Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 9 april 2017

Fredrikstad SK

43 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenN-åpen (51)35:4417:20
0Vilma DanevadN-åpen (51)32:5415:58
0Adele C.S. EdvardsenN-åpen (51)35:5017:23
0Isak SolbergN-åpen (51)31:1215:08
0Sondre StrømbergN-åpen (51)28:4413:56
0Jenny DanevadD -10 (12)29:3310:59
1Linda SolbergD 35- (2)47:059:00
1Karin Skedsmo DanevadD 40- (10)47:079:00
1Espen BekhusH 40-AK (14)37:508:40
1Marie OlaussenD 19-20 E (15)1:01:508:39
2Håvard LucasenH 21-E (24)1:28:24+1:296:49
2Bendik EliassenH 16 (20)46:33+2:248:20
2Unni Strand KarlsenD 60- (13)41:09+2:5711:27
3Fredrik GudmestadDIR-C (21)39:40+1:5411:37
3Torben Christian WendlerH 17-AK (9)46:21+4:007:52
4Espen DanevadH 45- (43)54:37+2:047:50
5Eirik ImrikH 16 (20)49:49+5:408:55
5Henrik OttesenH 45- (43)56:17+3:448:05
6Heidi Østlid BagstevoldD 21-E (16)1:26:52+7:499:15
6Gunn Astrid JakobsenD 60- (13)46:20+8:0812:54
8Britt Stine StrandDIR-C (21)46:18+8:3213:34
8Sondre OttesenH 16 (20)56:48+12:3910:10
9Signe Strand GulbrandsenD14 (17)46:01+17:4712:36
10Thomas LieH 40- (15)1:22:31+22:1310:54
11Håvard BergetH 17-AL (21)1:10:31+15:119:18
11Odin SætherH 15 (23)1:06:19+17:4311:53
11Andrine K. S. EdvardsenD 11-12 (26)34:19+7:5211:10
12Runar Saur ModahlH 16 (20)59:19+15:1010:37
12Alexandra AngvollD 15 (15)1:12:12+32:5816:29
13Emma DanevadD 16 (23)50:53+9:4111:37
13Marte Hox BrynildsenD 11-12 (26)37:13+10:4612:07
15Anders BrynildsenH 40- (15)2:17:44+1:17:2618:11
16Sivert PoppeH14 (29)46:14+14:4310:58
18Jørn Christen JohnsenDIR-B (30)1:15:12+27:4817:56
18Kristoffer B. HelminsenH 15 (23)1:49:22+1:00:4619:35
19Bjørg Synnøve NigardsøyDIR-B (30)1:15:48+28:2418:05
19Dyre Martin GuldbrandsenH 45- (43)1:10:51+18:1810:10
21Pål AngvollDIR-AK (47)49:32+21:1112:03
23Ingunn Saur ModahlDIR-B (30)1:21:47+34:2319:31
34Hilde PoppeD 45- (38)1:28:08+39:4516:51
0Johanne Klavestad AabyN-åpen (51)diskvalifisert
0Ida-Synnøve KristiansenD 17-18 E (34)diskvalifisert
0Rikke Blakkestad IngesenD 17-18 E (34)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor