Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Odalsløpet/KM sprint Hedmark

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Odalsløpet/KM sprint Hedmark
Arrangørorganisasjon: Odal OL - Orientering
Dato: søndag 28 mai 2017

N-åpen

600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Salomon BraatenOdal OL - Orientering26:0843:33
Aleksander Tangen HoltetEidskog OL6:4211:10
Sebastian Tangen HoltetEidskog OL6:4211:10
Esten Valentin NybråtenIL Tyrving5:078:31
Max Alexander NybråtenIL Tyrving4:287:26

C-Direkte

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tina BjørnstadRaumar Orientering44:0033:50

D -10

1 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ida Marianne BergersenEidskog OL10:369:38
Aletta SnapaGrue IL19:2917:42

D 11-12

1 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Selma Briskerud HasselvoldGrue IL11:1910:17
2Oda Marissa BergersenEidskog OL15:37+4:1814:11

D 15-16

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tora Briskerud HasselvoldGrue IL16:539:55
2Anna Austad SveenRaumar Orientering19:15+2:2211:19

D 17-20

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK25:009:36

D 21-

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie Finsrud LandeEidskog OL17:146:37
2Heidi TronbølFet O-lag18:23+1:097:04
3Stine AustadRaumar Orientering24:42+7:289:30

D 35-

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Kjersti BriskerudGrue IL20:237:50
2Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL22:05+1:428:29
3Anne Marit HagenGrue IL24:38+4:159:28
Linda FredhOK Mossdiskvalifisert

D 45-

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Marit BordalRingsaker OK16:118:05
2Linda HanssenØstmarka OK16:48+0:378:24
3Anne-Grete AustadRaumar Orientering18:45+2:349:22
4Eli StensliLøten o-lag23:02+6:5111:31

D 55-

1 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Elisabeth NatvigNittedal OL13:107:44
2Wenche BjørnstadRingsaker OK14:17+1:078:24
3Ida EngenRaumar Orientering17:55+4:4510:32
4Bente GrøndalenHamar OK19:09+5:5911:15

D 65-

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åse Karin ThorsbergBrandval/Kongsvinger OK23:4914:53

D 75-

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger E. VamnesHamar OK19:2712:09

H -10

1 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Asbjørn LandeEidskog OL7:507:07

H 11-12

1 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnar LandeEidskog OL7:016:22
2Mikkel AasnessOdal OL - Orientering7:40+0:396:58

H 13-14

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil SkytterenOdal OL - Orientering30:0123:05

H 15-16

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering16:168:08

H 17-20

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alf Briskerud HasselvoldGrue IL17:476:50
2Sondre SkytterenOdal OL - Orientering19:59+2:127:41
3Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering22:51+5:048:47

H 21-

2 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jim Øystein NybråtenIL Tyrving14:214:56
2Simen BordalFossum IF15:52+1:315:28
3Yngve VoldenLøten o-lag16:08+1:475:33
4Morten TangenOK Moss19:20+4:596:40
5Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK19:45+5:246:48
Glenn BergersenEidskog OLdiskvalifisert

H 35-

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tommy SkårbøRaumar Orientering15:115:50
2Jens-Henrik SimonsenOK Øst23:46+8:359:08
3Isak HasselvoldGrue IL25:30+10:199:48

H 45-

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eivind LandeEidskog OL14:595:45
2Jon Ivar BergersenEidskog OL18:09+3:106:58
3Frode HaugHamar OK18:50+3:517:14
Stein Magnus MoenGrue ILdiskvalifisert

H 55-

2 000 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond OlsenLøten o-lag13:376:48
2Frode BergersenHamar OK14:47+1:107:23
3Harald ØstbyeElverum OK14:55+1:187:27
4Kjell Magne NordviGrue IL15:05+1:287:32
5Knut EngenRaumar Orientering15:19+1:427:39
6Kristian StorsveenLøten o-lag15:23+1:467:41
7Petter GullikstadRøros IL15:44+2:077:52 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Tor SolbergseterAustmarka IL15:46+2:097:53
9Stein Arne NegårdVang OL15:51+2:147:55
10Erik GrøndalenHamar OK16:10+2:338:05
11Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL16:46+3:098:23
12John TangenHamar OK17:02+3:258:31
13Tor StrandRaumar Orientering17:09+3:328:34
14Bård NatvigNittedal OL17:33+3:568:46
15Jan SveenRaumar Orientering18:02+4:259:01
16Herman BakkeLøten o-lag19:23+5:469:41

H 65-

1 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut SkjesetVang OL13:327:57
2Knut WikstrømRingsaker OK14:15+0:438:22
3Odd GundersenRaumar Orientering15:24+1:529:03
4Terje MalmHamar OK16:11+2:399:31
5Klaus EngenEidskog OL22:06+8:3413:00
Trond FeiringHamar OKdiskvalifisert

H 75-

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange23:4614:51

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor