Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 9 april 2017

N-åpen

2 060 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn44:3921:40
Nathaniel BerbyTrøsken IL51:2124:55
Johan Fredrik BraarudHalden SK40:1519:32
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK35:4417:20
Vilma DanevadFredrikstad SK32:5415:58
Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK35:5017:23
Anders Rostveit ElmiOK Moss37:5518:24
Storm EriksenTrøsken IL1:02:4430:27
Evy FredinStigsökarna1:00:4629:29
Randi Fugleneb AamandIL Dyre Vaa32:3015:46
Sigrid Fuglenebb AamandIL Dyre Vaa1:16:0036:53
India HaavaldsenHalden SK45:3722:08
Halvor Ek HedlundTrøsken IL47:1822:57
Unni HerrebrødenOK Øst50:5524:43
Håkon Holm-BredaHalden SK51:1824:54
Synne Holm-BredaHalden SK38:3318:42
Kristian Kaupang LyeLarvik OK24:4311:59
Synne KjernsmoRøyken OL37:2418:09
Brit-Heidi KopperudIndre Østfold OK36:0717:31
Signe KvalheimHalden SK23:3711:27
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL56:1527:18
Helene Langvik StangTrøsken IL37:3018:12
Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst36:1517:35
Solan LøkenOK Moss40:3819:43
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn30:0114:34
Elise Holm NedrebøOK Moss56:0827:14
Emma Nordlie MagnussenHalden SK26:5213:02
Max Alexander NybråtenIL Tyrving31:4715:25
Hermine OddenMåren OK59:1428:45
Isolde OddenMåren OK59:2728:51
Ella Elise H OlsenHalden SK38:2418:38
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL32:5515:58
Mathis RenardKongsberg OL39:5519:22
Astrid ReuschHeming Orientering29:2614:17
Ingvild RingheimLarvik OK27:4413:27
Olivia RoskifteOK Moss41:2420:05
Oskar RoskifteOK Moss41:0319:55
Sander Ryste OddenSarpsborg OL32:1215:37
Amund SaugestadNydalens SK27:3013:20
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb23:3011:24
Adele SkålandTrøsken IL43:4121:12
Isak SolbergFredrikstad SK31:1215:08
Agnes Steffensen JohansenGimle IF50:2624:28
Lars Jørgen Stordal  AalerudOL Tønsberg og omegn42:0520:25
Karin StrutzEds SK55:3626:59
Sondre StrømbergFredrikstad SK28:4413:56
Selma Størmer-AntonsenNydalens SK15:077:20
Jens SvaeSarpsborg OL24:3811:57
Mie ThomassenNOTEAM45:3122:05
Neo ThomassenNOTEAM45:4422:12
Johanne Klavestad AabyFredrikstad SKdiskvalifisert

D -10

2 690 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ida Amundsen BjørkliRingerike OL1:16:5328:34
Jenny DanevadFredrikstad SK29:3310:59
Marte EgerKongsberg OL32:4312:09
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn40:5215:11
Daniella GjoneSandefjord OK47:5817:49
Sofie Holm NedrebøOK Moss50:1818:41
Thea KvalheimHalden SK39:5314:49
Elise RenardKongsberg OL32:4512:10
Helene ScheeleNydalens SK33:2212:24
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL59:3022:07
Minna Sofie WingstedtHalden SK26:479:57
Erle Elise WoldOK Mossdiskvalifisert

D 11-12

3 070 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne SandvenNotodden OL26:278:36
2Eira Skaarer WiklundNydalens SK29:44+3:179:41
3Sigrid Schmitt GranHalden SK30:16+3:499:51
4Marie ScheeleNydalens SK30:24+3:579:54
5Martha WisløffAsker Skiklubb30:50+4:2310:02
6Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb31:29+5:0210:15
7Hanne Wærp HaugeNydalens SK32:32+6:0510:35
8Sigrid HaugeSarpsborg OL33:05+6:3810:46
9Astrid YtterbøAsker Skiklubb33:25+6:5810:53
10Iril RingheimLarvik OK33:32+7:0510:55
11Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK34:19+7:5211:10
12Anita LangeggenKongsberg OL35:11+8:4411:27
13Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK37:13+10:4612:07
14Nora SørbergRaumar Orientering37:26+10:5912:11
15Pernille ZagarLarvik OK37:31+11:0412:13
16Inger Anne BraarudHalden SK37:52+11:2512:20
17Anne ØstvoldHeming Orientering38:29+12:0212:32
18Nora Christine HansenRøyken OL39:00+12:3312:42
19Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering39:24+12:5712:50
20Ingeborg EikåsSandefjord OK41:17+14:5013:26
21Sara MartiniAsker Skiklubb41:53+15:2613:38
22Tonje RykkjeStord Orientering42:05+15:3813:42
23Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL47:31+21:0415:28
24Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL48:53+22:2615:55
25Solveig HübschleSturla, IF54:24+27:5717:43
26Julie BrenåsVarteig OL57:01+30:3418:34

D 11-12N

2 570 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragne KlavenesSandefjord OK23:279:07
2Helle KvalheimHalden SK24:27+1:009:30
3Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL33:38+10:1113:05
4Anna Fredhei LystadSarpsborg OL35:25+11:5813:46
5Marikken ChristensenSarpsborg OL36:09+12:4214:03
6Tiril Lødeng NilsenOK Moss38:37+15:1015:01

D13

3 650 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn31:328:38
2Frida Hovgaard EisvangOK Moss36:39+5:0710:02
3Inga Skaarer WiklundNydalens SK39:27+7:5510:48
4Emma Helene OlsenHalden SK43:53+12:2112:01
5Marie SaugestadNydalens SK43:59+12:2712:03
6Marie Lien BackstrømHalden SK49:35+18:0313:35
7Hannah Syrdal ØenHeming Orientering52:22+20:5014:20
8Julie Sophie WoldOK Moss54:40+23:0814:58
9Emilie Pedersen VoldLillomarka OL1:07:01+35:2918:21

D 13-16C

3 210 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild GustafssonKongsberg OL30:439:34
2Penelope LeaNydalens SK37:15+6:3211:36
3Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL38:13+7:3011:54
4Nora Marie EnerhaugenRingerike OL44:17+13:3413:47
5Marte Sofie SkroveRingerike OL44:22+13:3913:49
6Kaja GrandalIL Tyrving46:36+15:5314:31

D 13-16N

2 570 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tiril KihleKonnerud IL40:1515:39
Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

D14

3 650 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK28:147:44
2Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL33:56+5:429:17
3Netta Bar-NathanLillomarka OL34:43+6:299:30
4Kristin Melby JacobsenLardal OL35:25+7:119:42
5Frida SolsrudNydalens SK38:31+10:1710:33
6Ella BerstadHeming Orientering40:46+12:3211:10
7Mari EidsmoFreidig41:01+12:4711:14
8Marie Roll-TørnqvistFana IL41:38+13:2411:24
9Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK46:01+17:4712:36
10Helene Bjørkvold JendalFossum IF47:28+19:1413:00
11Eline SchjervenLardal OL47:48+19:3413:05
12Astrid RognstadHadeland OL48:46+20:3213:21
13Mari ØverbyKongsberg OL49:20+21:0613:30
14Konstanse MoholthKongsberg OL51:03+22:4913:59
15Elida Sagli GudimIndre Østfold OK54:36+26:2214:57
16Ida Marie FlågenHeming Orientering56:26+28:1215:27
17Elise Wærp HaugeNydalens SK1:05:06+36:5217:50

D 15

4 380 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine KravdalGjø-Vard OL39:148:57
2Oda ScheeleNydalens SK39:25+0:118:59
3Åsne HaavengenKongsberg OL43:56+4:4210:01
4Alexandra LinløkkenØstmarka OK46:21+7:0710:34
5Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL47:13+7:5910:46
6Ea LunøeNydalens SK47:30+8:1610:50
7Live ØstvoldHeming Orientering1:00:37+21:2313:50
8Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1:02:10+22:5614:11
9Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett1:02:42+23:2814:18
10Nina PedersenSarpsborg OL1:04:01+24:4714:36
11Marieluise Schmitt GranHalden SK1:05:22+26:0814:55
12Alexandra AngvollFredrikstad SK1:12:12+32:5816:29
13Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL1:12:56+33:4216:39
14Julie ChristiansenKristiansand OK1:17:51+38:3717:46
15Berthe TesloHadeland OL1:39:13+59:5922:39

D 15-16B

3 650 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss40:3311:06
2Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL40:46+0:1311:10
3Kamilla LomeHamar OK42:33+2:0011:39
4Jenny Elise HaakstadNydalens SK45:32+4:5912:28
5Tuva HepburnKristiansand OK48:43+8:1013:20
6Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SK49:06+8:3313:27
7Petra HoveidAsker Skiklubb49:15+8:4213:29
8Silje SlungaardIL Tyrving53:24+12:5114:37
9Anny RogneOL Tønsberg og omegn56:51+16:1815:34
10Ingrid Grønlund MoenGimle IF1:09:18+28:4518:59
Synne Marie JenssenHalden SKdiskvalifisert
Julie EikelandOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Frida DalerStokke ILdiskvalifisert

D 16

4 380 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane Sofie KroghOppsal Orientering41:129:24
2Jenny BaklidKonnerud IL42:38+1:269:44
3Malin HaugeHisøy OK43:15+2:039:52
4Andrea RanvikKonnerud IL43:26+2:149:54
5Karoline BjørnerødOK Moss43:29+2:179:55
6Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb45:11+3:5910:18
7Tora Aasheim NymarkTIF Viking45:15+4:0310:19
8Tale StrandKongsberg OL46:23+5:1110:35
9Kristine Eide RappRaumar Orientering47:52+6:4010:55
10Mari Strømme LidTIF Viking47:58+6:4610:57
11Ingvild LangeggenKongsberg OL50:12+9:0011:27
12Anniken RanvikKonnerud IL50:14+9:0211:28
13Emma DanevadFredrikstad SK50:53+9:4111:37
14Karen Hoel JomaasFossum IF51:00+9:4811:38
15Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL52:13+11:0111:55
16Christine HoenEiker OL52:21+11:0911:57
17Ada WulfsbergNydalens SK53:13+12:0112:08
18Solveig LetmolieEiker OL54:57+13:4512:32
19Sigrid EkelandOddersjaa SSK56:01+14:4912:47
20Ingeborg RognstadHadeland OL58:41+17:2913:23
21Hanne Eide RappRaumar Orientering1:00:56+19:4413:54
22Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK1:19:18+38:0618:06
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OLdiskvalifisert

D 17-AK

4 360 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering44:5010:16
2Karen BjergaardNydalens SK47:07+2:1710:48
3Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering48:36+3:4611:08
4Astrid FiskumIL Tyrving52:27+7:3712:01
5Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering56:29+11:3912:57
6Sofie LillestrandTrøsken IL56:56+12:0613:03
7Marie Hammer IversenØstmarka OK57:17+12:2713:08
8Sunniva Nergaard BergStokke IL57:18+12:2813:08
9Benedicte PedersenSarpsborg OL58:14+13:2413:21
10Ingrid LetmolieEiker OL58:44+13:5413:28
11Marte BergslandTrøsken IL1:05:10+20:2014:56
12Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett1:06:23+21:3315:13
13Thea Feiring HaltiaIL Tyrving1:06:58+22:0815:21
14Andrea Willkommen EikenKongsberg OL1:07:56+23:0615:34
15Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1:18:35+33:4518:01
16Maria Dahl FosbyNTNUI1:35:20+50:3021:51

D 17-AL

5 880 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lise Østlid BagstevoldKongsberg OL59:2310:05
2Celine RenardKongsberg OL1:00:22+0:5910:15
3Silje ArntzenNTNUI1:05:25+6:0211:07
4Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering1:06:42+7:1911:20
5Joanna ErikssonNydalens SK1:13:52+14:2912:33
6Karoline Dahl FosbyNTNUI1:27:05+27:4214:48
7Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL1:33:17+33:5415:51

D 17-B

4 160 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johanne de PresnoNTNUI39:099:24
2Lisa JørandliIL Tyrving45:38+6:2910:58
3Judit BanfiÅs-NMBU Orientering51:06+11:5712:17
4Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL53:35+14:2612:52
5Mie ZagarLarvik OK57:09+18:0013:44
5Cecilie BerganFet OL57:09+18:0013:44
7Cecilie Wærp HaugeNydalens SK58:05+18:5613:57
8Monica Tveit TjentlandLardal OL1:00:53+21:4414:38
9Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1:04:43+25:3415:33
10Ina BlågestadIndre Østfold OK1:05:43+26:3415:47
11Christine BlixÅs-NMBU Orientering1:18:00+38:5118:45
12Lene FlessebergKongsberg OL1:19:54+40:4519:12

D 17-C

3 210 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Silje Skatvedt StensrudOK Horten42:1813:10
2Monica SyrdalHeming Orientering44:10+1:5213:45
3Anne-Marit SkaugHalden SK49:50+7:3215:31
4Else StordalOL Tønsberg og omegn55:02+12:4417:08
5Heidi EriksenLarvik OK1:01:05+18:4719:01
6Cathrine HübschleSturla, IF1:03:11+20:5319:40

D 17-N

2 570 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrine BerganFet OL28:5111:13
2Katrin FrankeSnertingdal IF Orientering1:52:15+1:23:2443:40

D 17-18 E

6 230 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF53:488:38
2Ane DyrkornEiker OL56:34+2:469:04
3Aurora GjølsjøOK Moss1:03:28+9:4010:11
4Lene Berg HanssenByåsen IL1:03:35+9:4710:12
5Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1:04:12+10:2410:18
6Helene EgerKongsberg OL1:05:04+11:1610:26
7Emma StenbackaHalden SK1:05:30+11:4210:30
8Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK1:06:31+12:4310:40
9Thea DyrkornEiker OL1:07:18+13:3010:48
10Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1:09:27+15:3911:08
11Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL1:09:41+15:5311:11
12Oda Marie ColquhounLillomarka OL1:10:21+16:3311:17
13Vilde Årøen LykkeEmblem IL1:10:44+16:5611:21
14Marie HansenSarpsborg OL1:10:47+16:5911:21
15Ingrid G. KvålsgardFossum IF1:11:40+17:5211:30
16Marlin HaavengenKongsberg OL1:12:06+18:1811:34
17Linn Mei WaalerMåren OK1:12:26+18:3811:37
18Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1:12:50+19:0211:41
19Karoline AuneHalden SK1:17:55+24:0712:30
20Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL1:21:09+27:2113:01
21Maria Rørvik HaverLillomarka OL1:22:44+28:5613:16
22Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb1:23:17+29:2913:22
23Synne StrandAsker Skiklubb1:23:59+30:1113:28
24Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1:26:45+32:5713:55
25Inga Vestøl StødleKristiansand OK1:27:26+33:3814:02
26Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL1:29:49+36:0114:25
27Agnethe HasliGjø-Vard OL1:36:05+42:1715:25
28Andrea VaneboKongsberg OL1:37:14+43:2615:36
29Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL1:43:41+49:5316:38
Elisabeth BrækkeHalden SKdiskvalifisert
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SKdiskvalifisert
Hedda Raadal BjørloHalden SKdiskvalifisert
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SKdiskvalifisert
Solveig Eline BergIL Tyrvingdiskvalifisert

D 19-20 E

7 140 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie OlaussenFredrikstad SK1:01:508:39
2Ingrid LundanesEmblem IL1:08:12+6:229:33
3Silje HaugeHisøy OK1:11:51+10:0110:03
4Maiken Økern HågårdKonnerud IL1:13:25+11:3510:16
5Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb1:15:32+13:4210:34
6Anne Willkommen EikenKongsberg OL1:15:39+13:4910:35
7Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett1:18:01+16:1110:55
8Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL1:18:37+16:4711:00
9Margrethe WisløffAsker Skiklubb1:18:51+17:0111:02
10Marit Melby JacobsenLardal OL1:24:54+23:0411:53
11Ellen Marie AriansenLillomarka OL1:26:09+24:1912:03
12Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering1:28:14+26:2412:21
13Ingvild C. FleisjeLillomarka OL1:31:10+29:2012:46
14Tonje Aasheim NymarkAskøy OL1:44:45+42:5514:40
15Idunn HaavengenKongsberg OL1:48:16+46:2615:09

D 21-E

9 380 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine BergliaEiker OL1:19:038:25
2Lizzie InghamHalden SK1:19:53+0:508:30
3Marthe GløersenBækkelagets SK1:23:46+4:438:55
4Linn HokholtIL Tyrving1:24:02+4:598:57
5Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1:24:19+5:168:59
6Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK1:26:52+7:499:15
7Jo ShepherdHalden SK1:26:55+7:529:15
8Iliana IlievaHalden SK1:27:56+8:539:22
9Emilie Westli AndersenLøten o-lag1:29:49+10:469:34 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Hedvig ÅstebølNTNUI1:31:47+12:449:47
11Ingrid BergeIL Tyrving1:32:10+13:079:49
12Ingunn Egeberg VáriNTNUI1:33:07+14:049:55
13Ragnhild HjermstadFossum IF1:34:45+15:4210:06
14Mathilde Korvald SkaareIL BUL-Tromsø1:38:12+19:0910:28
15Martine ÅstebølNTNUI2:03:14+44:1113:08
Kine Hallan SteiwerHalden SKdiskvalifisert

D 35-

5 230 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda SolbergFredrikstad SK47:059:00
2Anne Marthe PeveriEiker OL1:18:14+31:0914:57

D 40-

5 230 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK47:079:00
2Britta FismenFossum IF54:54+7:4710:29
3Monica BerglundRingerike OL55:32+8:2510:37
4Julie Finsrud LandeEidskog OL56:39+9:3210:49
5Marita HernandezOL Toten-Troll1:00:36+13:2911:35
6Liv SchjervenLardal OL1:00:43+13:3611:36
7Astrid KravdalGjø-Vard OL1:00:56+13:4911:39
8Ingvild EckdahlOK Horten1:10:17+23:1013:26
9Linda FredhOK Moss1:47:43+1:00:3620:35
Kari StrandKongsberg OLdiskvalifisert

D 40-AK

4 360 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helena AxelssonNydalens SK48:5511:13
2Linda RykkjeStord Orientering50:11+1:1611:30
3Katrine BakkeFossum IF56:20+7:2512:55
4Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK57:11+8:1613:06
5Hanne WoldOK Moss1:01:42+12:4714:09
6Tonje HolmOK Moss1:07:18+18:2315:26
Tone Sølie LysnesHedrum OLdiskvalifisert
Ellen GustafssonKongsberg OLdiskvalifisert

D 45-

5 230 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria JonssonNydalens SK48:239:15
2Berit Sofie WiklundNydalens SK49:30+1:079:27
3Gro Sandstad EidsmoFreidig49:49+1:269:31
4Siri StørmerNydalens SK51:59+3:369:56
5Anne UrsetIL BUL-Tromsø52:32+4:0910:02
6Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK52:50+4:2710:06
7Ingrid UndstadLarvik OK54:50+6:2710:29
8Hege FeiringIL Tyrving55:53+7:3010:41
9Birgit Økern JensenKonnerud IL56:25+8:0210:47
10Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb57:22+8:5910:58
11Kirsti KringhaugRingerike OL57:59+9:3611:05
12Ingrid KvistadKongsberg OL58:39+10:1611:12
13Mona LomeHamar OK59:22+10:5911:21
14Torunn Økern JensenRingerike OL59:56+11:3311:27
15Karianne StrømmeTIF Viking1:00:00+11:3711:28
16Arnhild KroghOppsal Orientering1:00:31+12:0811:34
17Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK1:01:17+12:5411:43
18Hege SolerødGjø-Vard OL1:01:20+12:5711:43 Last ned GPS-spor i gpx-format
19Kristin SandvenNotodden OL1:02:34+14:1111:57
20Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK1:02:58+14:3512:02
21Anne Guro NøklebyRingerike OL1:03:09+14:4612:04
22Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb1:04:03+15:4012:14
23Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb1:04:27+16:0412:19
24Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1:04:59+16:3612:25
25Line Skjevik ArnevikRingerike OL1:10:52+22:2913:33
26Mai Britt BjørkSandefjord OK1:12:58+24:3513:57
27Anita StensethSnertingdal IF Orientering1:16:56+28:3314:42
28Ingrid Eide RappRaumar Orientering1:18:21+29:5814:58
29Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1:22:16+33:5315:43
30Kristin EgerKongsberg OL1:23:12+34:4915:54
31Paula BerstadHeming Orientering1:24:31+36:0816:09
32Ann Elin FlågenHeming Orientering1:24:37+36:1416:10
33Gunn Elin RudiHadeland OL1:24:56+36:3316:14
34Hilde PoppeFredrikstad SK1:28:08+39:4516:51
35Marianne ReuschHeming Orientering1:31:37+43:1417:31
36Stine ArntzenSandefjord OK1:32:46+44:2317:44
37Solveig BerganNydalens SK1:36:14+47:5118:24
38Kristin FalkFossum IF1:52:26+1:04:0321:29

D 50-

3 590 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anita Sørensen DrageKongsberg OL36:1510:05
2Heidi SchatvetNotodden OL39:11+2:5610:54
3Heli MarjomaaStigsökarna40:12+3:5711:11
4Tove AasheimAskøy OL40:49+4:3411:22
5Rine HanssenByåsen IL40:53+4:3811:23
6Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb41:44+5:2911:37
7Tove HeimdalKonnerud IL42:33+6:1811:51
8May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering42:39+6:2411:52
9Ida SyversenRøyken OL44:44+8:2912:27
10Trude FixdalIL Koll45:08+8:5312:34
11Vanja StaffOL Toten-Troll45:34+9:1912:41
12Eirin MathiesenRingerike OL48:03+11:4813:23
13Elisabeth HetlevikKongsberg OL48:30+12:1513:30
14Inger Tone NygårdEgersund OK48:55+12:4013:37
15Margrete EngzeliusAsker Skiklubb50:01+13:4613:55
16Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering51:15+15:0014:16
17Gunhild MyhrAsker Skiklubb51:55+15:4014:27
18Kristin FleisjeNittedal OL52:30+16:1514:37
19Maria TorgersenBækkelagets SK53:35+17:2014:55
20Toini SkyttersæterKonnerud IL56:03+19:4815:36
21Anne Marit BjergaardNydalens SK57:07+20:5215:54
22Maria PerssonAsker Skiklubb1:05:47+29:3218:19
23Jane RødderKongsberg OL1:22:12+45:5722:53

D 50-AK

3 310 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne ArnesenAsker Skiklubb44:2513:25
2Else GrandalIL Tyrving48:24+3:5914:37
3Anna GöhlmanIL Tyrving55:40+11:1516:49

D 55-

3 590 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK35:439:56
2Grete S B HoviSkien OK37:17+1:3410:23
3Gunhild HennumLierbygda OL40:36+4:5311:18
4Bente LineIndre Østfold OK41:05+5:2211:26
5Ragnhild HaldKristiansand OK43:06+7:2312:00
6Runa SkyttersæterHeming Orientering43:18+7:3512:03
7Hilde StorløkkenKongsberg OL43:30+7:4712:07
8Berit BergeIL Tyrving45:00+9:1712:32
9Torun DyrkornEiker OL45:17+9:3412:36
10Gøril Skyttersæter JonesRocky Mountain Orienteering Cl47:21+11:3813:11
11Anita Østgård OlsenLøten o-lag48:30+12:4713:30
12Hege FjellbirkelandIL Gular50:09+14:2613:58
13Åshild BergstølKongsberg OL54:12+18:2915:05
14Eli Tufte HanssenEiker OL55:58+20:1515:35
15Grete BerntsenMåren OK56:04+20:2115:37
16Kirsti Grundnes BergIL Tyrving58:29+22:4616:17

D 60-

3 590 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv Inger PrangerødTistedalen FL38:1210:38
2Unni Strand KarlsenFredrikstad SK41:09+2:5711:27
3Helga HaverstadLierbygda OL43:24+5:1212:05
4Lis DæhliLøten o-lag44:33+6:2112:24
5Margrete JørandliGjø-Vard OL44:39+6:2712:26
6Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK46:20+8:0812:54
7Anne SørumRingsaker OK51:54+13:4214:27
8Live Joronn YtrehusRingerike OL52:34+14:2214:38
9Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange58:18+20:0616:14
10Aud KjemperudEiker OL1:11:46+33:3419:59
11Liv Edle GrønstadGimle IF1:59:16+1:21:0433:13
Lisa AnnersandOK Tyrdiskvalifisert
Lill BirkelundPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 65-

3 310 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL39:5312:02
2Marit Bokerød HansenIdd Sportsklubb47:14+7:2114:16
Eva Marie GranOK Østdiskvalifisert
Kari StrandeRingerike OLdiskvalifisert

D 70-

3 310 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv FeiringHamar OK51:5415:40
2Inger LindløvOK Moss52:54+1:0015:58
3Else Lerche RaadalFana IL55:20+3:2616:43
4Birgitte BekkelundRøyken OL59:36+7:4218:00
5Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL1:02:51+10:5718:59
6Bjørg KocbachBergens TF1:23:38+31:4425:16
7Eli KlovningPorsgrunn OL1:29:51+37:5727:08

D 75-

3 310 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin DahlenRingerike OL54:4316:31
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb58:42+3:5917:44
3Johanna YtterbølGimle IF1:08:23+13:4020:39
4Anne-Britt NilsenKjelsås IL1:15:20+20:3722:45
5Asbjørg BjørloGimle IF1:17:52+23:0923:31

D 80-

3 310 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK1:02:2118:50
2Inger E. VamnesHamar OK1:10:53+8:3221:24

H -10

2 690 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Iver AarsethNydalens SK57:5021:29
Olaf Blom-HagenFossum IF28:2510:33
Anders Hovgaard EisvangOK Moss28:0710:27
Jarand GustafssonKongsberg OL33:5012:34
Asbjørn LandeEidskog OL27:2210:10
August Lea KabbeNydalens SK45:5617:04
Selmer LøkenOK Moss29:5911:08
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL25:309:28
Nikolai TesloHadeland OL37:5014:03 Last ned GPS-spor i gpx-format
Tollef TjentlandLardal OL54:3920:18
Ville Emil WingstedtHalden SK30:3211:21
Jon StrandKongsberg OLdiskvalifisert

H 11-12

3 070 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Gløgård StensrudNittedal OL22:507:26
2Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL23:32+0:427:39
3Johannes Salvesen LundeIL Koll24:11+1:217:52
4Martin Christoffer BorgIL Koll28:12+5:229:11
5Erik ZagarLarvik OK29:22+6:329:33
6Nov Bar-NathanLillomarka OL29:31+6:419:36
7Even LienGjø-Vard OL29:40+6:509:39
8Rasmus BerglundRingerike OL29:41+6:519:40
9Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK30:35+7:459:57
10Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn33:10+10:2010:48
11Ragnar LandeEidskog OL34:13+11:2311:08
12Mathias LinløkkenØstmarka OK34:46+11:5611:19
13Erlend Grønlund MoenGimle IF36:18+13:2811:49
14Gabriel GjoneSandefjord OK36:35+13:4511:54
15Sigurd HobølOppsal Orientering38:17+15:2712:28
16Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL40:49+17:5913:17
17Gaute NysæterSkien OK41:07+18:1713:23
18Brage EikåsSandefjord OK41:14+18:2413:25
19Vilhelm SvarødHalden SK53:07+30:1717:18
20Liam Viggo WingstedtHalden SK56:23+33:3318:21
21Ask SkivdalSarpsborg OL1:18:47+55:5725:39

H 11-12N

2 570 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)20:468:04
2Erlend BakkeFossum IF24:45+3:599:37
3Karsten FossåsRingerike OL39:29+18:4315:21
4Abdirahman HassanOK Moss55:30+34:4421:35
5Andreas TveterHalden SK56:01+35:1521:47
Philip Orud HovlandHalden SKdiskvalifisert

H13

4 210 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor LøkenKongsberg OL34:008:04
2Alfred BjørnerødOK Moss34:06+0:068:05
3Sondre LadimOK Moss37:47+3:478:58
4Lars LienGjø-Vard OL38:42+4:429:11
5Martin Størmer-AntonsenNydalens SK45:53+11:5310:53
6Lars Sigurd BaugstørødnesOppsal Orientering46:13+12:1310:58
7Axel AaldeNydalens SK46:37+12:3711:04
8Christian Fredrik BorgIL Koll48:06+14:0611:25
9Anders KlavenesSandefjord OK49:01+15:0111:38
10Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb54:21+20:2112:54
11Fridtjof ReuschHeming Orientering55:27+21:2713:10
12Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL56:15+22:1513:21
13Theodor BjørkSandefjord OK56:24+22:2413:23
14Jonas KroghOppsal Orientering59:45+25:4514:11
15Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL1:00:34+26:3414:23
16Martin Nøkleby MellingRingerike OL1:01:40+27:4014:38
17Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb1:15:28+41:2817:55
Endre W NormannTverlandet ILdiskvalifisert
Benjamin GjoneSandefjord OKdiskvalifisert
Hallvard TjentlandLardal OLdiskvalifisert
Herman Lien BackstrømHalden SKdiskvalifisert

H 13-16C

3 210 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even Amundsen BjørkliRingerike OL36:2411:20
2Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn40:24+4:0012:35
3Lars Mikkel Lødeng NilsenOK Moss40:32+4:0812:37
4Odin FismenFossum IF41:44+5:2013:00
5Sturla Rognskog MellaOppsal Orientering1:01:17+24:5319:05

H 13-16N

2 570 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian DaleBergens TF24:279:30
2Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)28:27+4:0011:04
3Mathias BerganFet OL29:50+5:2311:36
4Ivar HansenSarpsborg OL35:00+10:3313:37
5Martin KindemGimle IF37:31+13:0414:35

H14

4 210 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK31:317:29
2Andreas DaleBergens TF32:59+1:287:50
3Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK33:44+2:138:00
4Gaute BerganNydalens SK34:15+2:448:08
5Adam ConwayKongsberg OL34:43+3:128:14
6Mikkel BerglundRingerike OL35:54+4:238:31
7Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn36:41+5:108:42
8Jonas MyhrAsker Skiklubb36:46+5:158:43
9Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK37:43+6:128:57
10Johan EgerKongsberg OL38:52+7:219:13
11Daniel Azagra NæssNydalens SK41:46+10:159:55
12Kasper Bakken UlsethNydalens SK42:14+10:4310:01
13Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering42:35+11:0410:06
14Atle Nikolai WølloKongsberg OL42:52+11:2110:10
15Tor Erling GjølsjøOK Moss44:31+13:0010:34
16Sivert PoppeFredrikstad SK46:14+14:4310:58
17Vegard Ulseth SylteFreidig46:57+15:2611:09
18Hans UrsetIL BUL-Tromsø48:42+17:1111:34
19Elias StubberudNydalens SK48:51+17:2011:36
20Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering48:52+17:2111:36
21Mats LindaasElverum OK51:55+20:2412:19
22Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb56:12+24:4113:20
23Jonas AarsethNydalens SK58:31+27:0013:53
24Erlend LangeggenKongsberg OL58:43+27:1213:56
25Kristoffer HübschleSturla, IF1:02:41+31:1014:53
26Gaute LindaasElverum OK1:05:40+34:0915:35
27Oskar FossåsRingerike OL1:07:46+36:1516:05
Magnus Strømme LidTIF Vikingdiskvalifisert
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 15

5 580 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering48:368:42
2Sondre YtterbøAsker Skiklubb49:29+0:538:52
3Christopher LadimOK Moss49:38+1:028:53
4Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK50:08+1:328:59
5Vetle DrageKongsberg OL52:35+3:599:25
6Vebjørn Blom-HagenFossum IF55:29+6:539:56
7Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering56:54+8:1810:11
8Henrik ReuschHeming Orientering1:00:39+12:0310:52
9Cornelius BjørkSandefjord OK1:03:10+14:3411:19
10Grunde IsaksætreGrue IL1:06:16+17:4011:52
11Odin SætherFredrikstad SK1:06:19+17:4311:53
12August Syrdal ØenHeming Orientering1:07:55+19:1912:10
13Kristian ØstermannHeming Orientering1:10:42+22:0612:40
14Ulrik HellenTIF Viking1:15:29+26:5313:31
15Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL1:16:27+27:5113:42
16Jakob TorgersenHalden SK1:16:38+28:0213:44
17Theodor LierIndre Østfold OK1:38:20+49:4417:37
18Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK1:49:22+1:00:4619:35
Kristoffer FjæreHedrum OLdiskvalifisert
Jonas EikåsSandefjord OKdiskvalifisert
Rolf Trygve HaugKongsberg OLdiskvalifisert
Marius BakkeFossum IFdiskvalifisert
Olav LundKongsberg OLdiskvalifisert

H 15-16B

4 210 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias Pedersen VoldLillomarka OL40:119:32
2Alf Kristian HelleHalden SK48:38+8:2711:33
3Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL52:32+12:2112:28
4Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SK1:04:08+23:5715:14
Sander BystrømIndre Østfold OKdiskvalifisert

H 16

5 580 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Isak JonssonNydalens SK44:097:54
2Bendik EliassenFredrikstad SK46:33+2:248:20
3David RundeKristiansand OK48:13+4:048:38
4Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK48:15+4:068:38
5Eirik ImrikFredrikstad SK49:49+5:408:55
6Sivert Sande KvermeFossum IF52:41+8:329:26
7Lars Young VikNydalens SK56:02+11:5310:02
8Sondre OttesenFredrikstad SK56:48+12:3910:10
9Eirik BlågestadIndre Østfold OK57:23+13:1410:17
10Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn57:35+13:2610:19
11Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn58:28+14:1910:28
12Runar Saur ModahlFredrikstad SK59:19+15:1010:37
13Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett1:03:30+19:2111:22
14Anders HorveiRaumar Orientering1:04:16+20:0711:31
15Even GravningenStokke IL1:09:46+25:3712:30
16Nicolai HarvikKonnerud IL1:11:45+27:3612:51
17Andreas BergslandTrøsken IL1:12:48+28:3913:02
18Jonatan AuneHalden SK1:16:01+31:5213:37
19Per Anders EckdahlOL Tønsberg og omegn1:17:44+33:3513:55
20Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett1:21:07+36:5814:32

H 17-AK

5 880 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bojan BlumensteinNydalens SK42:217:12
2Morten JørgensenKristiansand OK44:04+1:437:29
3Torben Christian WendlerFredrikstad SK46:21+4:007:52
4Johannes Bakke AashamarKristiansand OK48:42+6:218:16
5Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering53:56+11:359:10
6Stian OverskeidIndre Østfold OK1:04:22+22:0110:56
7Ole Grini JohansenIL Tyrving1:10:13+27:5211:56
8Marius StaffOL Toten-Troll1:19:29+37:0813:31
9Remi JohannesenHalden SK1:20:33+38:1213:41

H 17-AL

7 570 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Heddeland MartensKristiansand OK55:207:18
2Damien RenardKongsberg OL56:17+0:577:26
3Morten Taraldsten BrunesModum OL1:02:37+7:178:16
4Marius WikstrømRingsaker OK1:02:51+7:318:18
5Halvor SaunesNydalens SK1:04:54+9:348:34
6Pål SkogedalAsker Skiklubb1:07:38+12:188:56
7Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK1:08:40+13:209:04
8Kristoffer NeslandNTNUI1:09:13+13:539:08
9Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK1:10:19+14:599:17
10Gunnar A FiskumIL Tyrving1:10:24+15:049:17
11Håvard BergetFredrikstad SK1:10:31+15:119:18
12Kenneth SandvoldEiker OL1:15:35+20:159:59
13Donatas KontautasOK Moss1:16:27+21:0710:05
14Morten TangenOK Moss1:24:41+29:2111:11
15John RundeKristiansand OK1:26:50+31:3011:28
16Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular1:30:36+35:1611:58
17Daniel FløtreNydalens SK1:42:43+47:2313:34
18Jonas MyhreKristiansand OK1:46:47+51:2714:06
Nicolai HübschleSturla, IFdiskvalifisert
Håvard MyhreBækkelagets SKdiskvalifisert
Gustav FiskumNTNUIdiskvalifisert

H 17-B

4 160 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per GustafssonKongsberg OL43:3210:27
2Per Anders YtterbøAsker Skiklubb45:43+2:1110:59
3Pål Espen NordhaugKonnerud IL50:52+7:2012:13
4Nikolai NordhaugKonnerud IL52:17+8:4512:34
5Harald AulieIL Koll1:16:18+32:4618:20
Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OLdiskvalifisert

H 17-C

3 210 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik FjelleTrøsken IL33:2310:23
2Per SørbergRaumar Orientering34:51+1:2810:51
3Anders EspenesVarteig OL39:02+5:3912:09
4Roy Roger EspenesVarteig OL40:44+7:2112:41
5Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn58:18+24:5518:09

H 17-18E

8 190 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper FosserHeming Orientering55:076:43
2Jørgen BaklidKonnerud IL58:33+3:267:08
3Erling HjermstadFossum IF1:01:47+6:407:32
4Elias JonssonNydalens SK1:02:53+7:467:40
5Sander ArntzenAsker Skiklubb1:03:11+8:047:42
6Marius AurebekkKristiansand OK1:04:24+9:177:51
7Sindre R HoltHedrum OL1:05:49+10:428:02
8Erik Hæstad BjørnstadFossum IF1:06:12+11:058:04
9Erlend BrendstuenHalden SK1:06:39+11:328:08
10Miika NurmiIFK Göteborg1:07:07+12:008:11
11Stian RykkjeVaregg Fleridrett1:08:16+13:098:20
12Jørgen WulfsbergNydalens SK1:08:58+13:518:25
13Trygve MyhrAsker Skiklubb1:09:37+14:308:30
14Anders HaugskottOL Trollelg1:10:42+15:358:37
15Jens Johan BrekkeLillomarka OL1:11:06+15:598:40
16Tord StrandKongsberg OL1:14:53+19:469:08
17Elias Skjolden SørensenLillomarka OL1:14:55+19:489:08
18Øyvind HjermstadFossum IF1:15:07+20:009:10
19Einar EkelandOddersjaa SSK1:15:57+20:509:16
20Andreas RambergØstmarka OK1:17:11+22:049:25
21Aslak HeimdalKonnerud IL1:17:46+22:399:29
22Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1:17:56+22:499:30
23Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1:18:29+23:229:34
24Eskil FrøislandVang OL1:19:15+24:089:40
25Even LindaasVang OL1:19:23+24:169:41
26Kristian PyttenKristiansand OK1:19:35+24:289:43
27Audun BerganNydalens SK1:19:55+24:489:45
28Axel HoveidAsker Skiklubb1:19:59+24:529:45
29Joar GjerdahlKonnerud IL1:22:26+27:1910:03
30Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1:23:29+28:2210:11
31Petter Astrup ArnesenHeming Orientering1:23:40+28:3310:12
32Njaal Ellegaard MelbyVang OL1:25:44+30:3710:28
33Audun Melby JacobsenLardal OL1:27:47+32:4010:43
34Mathias RosenlundVaregg Fleridrett1:30:01+34:5410:59
35Peter GisholtFossum IF1:31:23+36:1611:09
36Emil StørmerFossum IF1:32:57+37:5011:20
37Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb1:33:22+38:1511:24
38Oskar ArnevikRingerike OL1:38:37+43:3012:02
39Vegar SkinneIndre Østfold OK1:40:55+45:4812:19
40Elias ØhmanGjø-Vard OL1:47:42+52:3513:09
41Sølve DrageKongsberg OL2:03:47+1:08:4015:06
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IFdiskvalifisert
Per Clemet WisløffAsker Skiklubbdiskvalifisert
Håkon LundKongsberg OLdiskvalifisert
Magnus GjerstadVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H 19-20E

10 120 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun HeimdalKonnerud IL1:09:046:49
2Håkon Raadal BjørloHalden SK1:10:34+1:306:58
3Marius PyttenKristiansand OK1:14:24+5:207:21
4Erlend Nilsen SandnesEmblem IL1:16:40+7:367:34
5Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1:17:02+7:587:36
6Olav Milian Schmitt GranHalden SK1:18:48+9:447:47
7Martin Borge HeirFossum IF1:19:07+10:037:49
8Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK1:19:10+10:067:49
9Kristian Nilsen SandnesEmblem IL1:24:08+15:048:18
10Alex CarcasHalden SK1:28:31+19:278:44
11Vit KostejnKristiansand OK1:28:53+19:498:46
12Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett1:29:05+20:018:48
13Sturla FrydenlundSturla, IF1:29:50+20:468:52
14Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1:38:06+29:029:41
15Are WigaardOppsal Orientering1:42:58+33:5410:10
16Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn1:43:44+34:4010:15
17Vegard MyhreKristiansand OK1:57:11+48:0711:34
Olav Andreas RemmenOL Trollelgdiskvalifisert
Sander H. RogndokkenNydalens SKdiskvalifisert
Sam LunøeNydalens SKdiskvalifisert

H 21-E

12 960 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard DanielsenKristiansand OK1:26:556:42
2Håvard LucasenFredrikstad SK1:28:24+1:296:49
3Martin VisterFrol IL1:29:11+2:166:52
4Dag BlandkjennKristiansand OK1:31:40+4:457:04
5Anders CarlssonIFK Lidingö SOK1:33:05+6:107:10
6David GottfridssonLillomarka OL1:35:19+8:247:21
7Karl FremstadBækkelagets SK1:36:18+9:237:25
8Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett1:36:34+9:397:27
9Espen FiskumHalden SK1:38:25+11:307:35
10Gaute FriestadKristiansand OK1:42:45+15:507:55
11Jim Øystein NybråtenIL Tyrving1:43:06+16:117:57
12Håvard IrgensKristiansand OK1:44:25+17:308:03
13Mathias DrageKongsberg OL1:45:11+18:168:06
14Einar MelsomFossum IF1:46:02+19:078:10
15Lars-Inge ArnevikRingerike OL1:49:28+22:338:26
16Oskar RøenVaregg Fleridrett1:52:30+25:358:40
17Simen BordalFossum IF1:53:41+26:468:46
18Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø2:00:22+33:279:17
19Geir NilsenViul Orienteringsklubb2:05:48+38:539:42
Steinar KollerudLillomarka OLdiskvalifisert
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OKdiskvalifisert
Filip WadstenHalden SKdiskvalifisert
Anders VisterNydalens SKdiskvalifisert
Ivar LundanesEmblem ILdiskvalifisert
Vegard Blomseth JohnsenNTNUIbrutt
Henrik EijsinkNydalens SKbrutt

H 35-

7 570 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein F. TellnesAsker Skiklubb1:05:258:38
2Kristoffer JacobsenIL Tyrving1:06:05+0:408:43
Thomas RoskifteOK Mossdiskvalifisert

H 40-

7 570 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard BroxIL Tyrving1:00:187:57
2David LøverModum OL1:03:12+2:548:20
3Charles HalaasFossum IF1:04:33+4:158:31
4Thomas BedinIndre Østfold OK1:08:32+8:149:03
5Øyvind LøkenOK Moss1:09:57+9:399:14
6Jørgen FjæreHedrum OL1:11:37+11:199:27
7Henning Bratland CarlsenOK Moss1:13:38+13:209:43
8Audun BjerknesMåren OK1:18:49+18:3110:24
9Helge BakkehøiØstmarka OK1:22:09+21:5110:51
10Thomas LieFredrikstad SK1:22:31+22:1310:54
11Henning SpjelkavikIL Tyrving1:27:04+26:4611:30
12Lars BerglundRingerike OL1:28:00+27:4211:37
13Fredrik LarsenIndre Østfold OK1:35:07+34:4912:33
14Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1:38:41+38:2313:02
15Anders BrynildsenFredrikstad SK2:17:44+1:17:2618:11

H 40-AK

4 360 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen BekhusFredrikstad SK37:508:40
2Anders Kristian HoltHedrum OL39:51+2:019:08
3Roar MathisenOL Tønsberg og omegn42:42+4:529:47
4Runar StangTrøsken IL44:04+6:1410:06 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Morten MoeFet OL44:09+6:1910:07
6Kenneth VikenTverlandet IL47:21+9:3110:51
7Tor RingstadHedrum OL47:59+10:0911:00
8Pål JevanordOL Trollo49:49+11:5911:25
9Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)59:11+21:2113:34
10Kjetil KjernsmoRøyken OL59:14+21:2413:35
11Even ErlienGjø-Vard OL1:08:26+30:3615:41
12Sindre ValsgårdIndre Østfold OK1:11:52+34:0216:28
13Knut LangeggenKongsberg OL1:11:57+34:0716:30
14Jon Erland FossaasRingerike OL1:18:05+40:1517:54

H 45-

6 960 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune ScheeleNydalens SK52:337:33
2Torbjørn Blom-hagenFossum IF53:01+0:287:37
3Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø53:25+0:527:40
4Espen DanevadFredrikstad SK54:37+2:047:50
5Henrik OttesenFredrikstad SK56:17+3:448:05
6Gisle NysæterSkien OK57:26+4:538:15
7Odd StrandKongsberg OL59:48+7:158:35
8Steinar LandeBø OL1:02:14+9:418:56
9Geir HoffIL Tyrving1:02:36+10:038:59
10Tom BerganFet OL1:03:19+10:469:05
11Sveinung RykkjeStord Orientering1:04:08+11:359:12
12Harald BakkeFossum IF1:04:55+12:229:19
13Eivind LandeEidskog OL1:05:30+12:579:24
14Lars EnerhaugenModum OL1:06:26+13:539:32
15Øyvind FlaattenOK Skeidi1:07:19+14:469:40
16Martin ØhmanGjø-Vard OL1:08:39+16:069:51
17Per Øivind EgerKongsberg OL1:08:48+16:159:53
18Per Olav GulbrandsenLarvik OK1:09:30+16:579:59
19Dyre Martin GuldbrandsenFredrikstad SK1:10:51+18:1810:10
20Sven Arne GylterudFossum IF1:11:59+19:2610:20
21Øyvind LienGjø-Vard OL1:13:02+20:2910:29
22Asle Sagli GudimIndre Østfold OK1:14:40+22:0710:43
23Bjørn HaugeNydalens SK1:15:15+22:4210:48
24Rune BlågestadIndre Østfold OK1:15:53+23:2010:54
25Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL1:16:08+23:3510:56
26Dag Arne LierIndre Østfold OK1:16:13+23:4010:57
27Bjørn MartiniAsker Skiklubb1:16:33+24:0010:59 Last ned GPS-spor i gpx-format
28Øystein RappRaumar Orientering1:17:37+25:0411:09
29Ståle HeitmannFossum IF1:17:40+25:0711:09
30Bjørnar OlsrødStokke IL1:17:43+25:1011:09
31Lars Erik GjeinFossum IF1:17:59+25:2611:12
32Christian JomaasFossum IF1:18:46+26:1311:19
33Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1:19:55+27:2211:28
34Kjetil EckdahlOK Horten1:21:44+29:1111:44
35Stig MellingRingerike OL1:22:18+29:4511:49
36Øyvind ThømtIndre Østfold OK1:25:13+32:4012:14
37Jens TjentlandLardal OL1:26:35+34:0212:26
38Christian ReuschHeming Orientering1:28:12+35:3912:40
39Jo Børre EikåsSandefjord OK1:38:14+45:4114:06
40Lars Audun VoldLillomarka OL2:04:20+1:11:4717:51
Kyrre GranFet OLdiskvalifisert
Harald Eide-FredriksenHeming Orienteringdiskvalifisert
Kent KopperudIndre Østfold OKdiskvalifisert

H 50-

6 350 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom Eirik EikangerIL Gular50:267:56
2Leif StørmerFossum IF50:52+0:268:00
3Thor MellaOppsal Orientering51:03+0:378:02
4Øyvind HyllesethSkien OK52:10+1:448:12
4Jan Tore HenriksenNydalens SK52:10+1:448:12
6Helge GisholtOK Skeidi52:44+2:188:18
7Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb53:00+2:348:20
8Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering53:10+2:448:22
9Tore NymarkAskøy OL54:51+4:258:38
10Juha VienaRingerike OL54:55+4:298:38
11Einar GisholtFossum IF55:13+4:478:41
12Jan Erik IsaksenNydalens SK56:19+5:538:52
13Jan Richard EriksenAsker Skiklubb57:00+6:348:58
14Tore BjørnerødOK Moss57:55+7:299:07
15Arne DybdahlLillomarka OL58:45+8:199:15
16Øystein ØstermannHeming Orientering58:52+8:269:16
17Per Ola UlsethNydalens SK1:00:46+10:209:34
18Frode HaugskottOL Trollelg1:01:15+10:499:38
19Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering1:01:27+11:019:40
20Tibor VáriSturla, IF1:01:34+11:089:41
21Anders WadstenOK Landehof1:01:37+11:119:42
22Svein NygårdLillomarka OL1:02:21+11:559:49
23Harald KvisliNotodden OL1:03:01+12:359:55
24Hallvard KorenOK Moss1:03:18+12:529:58
25Einar LunøeNydalens SK1:03:53+13:2710:03
26Frank SvarødIdd Sportsklubb1:05:49+15:2310:21
27Øyvind SchjelderupFreidig1:06:47+16:2110:31
28Tore HoffIL Tyrving1:07:38+17:1210:39
29Håkon JendalFossum IF1:07:51+17:2510:41
30Knut Erling ØenHeming Orientering1:08:11+17:4510:44
31Dag BrenåsVarteig OL1:09:49+19:2310:59
31Lasse ArnesenHeming Orientering1:09:49+19:2310:59
33Rune StræteWing OK1:10:56+20:3011:10
34Einar TesloHadeland OL1:14:27+24:0111:43
35Ottar WiklundNydalens SK1:14:57+24:3111:48
36Arne TorgersenBækkelagets SK1:16:01+25:3511:58
37Roar ByeModum OL1:18:00+27:3412:17
38Hans Otto ØverbyKongsberg OL1:18:43+28:1712:23
39Jørn MoeFet OL1:19:10+28:4412:28
40Phil ConwayKongsberg OL1:19:23+28:5712:30
41Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering1:21:26+31:0012:49
42Atle WølloKongsberg OL1:22:16+31:5012:57
43Bjørn Victor LarsenKongsberg OL1:24:39+34:1313:19
44Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL1:26:41+36:1513:39
45Roar PedersenOppsal Orientering1:28:49+38:2313:59
46Geir PaulsenOL Trollelg1:30:43+40:1714:17
47Bent Sande KvermeFossum IF1:30:54+40:2814:18
48Anders FlågenHeming Orientering1:31:55+41:2914:28
Syver LøkenKongsberg OLdiskvalifisert
Terje Ulla EikenKongsberg OLdiskvalifisert
Tore JuvikIL Gulardiskvalifisert

H 50-AK

3 590 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roger LysnesHedrum OL34:409:39
2Stein MellaOppsal Orientering38:38+3:5810:45
3Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering39:19+4:3910:57
4Ole TørnqvistFana IL40:35+5:5511:18
5Trygve RognstadHadeland OL42:40+8:0011:53
6Per Olaf KlemsdalVarteig OL50:47+16:0714:08
7Petter FureOppsal Orientering53:30+18:5014:54
8Tom RådahlIL Tyrving55:01+20:2115:19

H 55-

6 350 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind DrageKongsberg OL51:108:03
2Axel WasseniusUddevalla OK53:14+2:048:22
3Per SlungaardIL Tyrving53:41+2:318:27
4Eivind HoffIL Tyrving55:30+4:208:44
5Arne JohannesenIL Gular56:11+5:018:50
6Kim Farnes HansenLierbygda OL56:28+5:188:53
7Svein-Erik SøgårdKongsberg OL57:33+6:239:03
8Jon BjørgumKristiansand OK57:49+6:399:06
9Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering58:27+7:179:12
10Bjørn Henning GrandalIL Tyrving59:38+8:289:23
11Øystein KildahlØstmarka OK59:42+8:329:24
12Egil Wickstrand IversenHeming Orientering59:48+8:389:25
13Sture OttesenIndre Østfold OK59:51+8:419:25
14Vidar BenjaminsenLillomarka OL1:00:25+9:159:30
15Hallvard FjærLillomarka OL1:03:12+12:029:57
16Helge StubberudNydalens SK1:03:47+12:3710:02
17Petter GullikstadRøros IL1:03:49+12:3910:02
18Jan-Ove BråthenOK Øst1:04:02+12:5210:05
19Lars-Erik FiskumIL Tyrving1:04:17+13:0710:07
20Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL1:05:10+14:0010:15
21Trond OlsenLøten o-lag1:06:05+14:5510:24
22Håkon LøvliAsker Skiklubb1:06:09+14:5910:25
23Hallvard BergIL Tyrving1:09:48+18:3810:59
24Terje HenriksenAsker Skiklubb1:09:53+18:4311:00 Last ned GPS-spor i gpx-format
25Øyvind Roger HansenRøyken OL1:13:13+22:0311:31
26Morten HulløenKristiansand OK1:13:22+22:1211:33
27Ove MartinsenHauketo IF1:15:53+24:4311:57
28Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1:24:27+33:1713:17
29Jørn HaugerudIndre Østfold OK1:26:06+34:5613:33
30Christian SchibstedRøyken OL1:34:28+43:1814:52
31Herman BakkeLøten o-lag1:46:23+55:1316:45
32Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK1:47:05+55:5516:51
33Bjørn ÅrbuVarteig OL2:00:47+1:09:3719:01
34Torgeir BrandalKongsberg OL2:06:06+1:14:5619:51
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubbdiskvalifisert
Erik NæssØstmarka OKdiskvalifisert

H 60-

4 920 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten DåsnesRingerike OL43:408:52
2Torgeir StrandhagenRøyken OL45:42+2:029:17
3Lars HjermstadFossum IF47:33+3:539:39
4Frode LøsetRingerike OL48:09+4:299:47
5Harald HoviSkien OK49:09+5:299:59
6Are EriksenOslostudentenes IK49:37+5:5710:05
7Carl-Göran StrutzEds SK52:17+8:3710:37
8Erik LindströmModum OL52:32+8:5210:40
9Geir Holm GundersenSturla, IF53:07+9:2710:47
10Harald ØstbyeElverum OK54:47+11:0711:08
11Bent GalborgenIndre Østfold OK55:07+11:2711:12
12Morten DueMåren OK56:08+12:2811:24
13Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss58:18+14:3811:50
14Kjell Magne NordviGrue IL58:39+14:5911:55
15Dagfinn TorpePorsgrunn OL1:00:30+16:5012:17
16Sjur GjestvangOL Toten-Troll1:05:23+21:4313:17
17Roy GjerdingOK Moss1:06:25+22:4513:29
18Øyvind GylverAsker Skiklubb1:15:28+31:4815:20
19Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL1:26:12+42:3217:31
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orienteringdiskvalifisert

H 65-

4 920 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje WikstrømRingsaker OK44:379:04
2Svein S JacobsenIL Tyrving46:43+2:069:29
3Ola BroxOL Toten-Troll48:00+3:239:45
4Torbjørn NørbechRingerike OL53:35+8:5810:53
5Atle RemmePorsgrunn OL59:24+14:4712:04
6Arvid GalborgenEds SK1:00:03+15:2612:12
7Jimmy NordliTrøsken IL1:05:47+21:1013:22
8Øyvind HoveidAsker Skiklubb1:08:36+23:5913:56
9Ragnar Niemi BergStokke IL1:13:13+28:3614:52
10Per Oskar LarsenIndre Østfold OK1:24:08+39:3117:06
11Georg KapperudOppsal Orientering1:47:50+1:03:1321:55
Jan BøhleOL Trollodiskvalifisert

H 70-

3 590 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Willy GrønstadGimle IF34:249:34
2Geir ArnesenBærums Skiklub37:43+3:1910:30
3Per Reidulf HolmOK Moss39:44+5:2011:04
4Øivind Magne RogndalenByåsen IL39:47+5:2311:04
5Leif BokerødIdd Sportsklubb39:56+5:3211:07
6Ingar HåkonsenKongsberg OL40:21+5:5711:14
7Hasse BergstrømIL Tyrving45:44+11:2012:44
8Rolf GjølbergLarvik OK47:16+12:5213:09
9Terje MalmHamar OK47:30+13:0613:13
10Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL47:34+13:1013:14
11Trond FeiringHamar OK48:01+13:3713:22
12Magne RaadalFana IL48:30+14:0613:30
13Erik Johan GrorudHaslum IL50:56+16:3214:11
14Roar BjordalOppsal Orientering51:58+17:3414:28
15Hans StordalOL Tønsberg og omegn52:33+18:0914:38
16Lars Martin GjeinStokke IL52:57+18:3314:44
17Knut LindløvOK Moss53:48+19:2414:59
18Svein Endre HoveByåsen IL54:32+20:0815:11
19Knut Tore SolheimNydalens SK58:44+24:2016:21
20Helge RevhaugRingerike OL1:01:47+27:2317:12
21Per Oscar SaugestadOK Moss1:01:49+27:2517:13
22Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1:03:29+29:0517:41
23Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1:13:23+38:5920:26
24Tore VaajeAsker Skiklubb1:13:44+39:2020:32

H 75-

3 310 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald LundhaugOK Moss36:2711:00
2Bjørn W. LudvigsenSturla, IF40:36+4:0912:15
3Odd KletteliBækkelagets SK43:12+6:4513:03
4Tormod DahlenRingerike OL44:24+7:5713:24
5Trygve FosseGimle IF46:43+10:1614:06
6Magne KlovningPorsgrunn OL47:36+11:0914:22
7Per Øystein AndersenLarvik OK50:02+13:3515:06
8Magnar ØvreåsBotne SK54:15+17:4816:23
9Henry SundsetvikOL Trollelg56:57+20:3017:12
9Steinar RuudKonnerud IL56:57+20:3017:12
11Jon C. FougnerHeming Orientering57:37+21:1017:24
12Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1:03:39+27:1219:13
13Thorbjørn Johan BjørloGimle IF1:04:36+28:0919:30
14Oddvar GjelstadSandefjord OK1:09:20+32:5320:56
15Amund Ragnar HerrebrødenOK Øst1:09:46+33:1921:04
16Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange1:10:02+33:3521:09
17Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1:11:30+35:0321:36
18Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn1:12:37+36:1021:56
19Roger TorperIndre Østfold OK1:22:11+45:4424:49
Anders TaraldrudIndre Østfold OKdiskvalifisert

H 80-

3 310 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL54:2816:27
2Arne Chr. ScheieØstmarka OK58:32+4:0417:41

H 85-

3 310 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1:06:2020:02

DIR-AK

4 110 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias BenjaminsenLillomarka OL28:216:53
2Anne M. Hausken NordbergNydalens SK29:50+1:297:15
3Marius ØieLøten o-lag32:22+4:017:52
4Sigurd MelsomFossum IF32:40+4:197:56
5Nicole RagvinNydalens SK37:49+9:289:12
6Elisabeth IngvaldsenNydalens SK39:01+10:409:29
7Helge StenerudOL Tønsberg og omegn39:03+10:429:30
8Ingunn FristadHalden SK39:30+11:099:36
9Sofie AarnesNydalens SK39:34+11:139:37
10Kjetil KarlsenTeam Jeløy41:12+12:5110:01
11Einar KlavenesSandefjord OK41:44+13:2310:09
12Christian  GløgårdNittedal OL43:11+14:5010:30
13Erlend GylverAsker Skiklubb43:16+14:5510:31
14Sebastian DalandKristiansand OK43:45+15:2410:38
15Sindre GylverNTNUI43:55+15:3410:41
16Maren Kaarby RodemNydalens SK44:25+16:0410:48
17Tore Grønlund MoenGimle IF48:14+19:5311:44
18Per Arne KarlsenØstmarka OK48:34+20:1311:49
19Helena ÅsbergSarpsborg OL48:36+20:1511:49
20Terje MelsomFossum IF49:03+20:4211:56
21Pål AngvollFredrikstad SK49:32+21:1112:03
22Jørgen VisterHalden SK50:11+21:5012:12
23Olena StrugalovaVaregg Fleridrett50:14+21:5312:13
24Håkon Nergaard BergStokke IL51:36+23:1512:33
25Even JansonNOTEAM52:08+23:4712:41
26Ketil ÅstebølOppsal Orientering52:21+24:0012:44
27Bent HaflanOL Tønsberg og omegn52:40+24:1912:48
28Aud Ellen BrevikSturla, IF53:13+24:5212:56
29Ragnar Maalen-JohansenNOTEAM53:54+25:3313:06
30Fredrik SaugestadNydalens SK54:59+26:3813:22
31Lars Petter EndresenMåren OK56:33+28:1213:45 Last ned GPS-spor i gpx-format
32Astrid BjørnerødOK Moss56:37+28:1613:46
33Rudi OlsenLillomarka OL57:17+28:5613:56
34Tor PalmgrenHalden SK57:45+29:2414:03
35TRoger MostueOppsal Orientering1:00:15+31:5414:39
36Ellen Christine KorenÅs-NMBU Orientering1:00:49+32:2814:47
37Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1:01:28+33:0714:57
38Jens-Henrik SimonsenOK Øst1:03:00+34:3915:19
39Assaf Bar-NathanLillomarka OL1:03:37+35:1615:28
40Maren Hald BjørgumKristiansand OK1:03:52+35:3115:32
41Snorre FrydenlundSturla, IF1:16:38+48:1718:38
42Gustav A SkotteFossum IF1:18:18+49:5719:03
43Harald WibyeOK Moss1:18:36+50:1519:07
44Cora EbnerKongsberg OL1:44:24+1:16:0325:24
Pia Skyttersæter IversenHeming Orienteringdiskvalifisert
Irene LangeggenKongsberg OLdiskvalifisert
Rikke Skyttersæter IversenHeming Orienteringdiskvalifisert

DIR-AL

6 890 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders NordbergNydalens SK48:046:58
2Jostein AndersenNydalens SK52:18+4:147:35
3Rune RystadNydalens SK58:13+10:098:26
4Vetle ChristiansenBækkelagets SK1:00:00+11:568:42
5Morten SaueIL Tyrving1:04:33+16:299:22
6Elias WiklundNydalens SK1:08:46+20:429:58
7Espen WigaardOppsal Orientering1:10:37+22:3310:14
8Mikael OlaussonOslostudentenes IK1:11:01+22:5710:18
9Bent SkatvedtRaumar Orientering1:14:02+25:5810:44
10Sondre KvisliNotodden OL1:14:38+26:3410:49
11Andreas StenerudOL Tønsberg og omegn1:16:01+27:5711:01
12Ulf JohnsonNOTEAM1:18:28+30:2411:23
13Jo WiklundNydalens SK1:20:27+32:2311:40
14Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL1:21:51+33:4711:52
15Evine Westli AndersenLøten o-lag1:22:47+34:4312:00
16Ingvild Maalen-JohansenNTNUI1:25:44+37:4012:26
17Yngvar ChristiansenBækkelagets SK1:28:38+40:3412:51
18Hanne Maria VisterOslostudentenes IK1:31:50+43:4613:19
19Kine BøhlerengenNOTEAM1:35:01+46:5713:47
20Peer StiansenNydalens SK1:39:01+50:5714:22
21Øystein RodemNydalens SK1:39:24+51:2014:25
22Hedda SkatvedtRaumar Orientering1:44:50+56:4615:12
23Håvar BrevikØstmarka OK1:47:12+59:0815:33
24Vibeke HøstLillomarka OL2:36:12+1:48:0822:40
25Merete RørvikLillomarka OL2:36:13+1:48:0922:40
Arild AndresenFossum IFdiskvalifisert
Trond BrevikFossum IFdiskvalifisert
Niklas GustafssonHeming Orienteringdiskvalifisert
Sofie IversenHeming Orienteringdiskvalifisert
Ludvig RødnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
Martin A SkotteFossum IFdiskvalifisert

DIR-B

4 190 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL47:2411:18
2Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL49:10+1:4611:44 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Fredrik MartinsenTrøsken IL49:30+2:0611:48
4Tor Sverre GravningenStokke IL50:10+2:4611:58
5Elise Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn53:14+5:5012:42
6Frode ReiersenTrøsken IL54:22+6:5812:58
7Arnfinn SkålandTrøsken IL57:13+9:4913:39
8Roger ØstvoldHeming Orientering58:31+11:0713:57
9Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL58:35+11:1113:58
10Lisa JenssenHalden SK1:00:24+13:0014:24
11Amund BedinIndre Østfold OK1:00:32+13:0814:26
12Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering1:01:26+14:0214:39
13Sølvi MartiniAsker Skiklubb1:02:20+14:5614:52
14Anne StenerudOL Tønsberg og omegn1:02:28+15:0414:54
15Marianne WasseniusUddevalla OK1:09:45+22:2116:38
16Kathrine LunøeNydalens SK1:10:20+22:5616:47
17Eva Steffensen JohansenGimle IF1:13:12+25:4817:28
18Jørn Christen JohnsenFredrikstad SK1:15:12+27:4817:56
19Bjørg Synnøve NigardsøyFredrikstad SK1:15:48+28:2418:05
20Lene ColquhounNittedal OL1:15:57+28:3318:07
21Rune NygårdIndre Østfold OK1:16:39+29:1518:17
22Hilde MoholthKongsberg OL1:17:23+29:5918:28
23Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK1:21:47+34:2319:31
24Mona Dalegård LøkenKongsberg OL1:27:45+40:2120:56
25Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn1:27:54+40:3020:58
26Nina Hansen-MøllerudKongsberg OL1:36:18+48:5422:58
27Line Bar-NathanLillomarka OL1:37:54+50:3023:21
28Martin Hovgaard EisvangOK Moss1:57:58+1:10:3428:09
Johnny JohansenLillomarka OLdiskvalifisert
Alexander RødstenHeming Orienteringdiskvalifisert

DIR-C

3 410 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine RoskifteOK Moss37:4611:04
2Ingrid SkaarerNydalens SK38:50+1:0411:23
3Fredrik GudmestadFredrikstad SK39:40+1:5411:37
4Cecilie KvermeFossum IF41:31+3:4512:10
5Cathrine LillestrandTrøsken IL42:23+4:3712:25
6Ole Jakob OttestadHalden SK44:32+6:4613:03
7Trond KildalHeming Orientering45:14+7:2813:15
8Britt Stine StrandFredrikstad SK46:18+8:3213:34
9Astrid Maalen-JohansenNOTEAM49:07+11:2114:24
10Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL49:15+11:2914:26
11Andrea PresnoNOTEAM54:16+16:3015:54
12Bodil HulløenKristiansand OK1:00:34+22:4817:45
13Tanja AppenzellerFossum IF1:06:16+28:3019:25
14Anne Lise NyengenIndre Østfold OK1:06:56+29:1019:37
15Ragnhild BrenåsVarteig OL1:07:20+29:3419:44
16Ella BjerketvedtTrøsken IL1:16:39+38:5322:28
17Merete SaugestadNydalens SK1:16:43+38:5722:29
18Hans Gøran BjørkSandefjord OK1:27:38+49:5225:41
Iren BrasethGimle IFdiskvalifisert
Gina BrevikØstmarka OKdiskvalifisert
Knut GjoneSandefjord OKdiskvalifisert

DIR-N LANG

4 340 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sara FossaasRingerike OL1:11:1916:25
2Ingunn FossaasRingerike OL1:12:27+1:0816:41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor