Offisiell resultatliste for Publikumsløp NM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Publikumsløp NM stafett
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: lørdag 25 februar 2017

N-åpen

2 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange17:578:32
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll39:0218:35
Peder MoOL Toten-Troll1:15:3736:00
Kyongsa RiNydalens SK50:3924:07
Ask Felland SætnanFossum IF57:1627:16

D 13-14

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Hanna Lerche FodstadGjø-Vard OL35:31+6:3212:14
0Ida Marie FlågenHeming Orientering28:599:59

D 15-16

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny BaklidKonnerud IL29:247:10

D 17-20

4 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK33:426:52
2Hedda Raadal BjørloHalden SK46:34+12:529:30
3Dorthe B. SeierstadRaufoss IL Orientering58:08+24:2611:51

D 40-

4 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne Lerche RaadalHalden SK32:387:57
2Isa HeggedalKonnerud IL35:43+3:058:42
3Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering44:49+12:1110:55

D 50-

4 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove HeimdalKonnerud IL38:569:29
2Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb49:15+10:1912:00
3Hege HeibergHadeland OL1:01:41+22:4515:02

H 11-12

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amund FlaskerudOL Toten-Troll24:3911:44
2Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll26:07+1:2812:26

H 13-14

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars LienGjø-Vard OL16:445:46
2Mats LindaasElverum OK17:37+0:536:04
3Birk Felland SætnanFossum IF20:41+3:577:07
Jonas MyhrAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 15-16

4 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre YtterbøAsker Skiklubb29:227:09
2Jakob MoOL Toten-Troll34:08+4:468:19
3Åsmund SlokvikNotodden OL46:00+16:3811:13
4Snorre SlokvikNotodden OL51:53+22:3112:39
5Sigurd KvammeOL Toten-Troll55:32+26:1013:32

H 17-20

6 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lavran ThorstensenOppsal Orientering37:236:13
2Elias ØhmanGjø-Vard OL37:39+0:166:16
3Simen BallangrudRaufoss IL Orientering45:36+8:137:36

H 40-

6 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Jostein SætnanFossum IF31:145:12
2Øyvind LienGjø-Vard OL36:31+5:176:05
3Martin ØhmanGjø-Vard OL39:19+8:056:33
4Peter Lerche RaadalGjø-Vard OL41:02+9:486:50

H 50-

4 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd DæhliLøten o-lag33:416:52
2Terje HenriksenAsker Skiklubb35:32+1:517:15
3Lasse ArnesenHeming Orientering35:36+1:557:15
4Stein Arne NegårdVang OL40:16+6:358:13
5Geir Holm GundersenSturla IF47:40+13:599:43
6Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb49:30+15:4910:06

H 60-

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn35:348:40

Direkte kort

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen SlokvikNotodden OL29:3010:10

Direkte lang

4 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid StengårdOK Trian30:296:13
2Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1:08:15+37:4613:55
3Henning SpjelkavikIL Tyrving1:14:55+44:2615:17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor