Offisiell resultatliste for Publikumsløp Norgescup Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Publikumsløp Norgescup Sprint
Arrangørorganisasjoner: Samnanger IL / Varegg Fleridrett
Dato: lørdag 19 august 2017

H17-

3 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett16:534:26
2Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering20:50+3:575:28
3Kjetil BjørloHalden SK22:39+5:465:57
4Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett24:27+7:346:26
5Bård HeklandIL Gular25:01+8:086:35
6Odin LingaIL Gular27:32+10:397:14
7t RøtvoldKongsberg OL31:57+15:048:24
Anders Tønnessen RødFana ILikke startet
Knut UtneFana ILikke startet
Sven Arne GylterudFossum IFikke startet

D17-

3 340 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linn GjesdalVaregg Fleridrett21:296:25
2Hanne Lerche RaadalHalden SK21:35+0:066:27
3Karianne StrømmeTIF Viking24:19+2:507:16
4Nina GogaBergens TF24:21+2:527:17
5Silje ReistadOs Orienteringsklubb25:20+3:517:35
6Vibeke ØyeIL Gular25:46+4:177:42
7Marian KjellevoldIL Gular28:29+7:008:31
8Liv OrmbergGneist, IL29:30+8:018:49
9Ingrid EggenHaugesund IL Orientering30:54+9:259:15
Hilde VassendPorsgrunn OLdiskvalifisert
Kristin EgerKongsberg OLdiskvalifisert
Ragnhild BohneVaregg Fleridrettikke startet

H50-

3 560 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole IngesenSarpsborg OL23:506:41
2Svein LingaIL Gular28:28+4:387:59
3Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering30:36+6:468:35
4Magne RaadalFana IL34:35+10:459:42
5Knut AndersenLøten o-lag57:18+33:2816:05
Sindre EkrheimBergens TFikke startet
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet
Arne JohannesenIL Gularikke startet

D50-

3 140 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)21:236:48
2Elisabeth HetlevikKongsberg OL23:32+2:097:29
3Torun DyrkornEiker OL24:08+2:457:41
4Wenche GjesdalVaregg Fleridrett27:50+6:278:51
Rannveig NordhagenFana ILdiskvalifisert
Turid RognsvågOs Orienteringsklubbdiskvalifisert
Ledig StartnrNOTEAMikke startet
Lise ChristensenTIF Vikingikke startet
Hege FjellbirkelandIL Gularikke startet

H13-16

3 470 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik BohneVaregg Fleridrett17:485:07
2Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett21:33+3:456:12
3Tage RosenlundVaregg Fleridrett22:04+4:166:21
4Magnus Strømme LidTIF Viking24:35+6:477:05
5Mats LindaasElverum OK24:48+7:007:08
6Andreas NysæterBergens TF25:33+7:457:21
7Rasmus JordeVaregg Fleridrett26:23+8:357:36
Gaute LindaasElverum OKdiskvalifisert
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Erlend SørhamVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D13-16

3 010 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular19:296:28
2Mari Strømme LidTIF Viking20:02+0:336:39
3Tora Aasheim NymarkTIF Viking20:46+1:176:53
4Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering22:40+3:117:31
5Ida SolliMo OK25:41+6:128:31
6Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett28:57+9:289:37

Åpen klasse

3 010 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henning Bratland CarlsenOK Moss19:036:19
2Katrine Hjelsteh LarsenKongsberg OL39:43+20:4013:11
Helene NysæterBergens TFdiskvalifisert
Idun HeklandIL Gularikke startet
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrettikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor