Offisiell resultatliste for IvarO-løpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: IvarO-løpet
Arrangørorganisasjon: IL Tyrving
Dato: lørdag 27 mai 2017

N-åpen

2 430 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Silje N. BergFossum IF40:3916:43
Natalie KollerudLillomarka OL36:4515:07
Pernille Medalen BerntsenAsker Skiklubb30:2712:31
Astrid ReuschHeming Orientering27:4811:26
Johanne Ragvin RystadNydalens SK55:1522:44
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb22:079:06
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb34:1514:05

D -10

2 430 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Hermine OddenMåren OK1:18:0932:09
Isolde OddenMåren OK1:21:3533:34

D 11-12

2 420 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari AarsethNydalens SK19:137:56
2Maren Medalen BerntsenAsker Skiklubb20:30+1:178:28
3Sofia ØhlckersIL Tyrving21:20+2:078:48
4Nora Christine HansenRøyken OL22:25+3:129:15
5Astrid YtterbøAsker Skiklubb23:50+4:379:50
6Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb25:31+6:1810:32
7Sara MartiniAsker Skiklubb26:19+7:0610:52
8Marthe Graff-WiikRøyken OL28:35+9:2211:48
9Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb34:03+14:5014:04
10Tiril Ebon EspedalNydalens SK34:54+15:4114:25
11Nora SørbergRaumar Orientering37:44+18:3115:35
12Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering40:04+20:5116:33
13Elise Nilsen BergFossum IF49:10+29:5720:19
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert

D 11-12N

2 430 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stine FosseNydalens SK24:099:56

D 13-14

2 940 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eileen BjanesIL Tyrving45:5715:37
2Noor Dirro-HeluMåren OK47:34+1:3716:10
3Helene Bjørkvold JendalFossum IF51:09+5:1217:23
4Andrea Kirkenes FjellRøyken OL51:49+5:5217:37
5Luciana Maria SvadsMåren OK55:31+9:3418:52
6Kathinka Zahl HagenFossum IF55:55+9:5819:01
7Selma FærdenKolbotn og Skimt OL1:07:43+21:4623:01
8Karen SkaugeHeming Orientering1:15:21+29:2425:37
9Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving1:17:43+31:4626:26

D 13-16C

2 420 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb29:0512:01
2Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb56:54+27:4923:30

D 15-16

3 370 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maya Jones ArnesenHeming Orientering39:1311:38
2Mina JørgensenIL Tyrving41:31+2:1812:19
3Alexandra LinløkkenØstmarka OK41:41+2:2812:22
4Ada WulfsbergNydalens SK41:50+2:3712:24
5Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering42:25+3:1212:35
6Marte Madslien BakkenNydalens SK42:28+3:1512:36
7Ingrid Lund HovdenIL Tyrving49:21+10:0814:38
Petra HoveidAsker Skiklubbdiskvalifisert
Carmen DirroMåren OKdiskvalifisert

D 17-C

2 420 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida Margrethe UllernIL Tyrving28:3211:47

D 17-20

3 910 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering46:5411:59
2Kristin BrekkeLillomarka OL46:57+0:0312:00
3Linn Mei WaalerMåren OK54:25+7:3113:55
4Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL57:01+10:0714:34
5Tora IndregardIL BUL-Tromsø1:00:13+13:1915:24
6Johanne Øderud VatneBækkelagets SK1:20:45+33:5120:39

D 21-

4 850 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Betty Ann Bjerkreim NilsenIL Tyrving35:527:23
2Agnes LeoHalden SK41:11+5:198:29
3Delphine PoirotLillomarka OL44:37+8:459:11
4Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering44:47+8:559:14
5Maria BrodinFossum IF50:01+14:0910:18
6Siri EidnesOslostudentenes IK50:39+14:4710:26
7Anne Johanne LindNydalens SK51:02+15:1010:31
8Karoline AndersenIL Tyrving51:15+15:2310:34
9Audrun UtskarpenOslostudentenes IK54:50+18:5811:18
10Cristina LuisNydalens SK55:18+19:2611:24
11Karen BjergaardNydalens SK59:08+23:1612:11
12Elena GrandNydalens SK59:30+23:3812:16
13Hanne Maria VisterOslostudentenes IK1:03:26+27:3413:04
14Marianne Mellbye LarsenAsker Skiklubb1:06:54+31:0213:47

D 40-

3 910 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Britta FismenFossum IF46:5211:59
2Kine OddenMåren OK47:34+0:4212:09
3Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb49:28+2:3612:39
4Milda ØhlckersIL Tyrving56:13+9:2114:22
5Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb57:20+10:2814:39
6Trine OldernesLillomarka OL1:02:05+15:1315:52
7Kristin Nergaard BergFossum IF1:06:31+19:3917:00
8Marianne ReuschHeming Orientering1:22:40+35:4821:08

D 50-

3 370 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari MadslienNydalens SK38:0111:16
2Rine HanssenByåsen IL39:49+1:4811:48
3Tove StrandMåren OK40:20+2:1911:58
4Ingeborg ØderudBækkelagets SK45:34+7:3313:31
5Ida SyversenRøyken OL47:21+9:2014:03
6Randi NicolaisenAsker Skiklubb52:50+14:4915:40
7Unni RyeAsker Skiklubb52:54+14:5315:41
8Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering54:09+16:0816:04
9Anne Marit BjergaardNydalens SK56:53+18:5216:52
10Marianne ArnesenAsker Skiklubb57:12+19:1116:58
11Maria PerssonAsker Skiklubb1:01:22+23:2118:12
12Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1:06:22+28:2119:41
13Grete BerntsenMåren OK1:08:14+30:1320:14
14Elin BrekkeLillomarka OL1:13:21+35:2021:45
15Inger SchibstedRøyken OL1:42:28+1:04:2730:24
Maria TorgersenBækkelagets SKdiskvalifisert

D 60-

2 420 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wenche HultgreenIL Tyrving28:4611:53
2Lotta RåbergOK Tyr36:33+7:4715:06
3Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL51:16+22:3021:11

D 70-

2 420 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti ThoStabæk IF35:1314:33
2Birgitte BekkelundRøyken OL43:49+8:3618:06
3Aase Tove GoldenMåren OK44:33+9:2018:24
4Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb44:57+9:4418:34

D 80-

2 420 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK38:4315:59

H -10

2 430 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Iver AarsethNydalens SK30:2612:31
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb24:5010:13
Håkon Juell LarsenIL Tyrving39:2016:11
Casper MayerIL Tyrvingdiskvalifisert

H 11-12

2 420 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lukas Jones ArnesenHeming Orientering20:478:35
2Mathias BirkelundAsker Skiklubb21:40+0:538:57
3Marius Juell LarsenIL Tyrving22:02+1:159:06
4Mathias LinløkkenØstmarka OK22:15+1:289:11
5Jonas MayerIL Tyrving25:02+4:1510:20
6Mikkel RastadAsker Skiklubb25:35+4:4810:34
7Henrik NybergAsker Skiklubb27:08+6:2111:12
8Sigurd HobølOppsal Orientering27:10+6:2311:13
9Håvard Rekve LianFossum IF38:24+17:3715:52

H 11-12N

2 430 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK21:068:40
2Lawrans HirschIL Tyrving34:36+13:3014:14
3Anders HeitmannFossum IF36:12+15:0614:53

H 13-14

2 940 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fridtjof ReuschHeming Orientering38:1613:00
2Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb39:01+0:4513:16
3Vilmer NybergAsker Skiklubb40:38+2:2213:49
4Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb44:50+6:3415:14
5Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb49:02+10:4616:40
6Gustav Andresen SkotteFossum IF49:51+11:3516:57
7Mikael BirkelundAsker Skiklubb50:46+12:3017:16
8Kristian Juell LarsenIL Tyrving51:07+12:5117:23
9Jonas AarsethNydalens SK51:38+13:2217:33
10Daniel Azagra NæssNydalens SK54:00+15:4418:22
11Mathias NyhaugAsker Skiklubb54:24+16:0818:30
12Børge Nilsen BergFossum IF59:50+21:3420:21
13Philip RomørenFossum IF1:03:31+25:1521:36
14Jakob RastadAsker Skiklubb1:05:39+27:2322:19
15Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering1:06:26+28:1022:35
16Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb1:07:50+29:3423:04
17Oliver NilsenFossum IF1:09:47+31:3123:44
18Magnus JystadØstmarka OK1:11:15+32:5924:14
Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 13-16C

2 420 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer ØhlckersIL Tyrving25:1810:27
2Lavrans UllernIL Tyrving27:30+2:1211:21
Martin JystadØstmarka OKdiskvalifisert
Odin FismenFossum IFdiskvalifisert

H 15-16

3 910 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik ReuschHeming Orientering42:2310:50
2Erlend BørliFossum IF44:08+1:4511:17
3Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb54:44+12:2113:59
4Kristian ØstermannHeming Orientering56:22+13:5914:24
5Tobias EspedalNydalens SK56:49+14:2614:31
6Sondre Zahl HagenFossum IF57:46+15:2314:46
7Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb59:37+17:1415:14
8Andreas Juell LarsenIL Tyrving1:12:51+30:2818:37
9Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb1:40:15+57:5225:38
10Lars Øderud VatneBækkelagets SK1:44:24+1:02:0126:42

H 17-C

2 420 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL22:599:29
2Per SørbergRaumar Orientering24:03+1:049:56

H 17-20

4 850 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Johan BrekkeLillomarka OL45:019:16
2Vegard LøvliAsker Skiklubb48:51+3:5010:04
3Knut SelstadFossum IF52:27+7:2610:48
4Martin Andresen SkotteFossum IF55:36+10:3511:27
5Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK1:01:14+16:1312:37
6Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK1:05:19+20:1813:28

H 21-

5 550 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lukas PetersonIFK Umeå38:587:01
2David GottfridssonLillomarka OL39:24+0:267:05
3Mats NordbrødenHalden SK42:48+3:507:42
4Jan Richard EriksenAsker Skiklubb44:23+5:257:59
5Dag Steinar RagvinBø OL45:11+6:138:08
6Daniel Moe BlomNydalens SK46:06+7:088:18
7Mikael OlaussonOslostudentenes IK46:22+7:248:21
7Per WiréhnAsker Skiklubb46:22+7:248:21
9Thor MellaOppsal Orientering46:37+7:398:23
10Stefan RingOK Löftan46:48+7:508:25
11Gard LindsethNydalens SK50:01+11:039:00 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Inge LindsethNydalens SK50:05+11:079:01
13Henning C StrandhagenRøyken OL59:06+20:0810:38
14Sigve BotnenBø OL1:00:26+21:2810:53
15Eirik Holth JohannessenRøyken OL1:02:38+23:4011:17
16Erik RåbergOK Tyr1:05:23+26:2511:46
17Torstein MellemNydalens SK1:23:06+44:0814:58

H 40-

4 850 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein RastadAsker Skiklubb41:448:36
2Tommy JauhojärviAsker Skiklubb43:11+1:278:54
3Tommy SkårbøRaumar Orientering43:58+2:149:03
4Kimme ArnesenHeming Orientering44:53+3:099:15
5Jan Anders IstadAsker Skiklubb45:58+4:149:28
6Steinar LågAsker Skiklubb46:26+4:429:34
7Kristian Bernhard NilsenFossum IF48:14+6:309:56
8Bjørn MartiniAsker Skiklubb48:15+6:319:56
9Christian ReuschHeming Orientering49:03+7:1910:06
10Bjørn SkjævestadAsker Skiklubb49:43+7:5910:15
11Anders FærdenKolbotn og Skimt OL56:11+14:2711:35
12Olav HasaasFossum IF57:47+16:0311:54
13Håkon BørliFossum IF1:07:21+25:3713:53
14Anders ØpstadAsker Skiklubb1:09:29+27:4514:19
15Haakon DolvenAsker Skiklubb1:17:03+35:1915:53
16Hans Olav HygenØstmarka OK1:18:52+37:0816:15
17Ståle HeitmannFossum IF1:22:52+41:0817:05
Kjetil HagenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Arild NyhaugAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 50-

3 910 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Iver BakkenNydalens SK37:499:40
2Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL40:14+2:2510:17
3Martin GranlyLillomarka OL42:19+4:3010:49
4Arild AndresenFossum IF43:24+5:3511:05
5Håkon LøvliAsker Skiklubb44:00+6:1111:15
6Ove MartinsenHauketo IF44:06+6:1711:16
7Håkon JendalFossum IF44:14+6:2511:18
8Guttorm L EggeOslostudentenes IK44:45+6:5611:26
9Arne TorgersenBækkelagets SK46:31+8:4211:53
10Øyvind Roger HansenRøyken OL46:39+8:5011:55
11Kjetil EspedalNydalens SK47:34+9:4512:09
12Anton PlaianAsker Skiklubb47:57+10:0812:15
13Arne FossheimAsker Skiklubb48:07+10:1812:18
14Stein H. HagenFossum IF48:10+10:2112:19
15Stein BlomsethLillomarka OL49:40+11:5112:42
16Stein MellaOppsal Orientering49:44+11:5512:43
17Kristian KalagerAsker Skiklubb49:52+12:0312:45
18Odd Arne LianIL Koll50:16+12:2712:51
19Richard Zeiner-GundersenFossum IF50:32+12:4312:55
20Sigbjørn ModalsliFossum IF50:52+13:0313:00
21Gunnar PedersenAsker Skiklubb51:29+13:4013:10 Last ned GPS-spor i gpx-format
22Jan Erik AalbergBækkelagets SK51:57+14:0813:17
23Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering52:29+14:4013:25
24Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb54:11+16:2213:51
25Erik NæssØstmarka OK1:03:35+25:4616:15
26Espen BerghOppsal Orientering1:03:42+25:5316:17
Arne KongsnesKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 60-

3 370 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Næss-UlsethNydalens SK29:238:43
2Torgeir StrandhagenRøyken OL32:28+3:059:38
3Morten DueMåren OK34:25+5:0210:12
4Are EriksenOslostudentenes IK35:40+6:1710:35
5Per SchancheAsker Skiklubb40:15+10:5211:56
6Mathias MartinsenHeming Orientering41:02+11:3912:10
7Bård NatvigNittedal OL42:30+13:0712:36
8Per Hermann KrøgerMåren OK46:21+16:5813:45
9Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF47:13+17:5014:00
10Øyvind HoveidAsker Skiklubb48:19+18:5614:20
11Per Ove TransethRøyken OL57:40+28:1717:06
12Christian BuggeRøyken OL58:40+29:1717:24

H 70-

2 420 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon FærdenKolbotn og Skimt OL24:3110:07 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Bjørn SandelienHeming Orientering30:37+6:0612:39
3Bjørn EgnerHeming Orientering37:43+13:1215:35
4Øyvind SteneAsker Skiklubb37:54+13:2315:39
5Øystein MadsenHaugerud IF38:16+13:4515:48
6Jon C. FougnerHeming Orientering45:16+20:4518:42
7Helge RevhaugRingerike OL58:45+34:1424:16
8Bjørn GunnerødAsker Skiklubb59:49+35:1824:43
Einar HemLillomarka OLdiskvalifisert

H 80-

2 420 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Carl-Fred. KolderupStabæk IF46:4419:18
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IKdiskvalifisert

Direkte A

3 910 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune RystadNydalens SK34:508:54
2Florian BochudNydalens SK40:08+5:1810:15
3Steinar EastwoodLillomarka OL41:28+6:3810:36
4Bjørn BakkevigHeming Orientering41:37+6:4710:38
5Nicole RagvinNydalens SK42:23+7:3310:50
6Tibor VáriSturla, IF42:45+7:5510:56
7Eirik JørgensenIL Tyrving46:50+12:0011:58
8Olav TorgersenBækkelagets SK48:50+14:0012:29
9Tellef Juell LarsenIL Tyrving50:14+15:2412:50
10Kjell RønnebergRøyken OL50:41+15:5112:57
11Nils-Erik HirschIL Tyrving50:47+15:5712:59
12Marit IsachsenAsker Skiklubb51:25+16:3513:09
13Jorun RuudAsker Skiklubb51:31+16:4113:10
14Peer StiansenNydalens SK52:03+17:1313:18
15Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb54:54+20:0414:02
16Grethe K. LøvaldAsker Skiklubb55:19+20:2914:08
17Lars Petter EndresenMåren OK55:50+21:0014:16
18Terje NæssFossum IF57:27+22:3714:41
19Geir Henrik HirschIF Trauma57:38+22:4814:44
20Ove HildrumLillomarka OL1:07:56+33:0617:22
21Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering1:12:10+37:2018:27
22Inger A. TiltnesIL Tyrving1:13:24+38:3418:46
23Vemund RønnebergRøyken OL1:20:04+45:1420:28
Atgeir TakleAsker Skiklubbdiskvalifisert
Øystein ØstermannHeming Orienteringdiskvalifisert

Direkte B

2 940 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK37:2812:44
2Torleif GaltelandAsker Skiklubb41:22+3:5414:04
3Kristian NæssNydalens SK43:21+5:5314:44
4Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL44:10+6:4215:01
5Gunnar RåbergOK Tyr49:57+12:2916:59
6Magne AasAsker Skiklubb50:09+12:4117:03
7Cathrine FrydenlundNydalens SK52:58+15:3018:00
8Fredrik WulfsbergIL Koll53:08+15:4018:04
9Peter NylundHaugerud IF57:38+20:1019:36
10Dag Otter JohansenAsker Skiklubb1:00:24+22:5620:32
11Sølvi Skilbrei MartiniAsker Skiklubb1:08:27+30:5923:16
12Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1:12:25+34:5724:37
13Siv Susanne JystadØstmarka OK1:17:06+39:3826:13
14Aagot HartmannRøyken OL1:23:31+46:0328:24
15Morten FjellRøyken OL1:39:09+1:01:4133:43
16Kristin Stubban HygenØstmarka OK1:48:54+1:11:2637:02
Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubbdiskvalifisert
Ivar SkaugeHeming Orienteringbrutt

Direkte C

2 420 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine RomørenFossum IF37:3015:29
2Vera HalsaaAsker Skiklubb46:58+9:2819:24
3Thea SteinertBø OL52:53+15:2321:51
4Karoline EkebergNOTEAM57:53+20:2323:55

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor