Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårstafetten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 8 april 2017

D13-16

22 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 11:21:51
1. Ada Wulfsberg38:0313+5:2238:0313+5:22
2. Pia Young Vik16:40154:434-9+3:37
3. Oda Scheele27:0811:21:511-3
2Konnerud IL 11:22:33+0:42
1. Andrea Ranvik33:432+1:0233:432+1:02
2. Amanda Skyttersæter Saugerud17:232+0:4351:061-1-1:02
3. Jenny Baklid31:272+4:191:22:332+1+0:42+0:42
3Kongsberg OL 11:28:19+6:28
1. Ingvild Langeggen34:088+1:2734:088+1:27
2. Tale Strand21:207+4:4055:286-2+4:22+2:55
3. Åsne Haavengen32:514+5:431:28:193-3+6:28+2:06
4TIF Viking / Fana IL / IL Gular 1:31:48+9:57
1. Mari Strømme Lid36:089+3:2736:089+3:27
2. Mari Fjellbirkeland Johannesen18:113+1:3154:193-6+3:13-0:14
3. Tora Aasheim Nymark37:295+10:211:31:484+1+9:57+6:44
5Heming Orientering 11:31:50+9:59
1. Maya Arnesen34:036+1:2234:036+1:22
2. Malene Jebsen20:104+3:3054:132-4+3:07+1:45
3. Live Østvold37:376+10:291:31:505+3+9:59+6:52
6Oppsal Orientering 11:35:49+13:58
1. Amélie Aamodt37:0811+4:2737:0811+4:27
2. Katrine Bjordal Veggan26:0916+9:291:03:1713+2+12:11+7:44
3. Ane Sofie Krogh32:323+5:241:35:496-7+13:58+1:47
7Raumar Orientering 11:45:51+24:00
1. Kristine Eide Rapp34:014+1:2034:014+1:20
2. Kamilla Lome21:156+4:3555:165+1+4:10+2:50
3. Hanne Eide Rapp50:3511+23:271:45:517+2+24:00+19:50
8Fredrikstad SK 11:46:00+24:09
1. Emma Danevad36:1510+3:3436:1510+3:34
2. Alexandra Angvoll20:545+4:1457:098-2+6:03+2:29
3. Kaisa Antonsen48:519+21:431:46:0080+24:09+18:06
9Lardal OL 11:48:47+26:56
1. Kristin Melby Jacobsen33:503+1:0933:503+1:09
2. Anny Rogne26:0715+9:2759:5711+8+8:51+7:42
3. Eline Schjerven48:508+21:421:48:479-2+26:56+18:05
10Kongsberg OL 21:48:49+26:58
1. Konstanse Moholth40:3017+7:4940:3017+7:49
2. Mari Øverby26:3817+9:581:07:08170+16:02+8:13
3. Mathilde Sæter Flesseberg41:417+14:331:48:4910-7+26:58+10:56
11OK Moss 11:48:59+27:08
1. Karoline Bjørnerød34:067+1:2534:067+1:25
2. Julie Sophie Wold25:3012+8:5059:3610+3+8:30+7:05
3. Frida Hovgaard Eisvang49:2310+22:151:48:5911+1+27:08+18:38
12Kristiansand OK 11:56:31+34:40
1. Sigrid Ekeland38:0112+5:2038:0112+5:20
2. Tuva Hepburn25:0710+8:271:03:08120+12:02+6:42
3. Julie Christiansen53:2313+26:151:56:31120+34:40+22:38
13IL Tyrving 21:58:44+36:53
1. Alexandra Linløkken40:0614+7:2540:0614+7:25
2. Eileen Bjanes26:4318+10:031:06:4915+1+15:43+8:18
3. Iris Holst51:5512+24:471:58:4413-2+36:53+21:10
14Halden SK 11:58:46+36:55
1. Marieluise Schmitt Gran34:025+1:2134:025+1:21
2. Emma Helene Olsen23:028+6:2257:047+2+5:58+4:37
3. Marie Lien Backstrøm1:01:4217+34:341:58:4614+7+36:55+30:57
15Nydalens SK 22:02:47+40:56
1. Ea Lunøe42:0619+9:2542:0619+9:25
2. Elise Wærp Hauge25:1411+8:341:07:20190+16:14+6:49
3. Frida Solsrud55:2714+28:192:02:4715-4+40:56+24:42
16Fossum IF 12:02:50+40:59
1. Karen Hoel Jomaas40:2716+7:4640:2716+7:46
2. Mari Brende26:0314+9:231:06:3014-2+15:24+7:38
3. Helene Bjørkvold Jendal56:2015+29:122:02:5016+2+40:59+25:35
17Sarpsborg OL 12:05:33+43:42
1. Marie F. Lindløv Jensen40:1615+7:3540:1615+7:35
2. Nina Pedersen26:5719+10:171:07:1318+3+16:07+8:32
3. Adine Blakkestad Ingesen58:2016+31:122:05:3317-1+43:42+27:35
18OL Tønsberg og omegn 12:05:36+43:45
1. Mathea Gløersen32:41132:411
2. Julie Eikeland25:5913+9:1958:409+8+7:34+7:34
3. Lita Lerke Leodine Hjelseth1:06:5618+39:482:05:3618+9+43:45+36:11
19Nydalens SK 32:19:37+57:46
1. Inga Skaarer Wiklund42:0118+9:2042:0118+9:20
2. Jenny Elise Haakstad25:069+8:261:07:0716-2+16:01+6:41
3. Marie Saugestad1:12:3019+45:222:19:3719+3+57:46+41:45
Heming Orientering 2diskvalifisert
1. Ida Marie Flågendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Hannah Syrdal Øendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ella Berstaddiskvalifisertdiskvalifisert
IL Tyrving 1diskvalifisert
1. Mina Jørgensendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Vida Helland-Hansendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ingrid Lund Hovdendiskvalifisertdiskvalifisert
Ringerike OL 1diskvalifisert
1. Ida Bolette Enerhaugendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Marte Sofie Skrovediskvalifisertdiskvalifisert
3. Nora Marie Enerhaugendiskvalifisertdiskvalifisert

D11-12

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 256:06
1. Hanne Wærp Hauge30:153+0:3930:153+0:39
2. Eira Skaarer Wiklund25:512+0:2856:061-2-0:39
2Nydalens SK 156:42+0:36
1. Marie Scheele29:372+0:0129:372+0:01
2. Maja Mo Hjelseth27:053+1:4256:4220+0:36+0:35
3Larvik OK 11:00:07+4:01
1. Iril Ringheim34:444+5:0834:444+5:08
2. Serine Kierulf Dirdal25:2311:00:073-1+4:01
4Halden SK 11:09:29+13:23
1. Sigrid Schmitt Gran35:215+5:4535:215+5:45
2. Inger Anne Braarud34:084+8:451:09:294-1+13:23+7:38
5Kongsberg OL 11:09:36+13:30
1. Synne Sandven29:36129:361
2. Anita Langeggen40:005+14:371:09:365+4+13:30+13:30
6Sarpsborg OL 11:17:00+20:54
1. Sigrid Hauge35:316+5:5535:316+5:55
2. Marte Lillegraven Langsæter41:297+16:061:17:0060+20:54+14:59
7Asker Skiklubb 11:19:57+23:51
1. Ragnhild Øfsthus Gravir39:027+9:2639:027+9:26
2. Astrid Ytterbø40:556+15:321:19:5770+23:51+14:25

H11-12

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Oppsal Orientering 149:02
1. Sondre Olaussen26:282+0:0126:282+0:01
2. Jakob A. Gjedebo22:34149:021-1
2Halden SK 152:32+3:30
1. Henrik Aabu26:27126:271
2. Sebastian Bøhn-Bryntesen26:052+3:3152:322+1+3:30+3:30
3Sandefjord OK 11:01:43+12:41
1. Gabriel Gjone35:003+8:3335:003+8:33
2. Brage Eikås26:433+4:091:01:4330+12:41+4:08
4Heming Orientering 11:14:16+25:14
1. Lukas Jones Arnesen39:424+13:1539:424+13:15
2. Julie Heyerdahl Rødsten34:345+12:001:14:1640+25:14+11:59
5OL Tønsberg og omegn 11:14:19+25:17
1. Lars Loftesnes Kaupang40:526+14:2540:526+14:25
2. Sindre Mathisen33:274+10:531:14:195-1+25:17+10:52
6Bækkelagets SK 12:12:25+1:23:23
1. Jonas Fenne Ingierd40:225+13:5540:225+13:55
2. Aksel Eide1:32:036+1:09:292:12:256+1+1:23:23+1:09:28
Sarpsborg OL 1diskvalifisert
1. Jesper Vonen Svaediskvalifisertdiskvalifisert
2. Jeremias Ryste Oddendiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor