Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Eikerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Eikerløpet
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: torsdag 25 mai 2017

N-åpen

2 010 m, 69 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Ingrid Asmyr-AndersenEiker OL36:4418:16
0Abelone Josefine AxelsonEiker OL24:2012:06
0Ofelia Leonora AxelsonEiker OL53:17+16:3326:30
0Simen BergstrømIL Tyrving46:18+9:3423:02
0Amalie BirkelundAsker Skiklubb52:51+16:0726:17
0Olai BisethKongsberg OL28:1514:03
0Ida Amundsen BjørkliRingerike OL41:55+5:1120:51
0Julia Bollerud NaessNOTEAM40:15+3:3120:01
0Andreas Sellæg BredesenSturla, IF42:55+6:1121:21
0Tuva BredholtKongsberg OL34:0416:56
0Mathis BurckhardtEiker OL43:55+7:1121:50
0Lars Wirum BøenSturla, IF42:14+5:3021:00
0Sanna Wirum BøenSturla, IF48:09+11:2523:57
0Roald Christian DigreSturla, IF43:36+6:5221:41
0Ingrid EspedalAsker Skiklubb38:11+1:2718:59
0Ine FagerlandSturla, IF1:01:40+24:5630:40
0Maren Sæter FlessebergKongsberg OL1:07:24+30:4033:31
0Aurora Viken FossEiker OL43:22+6:3821:34
0Gaute GustavsenSturla, IF44:21+7:3722:03
0Eira Habo-HaaseRøyken OL51:51+15:0725:47
0Isak Harbo-HaaseRøyken OL51:59+15:1525:51
0Elise Hedemark NelsonBerger og Svelvik OL52:18+15:3426:01
0Johanne Hedemark NelsonBerger og Svelvik OL52:20+15:3626:02
0Nila HillerenEiker OL51:09+14:2525:26
0Mina HobbelstadEiker OL27:0313:27
0Simen HobbelstadEiker OL32:3016:10
0Jenny Hovdenak HolmesEiker OL36:47+0:0318:18
0Danie Nicolai HommeSturla, IF38:14+1:3019:01
0Rebecca Grace HommeSturla, IF50:00+13:1624:52
0Frida HopeModum OL47:56+11:1223:50
0Amanda HåkonsenRøyken OL43:01+6:1721:24
0Birk HåkonsenRøyken OL38:55+2:1119:21
0Mads JevanordFossum IF30:0514:58
0Magnus R JevanordFossum IF23:3311:42
0Kristian KaiserSturla, IF31:3215:41
0Eivind KjernsmoRøyken OL55:12+18:2827:27
0Synne KjernsmoRøyken OL40:47+4:0320:17
0Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn49:16+12:3224:30
0Sissel KombaHemsedal IL1:03:00+26:1631:20
0Mina LauvlidKongsberg OL34:2617:07
0Lars Jørgen LongfjeldModum OL32:2516:07
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn33:5316:51
0Andrea Melheim EriksenSturla, IF50:22+13:3825:03
0Helene Stenvik MoenKongsberg OL41:11+4:2720:29
0Inez NelsonLardal OL46:15+9:3123:00
0Henrik NybergAsker Skiklubb47:50+11:0623:47
0Ida Bollerud NæssEiker OL40:50+4:0620:18
0Julie Olsen ByeModum OL34:2417:06
0Oda OpsethRingerike OL41:56+5:1220:51
0Eline Maudal PettersenKongsberg OL50:38+13:5425:11
0Maia Maudal PettersenKongsberg OL50:39+13:5525:11
0Mathis RenardKongsberg OL42:32+5:4821:09
0Karl Rein RådahlIL Tyrving41:58+5:1420:52
0Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL29:5314:52
0Trym Alexander StorhaugRøyken OL49:29+12:4524:37
0Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IF41:14+4:3020:30
0Hedda Sørumshaugen BrattåsEiker OL37:16+0:3218:32
0Vilje SåstadEiker OL52:58+16:1426:21
0Adele TeigenKongsberg OL35:5317:51
0Amelie TørvoltRøyken OL1:11:44+35:0035:41
0Jenny TørvoltRøyken OL54:42+17:5827:12
0Christoffer Vråle RønningSturla, IF38:03+1:1918:55
0Jens WoldSturla, IF31:4115:45
0Julie WoldSturla, IF1:01:40+24:5630:40
0Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb24:5512:23
0Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb39:59+3:1519:53
0Håkon ØverbyKongsberg OL44:55+8:1122:20
Kristine EngellKonnerud ILdiskvalifisert
Sara NerlandAsker Skiklubbdiskvalifisert

