Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM langdistanse og finale Sport8 cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM langdistanse og finale Sport8 cup
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: søndag 26 februar 2017

Asker Skiklubb

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Synne StrandD 17-20 NM (11)49:186:14
1Tilla Farnes HennumD 17-20 NM (11)49:186:14
3Henrik Fredriksen AasH 17-20 NM (23)1:00:06+6:205:30
4Zsuzsa FeyD 21- NM (6)1:09:59+11:036:47
7Trygve MyhrH 17-20 NM (23)1:03:58+10:125:52
10Margrethe WisløffD 17-20 NM (11)1:07:09+17:518:30
13Eivind Øfsthus GravirH 17-20 NM (23)1:08:31+14:456:17
19Per Clemet WisløffH 17-20 NM (23)1:25:25+31:397:50

Byåsen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Øyvind WiggenH 21- NM (8)1:23:57+6:425:05
6Øystein WiggenH 50- (8)59:59+14:077:35

Bækkelagets SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Anniken Eriksrud KarlsenD 17-20 NM (11)53:02+3:446:42
8Eirik WatterdalH 21- NM (8)1:38:36+21:215:58

Elverum OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Mats LindaasH 13-14 (5)44:08+9:408:49

Fossum IF

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Knut Jostein SætnanH 40- (6)1:09:006:19
4Birk Felland SætnanH 13-14 (5)51:36+17:0810:19
5Victoria Hæstad BjørnstadD 17-20 NM (11)53:12+3:546:44
6Styrk Hundseid KamsvågH 17-20 NM (23)1:02:29+8:435:43
16Øyvind HjermstadH 17-20 NM (23)1:16:11+22:256:59
20Oscar Hæstad BjørnstadH 17-20 NM (23)1:25:47+32:017:52
Ask Felland SætnanN-åpen (7)36:3512:36
0Einar MelsomH 17-20 NM (23)diskvalifisert

Freidig

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Oskar Spets StorhovH 17-20 NM (23)1:10:25+16:396:27

Gjø-Vard OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Even LienH 11-12 (5)28:559:58
1Lars LienH 13-14 (5)34:286:53
3Eli Ringstad LienD 40- (3)1:22:17+14:2910:24
3Martin ØhmanH 40- (6)1:21:48+12:487:30
21Elias ØhmanH 17-20 NM (23)1:28:49+35:038:08
0Øyvind LienH 40- (6)diskvalifisert

Hadeland OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Bjørnar KvåleH 21- NM (8)1:22:32+5:175:00
3Øyvind WatterdalH 21- NM (8)1:23:27+6:125:03
5Hans Jørgen KvåleH 21- NM (8)1:26:16+9:015:13
7Asbjørn KvåleH 50- (8)1:14:27+28:359:25
0Ove SætraH 21- NM (8)brutt

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Stine Olsen KirkevikD 21- NM (6)58:565:43
3Eirik Olsen KirkevikH 11-12 (5)39:03+10:0813:27

Heming Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Magnus Eide-FredriksenH 15-16 (5)51:558:57
1Signe Astrup ArnesenD 50- (5)49:158:29
3Lasse ArnesenH 50- (8)54:22+8:306:52
4Ulrik Astrup ArnesenH 17-20 NM (23)1:01:01+7:155:35
5Kasper FosserH 17-20 NM (23)1:01:32+7:465:38
5Harald Eide-FredriksenH 40- (6)1:31:18+22:188:22

IL Tyrving

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Henning SpjelkavikDirekte lang (2)1:15:33+2:479:33
2Kjetil MolundH 40- (6)1:11:52+2:526:35
5Magnus MolundH 11-12 (5)52:52+23:5718:13
Elias MolundN-åpen (7)1:05:0922:27

Kongsberg OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Anne Willkommen EikenD 17-20 NM (11)51:50+2:326:33
4Per Øivind EgerH 40- (6)1:25:18+16:187:49
5Johan EgerH 13-14 (5)1:01:40+27:1212:20
8Marlin HaavengenD 17-20 NM (11)1:01:49+12:317:49
9Helene EgerD 17-20 NM (11)1:02:23+13:057:53
Marte EgerN-åpen (7)44:1815:16

Konnerud IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Isa HeggedalD 40- (3)1:07:488:34
1Audun HeimdalH 17-20 NM (23)53:464:55
2Aslak HeimdalH 17-20 NM (23)59:28+5:425:27
4Tove HeimdalD 50- (5)54:04+4:499:19
Jørgen BaklidH 17-20 NM (23)brutt

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Marit Melby JacobsenD 17-20 NM (11)54:28+5:106:53

Lierbygda OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kim Farnes HansenH 50- (8)52:48+6:566:41
3Gunhild HennumD 50- (5)51:17+2:028:50

Lillehammer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Valborg MadslienD 21- NM (6)1:06:25+7:296:26

Løten o-lag

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Evine Westli AndersenD 21- NM (6)1:01:43+2:475:59
5Emilie Westli AndersenD 21- NM (6)1:15:17+16:217:18
6Marte Fallbakken BergeD 21- NM (6)1:18:44+19:487:38

Notodden OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jørgen SlokvikDirekte kort (2)1:01:18+17:2112:15
3Snorre SlokvikH 15-16 (5)1:20:56+29:0113:57
4Åsmund SlokvikH 15-16 (5)1:23:02+31:0714:18

Nydalens SK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marte Madslien BakkenD 15-16 (1)53:339:13
1Lars LystadH 50- (8)45:525:48
2Gaute BerganH 13-14 (5)43:34+9:068:42
2Anne MadslienD 50- (5)50:19+1:048:40
4Jon Iver BakkenH 50- (8)54:51+8:596:56
5Ole Petter HaugenH 50- (8)58:01+12:097:20
11Sander H. RogndokkenH 17-20 NM (23)1:07:35+13:496:12
18Audun BerganH 17-20 NM (23)1:18:35+24:497:12
0Kari MadslienD 50- (5)diskvalifisert

OL Toten-Troll

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Amund FlaskerudH 11-12 (5)31:55+3:0011:00
2Jakob MoH 15-16 (5)54:55+3:009:28
4Johannes Bjørke SollienH 11-12 (5)41:27+12:3214:17
5Sigurd KvammeH 15-16 (5)1:50:07+58:1218:59
Lars FlaskerudN-åpen (7)1:03:1321:47
Ole Solli KvikstadN-åpen (7)52:1818:02
Peder MoN-åpen (7)1:13:3325:21

OL Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Olav Andreas RemmenH 17-20 NM (23)1:06:56+13:106:08

OL Tønsberg og omegn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tore WatterdalH 60- (1)46:117:57

OL Vallset/Stange

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Magnus Svaland DaleN-åpen (7)30:3110:31

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Lavran ThorstensenH 17-20 NM (23)1:16:06+22:206:58

Raufoss IL Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Simen BallangrudDirekte lang (2)1:12:469:12
11Dorthe B. SeierstadD 17-20 NM (11)1:08:24+19:068:39

Snertingdal IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Unn Mette KlopbakkenD 40- (3)1:17:48+10:009:50

Sturla, IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Geir Holm GundersenH 50- (8)1:16:33+30:419:41

Vang OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Stein Arne NegårdDirekte kort (2)43:578:47
7Heidi Therese WiestD 17-20 NM (11)55:20+6:027:00
8Even LindaasH 17-20 NM (23)1:04:47+11:015:56
9Njaal Ellegaard MelbyH 17-20 NM (23)1:04:53+11:075:57
12Eskil FrøislandH 17-20 NM (23)1:08:14+14:286:15
17Jostein Svaland DaleH 17-20 NM (23)1:16:34+22:487:01
22Ole Johan BråtenH 17-20 NM (23)1:37:47+44:018:58

Wing OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lars Hol MoholdtH 21- NM (8)1:17:154:40
6Christian HohlH 21- NM (8)1:27:18+10:035:17
7Øystein Kvaal ØsterbøH 21- NM (8)1:30:07+12:525:27

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor