Offisiell resultatliste for Vinterkarusell Vagleskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusell Vagleskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 18 mars 2017

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 4 dager! (var først til å svare)

Jenter Ny

1 700 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vibeke Seppola FløysvikNOTEAM18:0310:37
2Sarah HeanSAPS20:45+2:4212:12
3Rosalin AlirmaeiSAPS21:22+3:1912:34
4Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering26:52+8:4915:48
5Norah BreivoldGanddal IL28:01+9:5816:28
6Kristin BreivoldGanddal IL28:05+10:0216:31
7Christelle Onana NgueguimSAPS30:37+12:3418:00
8Anupama MonanSAPS31:46+13:4318:41
9Irina KonavalovaSAPS32:08+14:0518:54
10Maria LangmyrGanddal IL36:40+18:3721:34
11Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)37:29+19:2622:02
12Karen OrstadGanddal IL52:30+34:2730:52
13Monika GoralSAPS54:52+36:4932:16

Gutter Ny

1 700 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peter SæbbøStavanger o-klubb18:1510:44
2Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL20:31+2:1612:04
3Marius RøddeGanddal IL20:40+2:2512:09
4Ørjan KraneSAPS21:22+3:0712:34
5Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL22:04+3:4912:58
6Faisaz FarwduSAPS26:11+7:5615:24
7Hamid MehdizadehSAPS30:28+12:1317:55
8Matthew WadeSAPS32:02+13:4718:50
9Stig Adrian G. AlbrechtGanddal IL33:18+15:0319:35
10Brage LaugalandÅlgård Orientering36:09+17:5421:15
11Ekent GestellanoSAPS36:12+17:5721:17
11Vetle LaugalandÅlgård Orientering36:12+17:5721:17
13Jone BreilandÅlgård Orientering36:40+18:2521:34
14Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)37:52+19:3722:16
15Liven OrstadGanddal IL52:31+34:1630:53
Matias Escalantz SteffensenEgersund OKdiskvalifisert

Jenter kort

2 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete Stokke SeljeskogGanddal IL35:3114:12
2Lene Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)40:00+4:2916:00
3Therese Immerstein NorabergMulticonsult ASA42:27+6:5616:58
4Elin H. DymbeStavanger o-klubb50:02+14:3120:00
5Sølv Utbø SakseidStavanger o-klubb1:03:14+27:4325:17
6Yvonne van TeeffelenGanddal IL1:08:40+33:0927:28
7Mette GylandStavanger o-klubb1:10:58+35:2728:23
8Reza DashtpourSAPS1:20:04+44:3332:01

Gutter Kort

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne BrandsbergEgersund OK41:4516:42
2Ole Andre BrandsbergEgersund OK43:26+1:4117:22
3Kristoffer TveitGanddal IL50:29+8:4420:11
4Peter FrafjordStatoil BIL59:21+17:3623:44
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Jenter Mellom

3 600 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna TaksdalGanddal IL33:029:10
2Lise IsachsenCegal BIL35:43+2:419:55
3Ragnhild AuglændGanddal IL37:56+4:5410:32
4Anne Marie GauselGanddal IL40:07+7:0511:08
5Henriette NessetÅlgård Orientering41:49+8:4711:36
6Anna BerthelsenStavanger kommune BIL42:06+9:0411:41
7Mariann SveinsvollGanddal IL42:41+9:3911:51
8Turid NystrømStavanger o-klubb43:24+10:2212:03
9Haldis GlendrangeStavanger o-klubb45:41+12:3912:41
10Gry Vikhamar ThengsStavanger o-klubb47:03+14:0113:04
11Inger Skretting OpstadEgersund OK55:33+22:3115:25
12Helga AaslidEgersund OK55:48+22:4615:30
13Helga KlausenKlepp Kommune BIL56:58+23:5615:49
14Brit Vivian MelingStavanger o-klubb57:04+24:0215:51
15Siri WarlandNOTEAM59:57+26:5516:39

Gutter Mellom

3 600 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn AlsakerStavanger o-klubb27:207:35
2Markus Andreas BreivoldGanddal IL27:57+0:377:45
3Tore SvendsenGanddal IL28:46+1:267:59
4Asgeir BellStavanger o-klubb29:45+2:258:15
5Jørgen BreivoldGanddal IL30:04+2:448:21
6Tobias RøddeGanddal IL30:13+2:538:23
7Ole Kristian TaksdalGanddal IL30:31+3:118:28
8Ole Petter HaukaasStavanger o-klubb31:36+4:168:46
9Per Ingar HadlandGanddal IL32:56+5:369:08
10Gunnar SakseidStavanger o-klubb33:22+6:029:16
11Arne ØstensenStavanger o-klubb33:23+6:039:16
12Finn-Morten ÅrstadStavanger o-klubb34:07+6:479:28
13Frank HansenEgersund OK34:17+6:579:31
14Knut SkjævelandGanddal IL34:24+7:049:33
15Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)34:28+7:089:34
16Bjarne GimreGanddal IL34:53+7:339:41
17Paul Andreas PaulsenStavanger o-klubb35:25+8:059:50
18Tormod AaslidEgersund OK35:55+8:359:58
19Svein GlendrangeStavanger o-klubb36:02+8:4210:00
20Johannes Skjæveland EideStavanger o-klubb36:15+8:5510:04
21Øyvind EgeskogStavanger o-klubb36:23+9:0310:06
22Andreas Nybak UrdalGanddal IL36:40+9:2010:11
23Leif Gunnar WikeneNOTEAM36:44+9:2410:12
24Ivar Johan LarsenStavanger o-klubb37:22+10:0210:22
25Jan Inge LundeGanddal IL37:23+10:0310:23
26Stian GunstensenNOTEAM37:31+10:1110:25
26Jørgen NilsenStavanger o-klubb37:31+10:1110:25
28Anders NorabergNOTEAM38:27+11:0710:40
29Arne NygaardNOTEAM38:53+11:3310:48
30Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)39:49+12:2911:03
31Geir HusdalTIF Viking39:57+12:3711:05
32Erlend BremnesGanddal IL40:01+12:4111:06
33Anders Thengs KristensenStavanger o-klubb40:32+13:1211:15
34Raymond B PettersenÅlgård Orientering40:49+13:2911:20
35Aksel DommersnesGanddal IL41:16+13:5611:27
36Tor Sverre SkåraEgersund OK41:35+14:1511:33
37Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger o-klubb41:56+14:3611:38
38Oddvar Dirdal JonassenNOTEAM42:53+15:3311:54
39Hans KlausenKlepp Kommune BIL46:31+19:1112:55
40Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)46:54+19:3413:01
41Tore KarlsenStavanger o-klubb51:01+23:4114:10
42Tore RøddeGanddal IL53:37+26:1714:53
43Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL54:00+26:4015:00
44Antal JansenSAPS59:57+32:3716:39
Odd Marius HygenStavanger o-klubbdiskvalifisert

Jenter Lang

4 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger o-klubb41:018:22
2Helen LomelandÅlgård Orientering44:50+3:499:08 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Vibeke LamarkGanddal IL45:54+4:539:22
4Trine BolstadGanddal IL46:08+5:079:24
5Wenche Margrethe SæbbøStavanger o-klubb46:46+5:459:32
6Siri Cecilie LøkenGanddal IL52:00+10:5910:36
7Tone Cecilie NystrømStavanger o-klubb1:02:16+21:1512:42
Franziska BlystadStavanger o-klubbdiskvalifisert
May MelingStavanger o-klubbdiskvalifisert
Ingrid LamarkGanddal ILikke startet
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal ILikke startet

Gutter Lang

4 900 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering29:486:04
2Fredrik OmdalGanddal IL30:30+0:426:13
3Oddvar TaksdalGanddal IL33:16+3:286:47
4Kristian Frafjord HaarrGanddal IL33:55+4:076:55
5Aart Joakim int VeldGanddal IL35:16+5:287:11
6Joar EilevstjønnGanddal IL35:49+6:017:18
7Otte OmdalGanddal IL37:21+7:337:37
8Nils John VestølStavanger o-klubb37:42+7:547:41
9Kjetil WirakStavanger o-klubb37:45+7:577:42
10Paul Terje HaarrGanddal IL37:48+8:007:42
11Trond LamarkGanddal IL37:49+8:017:43
12Rune KarstensenStavanger o-klubb39:16+9:288:00
13Andreas BreilandÅlgård Orientering39:54+10:068:08
14Inge LølandNOTEAM39:55+10:078:08
15Tallak LangmyrGanddal IL40:36+10:488:17
16Jone SæbbøStavanger o-klubb42:48+13:008:44
17Svein-Erik KvameGanddal IL43:17+13:298:50
18Andreas Eide SkjævelandStavanger o-klubb44:13+14:259:01
19Pål BårdsenStavanger o-klubb44:32+14:449:05
20Espen Fyhn NilsenStavanger o-klubb45:21+15:339:15
21Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)46:32+16:449:29
22Tor Kristian GylandStavanger o-klubb47:46+17:589:44
23Martin BlystadStavanger o-klubb48:33+18:459:54
24Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)50:24+20:3610:17
25Øyvind LamarkGanddal IL51:08+21:2010:26
26Ove OalandGanddal IL53:58+24:1011:00
27Øistein HaalandStavanger o-klubb55:55+26:0711:24
Kjell SkjævelandStavanger o-klubbdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor