Offisiell resultatliste for KM mellom - Verdal 2-dagers, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellom - Verdal 2-dagers
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: lørdag 10 juni 2017 - søndag 11 juni 2017

Dag 1, KM mellomdistanse NTOKDag 2Dag 2 (totalt)

N-åpen

2 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jonas AlstadFrol IL19:019:03
Guro GrindbergVerdal OK27:4813:14
Lars GrindbergVerdal OK24:4111:45
Laura HegstadOK Skøynar36:4217:28
Una Mariell HeldenVerdal OK27:4213:11
Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK27:3713:09
Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK24:3211:40
Linus Fossum MalmringFreidig42:3320:15
William Mitchell IversenVerdal OK18:338:50
Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering33:5016:06
Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering32:1615:21
Edvard Konradsen SætherVerdal OK52:5325:10

D 11-12

2 230 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Una KittilsenFreidig18:358:20
2Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK20:32+1:579:12
3Guro HegstadOK Skøynar21:38+3:039:42
4Tora KittilsenFreidig22:08+3:339:55
5Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK24:41+6:0611:04
6Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering28:28+9:5312:45

D 13-14

3 180 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari EidsmoFreidig28:549:05
2June MunkebyFrol IL34:32+5:3810:51
3Mathea Spets StorhovFreidig41:06+12:1212:55

D 15-16

4 020 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Lereim StorliFreidig47:1411:44
2Louise RonglanOK Skøynar1:07:46+20:3216:51
Hege HallanOK Skøynarbrutt

D 17-20

5 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK1:08:5312:18 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF1:28:51+19:5815:51
3Ragne MunkebyFrol IL1:47:37+38:4419:13

D 21-

6 890 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Line SundsvikFrol IL1:14:5410:52
2Maren GrandeFrol IL1:26:10+11:1612:30
3Ingrid OkkenhaugNTNUI1:32:01+17:0713:21
4Line OkkenhaugSnåsa IL1:46:43+31:4915:29

D 40-

4 020 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone AlmåsIL Leik47:3711:50
2Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering50:48+3:1112:38
3Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering51:34+3:5712:49
4Mai Iren AlmåsIL Leik1:03:12+15:3515:43

D 50-

4 020 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Randi JensenFrol IL56:4414:06
2Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF1:01:19+4:3515:15

D 60-

3 320 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnhild ForsethFrol IL41:4412:34
2Ruth SchmidOL Trollelg1:02:16+20:3218:45

H 11-12

2 230 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig15:326:57
2Tristan HalvorsenFreidig19:35+4:038:46
3Magnus AlstadFrol IL21:41+6:099:43
4Aleksander Tanem IversenVerdal OK22:07+6:359:55
5Vegard Lereim StorliFreidig22:28+6:5610:04
6Håkon HallanOK Skøynar23:41+8:0910:37
Filip Mitchell IversenVerdal OKbrutt

H 13-14

3 180 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK24:557:50
2Vegard JermstadSteinkjer OK31:43+6:489:58
3August MaskeFreidig37:01+12:0611:38
4Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK38:48+13:5312:12
Sigurd VatnFrol ILbrutt

H 15-16

5 600 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard KittilsenFreidig45:448:10
2Simen Spets StorhovFreidig49:24+3:408:49
3Petter Liabakk EriksenByåsen IL51:41+5:579:13
4Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK52:25+6:419:21
5Trym Nergård RønningOK Skøynar58:08+12:2410:22
6Simen HegstadOK Skøynar59:45+14:0110:40
7Håkon HolstadFreidig1:08:21+22:3712:12
7Aksel VeskeOK Skøynar1:08:21+22:3712:12
9Tobias AlstadFrol IL1:09:05+23:2112:20
10Håvard VeieOK Skøynar1:25:09+39:2515:12
11Hallvar HallanOK Skøynar1:25:31+39:4715:16
Marius MøllerSteinkjer OKbrutt

H 17-20

6 890 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marius Landsem MelhusSteinkjer OK1:10:3610:14
Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OKdiskvalifisert

H 21-

9 310 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jo Forseth IndgaardFrol IL1:00:276:29
2Yngve SkogstadFrol IL1:00:50+0:236:32
3Paul SirumFrol IL1:01:24+0:576:35
4Lars Sandstad SkjesetFrol IL1:01:37+1:106:37
5Ulf Forseth IndgaardFrol IL1:06:54+6:277:11
6Stian SundsvikFrol IL1:07:38+7:117:15
7Carl Petter LyngenFrol IL1:10:29+10:027:34
8Jan SchmidOL Trollelg1:15:09+14:428:04
9Oscar LyngenFreidig1:17:28+17:018:19
10Håvard VassendenFrol IL1:20:44+20:178:40
11Atle DengerudSteinkjer OK1:21:00+20:338:42
12Olav Andreas RemmenOL Trollelg1:21:35+21:088:45
12Oskar Spets StorhovFreidig1:21:35+21:088:45
14Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL1:23:14+22:478:56
15Ole Wanvik HaugenFreidig1:29:00+28:339:33
16Johan Otto MunkebyFrol IL1:29:30+29:039:36
17Jørgen FiskumFrol IL1:31:27+31:009:49

H 40-

6 890 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kurt Ove MelbyeVerdal OK1:04:049:17
2Roar SkulbørstadOL Trollelg1:05:06+1:029:26
3Gunnar VatnFrol IL1:06:00+1:569:34
4Joar SvendgårdOK Skøynar1:16:03+11:5911:02
5Arild H ClausenFreidig1:20:15+16:1111:38
6Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering1:20:30+16:2611:41
7Svein Anders MelhusSteinkjer OK1:21:43+17:3911:51
8Erling Andreas RonglanOK Skøynar1:36:22+32:1813:59

H 50-

5 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje RønningOK Skøynar58:2910:26
2Per GrandeVerdal OK1:03:20+4:5111:18
3Arne GrevskottFrol IL1:12:01+13:3212:51
Olav Martin IndgaardFrol ILbrutt

H 60-

4 020 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald BakkenFrol IL51:3612:50
2Nils Olav VennevikFreidig1:01:00+9:2415:10

H 70-

3 320 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus LandstadFreidig54:5316:31
2Rolf KarsetSteinkjer OK57:27+2:3417:18
3Sverre KristoffersenVerdal OK57:42+2:4917:22
4Lars StavranInderøy IL1:02:47+7:5418:54

Direkte A

5 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit SchmidTrollelg1:16:5413:43

Direkte B

3 180 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Matilde MunkebyFrol IL33:0710:24
2Hege HegstadOK Skøynar34:56+1:4910:59
3Ingunn ØsthagenByåsen IL35:28+2:2111:09
4Fritjof SandstadFrol IL37:02+3:5511:38
5Mariann Landsem MelhusSteinkjer OK43:35+10:2813:42
6Marit SandstadFrol IL43:56+10:4913:48
7Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering47:12+14:0514:50
8Janne Fossum MalmringFreidig48:10+15:0315:08
9Jardar SandstadSelbu53:54+20:4716:56
10Nelly MaskeFreidig56:45+23:3817:50

Direkte C

2 230 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea Baglo BjørkengVerdal OK23:0910:22
2Lena AlstadFrol IL29:42+6:3313:19
3Rigmor StandalStjørdals-Blink Orientering30:00+6:5113:27
4Tone FlægstadOK Skøynar34:34+11:2515:30
Ann Lisbet Mitchell IversenVerdal OKbrutt
Ingrid TanemVerdal OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017