Offisiell resultatliste for Sørløpene dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørløpene dag 2
Arrangørorganisasjon: OK Sør
Dato: søndag 23 april 2017

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)33:28

D 11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK14:12
2Ada StokkelandÅlgård Orientering18:32+4:20

D 13-14

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)25:44
2Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)26:33+0:49
3Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering26:42+0:58
4Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering28:33+2:49
5Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering28:48+3:04
6Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK33:56+8:12
7Maria StødleKristiansand OK42:22+16:38
8Tina BoothKristiansand OK1:23:56+58:12

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Malin HaugeHisøy OK32:34
2Sigrid EkelandOddersjaa SSK39:22+6:48

D 15-16B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sara StrayKristiansand OK43:04

D 17-B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1May Lene SlettebøeSøgne og Songdalen OK42:38
2Synne StrayKristiansand OK43:03+0:25
3Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OK45:21+2:43

D 17-C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Adriana EikKristiansand OK30:07
2Solveig SchouOK Sør30:13+0:06
3Ingunn GåsværTorridal IL43:10+13:03

D 17-20

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karine VestølVegårshei IL31:30
2Inga Vestøl StødleKristiansand OK43:51+12:21
Silje HaugeHisøy OKdiskvalifisert

D 21-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marianne AndersenKristiansand OK40:01

D 35-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK45:01

D 45-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK32:31
2Siri Thortveit MyhreKristiansand OK39:08+6:37

D 55-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mette MestadTorridal IL28:21
2Bente MestadTorridal IL28:22+0:01
3Siri ØkstadOddersjaa SSK28:31+0:10

D 65-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kirsten SalthaugKristiansand OK47:53
2Signe HeivollSøgne og Songdalen OK48:55+1:02

D 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari Timenes LaugenIL Imås32:16
2Ingeborg BøbelIL Imås49:00+16:44
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

H 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Samuel A StokkelandÅlgård Orientering24:57
2Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)25:17+0:20
3Fredrik PyttenKristiansand OK32:45+7:48

H 13-14

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage TakleKristiansand OK19:22
2Trygve Børte NomelandKristiansand OK23:16+3:54
3Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)25:43+6:21
4Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)25:46+6:24
5Markus RichterSandnes IL (Rogaland)27:30+8:08
6Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)27:38+8:16
7Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)29:05+9:43
8Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)29:07+9:45
9Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)42:59+23:37
10Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)44:51+25:29

H 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Markus Omdal TharaldsenIL Vindbjart28:07

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK31:29
Odd-Anton HermansenKristiansand OKdiskvalifisert

H 17-20

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonas MyhreKristiansand OK58:03

H 21-

32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marius PyttenKristiansand OK34:22
2Vegard DanielsenKristiansand OK34:27+0:05
3Håvard IrgensKristiansand OK35:41+1:19
4Ståle GjelstenKristiansand OK37:35+3:13
5Kristian PyttenKristiansand OK37:45+3:23
6Johannes Bakke AashamarKristiansand OK38:00+3:38
7Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK38:06+3:44
8Pau Llorens CaellasKristiansand OK38:25+4:03
9Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)39:36+5:14
10Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK39:54+5:32
11Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK40:09+5:47
12Finn Terje UbergKristiansand OK40:12+5:50
13Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL40:18+5:56
14Petter Marki ErichsenKristiansand OK40:24+6:02
15Marius AurebekkKristiansand OK40:28+6:06
16Stig DalsørenKristiansand OK44:16+9:54
17Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)44:18+9:56
18Kim RichterSandnes IL (Rogaland)44:54+10:32
19Anders VestølVegårshei IL44:55+10:33
20Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK45:31+11:09
21Oluf BøckmanKristiansand OK49:12+14:50
22Torkel ReinhartsenKristiansand OK50:38+16:16
23Vegard MyhreKristiansand OK50:41+16:19
24Sigurd Svaland AasBirkenes IL54:42+20:20
25Henrik Svaland AasKristiansand OK55:27+21:05
26Steinar AasBirkenes IL55:39+21:17
27Sturla StokkelandÅlgård Orientering55:50+21:28
28Kjell Arne HålandOK Sør1:02:08+27:46
Jack BjørnsenKristiansand OKdiskvalifisert
Einar EkelandOddersjaa SSKdiskvalifisert
Eirik Heddeland MartensKristiansand OKdiskvalifisert
John RundeKristiansand OKbrutt

H 35-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein SundeSøgne og Songdalen OK47:56

H 45-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arne BujordetKristiansand OK30:03
2Ernst PyttenKristiansand OK31:33+1:30
3Fred-Arne SivertsenKristiansand OK31:38+1:35
4Idar TveitOtra IL31:51+1:48
5Knut AurebekkTorridal IL32:29+2:26
6Terje UrfjellIL Imås32:46+2:43
7Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering33:55+3:52
8Helge FossøyØyestad IF allianse37:05+7:02
9Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK38:20+8:17
10Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK38:23+8:20
11Roar MyhreKristiansand OK39:11+9:08
12Harald EikKristiansand OK46:16+16:13

H 55-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan BlandkjennKristiansand OK31:46
2John HansenKristiansand OK33:53+2:07
3Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse37:11+5:25
4Kjell SandåkerIL Imås40:28+8:42
5Per W. TorgersenOddersjaa SSK43:11+11:25
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

H 65-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frank Glad BalchenOddersjaa SSK26:01
2Øyvin SimonsenIL Imås28:13+2:12
3Sigmund SalthaugKristiansand OK47:06+21:05
Jan Tore JørgensenOK Sørdiskvalifisert

H 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Widar Taxth WidarHisøy OK34:07
2Bjørn A. SchouOK Sør36:55+2:48
3Floke BredlandSøgne og Songdalen OK44:32+10:25
4Tor Svein LangåsOddersjaa SSK44:33+10:26

H 75-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut SkjævelandGanddal IL28:31
2Arild TelstøIL Vindbjart45:01+16:30

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017