D -10

2 580 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte EgerKongsberg OL38:3914:58
2Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn50:04+11:2519:24
3Elise RenardKongsberg OL54:57+16:1821:17

D 21A

7 290 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Betty Ann Bjerkreim NilsenIL Tyrving57:497:55
2Marion HuberNydalens SK1:03:05+5:168:39
3Therese HaareKonnerud IL1:06:14+8:259:05
4Siri EidnesOslostudentenes IK1:10:34+12:459:40
5Marit IsachsenAsker Skiklubb1:27:29+29:4012:00
6Line Drange RuudRøyken OL1:27:40+29:5112:01

D 11-12

2 580 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sara MartiniAsker Skiklubb33:0412:48
2Karoline StrandenesFana IL33:40+0:3613:02
3Nora Christine HansenRøyken OL36:29+3:2514:08
4Sofia ØhlckersIL Tyrving44:06+11:0217:05
5Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb45:50+12:4617:45
6Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL45:53+12:4917:47
7Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL49:28+16:2419:10
8Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb55:40+22:3621:34

D 11-12N

2 220 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Annabell Aunmo KjellevoldModum OL31:4614:18

D 13-14

3 510 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie KvarmeSturla, IF37:3010:41
2Johanna Sofie LongfjeldModum OL38:49+1:1911:03
3Ingvild GustafssonKongsberg OL39:11+1:4111:09
4Kristin Melby JacobsenLardal OL39:17+1:4711:11
5Mari ØverbyKongsberg OL40:38+3:0811:34 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Eline SchjervenLardal OL40:51+3:2111:38
7Konstanse MoholthKongsberg OL41:28+3:5811:48
8Selma HøivoldKongsberg OL43:26+5:5612:22
9Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL51:15+13:4514:36
10Anne Maren EidstenSturla, IF53:27+15:5715:13
11Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn54:25+16:5515:30
12Mina Akiko JohnsenSturla, IF57:02+19:3216:14
13Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK1:00:00+22:3017:05

D 13-16C

3 010 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nora Marie EnerhaugenRingerike OL35:0111:38
2Amanda AxelsonEiker OL45:37+10:3615:09
3Sigrid SkjelbredKongsberg OL1:06:31+31:3022:05
4Ingeborg StrandenesFana IL1:14:28+39:2724:44

D 15-16

4 820 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrea RanvikKonnerud IL48:5310:08
2Ingvild LangeggenKongsberg OL52:17+3:2410:50
3Mari Landro SvingheimKonnerud IL54:40+5:4711:20
4Jenny BaklidKonnerud IL54:56+6:0311:23
5Tomine Lysaker SandenEiker OL56:44+7:5111:46
6Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL57:44+8:5111:58
7Anniken RanvikKonnerud IL57:51+8:5812:00
8Solveig LetmolieEiker OL59:33+10:4012:21
9Christine HoenEiker OL1:01:58+13:0512:51
10Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1:06:19+17:2613:45
11Malene InstanesSturla, IF1:07:30+18:3714:00
12Silje MorlandstøEiker OL1:08:25+19:3214:11
13Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL1:08:32+19:3914:13
14Karoline TorøKongsberg OL1:11:24+22:3114:48
15Oda Isnes TyseEiker OL1:12:15+23:2214:59
16Ingeborg KvarmeSturla, IF1:14:20+25:2715:25
17Petra HoveidAsker Skiklubb1:22:22+33:2917:05
18Alvilde Lysaker SandenEiker OL1:22:23+33:3017:05
19Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL1:43:45+54:5221:31
20Silje SlungaardIL Tyrving1:55:26+1:06:3323:56
21Anni SaarelaKonnerud IL1:58:03+1:09:1024:29
Tuva Aas StræteRingerike OLdiskvalifisert

D 15-16B

3 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Silje CarlsenSturla, IF39:3111:15
2Ine InstanesSturla, IF48:19+8:4813:45

D 17-B

3 510 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti MyhreKongsberg OL48:4113:52
2Lenka WestinPorsgrunn OL49:06+0:2513:59
3Tove Beate JelstadModum OL51:30+2:4914:40
4Ina Cecilie LandroKonnerud IL52:13+3:3214:52
5Anne Berit RørlienFossum IF54:21+5:4015:29
6Ida BredholtKongsberg OL58:34+9:5316:41
7Anne Berg GjølbergLarvik OK1:02:07+13:2617:41
8Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn1:04:29+15:4818:22
9Marit GanoRøyken OL1:09:42+21:0119:51
10Lene FlessebergKongsberg OL1:23:42+35:0123:50

D 17-C

3 010 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mette MaudalKongsberg OL42:4314:11
2Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL43:56+1:1314:35
3Åsne Daling NannestadRøyken OL45:10+2:2715:00
4Inger-Helene CarlsenSturla, IF57:42+14:5919:10
5Gro SandKongsberg OL1:11:59+29:1623:54
6Else StordalOL Tønsberg og omegn1:14:01+31:1824:35

D 17-18

5 560 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene EgerKongsberg OL58:2410:30
2Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb1:08:05+9:4112:14
3Agnes Irene LongfjeldModum OL1:10:43+12:1912:43
4Elin UlsakerHemsedal IL1:22:49+24:2514:53
5Andrea VaneboKongsberg OL1:35:04+36:4017:05
6Sarah WølloKongsberg OL1:37:39+39:1517:33

D 35

5 560 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Jussie LønningSturla, IF57:4110:22
2Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn1:08:35+10:5412:20

D 40-

4 820 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Zsuzsa FeyIL Tyrving48:3510:04
2Liv SchjervenLardal OL53:48+5:1311:09
3Monica BerglundRingerike OL54:54+6:1911:23
4Kari StrandKongsberg OL1:00:59+12:2412:39
5Atanaska BedelevaOL Trollo1:02:20+13:4512:55
6Nina BirkelundAsker Skiklubb1:28:12+39:3718:17
7Linda FredhOK Moss1:43:57+55:2221:33

D 45-

4 820 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde HovdenakModum OL49:0410:10
2Ingrid KvistadKongsberg OL53:46+4:4211:09
3Hege FeiringIL Tyrving54:05+5:0111:13
4Milda ØhlckersIL Tyrving54:59+5:5511:24
5Anne-Kristin KvammeRingerike OL55:11+6:0711:26
6Kirsti KringhaugRingerike OL55:29+6:2511:30
7Anne Guro NøklebyRingerike OL56:08+7:0411:38
8Aud Ellen BrevikSturla, IF57:23+8:1911:54
9May Ingela HopeModum OL58:51+9:4712:12
10Isa HeggedalKonnerud IL1:00:09+11:0512:28
11Kristin EgerKongsberg OL1:03:10+14:0613:06
12Trine OpsethRingerike OL1:10:20+21:1614:35
13Tanja InstanesSturla, IF1:12:37+23:3315:03
14Line Skjevik ArnevikRingerike OL1:12:59+23:5515:08
15Anne Mia OlsenModum OL1:13:02+23:5815:09
16Charlotte SkourupSturla, IF1:16:56+27:5215:57
17Kari ArnestadRingerike OL1:28:26+39:2218:20

D 50-

5 030 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti StræteRingerike OL54:2710:49
2Anita Sørensen DrageKongsberg OL54:28+0:0110:49
3Hanne Løver ThonModum OL58:28+4:0111:37
4Sissel SkovlyRingerike OL58:57+4:3011:43
5Heidi SchatvetNotodden OL1:01:30+7:0312:13
6Beth NicolaysenKongsberg OL1:03:42+9:1512:39
7Elisabeth HetlevikKongsberg OL1:04:15+9:4812:46
8Tove HeimdalKonnerud IL1:04:47+10:2012:52
9Marianne NjåsteinIL Tyrving1:06:09+11:4213:09
10Anja HeggemKongsberg OL1:06:32+12:0513:13
11Ida SyversenRøyken OL1:11:22+16:5514:11
12Toini SkyttersæterKonnerud IL1:14:55+20:2814:53
13Lill-Ann TorpSandefjord OK1:15:27+21:0015:00
14Kristin Sæthre SørensenSturla, IF1:15:33+21:0615:01
15Maria TorgersenBækkelagets SK1:21:42+27:1516:14
16Solveig KongsrudModum OL1:27:01+32:3417:17
17Maria PerssonAsker Skiklubb1:30:02+35:3517:53
18Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1:30:06+35:3917:54

D 55-

5 030 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK57:3511:26
2Gunhild HennumLierbygda OL59:31+1:5611:49
3Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL59:55+2:2011:54
4Hilde StorløkkenKongsberg OL1:03:51+6:1612:41
5Berit DanielsenIL Tyrving1:05:26+7:5113:00
6Unni RyeAsker Skiklubb1:08:02+10:2713:31
7Randi NicolaisenAsker Skiklubb1:10:51+13:1614:05
8Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL1:12:49+15:1414:28
9Cathrine NorvikRøyken OL1:23:47+26:1216:39
10Eva SyversenRøyken OL1:26:27+28:5217:11
11May Jorunn RognlienModum OL1:30:36+33:0118:00

D 60-

3 920 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sirpa LiljaModum OL41:5710:42
2Bjørg SvanbergRøyken OL46:21+4:2411:49
3Helga HaverstadLierbygda OL47:17+5:2012:03
4Wenche HultgreenIL Tyrving48:01+6:0412:14
5Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn1:07:42+25:4517:16
6Inger NergaardStokke IL1:27:37+45:4022:21

D 65-

3 920 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid StrandeSkien OK47:5212:12
2Kari StrandeRingerike OL48:38+0:4612:24
3Inger TiltnesIL Tyrving54:50+6:5813:59
4Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL57:37+9:4514:41
Aud I SpjelkavikIL Tyrvingdiskvalifisert

D 70-

3 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL45:1815:06
2Birgitte BekkelundRøyken OL50:14+4:5616:44
3Hanne BræckKongsberg OL53:03+7:4517:41
4Gry Bruland VråleSturla, IF1:12:23+27:0524:07
5Inger Lise BjordalOppsal Orientering1:18:31+33:1326:10
Thorunn Aamodt OvesenLardal OLdiskvalifisert

D 75-

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni DrageHaugerud IF54:0818:02
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb58:08+4:0019:22

H -10

2 580 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jarand GustafssonKongsberg OL29:2411:23
2Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL32:57+3:3312:46
3Erlend SommerheinOK Horten35:34+6:1013:47
4Arne BisethKongsberg OL37:57+8:3314:42
5Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL45:54+16:3017:47
6Jon StrandKongsberg OL51:46+22:2220:03
7Herman LauvlidKongsberg OL1:00:15+30:5123:21
8Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb1:03:17+33:5324:31

H 11-12

2 580 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL25:5110:01
2Rasmus BerglundRingerike OL27:16+1:2510:34
3Endre SandKongsberg OL29:17+3:2611:21
4Mathias BirkelundAsker Skiklubb34:12+8:2113:15
5Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn36:34+10:4314:10
6Mats Olsen ByeModum OL41:54+16:0316:14
7Martin TorøKongsberg OL47:18+21:2718:20
8Henrik KaiserSturla, IF51:51+26:0020:05
9Mats JohnsenSturla, IF53:33+27:4220:45
10Lage Røhnebæk KongsrudModum OL1:05:23+39:3225:20
11Henrik Holm NesModum OL1:14:07+48:1628:43
12Oskar HopeModum OL1:28:23+1:02:3234:15
Borgar SkjelbredKongsberg OLdiskvalifisert

H 11-12N

2 220 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias AxelsonEiker OL22:3510:10
2August Hellerud SireKonnerud IL26:24+3:4911:53
3Sivert KnutheimSturla, IF27:23+4:4812:20
4Oskar KnutheimSturla, IF28:56+6:2113:01
5Linus Westerberg-HeltneSturla, IF32:30+9:5514:38

H 13-14

3 510 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard Holm JohannesenKongsberg OL33:509:38
2Halvor LøkenKongsberg OL34:44+0:549:53
3Mikael BirkelundAsker Skiklubb35:10+1:2010:01
4Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb35:33+1:4310:07
5Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn35:43+1:5310:10
6Atle Nikolai WølloKongsberg OL37:27+3:3710:40
7Mikkel BerglundRingerike OL37:55+4:0510:48
8Erlend LangeggenKongsberg OL41:02+7:1211:41
9Stein Aas StræteRingerike OL41:58+8:0811:57
10Johan EgerKongsberg OL43:31+9:4112:23
11Martin Nøkleby MellingRingerike OL45:26+11:3612:56
12Håkon HauglandRøyken OL45:58+12:0813:05
13Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb49:23+15:3314:04
14Theodor BjørkSandefjord OK50:22+16:3214:20
15Sindre UlsakerHemsedal IL55:10+21:2015:43
16Vilmer NybergAsker Skiklubb55:56+22:0615:56
17Mathias NyhaugAsker Skiklubb59:54+26:0417:03
18Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb1:03:54+30:0418:12
19Simen KolbergsrudRøyken OL1:15:41+41:5121:33
20Oskar FossåsRingerike OL1:51:56+1:18:0631:53
Reno PapeKonnerud ILdiskvalifisert

H 13-16C

3 010 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer ØhlckersIL Tyrving39:2413:05
2Even Amundsen BjørkliRingerike OL42:35+3:1114:08
3Martin KaiserSturla, IF47:38+8:1415:49
4Oskar BaklidKonnerud IL56:36+17:1218:48

H 13-16N

2 220 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Paulsen AskLierbygda OL25:5111:38

H 15-16

5 560 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan Kristian UndelandSturla, IF47:488:35
2Vetle DrageKongsberg OL54:31+6:439:48
3Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn56:39+8:5110:11
4Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF1:01:25+13:3711:02
5Cornelius BjørkSandefjord OK1:04:07+16:1911:31
6Halvor RudningenHemsedal IL1:04:13+16:2511:32
7Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1:06:16+18:2811:55
8Even GravningenStokke IL1:07:11+19:2312:05
9Martin BirkelundAsker Skiklubb1:07:12+19:2412:05
10Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb1:15:17+27:2913:32
11Egil FrydenlundSturla, IF1:24:58+37:1015:16
12Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb1:31:42+43:5416:29
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OLdiskvalifisert

H 15-16B

3 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL52:4315:01

H 17-C

3 010 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar TeigenKongsberg OL33:5711:16
2Svend Kristian EidstenSturla, IF36:56+2:5912:16
3Torbjørn BarikmoKongsberg OL49:38+15:4116:29
4Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn1:12:05+38:0823:56

H19-20

7 290 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun HeimdalKonnerud IL52:187:10
2Sturla FrydenlundSturla, IF1:16:04+23:4610:26

H21A

8 890 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lukas PetersonIFK Umeå1:05:327:22
2Nicholas OskarssonLillomarka OL1:06:37+1:057:29
3Magnus SvingheimRaumar Orientering1:07:42+2:107:36
4Øystein SørensenNydalens SK1:08:56+3:247:45
5Sverre Waaler KaasNydalens SK1:11:49+6:178:04
6Lars-Inge ArnevikRingerike OL1:13:57+8:258:19
7Dag Steinar RagvinBø OL1:14:02+8:308:19
8Sigur HeggedalNydalens SK1:14:17+8:458:21
9Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL1:14:29+8:578:22
10Sindre RønningNydalens SK1:16:57+11:258:39
11Charles HalaasFossum IF1:17:15+11:438:41
12Morten Taraldsten BrunesModum OL1:18:06+12:348:47
13Svein NygårdLillomarka OL1:19:21+13:498:55
14David LøverModum OL1:20:55+15:239:06
15Jostein F. TellnesAsker Skiklubb1:23:38+18:069:24
16Erik Feyling HaareKonnerud IL1:24:03+18:319:27
17Geir NilsenViul Orienteringsklubb1:28:17+22:459:55
18Eirik Holth JohannessenRøyken OL1:31:31+25:5910:17
19Morten TangenOK Moss1:49:43+44:1112:20
20Erik StordalAsker Skiklubb1:51:12+45:4012:30
Damien RenardKongsberg OLdiskvalifisert
Matthew SpeakeLillomarka OLdiskvalifisert

H 17-B

3 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL46:4013:17
2Eivind-Andre Næss-SolbergBerger og Svelvik OL1:03:34+16:5418:06

H 17-18

6 530 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tord StrandKongsberg OL57:198:46
2Sølve DrageKongsberg OL1:02:19+5:009:32
3Aslak HeimdalKonnerud IL1:03:59+6:409:47
4Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF1:10:06+12:4710:44
5Henrik HaugKongsberg OL1:23:28+26:0912:46
6Audun Melby JacobsenLardal OL1:23:37+26:1812:48

H 40-

6 530 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gard LindsethNydalens SK54:568:24
2Espen RøsteKongsberg OL57:29+2:338:48
3Inge LindsethNydalens SK59:03+4:079:02
4Are BisethKongsberg OL1:01:37+6:419:26
5Geir Thomas KnutheimSturla, IF1:06:24+11:2810:10
6Jarl HommeSturla, IF1:09:28+14:3210:38
7Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL1:10:02+15:0610:43
8André JægtvikKonnerud IL1:12:27+17:3111:05

H 45-

6 530 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars EnerhaugenModum OL56:008:34
2Trond GjelstadSandefjord OK57:00+1:008:43
3Odd StrandKongsberg OL58:30+2:308:57
4Jørgen FrøydLarvik OK59:27+3:279:06
5Per Øivind EgerKongsberg OL1:00:55+4:559:19
6Bjørn MartiniAsker Skiklubb1:01:35+5:359:25
7Hans JevanordFossum IF1:04:44+8:449:54
8Lars Erik GjeinFossum IF1:05:01+9:019:57
9Svein-Olav TorøKongsberg OL1:05:06+9:069:58
10Stig MellingRingerike OL1:05:27+9:2710:01
11Juha VienaRingerike OL1:06:37+10:3710:12
12Jan Egil HauglandRøyken OL1:06:48+10:4810:13
13Jørn-Are LongfjeldModum OL1:07:44+11:4410:22
14Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL1:07:56+11:5610:24
15Øystein SkjelbredKongsberg OL1:09:19+13:1910:36
16Bjørnar OlsrødStokke IL1:12:48+16:4811:08
17Stig InstanesSturla, IF1:20:20+24:2012:18
18Pål JevanordOL Trollo1:25:45+29:4513:07
19Lars BerglundRingerike OL1:29:58+33:5813:46
20Torodd KolbergsrudRøyken OL1:38:45+42:4515:07
21Jon Erland FossaasRingerike OL1:50:38+54:3816:56
22Arild NyhaugAsker Skiklubb1:58:16+1:02:1618:06
Håkon WoldSturla, IFdiskvalifisert
Per Erik OpsethRingerike OLdiskvalifisert

H 50-

5 900 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Syver LøkenKongsberg OL49:488:26
2Jan Richard EriksenAsker Skiklubb50:04+0:168:29
3Christian GrotnesIL Tyrving58:25+8:379:54
4Erik SaugerudKonnerud IL1:01:30+11:4210:25
5Lars BaklidKonnerud IL1:02:47+12:5910:38
6Njål SvingheimKonnerud IL1:03:48+14:0010:48
7Hans Otto ØverbyKongsberg OL1:07:01+17:1311:21
8Lars D. FjeldstadRingerike OL1:07:05+17:1711:22
9Gunnar HopeModum OL1:09:52+20:0411:50
10Atle WølloKongsberg OL1:14:29+24:4112:37
11Arild StorheimKongsberg OL1:16:04+26:1612:53
12Helge GrafferRingerike OL1:25:08+35:2014:25
13Kolbjørn KasinKongsberg OL1:25:55+36:0714:33
14Nils Inge BrurbergSturla, IF1:28:37+38:4915:01
15Bjørn JohannesenKongsberg OL1:52:56+1:03:0819:08
16Stein Erik NordbøModum OL1:55:43+1:05:5519:36
Roar ByeModum OLdiskvalifisert
Rune SørensenSturla, IFdiskvalifisert

H 55-

5 900 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein-Erik SøgårdKongsberg OL49:438:25
2Per SlungaardIL Tyrving51:45+2:028:46
3Jørgen MårtenssonModum OL53:52+4:099:07
4Kristian KihleRingerike OL57:11+7:289:41
5Hallvard BergIL Tyrving57:37+7:549:45
5Bjørn BakkevigHeming Orientering57:37+7:549:45
7Knut AasRingerike OL59:18+9:3510:03
8Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL1:00:24+10:4110:14
9Trond BaklidKonnerud IL1:00:31+10:4810:15
10Jan SølvbergEiker OL1:00:42+10:5910:17
11Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn1:01:49+12:0610:28
12Øyvind Roger HansenRøyken OL1:04:00+14:1710:50
13Martin GranlyLillomarka OL1:07:12+17:2911:23
14Richard Zeiner-GundersenFossum IF1:09:31+19:4811:46
15Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb1:12:01+22:1812:12
16Bjørn Victor LarsenKongsberg OL1:15:46+26:0312:50
17Torgeir BrandalKongsberg OL1:26:51+37:0814:43
Christian SchibstedRøyken OLdiskvalifisert
Kim Farnes HansenLierbygda OLdiskvalifisert
Arne FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 60-

5 030 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald ThonSturla, IF41:528:19
2Morten DåsnesRingerike OL43:41+1:498:41
3Per Kristian EkebergIL Tyrving45:59+4:079:08
4Kjell WestinPorsgrunn OL46:22+4:309:13
5Torgeir StrandhagenRøyken OL46:51+4:599:18
6Jon Arvid FossumAsker Skiklubb48:33+6:419:39
7Øyvind SørlieHadeland OL49:00+7:089:44
8Morten DueMåren OK49:02+7:109:44
9Erik LindstrømModum OL52:58+11:0610:31
10Frode LøsetRingerike OL56:21+14:2911:12
11Per Gunnar DahlRingerike OL58:01+16:0911:32
12Geir Sverre SvingheimHadeland OL1:04:35+22:4312:50
13Kjell SvanbergRøyken OL1:05:09+23:1712:57
14Roy GjerdingOK Moss1:09:20+27:2813:47
15Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1:11:22+29:3014:11
Geir Holm GundersenSturla, IFdiskvalifisert

H 65-

5 030 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein S JacobsenIL Tyrving50:4010:04
2Tor TrøanHadeland OL50:56+0:1610:07
3Ola BroxOL Toten-Troll51:25+0:4510:13
4Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb56:24+5:4411:12
5Ove Gunnar JacobsenStokke IL1:01:30+10:5012:13
6Per ØhlckersIL Tyrving1:04:42+14:0212:51
7Arne TiltnesIL Tyrving1:09:28+18:4813:48
8Øyvind HoveidAsker Skiklubb1:13:17+22:3714:34
9Jan BøhleOL Trollo1:14:45+24:0514:51
10Ragnar Niemi BergStokke IL1:17:03+26:2315:19
11Leif Roger HultgreenRingerike OL1:18:57+28:1715:41
12Sveinung RekaaNotodden OL1:20:38+29:5816:01
13Hans Lyder HaareKonnerud IL1:24:34+33:5416:48
Eystein WeltzienIL Tyrvingdiskvalifisert
Per Ove TransethRøyken OLdiskvalifisert

H 70-

3 920 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingar HåkonsenKongsberg OL44:4311:24
2Dag Rønning JensenOL Trollo46:26+1:4311:50
3Hasse BergstrømIL Tyrving47:20+2:3712:04
3Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving47:20+2:3712:04
5Runar KittilsenStokke IL47:24+2:4112:05
6Kjell GrønhovdModum OL48:10+3:2712:17
7Ragnar HillestadLardal OL49:30+4:4712:37
8Erik Johan GrorudHaslum IL51:33+6:5013:09
9Hans StordalOL Tønsberg og omegn53:52+9:0913:44
10Eirik EriksenSturla, IF54:08+9:2513:48
11Thorolf TrolsrudBotne SK54:14+9:3113:50
12Rolf GjølbergLarvik OK54:24+9:4113:52
13Lars Martin GjeinStokke IL58:50+14:0715:00
14Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL1:00:24+15:4115:24
15John Ivar KjellevoldModum OL1:01:53+17:1015:47
16Per DalheimKonnerud IL1:05:51+21:0816:47
17Rolf Magnus JustadIF Hellas1:08:25+23:4217:27
18Brede Høibak GundersenRingerike OL1:12:15+27:3218:25
Bjørn SpjelkavikIL Tyrvingdiskvalifisert
Roar BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 75-

3 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn W. LudvigsenSturla, IF38:1612:45
2Elling FrøvollSturla, IF39:55+1:3913:18
3Paul BisethKongsberg OL43:16+5:0014:25
4Jan JansenOK Moss43:38+5:2214:32
5Magnar ØvreåsBotne SK44:47+6:3114:55
6Ivar Louis BergSturla, IF47:03+8:4715:41
7Erling TidemannLommedalens IL48:49+10:3316:16
8Jon C. FougnerHeming Orientering51:04+12:4817:01
9Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn59:23+21:0719:47
10Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1:01:46+23:3020:35
11Asbjørn BræckKongsberg OL1:12:13+33:5724:04

H 80-

3 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn53:5117:57
2Tor DrageHaugerud IF54:24+0:3318:08
3Ole Einar DalenRingerike OL57:58+4:0719:19
4Finn Åge ØsternKongsberg OL1:00:03+6:1220:01
5Tormod HøimyrSturla, IF1:16:11+22:2025:23
6Knut KjemhusKongsberg OL1:16:42+22:5125:34
7Per MeilandLommedalens IL1:29:58+36:0729:59

Direkte AL

7 290 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eivind TonnaAsker Skiklubb1:00:538:21
2Håkon HeggedalNydalens SK1:01:03+0:108:22
3Matthias GilgienIL Tyrving1:02:58+2:058:38
4Henrik Drange RuudRøyken OL1:03:05+2:128:39
5Henning SpjelkavikIL Tyrving1:06:12+5:199:04
6Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1:24:38+23:4511:36
7Anton PlaianAsker Skiklubb1:29:45+28:5212:18
8Bertil HorvliKonnerud IL1:35:26+34:3313:05
9Torstein MellemNydalens SK1:36:27+35:3413:13
10Kristin BruserudOL Trollo1:38:25+37:3213:30
11Ingunn Jahren HorvliKonnerud IL1:38:47+37:5413:33

Direkte AK

3 930 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per WirehnAsker Skiklubb34:138:42
2Anders ØpstadAsker Skiklubb38:59+4:469:55
3Jorun RuudAsker Skiklubb40:50+6:3710:23
4Kjell RønnebergRøyken OL40:54+6:4110:24
5Hannele TonnaAsker Skiklubb41:04+6:5110:26
6Vegard BagstevoldKongsberg OL42:46+8:3310:52
7Snorre FrydenlundSturla, IF43:45+9:3211:07
8Trine MelheimSturla, IF48:08+13:5512:14
9Mai Britt BjørkSandefjord OK49:14+15:0112:31
10Anders NybøKonnerud IL51:57+17:4413:13
11Tonje VråleSturla, IF52:17+18:0413:18
12Knut LangeggenKongsberg OL53:38+19:2513:38
13Ellen GustafssonKongsberg OL55:54+21:4114:13
14Tom RådahlIL Tyrving56:45+22:3214:26
15Stine KaiserSturla, IF57:24+23:1114:36
16Pirjo LuchsingerKongsberg OL59:07+24:5415:02
17Kirsti Grundnes BergIL Tyrving1:01:25+27:1215:37
18Marion AmundsenRingerike OL1:08:24+34:1117:24
19Lill Kristin EngerModum OL1:09:42+35:2917:44
20Merete UndelandSturla, IF1:12:08+37:5518:21
21Cora EbnerKongsberg OL1:20:32+46:1920:29
22Inger SchibstedRøyken OL1:37:18+1:03:0524:45

Direkte B

3 510 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per GustafssonKongsberg OL41:1311:44
2Ronny NelsonLardal OL44:41+3:2812:43
3Håvard Sandvoll AskLierbygda OL47:10+5:5713:26
4Torleif GaltelandAsker Skiklubb50:07+8:5414:16
5Peter NylundHaugerud IF50:49+9:3614:28
6Karl Anton UndelandSturla, IF59:03+17:5016:49
7Ida BrændenRaumar Orientering1:03:12+21:5918:00
8Hilde MoholthKongsberg OL1:20:10+38:5722:50
9Mona Dalegård LøkenKongsberg OL1:23:41+42:2823:50
10Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OL1:26:15+45:0224:34
11Aagot HartmannRøyken OL1:31:49+50:3626:09

Direkte C

3 010 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Erik HeltneNOTEAM30:5110:14
2Daniel NystuenRøyken OL35:43+4:5211:51
3Louison Nicolas-AsselineauKongsberg OL1:03:19+32:2821:02
4Vera HalsaaAsker Skiklubb1:07:51+37:0022:32
5Per HeltneNOTEAM1:11:14+40:2323:39
6Elin ØverbyKongsberg OL1:16:12+45:2125:18
7Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL1:17:24+46:3325:42
8Tanja AppenzellerFossum IF1:20:42+49:5126:48
9Anne Gro SommerheinOK Horten1:21:44+50:5327:09
10Anne Grethe PapeKonnerud IL1:30:22+59:3130:01

D 17-AK

4 820 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Celine RenardKongsberg OL55:3911:32
2Hege Holth RekaaRøyken OL57:36+1:5711:57
3Marie Nordbye NybøKonnerud IL1:02:30+6:5112:58
4Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF1:23:06+27:2717:14
5Vera Gano MønnichRøyken OL1:33:47+38:0819:27

H 17-AK

5 560 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oskar ArnevikRingerike OL55:5610:03
2Roar MathisenOL Tønsberg og omegn59:36+3:4010:43
3Endre UlsakerHemsedal IL1:01:41+5:4511:05
4Arno Lilja GrønhovdModum OL1:04:51+8:5511:39
5Sander ArnevikRingerike OL1:09:18+13:2212:27
6Peter CarlsenSturla, IF1:09:51+13:5512:33
7Eirik BrynildsenOppsal Orientering1:10:17+14:2112:38
8Vebjørn RøtvoldKongsberg OL1:17:33+21:3713:56
9Haakon DolvenAsker Skiklubb1:23:08+27:1214:57
10Sverre GrafferRingerike OL1:23:51+27:5515:04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor