Offisiell resultatliste for Kvist-Kvaset

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Kvist-Kvaset
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: torsdag 25 mai 2017

DH 11-16

18 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 11:34:02
1. Kasper Bakken Ulseth17:563+0:0917:563+0:09
2. Marie Saugestad12:4811+1:3030:4430+0:32+0:23
3. Frida Solsrud23:547+6:2854:3830+0:15-0:17
3. Rolf Andreas Berg23:569+6:30fullført
4. Teodor Mo Hjelseth39:245+5:061:34:021-2
2Nydalens SK 21:34:15+0:13
1. Anders Håvard Larsen19:526+2:0519:526+2:05
2. Maja Mo Hjelseth11:524+0:3431:444-2+1:32-0:33
2. Hanne Wærp Hauge13:5817+2:40fullført
3. Elise Wærp Hauge23:394+6:1355:2340+1:00-0:32
3. Eirik Frydenlund Norling23:425+6:16fullført
4. Gaute Bergan38:522+4:341:34:152-2+0:13-0:47
3Notodden OL 11:36:50
1. Jakob Schia Løe17:47117:471
2. Synne Sandven12:287+1:1030:152+1
3. Emma Engehult24:0810+6:4254:231-1
4. Åsmund Slokvik42:277+8:091:36:503+2
4OK Moss 11:37:58+3:56
1. Sondre Ladim20:4310+2:5620:4310+2:56
2. Frida Hovgaard Eisvang13:5616+2:3834:39100+4:27+1:31
3. Karoline Bjørnerød 22:252+4:5957:046-4+2:41-1:46
4. Alfred Bjørnerød 40:546+6:361:37:584-2+3:56+1:15
5Oppsal Orientering 11:38:02
1. Anselm Reichenbach18:545+1:0718:545+1:07
2. Ask Olaussen11:18130:121-4
2. Sondre Olaussen11:312+0:13fullført
2. Jakob A. Gjedebo12:276+1:09fullført
2. Christoffer Ånensen12:309+1:12fullført
2. Eskil Kolshusikke startetfullført
3. Tina Kalleson28:3517+11:0958:477+6
3. Katrine Bjordal Veggan29:2518+11:59fullført
4. Ane Sofie Krogh39:154+4:571:38:025-2
6Heming Orientering 21:38:31+4:29
1. Hanna Eckhardt Andersen19:567+2:0919:567+2:09
2. Fridtjof Reusch11:555+0:3731:516-1+1:39-0:30
2. Fredrik Berning Borchsenius13:3115+2:13fullført
3. Maya Jones Arnesen27:4516+10:1959:368+2+5:13+3:34
4. Henrik Reusch38:553+4:371:38:316-2+4:29-0:44
7Heming Orientering 11:38:32+4:30
1. Malene Jebsen20:118+2:2420:118+2:24
2. Kåre Peter Krohn Gjessing11:363+0:1831:475-3+1:35-0:49
2. Ella Berstad13:2413+2:06fullført
2. Paul Johan Slungaard13:2514+2:07fullført
3. Live Østvold22:403+5:1454:272-3+0:04-1:31
4. Kristian Østermann44:059+9:471:38:327+5+4:30+4:26
8Ås-NMBU Orientering / Kolbotn og Skimt OL / Måren OK 21:40:30+6:28
1. Noor Dirro-Helu (Ås-NMBU Orientering / Kolbotn og Skimt OL / Måren OK)27:1013+9:2327:1013+9:23
2. Magnus Endresen (Ås-NMBU Orientering / Kolbotn og Skimt OL / Måren OK)14:4920+3:3141:5912-1+11:47+2:24
2. Simen Rønning Johansen (Ås-NMBU Orientering / Kolbotn og Skimt OL / Måren OK)15:0021+3:42fullført
2. Thor Trandem Kvåle (Ås-NMBU Orientering / Kolbotn og Skimt OL / Måren OK)25:3230+14:14fullført
3. Alva Marika Niklasson (Ås-NMBU Orientering / Kolbotn og Skimt OL / Måren OK)24:1311+6:471:06:1211-1+11:49+0:02
4. Nils Tveite (Ås-NMBU Orientering / Kolbotn og Skimt OL / Måren OK)34:1811:40:308-3+6:28
9IL Tyrving 11:48:29+14:27
1. Ådne Skjærstein18:404+0:5318:404+0:53
2. Eileen Bjanes14:2119+3:0333:018+4+2:49+1:56
2. Kristine Solbakken23:3829+12:20fullført
3. Iris Holst23:558+6:2956:565-3+2:33-0:16
4. Mina Jørgensen51:3312+17:151:48:299+4+14:27+11:54
10Fossum IF 11:50:07+16:05
1. Helene Bjørkvold Jendal29:5215+12:0529:5215+12:05
2. Heidi Kristina Sebjørnsen14:0818+2:5044:0014-1+13:48+1:43
3. Sivert Sande Kverme17:2611:01:2610-4+7:03
4. Eivind Berner Myhre48:4111+14:231:50:07100+16:05+9:02
11Fossum IF 21:51:53+17:51
1. Sondre Zahl Hagen17:552+0:0817:552+0:08
2. Ragnhild Blom-Hagen15:3823+4:2033:339+7+3:21+3:13
3. Kathinka Zahl Hagen35:3922+18:131:09:1213+4+14:49+11:28
4. Vebjørn Blom-Hagen42:418+8:231:51:5311-2+17:51+3:02
12Oppsal Orientering 21:55:35+21:33
1. Lars Sigurd Baugstø Rødnes20:259+2:3820:259+2:38
2. Ingeborg Roll Mosland12:287+1:1032:537-2+2:41+0:03
2. Ane Hustvedt12:4010+1:22fullført
2. Wilmine Resvoll Skaug13:1112+1:53fullført
3. Jonas Krogh27:4315+10:171:00:369+2+6:13+3:32
3. Birk Thorstensen39:0824+21:42fullført
4. Amélie Aamodt54:5914+20:411:55:3512+3+21:33+15:20
13Indre Østfold OK 12:04:22+30:20
1. Elida Sagli Gudim22:5811+5:1122:5811+5:11
2. Tidemann Lier16:2724+5:0939:25110+9:13+4:02
3. Vilde Retteraasen38:1123+20:451:17:3615+4+23:13+14:00
3. Amund Øiseth Bedinikke startetfullført
4. Kristoffer Halsnes46:4610+12:282:04:2213-2+30:20+7:07
14OK Moss 22:08:00+33:58
1. Ingrid Bratland Tjernshaugen28:0414+10:1728:0414+10:17
2. Julie Sophie Wold16:5125+5:3344:5515+1+14:43+4:26
3. Adam Kristiansen 23:466+6:201:08:4112-3+14:18-0:25
4. Christopher Ladim 59:1915+25:012:08:0014+2+33:58+19:40
15Østmarka OK 12:10:55+36:53
1. John Otterlei29:5616+12:0929:5616+12:09
2. Ellen Margrete Stubban Hygen20:4928+9:3150:45160+20:33+8:24
3. Mathias Linløkken 27:3014+10:041:18:15160+23:52+3:19
4. Alexandra Linløkken 52:4013+18:222:10:5515-1+36:53+13:01
16Fossum IF 32:23:34+49:32
1. Sindre Vie Strisland23:0712+5:2023:0712+5:20
2. Marielle Michelsen18:5626+7:3842:0313+1+11:51+6:31
3. Eirik Vie Strisland32:1121+14:451:14:1414+1+19:51+8:00
4. Birk Felland Sætnan1:09:2017+35:022:23:3416+2+49:32+29:41
Indre Østfold OK 2diskvalifisert
1. Amuad Bedindiskvalifisertdiskvalifisert
2. Elma Sagli Gudim19:2027+8:02diskvalifisert
3. Gea Øiseth Bedin25:3212+8:06diskvalifisert
3. Sander Bystrøm25:3313+8:07diskvalifisert
4. Theodor Lier59:3216+25:14diskvalifisert
Ås-NMBU Orientering / Måren OK 1diskvalifisert
1. Carmen Dirro (Ås-NMBU Orientering / Måren OK)36:5517+19:08diskvalifisert
2. Luciana Maria Svads (Ås-NMBU Orientering / Måren OK)15:3622+4:18diskvalifisert
3. Mikkel Vaaje-Kolstad (Ås-NMBU Orientering / Måren OK)30:3119+13:05diskvalifisert
3. Anders Bredal-Andersen (Ås-NMBU Orientering / Måren OK)30:3420+13:08diskvalifisert
4. Vegard Aarstad (Ås-NMBU Orientering / Måren OK)diskvalifisertdiskvalifisert

D 17

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bækkelagets SK 12:06:27
1. Marthe Gløersen39:57139:571
2. Lisa Schubnell44:0311:24:0010
3. Lone Brochmann 42:2712:06:2710
2Nydalens SK 12:21:08+14:41
1. Anne Johanne Lind45:402+5:4345:402+5:43
2. Åse Bergan51:213+7:181:37:0120+13:01+7:18
3. Sofie Aarnes44:072+1:402:21:0820+14:41+1:40
3Ås-NMBU Orientering 12:42:43+36:16
1. Rannveig W. Nordhagen53:435+13:4653:435+13:46
2. Ina Catharina Storrønning55:355+11:321:49:1850+25:18+11:32
3. Mari Brøndbo Dahl53:253+10:582:42:433-2+36:16+10:58
4Oslostudentenes IK 12:49:45+43:18
1. Lea-Rebekka Tonjer47:173+7:2047:173+7:20
2. Audrun Utskarpen52:514+8:481:40:0830+16:08+8:48
3. Hanne Maria Vister1:09:374+27:102:49:454+1+43:18+27:10
5OK Moss 12:52:17+45:50
1. Aurora Gjølsjø49:484+9:5149:484+9:51
2. Johanne Bratland Tjernshaugen50:252+6:221:40:1340+16:13+6:22
3. Selma Kristiansen1:12:045+29:372:52:175+1+45:50+29:37

H 17

11 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bækkelagets SK 12:31:18
1. Vetle Christiansen50:11150:111
2. Carl Godager Kaas43:5511:34:0610
3. Anders Storbraten57:1212:31:1810
2Oppsal Orientering 12:53:09+21:51
1. Ola Marius Pedersen52:013+1:5052:012+1:50
2. Olav Johannes Deelstra50:532+6:581:42:5420+8:48+6:58
3. Ludvik Rødnes1:10:153+13:032:53:0920+21:51+13:03
3Nydalens SK 12:55:22+24:04
1. Halvor Saunes54:344+4:2354:343+4:23
2. Audun Bergan1:00:163+16:211:54:5030+20:44+16:21
3. Torstein Hole1:00:322+3:202:55:2230+24:04+3:20
4Oppsal Orientering 23:15:59+44:41
1. Lavran Thorstensen57:057+6:5457:054+6:54
2. Per Ivar Nikolaisen1:02:084+18:131:59:1340+25:07+18:13
3. Halvor Hobøl1:16:464+19:343:15:5940+44:41+19:34
5Ås-NMBU Orientering 13:10:05
1. Linus Olhans1:00:339+10:221:00:338+10:22
2. Endre Aaen1:09:196+25:242:09:526-2+35:46+25:24
3. Øystein Garsrud Tvedt1:00:135+3:013:10:055-1
6Oslostudentenes IK / IL GeoForm / NTNUI 13:12:03
1. Mikael Olausson (Oslostudentenes IK / IL GeoForm / NTNUI)56:156+6:0456:156+6:04
2. Vegard Line (Oslostudentenes IK / IL GeoForm / NTNUI)1:13:577+30:022:10:127+1+36:06+30:02
3. Ivar Seierstad (Oslostudentenes IK / IL GeoForm / NTNUI)1:01:516+4:393:12:036-1
7Bækkelagets SK 23:12:25
1. Simen Smestad59:408+9:2959:407+9:29
2. Pål Christian Ingierd1:06:095+22:142:05:495-2+31:43+22:14
3. Kristian Ruud1:06:368+9:243:12:257+2
8OK Moss 13:38:58
1. Christian Schive 54:425+4:3154:425+4:31
2. Thomas Tubbehaugen 1:42:179+58:222:36:598+3+1:02:53+58:22
3. Donatas Kontautas 1:01:597+4:473:38:5880
9Østmarka OK 14:10:14
1. Hans Kristian Stubban Hygen1:14:4310+24:321:14:439+24:32
2. Terje Linløkken1:22:288+38:332:37:1190+1:03:05+38:33
3. Hans Olav Hygen1:33:039+35:514:10:1490
Oppsal Orientering 3brutt
1. Ole Martin Edstrøm1:23:5211+33:41brutt
2. Vidar Gjelstaddiskvalifisertbrutt
3. William Resvoll Skaugikke startetbrutt
Turun Metsänkävijät 1brutt
1. Erling Sommerfeldt50:572+0:46brutt
2. Erik Thorssondiskvalifisertbrutt
3. Sami Hämälistöikke startetbrutt

D 150

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 12:16:29
1. Anne Marit Bjergaard44:472+11:0244:472+11:02
2. Inger Johanne Eikeland58:5711:43:4420+3:48
3. Ellen Marie Turter32:4512:16:291-1
2Fossum IF 12:21:31
1. Kjersti Hov33:45133:451
2. Hildegunn Grønseth1:06:112+7:141:39:5610
3. Magnhild T. Mølnvik41:352+8:502:21:312+1

H 130

16 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Fet OL 12:00:08
1. Tom Bergan37:393+1:1837:393+1:18
2. Asgeir Lium40:582+0:141:18:372-1+0:28-0:50
3. Kyrre Gran41:313+1:352:00:081-1
2Fossum IF 12:01:56
1. Torbjørn Blom-hagen36:21136:211
2. Ivar Mølnvik41:483+1:041:18:0910
3. Morten Heir43:475+3:512:01:562+1
3Nydalens SK 12:02:41+2:33
1. Jan Tore Henriksen37:332+1:1237:332+1:12
2. Per Ola Ulseth45:127+4:281:22:456+4+4:36+3:24
3. Terje Wiig Mathisen39:5612:02:413-3+2:33
4OK Moss 22:02:47+2:39
1. Thomas Roskifte 41:369+5:1541:369+5:15
2. Øyvind Løken40:4411:22:205-4+4:11
3. Hallvard Koren 40:272+0:312:02:474-1+2:39-1:32
5OK Moss 12:04:01+3:53
1. Øystein Olsen 38:156+1:5438:156+1:54
2. Henning Bratland Carlsen44:044+3:201:22:193-3+4:10+2:16
3. Tore Bjørnerød 41:424+1:462:04:015+2+3:53-0:17
6Indre Østfold OK 12:14:31+14:23
1. Thomas Bedin40:347+4:1340:347+4:13
2. Asle Sagli Gudim46:018+5:171:26:3570+8:26+4:13
3. Rune Blågestad47:568+8:002:14:316-1+14:23+5:57
7Nydalens SK 22:15:06+14:58
1. Sindre Langaas37:544+1:3337:544+1:33
2. Bjørn Hauge44:256+3:411:22:193-1+4:10+2:37
3. Nils Bergan52:479+12:512:15:067+4+14:58+10:48
8Oppsal Orientering 12:23:18+23:10
1. Espen Wigaard45:4011+9:1945:4011+9:19
2. Eilert Aamodt50:4711+10:031:36:2710-1+18:18+8:59
3. Morten Mosland46:517+6:552:23:188-2+23:10+4:52
9Fossum IF 22:23:25+23:17
1. Stein H. Hagen48:1613+11:5548:1613+11:55
2. Håkon Jendal50:0010+9:161:38:1612-1+20:07+8:12
3. Knut Jostein Sætnan45:096+5:132:23:259-3+23:17+3:10
10OK Moss 32:26:58+26:50
1. Torgeir Snilsberg 42:3310+6:1242:3310+6:12
2. Erik Sandbæk 48:549+8:101:31:278-2+13:18+7:06
3. Christopher Schive 55:3111+15:352:26:5810+2+26:50+13:32
11Notodden OL 12:27:46+27:38
1. Robert Fredriksen49:1614+12:5549:1614+12:55
2. Rune Engehult44:185+3:341:33:349-5+15:25+2:30
3. Kristin Sandven54:1210+14:162:27:4611+2+27:38+12:13
12Oppsal Orientering 22:36:47+36:39
1. Rolf Hustvedt47:2412+11:0347:2412+11:03
2. Roar Pedersen51:1712+10:331:38:4113+1+20:32+9:29
3. Runar Thorstensen58:0613+18:102:36:4712-1+36:39+16:07
13Heming Orientering 12:37:39+37:31
1. Kimme Arnesen40:578+4:3640:578+4:36
2. Christian Reusch55:4713+15:031:36:4411+3+18:35+13:59
3. Ola Peter Krohn Gjessing1:00:5514+20:592:37:3913+2+37:31+18:56
14IL Tyrving 12:54:11+54:03
1. Are Kristiansen37:565+1:3537:565+1:35
2. Jens Christian Holst1:20:3716+39:531:58:3315+10+40:24+38:49
3. Nora Skauen55:3812+15:422:54:1114-1+54:03+13:39
15Indre Østfold OK 23:03:11+1:03:03
1. Dag Arne Lier1:01:5216+25:311:01:5216+25:31
2. Rune S. Nielsen1:00:2114+19:372:02:13160+44:04+18:33
3. Roy Vidar Johannesen1:00:5815+21:023:03:1115-1+1:03:03+18:59
16Indre Østfold OK 33:35:20+1:35:12
1. Øyvind Thømt53:2215+17:0153:2215+17:01
2. Trond Retteraasen1:04:1115+23:271:57:3314-1+39:24+22:23
3. Sindre Valsgård1:37:4716+57:513:35:2016+2+1:35:12+55:48

H 170

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Østmarka OK 11:43:36
1. Øystein Kildahl32:273+1:1032:273+1:10
2. Rune Teigland39:034+3:531:11:302-1+2:57+1:47
3. Knut Edvard Helland32:062+1:101:43:361-1
2Bækkelagets SK 11:45:41
1. Yngvar Christiansen32:222+1:0532:222+1:05
2. Arne Torgersen36:112+1:011:08:331-1
3. Eldar Børsum37:083+6:121:45:412+1
3Oslostudentenes IK 11:51:39+8:03
1. Guttorm L Egge36:444+5:2736:444+5:27
2. Are Eriksen36:443+1:341:13:283-1+4:55-0:32
3. Magne Vollen38:114+7:151:51:3930+8:03+3:08
4Notodden OL 11:52:49
1. Petter Løe31:17131:171
2. Hugo Christensen50:367+15:261:21:536+5
3. Harald Kvisli30:5611:52:494-2
5OK Moss 11:58:01+14:25
1. Stein Klyve40:506+9:3340:506+9:33
2. Karl Aasmund Erøy35:1011:16:004-2+7:27
3. Bjørn Arnfinn Paulsen42:015+11:051:58:015+1+14:25+6:58
6Måren OK 12:01:20+17:44
1. Lars Petter Endresen38:015+6:4438:015+6:44
2. Stein Turtumøygard39:425+4:321:17:4350+9:10+2:26
3. Per Hermann Krøger43:376+12:412:01:206+1+17:44+8:34
7Vestre Akers SK 12:35:44+52:08
1. Ketil Berge45:307+14:1345:307+14:13
2. Tormod Øvergaard49:196+14:091:34:4970+26:16+12:03
3. Torgny Hasås1:00:557+29:592:35:4470+52:08+25:52
Asker Skiklubb 1ikke startet
1. ikke startetikke startet
2. ikke startetikke startet
3. ikke startetikke startet

D 120

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Måren OK 11:54:00
1. Linn Mei Waaler39:432+2:5839:431
2. Kjersti Holt Hanssen37:2511:17:0810
3. Tove Strand36:5211:54:0010
2OK Moss 12:25:56+31:56
1. Tonje Holm41:224+4:3741:222+1:39
2. Astrid Bjørnerød54:242+16:591:35:4620+18:38+16:59
3. Hanne Wold50:102+13:182:25:5620+31:56+13:18
Oppsal Orientering 1diskvalifisert
1. Kari-Ann Ånensen 36:451diskvalifisert
2. Elin Kalleson 59:443+22:19diskvalifisert
3. Vigdis Hobøldiskvalifisertdiskvalifisert
Indre Østfold OK 1brutt
1. Linda M. Torper Bystrøm39:543+3:09brutt
2. Marit Nandrup Pettersen1:10:094+32:44brutt
3. Ann Helen Aabogen Haugaardikke startetbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor