Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kompisstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Kompisstafetten
Arrangørorganisasjon: Samnanger IL
Dato: søndag 28 mai 2017

Kompis

29 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1IL Gular 22:09:59
1. Rannveig Furelid15:526+2:1415:526+2:14
2. Tom Eirik Eikanger30:142+1:2246:062-4+0:25-1:49
3. Mari Fjellbirkeland Johannesen19:3111:05:3720+0:01
4. Arne Johannesen24:3011:30:071-1
5. Rune Nygaard39:522+1:532:09:59100:00
2Varegg Fleridrett 12:14:44+4:45
1. Gitle Femsteinevik17:1512+3:3717:1512+3:37
2. Otto Femsteinevik30:353+1:4347:506-6+2:09-1:28
3. Guro Femsteinevik21:024+1:311:08:525-1+3:16+1:07
4. Arnt Ove Femsteinevik25:022+0:321:33:542-3+3:47+0:31
5. Martin Femsteinevik40:503+2:512:14:4420+4:45+0:58
3TIF Viking 12:20:57+10:58
1. Andreas Strømme Lid13:38113:381
2. Bjarte Eikanger32:035+3:1145:41100:00
3. Magnus Strømme Lid19:553+0:241:05:36100:00
4. Tora Aasheim Nymark31:357+7:051:37:113+2+7:04+7:04
5. Trygve Buanes43:468+5:472:20:5730+10:58+3:54
4Varegg Fleridrett 22:25:07+15:08
1. Ragna Oline Doppelhofer Ervik18:3813+5:0018:3813+5:00
2. Daniel Instanes28:52147:305-8+1:49
3. Kristoffer Kjenes Haugland21:175+1:461:08:474-1+3:11+1:22
4. Oskar Madslien Steinhaug38:2113+13:511:47:086+2+17:01+13:50
5. Vyacheslav Mukhidinov37:5912:25:074-2+15:08
5IL Gular 32:29:19+19:20
1. Lise Bakkejord13:593+0:2113:593+0:21
2. Eyvind Kjellevold Malde33:597+5:0747:587+4+2:17+1:56
3. Marian Kjellevold26:5412+7:231:14:5270+9:16+6:59
4. Helen Martinsen29:446+5:141:44:365-2+14:29+5:13
5. Jan Harald Bakkejord44:439+6:442:29:1950+19:20+4:51
6Varegg/Kristiansand 62:31:04+21:05
1. Brage Løvfall Aasen14:064+0:2814:064+0:28
2. Jan Kjærner-Semb32:436+3:5146:493-1+1:08+0:40
3. Astrid Oline Ervik33:5516+14:241:20:4412+9+15:08+14:00
4. Gernot Doppelhofer28:213+3:511:49:057-5+18:58+3:50
5. Petter Marki Erichsen41:595+4:002:31:046-1+21:05+2:07
7Os Orienteringsklubb 12:32:24+22:25
1. Aurora Helena Wikestad16:278+2:4916:278+2:49
2. Andreas Berge31:014+2:0947:284-4+1:47-1:02
3. Turid Rognsvåg27:1913+7:481:14:476+2+9:11+7:24
4. Tommy Sævareid35:0212+10:321:49:499+3+19:42+10:31
5. Espen Rognsvåg42:356+4:362:32:247-2+22:25+2:43
8Fana IL 12:35:06+25:07
1. Erlend Ekerhovd13:392+0:0113:392+0:01
2. Birk Bell Lysaker34:199+5:2747:587+5+2:17+2:16
3. Julie Roll Tørnqvist19:542+0:231:07:523-4+2:16-0:01
4. Hanne Daltveit34:4511+10:151:42:374+1+12:30+10:14
5. Dagrun Daltveit Slettebø52:2914+14:302:35:068+4+25:07+12:37
9Samnanger IL 12:37:57+27:58
1. Julianne Aldal16:057+2:2716:057+2:27
2. Ruben Dyrhovden34:4310+5:5150:489+2+5:07+2:40
3. Lisbeth Aadland31:0715+11:361:21:5513+4+16:19+11:12
4. Ida Johanne Aadland34:1510+9:451:56:1011-2+26:03+9:44
5. Per Arne Aadland41:474+3:482:37:579-2+27:58+1:55
10TIF Viking 22:37:58+27:59
1. Iris Popsueva Buanes18:3813+5:0018:3813+5:00
2. Bjart Are Hellen34:078+5:1552:4510-3+7:04+2:04
3. Eirik Bjerke Otterå24:228+4:511:17:07100+11:31+4:27
4. Mari Strømme Lid33:199+8:491:50:26100+20:19+8:48
5. Knut Kyrkjebø47:3211+9:332:37:58100+27:59+7:40
11IL Gular 12:41:01+31:02
1. Hege Fjellbirkeland16:5910+3:2116:5910+3:21
2. Scott Juvik37:0512+8:1354:0412+2+8:23+5:02
3. Birgitte Torbjørnsen26:0311+6:321:20:0711-1+14:31+6:08
4. Jan Petter Hansen29:154+4:451:49:228-3+19:15+4:44
5. Tore Juvik51:3913+13:402:41:0111+3+31:02+11:47
12Askøy OL 12:41:04+31:05
1. Lise Balestrand Grønbech16:569+3:1816:569+3:18
2. Andreas Grønbech44:0215+15:101:00:5815+6+15:17+11:59
3. Tove Aasheim24:309+4:591:25:2814-1+19:52+4:35
4. Tore Svein Nese32:528+8:221:58:2015+1+28:13+8:21
5. Tore Nymark42:447+4:452:41:0412-3+31:05+2:52
13Varegg Fleridrett 42:44:47+34:48
1. Sofiya Mukhidinova18:3813+5:0018:3813+5:00
2. Pål Thomassen35:4711+6:5554:25130+8:44+3:44
3. Tage Rosenlund22:046+2:331:16:298-5+10:53+2:09
4. Kristian Fredrik Thomassen41:0015+16:301:57:2914+6+27:22+16:29
5. Mathias Rosenlund47:1810+9:192:44:4713-1+34:48+7:26
14Gneist, IL 12:45:19+35:20
1. Kirill Eikanger14:375+0:5914:375+0:59
2. Jan Steineger38:1313+9:2152:5011+6+7:09+6:10
3. Hedda Erica Eikanger23:537+4:221:16:439-2+11:07+3:58
4. Liv Ormberg40:2214+15:521:57:0512+3+26:58+15:51
5. Bjørn Johannessen Field48:1412+10:152:45:1914+2+35:20+8:22
15TIF Viking 33:12:39+1:02:40
1. Sigve Popsuev Buanes18:3813+5:0018:3813+5:00
2. Karianne Strømme41:1614+12:2459:5414+1+14:13+9:13
3. Lise Christensen28:1314+8:421:28:0715+1+22:31+8:18
4. Ulrik Hellen29:185+4:481:57:2513-2+27:18+4:47
5. Jon-Kåre Hansen1:15:1415+37:153:12:3915+2+1:02:40+35:22
16Bergens TF 12:49:58+39:59
1. Christian Dale16:5718+3:1916:5718+3:19
2. Andreas Nysæter45:3121+16:391:02:2819+1+16:47+13:28
3. Knut Heikki Odland Torgersen25:2619+5:551:27:5417-2+22:18+5:31
4. Brage Iversen39:4518+15:152:07:3916-1+37:32+15:14
5. Andreas Dale42:1918+4:202:49:58160+39:59+2:27
17Varegg Fleridrett 82:56:25+46:26
1. Torill Kjenes Haugland18:3820+5:0018:3820+5:00
2. Helge Rosenlund49:0825+20:161:07:4625+5+22:05+17:05
3. Tone Rosenlund32:0722+12:361:39:5324-1+34:17+12:12
4. Ingunn Martinsen36:4217+12:122:16:3518-6+46:28+12:11
5. Oskar Røen39:5016+1:512:56:2517-1+46:26-0:02
18Høysæter 13:01:35+51:36
1. Alfred Høysæter (Høysæter)16:0217+2:2416:0217+2:24
2. Erik Høysæter (Høysæter)44:0219+15:101:00:04170+14:23+11:59
3. Mona Høysæter Fenstad (Høysæter)27:5820+8:271:28:0219+2+22:26+8:03
4. Eivind Høysæter (Høysæter)51:4023+27:102:19:4221+2+49:35+27:09
5. Johannes Høysæter (Høysæter)41:5317+3:543:01:3518-3+51:36+2:01
19Varegg Fleridrett 53:13:20+1:03:21
1. Mira Mukhidinova18:3820+5:0018:3820+5:00
2. Olena Strugalova46:1323+17:211:04:5123+3+19:10+14:10
3. Jon Erik Doppelhofer Ervik35:3124+16:001:40:2225+2+34:46+15:36
4. Atle Bergseth36:3016+12:002:16:5219-6+46:45+11:59
5. Helge Tiger Haugland56:2821+18:293:13:20190+1:03:21+16:36
20Fana/Lillomarka 43:14:51+1:04:52
1. Sofia Daltveit Slettebø (Fana/Lillomarka)18:3820+5:0018:3820+5:00
2. Kristine Grønlund (Fana/Lillomarka)48:0024+19:081:06:3824+4+20:57+15:57
3. Annhild Fetveit (Fana/Lillomarka)32:5723+13:261:39:3523-1+33:59+13:02
4. Per Vikane (Fana/Lillomarka)42:1319+17:432:21:48230+51:41+17:42
5. Siri Kollerud (Fana/Lillomarka)53:0320+15:043:14:5120-3+1:04:52+13:11
21Samnanger IL 23:19:03+1:09:04
1. Åse Røen17:5819+4:2017:5819+4:20
2. Arne Erdal42:0717+13:151:00:0518-1+14:24+10:04
3. Gro Dyrhovden30:0021+10:291:30:0521+3+24:29+10:05
4. Even Nordvik47:1721+22:472:17:2220-1+47:15+22:46
5. Frank Georg Davidsen1:01:4122+23:423:19:0321+1+1:09:04+21:49
22Gneist, IL 23:24:51+1:14:52
1. Johanne Ormberg Ellingsen18:3820+5:0018:3820+5:00
2. Bjørn-Inge Skage45:3922+16:471:04:1722+2+18:36+13:36
3. Ivar Ormberg Ellingsen24:2617+4:551:28:4320-2+23:07+4:31
4. Ina Hopland Skage51:3522+27:052:20:1822+2+50:11+27:04
5. Sturle Nordeide1:04:3323+26:343:24:51220+1:14:52+24:41
23Fana IL 23:30:49+1:20:50
1. Amanda Daltveit Slettebø18:3820+5:0018:3820+5:00
2. Øistein Bøe44:0920+15:171:02:4721+1+17:06+12:06
3. Halvor Fetveit Sundal25:0918+5:381:27:5618-3+22:20+5:14
4. Anne Kjersti Daltveit45:2820+20:582:13:2417-1+43:17+20:57
5. Torgeir Strand1:17:2524+39:263:30:4923+6+1:20:50+37:33
24Os Orienteringsklubb 23:37:08+1:27:09
1. Ada Wikestad18:3820+5:0018:3820+5:00
2. Steinar Danielsen43:5618+15:041:02:34200+16:53+11:53
3. Rolf Nord35:5725+16:261:38:3122+2+32:55+16:02
4. Marie Pontoppidan1:05:4924+41:192:44:2024+2+1:14:13+41:18
5. Ole-Håkon Sælen52:4819+14:493:37:08240+1:27:09+12:56
25Gneist/Vikebygd 33:11:28+1:01:29
1. Maria Ormberg Ellingsen18:3827+5:0018:3827+5:00
2. Valentina Dimitrova55:0827+26:161:13:46270+28:05+23:05
3. Lars Olav Tolo38:3026+18:591:52:16270+46:40+18:35
4. Jens Kristian Ellingsen36:5425+12:242:29:1025-2+59:03+12:23
5. Jon Magne Svendsbøe42:1825+4:193:11:28250+1:01:29+2:26
26Fana IL 34:27:51+2:17:52
1. Kristoffer Heldal Hersvik14:3126+0:5314:3126+0:53
2. Tord Bell Myking37:5026+8:5852:21260+6:40+5:47
3. Sondre Batalden56:3527+37:041:48:56260+43:20+36:40
4. Bjørn Batalden1:18:3126+54:013:07:27260+1:37:20+54:00
5. Kirsti Lysaker1:20:2426+42:254:27:51260+2:17:52+40:32
27Os/Molde/Umeå 33:59:09+1:49:10
1. Nora Ruth Wikestad18:3828+5:0018:3828+5:00
2. Venla Arponen Snilstveit1:05:4128+36:491:24:19280+38:38+33:38
3. Sigrid Aarbakke49:0928+29:382:13:28280+1:07:52+29:14
4. Elise Rognsvåg36:5727+12:272:50:2527-1+1:20:18+12:26
5. Mads Bratland Claussen1:08:4427+30:453:59:09270+1:49:10+28:52
Varegg Fleridrett 7fullført
1. Vibeke Nymo17:0811+3:3017:0811+3:30
2. Jan Haugland46:4416+17:521:03:5216+5+18:11+14:41
3. Rune Aasen24:4810+5:171:28:40160+23:04+4:53
4. fullførtfullført
5. fullførtfullført
Varegg Fleridrett 3diskvalifisert
1. Marie Thomassendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Markus Kjærner-Sembdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Erlend Sørheimdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Erik Bohnediskvalifisertdiskvalifisert
5. Kristian Rykkjediskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor