Offisiell resultatliste for Sørløpene dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørløpene dag 1
Arrangørorganisasjon: OK Sør
Dato: lørdag 22 april 2017

D 11-12

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)1:08:3136:03

D 11-12N

1 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK11:469:48
2Ada C StokkelandÅlgård Orientering15:19+3:3312:45
3Ingeborg ÅneslandBirkenes IL15:26+3:4012:51
4Adeline SlettebøeKristiansand OK33:39+21:5328:02

D 13-14

2 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)24:4511:47
2Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)29:50+5:0514:12
3Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK32:23+7:3815:25
4Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering38:49+14:0418:29
5Tina BoothKristiansand OK1:30:25+1:05:4043:03
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

D 15-16

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Malin HaugeHisøy OK36:1812:31
2Sigrid EkelandOddersjaa SSK40:12+3:5413:51

D 15-16B

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sara StrayKristiansand OK34:2816:24

D 17-A kort

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering53:4818:33

D 17-B

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trine EskelandOK Sør30:1414:23
2Anne Marie EkelandOddersjaa SSK31:18+1:0414:54
3Åse Aud Moldal NyhusBirkenes IL37:17+7:0317:45
4Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OK40:36+10:2219:20

D 17-C

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Solveig SchouOK Sør31:4816:44

D 17-20

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Silje HaugeHisøy OK37:1710:39
2Julie NærestadVegårshei IL39:45+2:2811:21
3Karine VestølVegårshei IL40:05+2:4811:27
4Inga Vestøl StødleKristiansand OK48:00+10:4313:42

D 21-

4 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne AndersenKristiansand OK31:537:58
2Irene ArnevikSøgne og Songdalen OK47:04+15:1111:46
3Christina WhiteSøgne og Songdalen OK55:08+23:1513:47
Marita HernandezOL Toten-Trolldiskvalifisert

D 35-

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering40:0411:26
2Målfrid KonstKristiansand OK45:04+5:0012:52
3Linn Carina DalandKristiansand OK56:58+16:5416:16
4Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK1:02:02+21:5817:43

D 55-

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mette MestadTorridal IL38:2013:13
2Bente MestadTorridal IL43:17+4:5714:55
3Siri ØkstadOddersjaa SSK47:20+9:0016:19
Eli FrafjordGanddal ILdiskvalifisert

D 65-

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Signe HeivollSøgne og Songdalen OK37:2717:50

D 70-

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Timenes LaugenIL Imås25:1212:00
2Ingeborg BøbelIL Imås33:00+7:4815:42
3Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK36:36+11:2417:25

H 11-12

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 11-12N

1 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering12:5810:48
2Lars BirkenesBirkenes IL13:53+0:5511:34
3Sigurd Wold SundeSøgne og Songdalen OK14:22+1:2411:58
4Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL19:33+6:3516:17

H 13-14

2 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brage TakleKristiansand OK14:266:52
2Trygve Børte NomelandKristiansand OK18:00+3:348:34
3Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)22:12+7:4610:34
4Markus RichterSandnes IL (Rogaland)22:58+8:3210:56
5Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)28:22+13:5613:30
6Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)31:35+17:0915:02
7Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)43:59+29:3320:56
8Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)46:22+31:5622:04
9Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)54:04+39:3825:44
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 13-16C

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Markus Omdal TharaldsenIL Vindbjart29:2415:28

H 15-16

3 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL30:218:40
2Anders VestølVegårshei IL33:01+2:409:26
3Magnus MosfjellBirkenes IL39:35+9:1411:18
4Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK40:17+9:5611:30
5Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK49:25+19:0414:07
6Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering50:12+19:5114:20
7Erlend Odd BergeKristiansand OK51:51+21:3014:48
Odd-Anton HermansenKristiansand OKdiskvalifisert

H 17-A kort

3 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering1:14:1321:12
Anund NyhusBirkenes ILdiskvalifisert

H 17-B

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten CowardOK Sør23:5011:20
2Roar HermansenKristiansand OK33:17+9:2715:50
3Eirik HodnemyrIL Vindbjart44:47+20:5721:19

H 17-20

4 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johannes Bakke AashamarKristiansand OK31:267:51
2Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK32:29+1:038:07
3Marius PyttenKristiansand OK36:42+5:169:10
4Vegard MyhreKristiansand OK40:42+9:1610:10
5Kristian PyttenKristiansand OK40:53+9:2710:13
6Einar EkelandOddersjaa SSK43:28+12:0210:52
7Even FossumIK Grane Arendal Orientering46:37+15:1111:39
8Sigurd Svaland AasBirkenes IL49:46+18:2012:26
9Torkel ReinhartsenKristiansand OK56:49+25:2314:12
Kristian NyhusBirkenes ILdiskvalifisert
John RundeKristiansand OKdiskvalifisert
Jonas MyhreKristiansand OKdiskvalifisert

H 21-

4 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard DanielsenKristiansand OK33:337:27
2Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)36:10+2:378:02
3Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering36:16+2:438:03
4Pau Llorens CaellasKristiansand OK37:42+4:098:22
5Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK40:53+7:209:05
6Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)45:13+11:4010:02
7Kjell Arne HålandOK Sør50:21+16:4811:11
8Kim RichterSandnes IL (Rogaland)51:10+17:3711:22
9Sturla StokkelandÅlgård Orientering52:11+18:3811:35
10Henrik Svaland AasKristiansand OK53:59+20:2611:59
Holger HottKristiansand OKdiskvalifisert

H 35-

4 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein SundeSøgne og Songdalen OK49:2312:20
2Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK1:12:16+22:5318:04
Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

H 45-

3 500 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne BujordetKristiansand OK30:078:36 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Per Olav NærestadIF Trauma30:45+0:388:47
3Espen BirkenesBirkenes IL34:41+4:349:54
4Ole Petter VestølVegårshei IL35:18+5:1110:05
5Terje UrfjellIL Imås35:25+5:1810:07
6Idar TveitOtra IL35:37+5:3010:10
7Fred-Arne SivertsenKristiansand OK36:23+6:1610:23
8Bjørn Idar SætranIF Trauma37:18+7:1110:39
9Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK39:15+9:0811:12
10Helge HodnemyrIL Vindbjart41:28+11:2111:50
11Per Kristian TømtIL Imås42:37+12:3012:10
12Thorbjørn VærpKristiansand OK43:50+13:4312:31
13Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK45:08+15:0112:53
14Ernst PyttenKristiansand OK46:26+16:1913:16
15Harald EikKristiansand OK49:04+18:5714:01
16Roar MyhreKristiansand OK50:24+20:1714:24
17Ove KjetsåOtra IL54:03+23:5615:26
18Guttorm NyhusBirkenes IL1:08:25+38:1819:32
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

H 55-

3 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK37:1710:39
2John HansenKristiansand OK38:33+1:1611:00
3Jack BjørnsenKristiansand OK39:41+2:2411:20
4Kjell SandåkerIL Imås42:22+5:0512:06
5Bjørn StormoenBirkenes IL47:50+10:3313:40
Per Johan FlaaBirkenes ILdiskvalifisert

H 65-

2 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvin SimonsenIL Imås35:3812:17
2Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering36:23+0:4512:32
3Stein CowardOK Sør37:09+1:3112:48
4Frank Glad BalchenOddersjaa SSK41:43+6:0514:23
5Magne MoyOK Sør53:40+18:0218:30
Jan Tore JørgensenOK Sørdiskvalifisert

H 70-

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Widar Taxth LølandHisøy OK24:1611:33
2Floke BredlandSøgne og Songdalen OK32:30+8:1415:28
Audun KjøstvedtIL Høvdingendiskvalifisert

H 75-

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut SkjævelandGanddal IL24:0211:26
2Bjørn SyvertsenIL Vindbjart33:38+9:3616:00
3Arild TelstøIL Vindbjart33:47+9:4516:05
4Olav StrislandIL Vindbjart34:45+10:4316:32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017