Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp Stutafjell

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp Stutafjell
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: onsdag 1 februar 2017

Damer - kort

2 640 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mariann SveinsvollGanddal IL42:4116:10
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb44:57+2:1617:01
3Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb48:44+6:0318:27
4Elin NorveelGanddal IL49:56+7:1518:54
5Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb51:05+8:2419:20
6Randi BuggeGanddal IL55:16+12:3520:56
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubbbrutt

Herrer - kort

2 640 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend BremnesGanddal IL43:5916:39
2Aksel DommersnesGanddal IL44:04+0:0516:41
3Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb50:58+6:5919:18
4Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb55:27+11:2821:00
Arild SvihusGanddal ILbrutt

Damer - mellom

3 460 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb35:2510:14
2Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb54:20+18:5515:42
3Randi LadstenTime kommune BIL1:01:32+26:0717:47
4Grethe T SkadbergTime kommune BIL1:01:35+26:1017:47
5Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering1:03:47+28:2218:26

Herrer - mellom

3 460 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubb38:1311:02
2Per Ingar HadlandGanddal IL41:25+3:1211:58
3Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb43:37+5:2412:36
4Tor Geir EspedalGanddal IL44:17+6:0412:47
5Lars PrimstadKlepp BIL44:48+6:3512:56
6Tor Sverre SkåraEgersund OK46:26+8:1313:25
7Bjarne GimreGanddal IL49:39+11:2614:20
8Jan Inge LundeGanddal IL54:21+16:0815:42
9Bjørn SivertsenSkanska Norge57:35+19:2216:38
10Raymond B PettersenÅlgård Orientering1:03:15+25:0218:16
Øyvind LamarkGanddal ILdiskvalifisert
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubbbrutt
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbbrutt

Damer - lang

4 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL44:3810:53
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb45:19+0:4111:03
3Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)48:32+3:5411:50
4Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)51:21+6:4312:31
5Trine BolstadGanddal IL53:31+8:5313:03
6Ingrid LamarkGanddal IL54:42+10:0413:20
7Vibeke LamarkGanddal IL54:44+10:0613:20

Herrer - lang

4 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Olav HaarrGanddal IL38:079:17
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb41:41+3:3410:10
3Paul Terje HaarrGanddal IL41:57+3:5010:13
4Trond LamarkGanddal IL42:03+3:5610:15
5Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb43:08+5:0110:31
6Sturla StokkelandÅlgård Orientering43:27+5:2010:35
7Andreas BreilandÅlgård Orientering44:50+6:4310:56
8Ove OalandGanddal IL1:03:15+25:0815:25
Tor Kristian GylandStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Per Martin StoklandGanddal ILdiskvalifisert

Damer - XL

5 160 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL49:399:37
2Marjo LiikanenGanddal IL52:45+3:0610:13
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)brutt

Herrer - XL

5 160 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering40:367:52
2Ørjan RavndalÅlgård Orientering41:02+0:267:57
3Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering42:37+2:018:15
4Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)45:21+4:458:47
5Morten Bjerga SundliGanddal IL45:58+5:228:54 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Kristian Frafjord HaarrGanddal IL47:03+6:279:07
7Per Ivar StoklandGanddal IL47:19+6:439:10
8Oddvar TaksdalGanddal IL47:41+7:059:14
9Arild AasheimGanddal IL49:22+8:469:34
10Odd FuglestadÅlgård Orientering51:41+11:0510:00
11Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb56:52+16:1611:01
12Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1:01:09+20:3311:51
13Geir SandÅlgård Orientering1:03:23+22:4712:17
14Jakob KarlsenGanddal IL1:11:26+30:5013:50
15Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1:21:19+40:4315:45
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor