Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Torsdagsløp Januar Tjensvoll skole

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Torsdagsløp Januar Tjensvoll skole
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: torsdag 26 januar 2017

Lang

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Geir SandSUS BIL31:32
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb32:08+0:36
3Marjo LiikanenGanddal IL32:10+0:38
4Torbjørn BrandsæterStavanger Orienteringsklubb32:29+0:57
5Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb34:27+2:55
6Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb35:08+3:36
7Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb36:13+4:41
8Andreas BreilandÅlgård Orientering37:04+5:32
9Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb37:21+5:49
10Trond LamarkGanddal IL37:48+6:16
11Jan Einar ØvermoStavanger Orienteringsklubb38:55+7:23
12Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb40:20+8:48
13Per OlsenStatoil BIL40:31+8:59
14Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb42:01+10:29
15Ingrid LamarkGanddal IL43:45+12:13
16Tore SvendsenGanddal IL44:14+12:42
17Marie Hammer IversenØstmarka OK44:30+12:58
18Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb45:11+13:39
19Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb46:12+14:40
20Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb46:30+14:58
21Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb49:37+18:05
22Rune LodeÅlgård Orientering49:56+18:24
23Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb50:03+18:31
24Tor Sverre SkåraEgersund OK52:57+21:25

Mellom

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb19:46
2Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb24:13+4:27
3Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb25:45+5:59
4Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb26:19+6:33
5173470 U1 Ukjent løper173470NOTEAM27:05+7:19
6Nora SvendsenGanddal IL27:27+7:41
7Anders NorabergNOTEAM29:36+9:50
8Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb31:04+11:18
9Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb32:04+12:18
10Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb32:11+12:25
11Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb35:02+15:16
12Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb35:15+15:29
13Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb35:25+15:39
14Helge RisaStavanger Orienteringsklubb35:37+15:51
15Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb41:21+21:35
16Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb48:59+29:13
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Kort

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dina Sofie Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb19:34
2Henrik WadelStavanger Orienteringsklubb22:45+3:11
3Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb25:46+6:12
4Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb25:50+6:16
5Kristoffer TveitGanddal IL26:40+7:06
6Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb28:36+9:02
7Halvard PaulsenStavanger Orienteringsklubb41:15+21:41
Birk MalmbergStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Vetle Bull-Njaa MyreStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Birk G. VatlandStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Sykkel

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb30:12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor