Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ski-O Venabu mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ski-O Venabu mellom
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: søndag 8 januar 2017

D 15-16

3 840 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jenny Baklid Konnerud IL 21:33 5:36
2 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 23:32 +1:59 6:07
3 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 28:56 +7:23 7:32
4 Silje Marie Våge Asker Skiklubb 35:52 +14:19 9:20

D 17-20

5 480 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 31:09 5:41
2 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 31:41 +0:32 5:46
3 Synne Strand Asker Skiklubb 33:45 +2:36 6:09
4 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 33:48 +2:39 6:10
5 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 34:31 +3:22 6:17
6 Heidi Therese Wiest Vang OL 34:45 +3:36 6:20
7 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 35:05 +3:56 6:24
8 Marlin Haavengen Kongsberg OL 36:03 +4:54 6:34
9 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 37:57 +6:48 6:55
10 Åsne Naadland Holo Fossum IF 38:16 +7:07 6:58
11 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 38:24 +7:15 7:00
12 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 40:09 +9:00 7:19 Last ned GPS-spor i gpx-format
13 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 42:50 +11:41 7:48
14 Solveig Eline Berg IL Tyrving 54:00 +22:51 9:51

D 21-

5 480 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 29:25 5:22
2 Evine Westli Andersen Løten o-lag 32:15 +2:50 5:53
3 Zsuzsa Fey Asker Skiklubb 33:32 +4:07 6:07

D 40-

5 480 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Valborg Madslien Lillehammer OK 32:23 5:54
2 Isa Heggedal Konnerud IL 45:06 +12:43 8:13
3 Eli Ringstad Lien Gjø-Vard OL 46:58 +14:35 8:34
4 Kjersti Småstuen OL Toten-Troll 56:13 +23:50 10:15

D 50-

3 840 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 25:01 6:30
2 Kari Madslien Nydalens SK 25:09 +0:08 6:32
3 Maria Jonsson Nydalens SK 28:33 +3:32 7:26
4 Gunhild Hennum Lierbygda OL 29:54 +4:53 7:47
5 Tove Heimdal Konnerud IL 31:59 +6:58 8:19
6 Hanne Kvåle Hadeland OL 32:09 +7:08 8:22
7 Hege Heiberg Hadeland OL 42:52 +17:51 11:09
8 Gro Ellegaard Vang OL 43:27 +18:26 11:18

D 60-

3 840 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lis Dæhli Løten o-lag 36:03 9:23

H 10-12

2 810 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Even Lien Gjø-Vard OL 27:28 9:46
2 Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 35:36 +8:08 12:40
3 Josef Øhman Gjø-Vard OL 37:24 +9:56 13:18

H 13-14

3 840 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lars Lien Gjø-Vard OL 22:08 5:45
2 Gaute Bergan Nydalens SK 27:12 +5:04 7:05
3 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 30:56 +8:48 8:03
4 Mats Lindaas Elverum OK 32:14 +10:06 8:23
5 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 51:04 +28:56 13:17

H 15-16

5 480 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Isak Jonsson Nydalens SK 30:44 5:36
2 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 42:31 +11:47 7:45
3 Håvard Gjestvang OL Toten-Troll 43:29 +12:45 7:56

H 17-20

8 060 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jørgen Baklid Konnerud IL 39:10 4:51
2 Audun Heimdal Konnerud IL 40:02 +0:52 4:58
3 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 40:21 +1:11 5:00
4 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 40:57 +1:47 5:04
5 Elias Jonsson Nydalens SK 41:52 +2:42 5:11
6 Aslak Heimdal Konnerud IL 42:44 +3:34 5:18
6 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 42:44 +3:34 5:18
8 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 43:04 +3:54 5:20
9 Kasper Fosser Heming Orientering 43:09 +3:59 5:21
10 Eskil Frøisland Vang OL 43:28 +4:18 5:23
11 Even Lindaas Vang OL 43:46 +4:36 5:25
12 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 45:13 +6:03 5:36
13 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 45:35 +6:25 5:39
14 Joar Oldernes Lillomarka OL 46:27 +7:17 5:45
15 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 47:35 +8:25 5:54
16 Sander H. Rogndokken Nydalens SK 49:17 +10:07 6:06
17 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 49:19 +10:09 6:07
18 Axel Hoveid Asker Skiklubb 49:39 +10:29 6:09
19 Jostein Svaland Dale Vang OL 50:18 +11:08 6:14
20 Trygve Myhr Asker Skiklubb 50:52 +11:42 6:18
21 Tord Strand Kongsberg OL 54:22 +15:12 6:44
22 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 55:15 +16:05 6:51
23 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 55:52 +16:42 6:55
24 Elias Øhman Gjø-Vard OL 55:54 +16:44 6:56
25 Audun Bergan Nydalens SK 57:40 +18:30 7:09
26 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 58:34 +19:24 7:15
27 Ole Johan Bråten Vang OL 1:13:02 +33:52 9:03

H 21-

8 060 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ove Sætra Hadeland OL 40:01 4:57
2 Øyvind Wiggen Byåsen IL 41:49 +1:48 5:11
3 Imre Koprivanacz Venabu 1:17:27 +37:26 9:36
Markus Glad Nydalens SK diskvalifisert
Erik Lokreim Slapgard OL Toten-Troll diskvalifisert
Bjørnar Kvåle Hadeland OL diskvalifisert

H 40-

5 480 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 31:44 5:47
2 Henning Spjelkavik IL Tyrving 36:12 +4:28 6:36
3 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 37:10 +5:26 6:46
4 Martin Øhman Gjø-Vard OL 39:21 +7:37 7:10

H 50-

5 480 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Harald Svergja Kvikne IL 28:16 5:09
2 Erlend Slokvik OL Toten-Troll 29:26 +1:10 5:22
3 Jon Iver Bakken Nydalens SK 32:59 +4:43 6:01
4 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 33:14 +4:58 6:03
5 Lasse Arnesen Heming Orientering 34:37 +6:21 6:19
6 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 36:03 +7:47 6:34
7 Nils Bergan Nydalens SK 41:40 +13:24 7:36
8 Terje Linløkken Østmarka OK 44:05 +15:49 8:02
9 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 45:02 +16:46 8:13
10 Øystein Wiggen Byåsen IL 46:32 +18:16 8:29
11 Hallvard Berg IL Tyrving 51:11 +22:55 9:20
Nils Hæstad Fossum IF diskvalifisert
Sören Jonsson Nydalens SK diskvalifisert

H 60-

3 840 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sigurd Dæhli Løten o-lag 23:10 6:01

H 70-

3 840 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 44:19 11:32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor