Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp - Sørmarka

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp - Sørmarka
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: onsdag 22 februar 2017

Damer - kort løype

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb27:4513:12
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb30:12+2:2714:22
3Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb31:01+3:1614:46
4Elin NorveelGanddal IL35:56+8:1117:06

Damer - mellomlang løype

3 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)31:5310:17
2Anne Marie GauselGanddal IL42:01+10:0813:33
3Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb43:06+11:1313:54
4Kristin SkadsemGanddal IL58:54+27:0119:00
5Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb59:06+27:1319:03
6Mariann SveinsvollGanddal IL59:44+27:5119:16
7Rowena NaileJWC BIL1:03:19+31:2620:25
8Grete Thu SkadbergTime kommune1:06:49+34:5621:33
9Randi LadstenTime kommune BIL1:06:52+34:5921:34

Damer - lang løype

4 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL42:4210:24
2Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb48:25+5:4311:48
3Hilde NordbøRiska Orienteringsklubb48:53+6:1111:55
Ingrid LamarkGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - kort løype

2 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alexander KhorunzhiyCapgemini BIL27:1512:58
2Erlend BremnesGanddal IL29:12+1:5713:54
3Aksel DommersnesGanddal IL29:16+2:0113:56
4Ingvar HaabethSandnes kommune BIL29:31+2:1614:03
5Samuel A StokkelandÅlgård Orientering30:00+2:4514:17

Herrer - mellomlang løype

3 100 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb30:059:42
2Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb32:14+2:0910:23
3Per Ingar HadlandGanddal IL34:40+4:3511:10
4Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubb35:04+4:5911:18
5Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb35:42+5:3711:30
6Johannes Skjæveland EideStavanger Orienteringsklubb36:47+6:4211:51
7Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb38:35+8:3012:26
8Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb41:25+11:2013:21
9Tor Sverre SkåraEgersund OK42:52+12:4713:49
10Gudmund GauselVegvesenet BIL43:10+13:0513:55
11Ole AuklendNOTEAM43:56+13:5114:10
12Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb58:30+28:2518:52
13Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb59:00+28:5519:01
14Rune LodeÅlgård Orientering1:08:28+38:2322:05
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Herrer - lang løype

4 100 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torbjørn BrandsæterStavanger Orienteringsklubb37:109:03
2Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb40:36+3:269:54
3Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering41:12+4:0210:02
4Per Olav HaarrGanddal IL41:21+4:1110:05
5Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb41:56+4:4610:13
6Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL43:01+5:5110:29
7Trond LamarkGanddal IL43:04+5:5410:30
8Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)43:07+5:5710:30 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb43:09+5:5910:31
10Paul Terje HaarrGanddal IL45:50+8:4011:10
11Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb46:15+9:0511:16
12Inge LølandNOTEAM46:20+9:1011:18
13Joar EilevstjønnGanddal IL47:53+10:4311:40
14Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb48:46+11:3611:53
15Ove OalandGanddal IL53:44+16:3413:06
16Per Martin StoklandGanddal IL54:39+17:2913:19
17Andreas BreilandÅlgård Orientering56:26+19:1613:45
18Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)58:47+21:3714:20
Svein-Erik KvameGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - XLang

5 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjarthe WesterheimStord Orientering33:566:24
2Ørjan RavndalÅlgård Orientering39:22+5:267:25
3Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb41:11+7:157:46
4Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb43:38+9:428:13
5Per Ivar StoklandGanddal IL46:42+12:468:48
6Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)50:09+16:139:27
7Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb51:09+17:139:39
8Arild AasheimGanddal IL59:40+25:4411:15 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1:03:20+29:2411:56

Damer- XLang

5 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marjo LiikanenGanddal IL42:157:58
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL52:34+10:199:55
3Vilde MalmeiNTNUI54:52+12:3710:21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor