Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hjalmarløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hjalmarløpet
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: lørdag 20 mai 2017

N-åpen

2 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Elvira Solberg DalseggSkien OK49:0823:23
Christopher David EriksenLarvik OK1:00:2328:45
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL1:07:2232:04
Magnus K. HamreIL Hauken40:4419:23
Karen KlavenesSandefjord OK51:5824:44
Jonatan MartinezSkien OK1:02:2229:41
Leo MartinezSkien OK1:02:1129:36
Vivi MartinezSkien OK1:02:2229:41
Inez NelsonLardal OL46:0521:56
Silje NicolaysenSandefjord OK37:3717:54
Karoline NordgårdNotodden OL41:4919:54
Ingvild RingheimLarvik OK34:2516:23

D 11-12

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne SandvenNotodden OL23:309:47
2Vilde Aakre LeistadSkien OK32:53+9:2313:42
3Iril RingheimLarvik OK34:05+10:3514:12
4Emilie Holtskog-FeremansSkien OK43:26+19:5618:05

D 11-12N

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragne KlavenesSandefjord OK37:1717:45

D 13-14

3 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Une HoltermannPorsgrunn OL34:379:36
2Eline SchjervenLardal OL35:27+0:509:50
3Kristin Melby JacobsenLardal OL36:47+2:1010:13
4Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn41:30+6:5311:31
5Kristin NordgårdNotodden OL42:43+8:0611:51
6Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL47:10+12:3313:06
7Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn51:00+16:2314:10
8Emma EngehultNotodden OL58:34+23:5716:16
Ingvild JohnsenHedrum OLbrutt

D 13-16C

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marlene SkramdalHedrum OL47:5119:56

D 15-16

5 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elise AusenPorsgrunn OL59:2711:53
2Mina SchjervenLardal OL1:02:51+3:2412:34
3Ida Sofie HjortlandLarvik OK1:15:27+16:0015:05
4Elise StørenBø OL1:21:36+22:0916:19
5Julie EikelandOL Tønsberg og omegn1:34:43+35:1618:56
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OLbrutt

D 17-B

3 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gry AakreSkien OK38:0211:31
2Trude NysæterSkien OK49:21+11:1914:57
3Anniken AusenPorsgrunn OL54:15+16:1316:26
4Ida Therese Guttormsen SørumSkien OK58:07+20:0517:36
5Hilde Gunn HellenesOK Skeidi1:03:26+25:2419:13
6Anne Berg GjølbergLarvik OK1:03:58+25:5619:23
7Heidi EriksenLarvik OK1:18:50+40:4823:53

D 17-C

2 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi HerumOK Skeidi31:3213:08
2Lene MeenPorsgrunn OL36:21+4:4915:08
3May-Britt SkramdalHedrum OL49:08+17:3620:28
4Katrine van RaaijHedrum OL51:36+20:0421:30
5Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi52:15+20:4321:46
6Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL56:16+24:4423:26
7Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL1:07:09+35:3727:58
8Kari BergLarvik OK1:14:57+43:2531:13
Nina NicolaysenSandefjord OKbrutt

D 17-20

5 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit Melby JacobsenLardal OL1:11:2713:44
2Astrid StyrvoldLardal OL1:31:59+20:3217:41

D 21-

6 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid UndstadLarvik OK1:09:5610:55

D 40-

5 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sara MathisenPorsgrunn OL1:10:5913:39
2Mona HoltePorsgrunn OL1:29:23+18:2417:11
Elin GravningenStokke ILdiskvalifisert

D 45-

5 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin SandvenNotodden OL1:11:0313:39
2Mai Britt BjørkSandefjord OK1:34:02+22:5918:05
Elin BordøyHedrum OLdiskvalifisert

D 50-

4 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida Vår DirdalLarvik OK1:11:3815:14
2Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1:31:14+19:3619:24

D 55-

4 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK52:0111:04

D 60-

3 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne HerumOK Skeidi54:1515:04

D 65-

3 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid StrandeSkien OK45:2412:36
2Elisabeth RødAndebu IL1:27:10+41:4624:12

D 70-

3 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margareta BrynhildsenStokke IL1:03:2817:37
May Helene HansenSandefjord OKdiskvalifisert

D 75-

3 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Lise SolbergBø OL1:34:0526:08

H -10

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Rasmus EngehultNotodden OL37:2315:34
Magnus SigurdssonStokke IL40:4516:58
Tollef TjentlandLardal OL50:4521:08

H 11-12

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gaute NysæterSkien OK33:0913:48
2Niclas GunnerødStokke IL44:50+11:4118:40
3Kristian Ekeberg FliidSkien OK53:31+20:2222:17

H 11-12N

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ludvig SkramdalHedrum OL39:0218:35

H 13-14

3 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias MathisenPorsgrunn OL27:267:37
2Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn33:15+5:499:14
3Anders KlavenesSandefjord OK39:17+11:5110:54
4Henrik Kaupang LyeLarvik OK42:58+15:3211:56
5Martin AusenPorsgrunn OL57:01+29:3515:50
6Theodor BjørkSandefjord OK57:14+29:4815:53
7Hallvard TjentlandLardal OL1:12:39+45:1320:10
8Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL1:14:11+46:4520:36
Simen GravningenStokke ILdiskvalifisert

H 15-16

5 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Viljan van RaaijHedrum OL49:429:56
2Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn50:34+0:5210:06
3Halvard KornmoPorsgrunn OL51:49+2:0710:21
4Even GravningenStokke IL53:26+3:4410:41
5Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn54:47+5:0510:57
6Iver RingheimLarvik OK55:11+5:2911:02
7Åsmund SlokvikNotodden OL55:58+6:1611:11
8Henrik R HoltHedrum OL1:05:13+15:3113:02
9Mikkel Wergeland AasSkien OK1:06:05+16:2313:13
10Cornelius BjørkSandefjord OK1:12:28+22:4614:29
11Jonas EikåsSandefjord OK1:17:47+28:0515:33
12Kristoffer FjæreHedrum OL1:41:11+51:2920:14
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H 17-B

3 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Petter W AasSkien OK35:2510:43
2Sigurd HoltskogSkien OK47:52+12:2714:30
3Georg S. AndresenSkien OK48:08+12:4314:35
4Ludvig JohnsenHedrum OL53:04+17:3916:04
5David SolliSkien OK1:07:02+31:3720:18
6Brede Ekeberg FliidSkien OK1:10:59+35:3421:30
Inge RingheimLarvik OKdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format

H 17-C

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arnfinn SørumSkien OK58:4024:26

H 17-20

6 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre R HoltHedrum OL1:05:5310:17
2Trym B IslandOL Tønsberg og omegn1:06:48+0:5510:26
3Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1:12:06+6:1311:15
4Vegard LandsverkSkien OK1:29:54+24:0114:02 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 21-

6 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag Steinar RagvinBø OL49:597:48
2Helge GisholtOK Skeidi55:24+5:258:39
3Erling GrammeltvedtOK Skeidi1:10:31+20:3211:01

H 40-

6 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen FjæreHedrum OL1:14:5211:41
2Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1:39:54+25:0215:36
Truls FjeldstadPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 45-

6 400 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag AusenPorsgrunn OL58:549:12
2Steinar LandeBø OL59:23+0:299:16
3Rune EngehultNotodden OL1:04:38+5:4410:05
4Lars Erik GjeinFossum IF1:07:47+8:5310:35
5Anders Kristian HoltHedrum OL1:09:45+10:5110:53
6Jon NicolaysenSandefjord OK1:11:13+12:1911:07
7Hans Christian MeenPorsgrunn OL1:15:06+16:1211:44
8Knut KolloenPorsgrunn OL1:16:39+17:4511:58
9Jo Børre EikåsSandefjord OK1:17:43+18:4912:08
10Jens TjentlandLardal OL1:18:15+19:2112:13
11Øyvind StørenBø OL1:25:12+26:1813:18
12Håvard ØstbyOL Tønsberg og omegn1:27:34+28:4013:40
13Eelco van RaaijHedrum OL1:32:02+33:0814:22
14Espen JohnsenHedrum OL1:52:31+53:3717:34
15Bjørn LiePorsgrunn OL1:53:50+54:5617:47
Jostein MehammerPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 50-

5 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henning WernøeHamar OK59:3411:27
2Bjørn Richard KirsteSkien OK1:08:43+9:0913:12
3Ole Edvard HjortlandLarvik OK1:25:58+26:2416:31
4Morten AndresenOK Skeidi1:35:42+36:0818:24
5Per Einar StrømHedrum OL1:50:21+50:4721:13
Morten HamreIL Haukenbrutt

H 55-

5 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Richard Zeiner-GundersenFossum IF1:05:4312:38

H 60-

4 700 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune LaurantsenSkien OK49:4310:34
2Dagfinn TorpePorsgrunn OL53:32+3:4911:23
3Per FuruheimSkien OK59:03+9:2012:33
4Roy GjerdingOK Moss1:03:28+13:4513:30
5Bent HaflanOL Tønsberg og omegn1:05:18+15:3513:53
6Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL1:12:01+22:1815:19
7Tron SolbergOK Skeidi1:15:05+25:2215:58
8Per Chr. HagenBø OL1:17:24+27:4116:28
9Ole WiikLardal OL1:26:38+36:5518:25
Even Tore SteinsholtLardal OLdiskvalifisert

H 65-

4 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hugo ChristensenNotodden OL51:0010:51
2Ove Gunnar JacobsenStokke IL55:57+4:5711:54
3Kay JørgensenPorsgrunn OL59:07+8:0712:34
4Atle RemmePorsgrunn OL59:25+8:2512:38
5Øivind FadumSande Sportsklubb59:55+8:5512:44
6Elling AakreAndebu IL1:11:12+20:1215:08
7Jiri UrvalekPorsgrunn OL1:11:33+20:3315:13
8Sveinung RekaaNotodden OL1:12:01+21:0115:19
9Ole JohanssonPorsgrunn OL1:21:09+30:0917:15

H 70-

3 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnar HillestadLardal OL47:0613:05
2Jakob KløverødPorsgrunn OL48:18+1:1213:25
3Lars Martin GjeinStokke IL52:24+5:1814:33
4Helge FossheimHedrum OL53:36+6:3014:53
5Kåre ThorbjørnsenLarvik OK56:24+9:1815:40
6Thorolf TrolsrudBotne SK58:53+11:4716:21
7Rolf GjølbergLarvik OK1:05:09+18:0318:05
Runar KittilsenStokke ILdiskvalifisert

H 75-

3 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Øystein AndersenLarvik OK50:4014:04
2Anton LommeHedrum OL54:44+4:0415:12
3Odd AureDrangedal OL55:06+4:2615:18
4Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1:05:42+15:0218:15 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Bjørn Willy HansenSandefjord OK1:14:41+24:0120:44
6Egil RonæssPorsgrunn OL1:33:42+43:0226:01
Olav SolbergBø OLbrutt

H 80-

3 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne LieStokke IL1:05:0418:04
2Magnar ReppesgårdHedrum OL1:06:52+1:4818:34
3Helge TvedtenLarvik OK1:22:00+16:5622:46

Direkte A

5 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar KlavenesSandefjord OK1:20:4315:31

Direkte B

3 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Taran Aure W. SundeDrangedal OL42:4312:56
2Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK44:02+1:1913:20
3Eilef LandsverkSkien OK57:14+14:3117:20
4Ronny NelsonLardal OL59:16+16:3317:57
5Elin SlokvikNotodden OL1:03:02+20:1919:06
6Rune SolliSkien OK1:18:38+35:5523:49
6Vigdis SolliSkien OK1:18:38+35:5523:49

Direkte C

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin BuerNOTEAM45:0018:45
2Hans Gøran BjørkSandefjord OK51:14+6:1421:20
3Heine MatreSkien OK1:18:08+33:0832:33
4Olav W. MatreSkien OK1:19:18+34:1833:02
5Amalie W. MatreSkien OK1:22:02+37:0234:10

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor