Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Drangedalsløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Drangedalsløpet
Arrangørorganisasjon: Drangedal OL
Dato: lørdag 10 juni 2017

N-åpen

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Georg Røed GjertsenStokke IL32:37
Jon Arne HagenDrangedal OL33:54

D -10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Victoria StørenBø OL46:31

D 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marlene SkramdalHedrum OL47:24
2Silje HagenDrangedal OL1:05:52+18:28

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elise StørenBø OL57:44
Anna Henriette StraumeDrangedal OLaktiv

D 17-C

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karen RøedStokke IL32:27
2Stina Anlaug SætreDrangedal OL41:29+9:02
3Rita RaastadSkien OK43:08+10:41
4Gro HagenDrangedal OL44:27+12:00
5Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL58:15+25:48
6May-Britt SkramdalHedrum OL1:01:01+28:34
7Lill BirkelundPorsgrunn OL1:30:10+57:43
8Gunn Marit Sand HagenDrangedal OL1:32:25+59:58
Ingunn GåsoddenSkien OKdiskvalifisert
Emilie StørenBø OLdiskvalifisert

D 17-N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1May NordkveldeHedrum OL47:23

D 45-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lenka WestinPorsgrunn OL1:23:36

D 55-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne HerumOK Skeidi54:11
2Randi Kristin NærumLarvik OK1:05:36+11:25
3Gunn BotnenBø OL2:01:04+1:06:53

D 65-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid StrandeSkien OK44:38
2Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL46:15+1:37
3Eli KlovningPorsgrunn OL57:19+12:41
4Synnøve DalvaBø OL1:01:28+16:50
5Anne Marie CeebergHedrum OL1:31:02+46:24

D 75-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger Lise SolbergBø OL1:02:28
Tirill Liby SeipOK Skeidiaktiv

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ludvig SkramdalHedrum OL46:56

H 13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nicolai S. K. SundeDrangedal OL46:22

H 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge GisholtOK Skeidi39:32
2Sigve BotnenBø OL42:07+2:35
3Gjermund RørenEiker OL43:01+3:29
4Siggen YtrehusBø OL44:34+5:02
5Steinar LandeBø OL46:39+7:07
Pål SkogedalAsker Skiklubbikke startet

H 17-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jens Wiborg SundeDrangedal OL24:53
2Endre LaurantsenSkien OK47:46+22:53

H 35-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Asbjørn BygglandHøydalsmo IL48:49
Lars Georg GjertsenStokke ILdiskvalifisert

H 45-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind FlaattenOK Skeidi34:27
2Øyvind StørenBø OL47:53+13:26
3Jan GatevoldPorsgrunn OL50:42+16:15
4Morten AndresenOK Skeidi58:18+23:51
5Jan Ivar GundersenHedrum OL1:07:09+32:42
6Per Einar StrømHedrum OL1:09:56+35:29

H 55-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjell WestinPorsgrunn OL37:37
2Espen RaastadSkien OK42:19+4:42
3Rune LaurantsenSkien OK44:22+6:45
4Per Chr. HagenBø OL48:35+10:58
5Per Dag NordkveldeHedrum OL59:04+21:27
6Dag KristensenOK Skeidi1:07:49+30:12
7Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL1:11:42+34:05
8Harald OmlandSkien OK1:14:18+36:41
Jarle BotnenBø OLdiskvalifisert

H 65-

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnar HillestadLardal OL32:17
2Ove Gunnar JacobsenStokke IL33:57+1:40
3Atle RemmePorsgrunn OL34:02+1:45
4Øyvin SimonsenIL Imås35:25+3:08
5Kjell MeenPorsgrunn OL38:19+6:02
6Helge FossheimHedrum OL39:08+6:51
7Kåre ThorbjørnsenLarvik OK39:46+7:29
8Lars Martin GjeinStokke IL43:01+10:44
9Carl Ove BergOK Skeidi46:00+13:43
10Ole JohanssonPorsgrunn OL51:09+18:52
11Jiri UrvalekPorsgrunn OL52:39+20:22
12Martin NaufHedrum OL53:12+20:55
13Runar KittilsenStokke IL57:06+24:49
14Arne LandeBø OL57:29+25:12
15Bjørn Helge CeebergHedrum OL58:23+26:06
16Einar DrengLarvik OK1:07:03+34:46
Kjell DolvaSkien OKdiskvalifisert

H 75-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav SolbergBø OL47:31
2Magnar ReppesgårdHedrum OL47:39+0:08
Magne KlovningPorsgrunn OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor