Offisiell resultatliste for NM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM stafett
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: lørdag 25 februar 2017

D 17-

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Asker Skiklubb 11:34:24
1. Synne Strand34:34134:341
2. Zsuzsa Fey29:222+0:451:03:56100:00
3. Tilla Farnes Hennum30:2811:34:2410
2Løten o-lag 11:42:07+7:43
1. Marte Fallbakken Berge40:182+5:4440:182+5:44
2. Emilie Westli Andersen30:443+2:071:11:023+1+7:06+1:22
3. Evine Westli Andersen31:052+0:371:42:072-1+7:43+0:37
3Kongsberg OL 11:44:17+9:53
1. Helene Eger40:593+6:2540:593+6:25
2. Marlin Haavengen28:3711:09:362-1+5:40
3. Anne Willkommen Eiken34:413+4:131:44:173+1+9:53+4:13

H 17-

11 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Hadeland OL 11:34:50
1. Bjørnar Kvåle36:21136:211
2. Ove Sætra25:2011:01:4110
3. Øyvind Watterdal33:092+0:111:34:50100:00
2Wing OK 11:37:57+3:07
1. Øystein Kvaal Østerbø36:402+0:1936:402+0:19
2. Christian Hohl28:194+2:591:04:5920+3:18+2:59
3. Lars Hol Moholdt32:5811:37:5720+3:07
3Asker Skiklubb 11:42:50+8:00
1. Andreas M. Edvardsen37:013+0:4037:013+0:40
2. Trygve Myhr28:485+3:281:05:4930+4:08+3:28
3. Eivind Tonna37:013+4:031:42:5030+8:00+3:52
4Heming Orientering 11:49:06+14:16
1. Ulrik Astrup Arnesen39:316+3:1039:316+3:10
2. Kasper Fosser28:053+2:451:07:365-1+5:55+2:45
3. Bjørn Anders Flågen41:304+8:321:49:064-1+14:16+8:21
5Asker Skiklubb 21:50:16+15:26
1. Henrik Fredriksen Aas38:405+2:1938:405+2:19
2. Eivind Øfsthus Gravir27:242+2:041:06:044-1+4:23+2:04
3. Per Clemet Wisløff44:126+11:141:50:165+1+15:26+11:03
6Nydalens SK 11:56:15+21:25
1. Gjermund Tørnqvist Halden38:254+2:0438:254+2:04
2. Lars Lystad30:346+5:141:08:596+2+7:18+5:14
3. Sander H. Rogndokken47:167+14:181:56:1560+21:25+14:07
7Vang OL 12:02:40+27:50
1. Even Lindaas48:048+11:4348:048+11:43
2. Njaal Ellegaard Melby31:317+6:111:19:357-1+17:54+6:11
3. Eskil Frøisland43:055+10:072:02:4070+27:50+9:56
8Vang OL 22:42:07+1:07:17
1. Jostein Svaland Dale46:257+10:0446:257+10:04
2. Fredrik Sveen55:248+30:041:41:498+1+40:08+30:04
3. Ole Johan Bråten1:00:188+27:202:42:0780+1:07:17+27:09
Byåsen IL 1diskvalifisert
1. Øyvind Wiggendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Øystein Wiggendiskvalifisertdiskvalifisert
3. diskvalifisertdiskvalifisert
Konnerud IL 1diskvalifisert
1. Audun Heimdaldiskvalifisertdiskvalifisert
2. Aslak Heimdaldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jørgen Bakliddiskvalifisertdiskvalifisert
Fossum IF 1brutt
1. Styrk Hundseid Kamsvågbruttbrutt
2. Erling Hjermstadbruttbrutt
3. Øyvind Hjermstadbruttbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor