-åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Lauritz BrunborgNittedal OLfullført
Synne KjernsmoRøyken OLfullført
Mone Småge-HilsenKonnerud ILfullført

D 10-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martha WisløffAsker Skiklubb15:45
2Hanna SpangbergKonnerud IL16:41+0:56
3Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb17:19+1:34
4Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK21:12+5:27
Johanne StorhaugKonnerud ILikke startet

H 10-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eskil BrændenLillomarka OL14:02
2Olaf Blom-HagenFossum IF15:31+1:29
3Håkon BogasonLillomarka OL16:57+2:55
4Ask Felland SætnanFossum IF17:49+3:47

D 13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL21:03
2Hedda SpangbergKonnerud IL21:18+0:15
3Kathinka Zahl HagenFossum IF29:34+8:31
4Ragnhild Blom-HagenFossum IF36:18+15:15

H 13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Atle Nikolai WølloKongsberg OL17:40
2Birk Felland SætnanFossum IF20:40+3:00
3Arthur BrunborgNittedal OL20:43+3:03
4Axel AaldeNydalens SK21:50+4:10
5Gaute BerganNydalens SK24:23+6:43
6Jo Randar HolmøyHadeland OL34:16+16:36
Oskar BaklidKonnerud ILikke startet

D 15-16

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny BaklidKonnerud IL16:53
2Ingvild LangeggenKongsberg OL18:38+1:45
3Åsne HaavengenKongsberg OL18:55+2:02
4Tale StrandKongsberg OL19:29+2:36
5Silje Marie VågeAsker Skiklubb19:50+2:57
6Kamilla LomeHamar OK20:24+3:31
7Emma Meyer LarssonIL Tyrving21:07+4:14
8Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK22:10+5:17
9Marte Madslien BakkenNydalens SK23:39+6:46
10Nora Småge HilsenKonnerud IL28:53+12:00
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILikke startet
Karen Hoel JomaasFossum IFikke startet
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubbikke startet

H 15-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre YtterbøAsker Skiklubb23:41
2Johan Kristian UndelandSturla, IF25:03+1:22
3Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering25:06+1:25
4Even GravningenStokke IL26:10+2:29
5Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF27:03+3:22
6Tobias EspedalNydalens SK28:42+5:01
7Sondre Zahl HagenFossum IF29:38+5:57
Vebjørn Blom-HagenFossum IFikke startet
Grunde IsaksætreGrue ILikke startet
Herman BrunborgNittedal OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor