Offisiell resultatliste for Nydalten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nydalten
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: søndag 14 mai 2017

N-åpen

1 940 m, 63 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Mia AndresenIL Koll32:1916:39
0Maren BerghHeming Orientering30:4615:51
0Simen BergstrømIL Tyrving32:0516:32
0August  BrulandNydalens SK32:39+0:2016:49
0Eva Brøs-LarsenNydalens SK30:2615:41
0Vera ElvingNydalens SK37:36+5:1719:22
0Sondre HavsskjoldNydalens SK38:27+6:0819:49
0Eline KravdalGjø-Vard OL27:2214:06
0Åse LuråsOppsal Orientering33:09+0:5017:05
0Amund SaugestadNydalens SK24:3412:39
0Emil SkaugNydalens SK23:4012:11
0Anderson SvadsMåren OK1:07:03+34:4434:33
0Pedro SvadsMåren OK1:06:59+34:4034:31
0Even Tangen AsplinIL Koll39:29+7:1020:21
0Birk Bosrup Kvalbein BlyverketNydalens SK30:2115:38
0Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK37:16+4:5719:12
0Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK37:14+4:5519:11
0Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering25:5513:21
0Selma Evju-WarnkenIL Koll29:4815:21
0Sofie Evju-WarnkenIL Koll29:4215:18
0Erle FosstveitRaumar Orientering47:38+15:1924:33
0Tiril GammelmoHadeland OL37:19+5:0019:14
0Ida Berge GjellestadNydalens SK58:11+25:5229:59
0Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering31:5316:26
0Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK27:4814:19
0Martine Arntzen HaugØstmarka OK32:35+0:1616:47
0Anders HeitmannFossum IF40:22+8:0320:48
0Jonas HirschBækkelagets SK31:1416:05
0Alma Rygh HoltenNydalens SK26:1213:30
0Jone Rygh HoltenNydalens SK28:0214:27
0Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK30:2415:40
0Tuva Wilkens JernbergNydalens SK39:33+7:1420:23
0Iben Johansen-BarliOppsal Orientering32:39+0:2016:49
0Leen KalajiIL Koll38:43+6:2419:57
0Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK23:0111:51
0Natalie KollerudLillomarka OL42:43+10:2422:01
0Eirin KolshusOppsal Orientering31:1116:04
0Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK30:0815:31
0August Myklebust LeopolderIL Koll36:54+4:3519:01
0Bertine MjøsterØstmarka OK32:37+0:1816:48
0Elias MolundIL Tyrving41:24+9:0521:20
0Sara NerlandAsker Skiklubb33:41+1:2217:21
0Ylva Smidt NikolaisenNydalens SK50:05+17:4625:48
0Max Alexander NybråtenIL Tyrving25:5113:19
0Hermine OddenMåren OK51:38+19:1926:36
0Isolde OddenMåren OK53:24+21:0527:31
0Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL33:29+1:1017:15
0Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb47:53+15:3424:40
0Josefine Oraug RyghNydalens SK26:0813:28
0Astrid ReuschHeming Orientering30:5215:54
0Emma Johanne RyghHeming Orientering26:5013:49
0Karl Oraug RyghIL Koll26:4213:45
0Karoline Marie RyghHeming Orientering30:4315:50
0Silje Andresen SkotteFossum IF26:1113:29
0Odin Vie StrislandFossum IF36:14+3:5518:40
0Synne Syversen GihleOppsal Orientering32:40+0:2116:50
0Amund Kortner VogtØstmarka OK28:5614:54
0Maja WangNydalens SK37:17+4:5819:13
0Clara WeiszNydalens SK36:01+3:4218:33
0Theo Winsents SæterNydalens SK24:1612:30
0Ole Jacob MyklebustIL Koll26:1513:31
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SKdiskvalifisert
Conrad Levin StrømmeIL Kolldiskvalifisert

D -10

2 210 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Helene ScheeleNydalens SK24:3711:08
0Anna Elisabeth RyghHeming Orientering39:1617:46
0Silja BerstadHeming Orientering1:01:2527:47

H -10

2 210 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Magnus MolundIL Tyrving31:3414:17
0Henrik Elias SebjørnsenFossum IF47:3921:33
0Lauritz BrunborgNittedal OL33:5715:21
0Iver AarsethNydalens SK55:3225:07
0Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb35:4416:10
0Mikkel MichelsenFossum IF32:2614:40
0Christian Berge GjellestadNydalens SK34:0815:26
0Anders Berge MjølhusOL Trollelg29:0613:10

D 11-12

2 590 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie KravdalGjø-Vard OL25:349:52
2Maja Mo HjelsethNydalens SK25:59+0:2510:01
3Eira Skaarer WiklundNydalens SK26:41+1:0710:18
4Selma Srørmer-AntonsenNydalens SK29:08+3:3411:14
5Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering29:13+3:3911:16
6Pauline MyklebustIL Koll29:58+4:2411:34
7Marie ScheeleNydalens SK30:02+4:2811:35
8Hanne Wærp HaugeNydalens SK35:13+9:3913:35
9Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb36:08+10:3413:57
10Malin MichelsenFossum IF37:29+11:5514:28
11Mari AarsethNydalens SK37:44+12:1014:34
12Aina Elisabeth Tirkkonen ToftNydalens SK40:09+14:3515:30
13Anne ØstvoldHeming Orientering41:35+16:0116:03
14Juni Hagelid NorheimNydalens SK43:04+17:3016:37
15Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering43:57+18:2316:58
16Astrid YtterbøAsker Skiklubb44:31+18:5717:11
17Emilie RehnKolbotn og Skimt OL46:22+20:4817:54
18Tiril Ebon EspedalNydalens SK46:29+20:5517:56
19Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb48:36+23:0218:45
20Pernille Nor-WollØstmarka OK48:45+23:1118:49
21Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb51:13+25:3919:46
22Ida GammelmoHadeland OL52:37+27:0320:18
23Mari KallesonOppsal Orientering54:24+28:5021:00
24Elise Nilsen BergFossum IF56:05+30:3121:39
25Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK1:01:17+35:4323:39
26Johanna WidmaierFossum IF1:10:42+45:0827:17
27Henrikke Li KuråsNydalens SK1:20:43+55:0931:09

H 11-12

2 590 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK25:009:39
2Simen Gløgård StensrudNittedal OL26:01+1:0110:02
3Sondre OlaussenOppsal Orientering26:59+1:5910:25
4Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL30:09+5:0911:38
5Mathias LinløkkenØstmarka OK31:24+6:2412:07
6Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL34:57+9:5713:29
7Aksel EideBækkelagets SK35:13+10:1313:35
8Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK40:10+15:1015:30
9Nov Bar-NathanLillomarka OL44:29+19:2917:10
10Eskil HafskjoldNydalens SK44:38+19:3817:13
11Magnus SkaugNydalens SK54:31+29:3121:02
12Mathias BirkelundAsker Skiklubb55:31+30:3121:26
13Håvard Rekve LianFossum IF55:32+30:3221:26
14Einar ØstvoldHeming Orientering59:40+34:4023:02
15Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK1:05:33+40:3325:18
16Erlend BakkeFossum IF1:06:59+41:5925:51
17Mikkel RastadAsker Skiklubb1:17:42+52:4230:00

D 10-12N

1 940 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hedvig Nyberg HansenFossum IF29:2215:08
2Eline SkaarNittedal OL35:33+6:1118:19
3Ingrid SkaarNittedal OL40:51+11:2921:03
Katinka Moody-BongardNydalens SKdiskvalifisert

H 10-12N

1 940 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brage FosstveitRaumar Orientering21:2911:04
2Markus HirschBækkelagets SK24:38+3:0912:41
3Oskar HoltvedtBækkelagets SK27:08+5:3913:59
4Max Skjerpen HusebyNydalens SK30:12+8:4315:34

D 13-14

3 690 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK30:158:11
2Frida SolsrudNydalens SK43:39+13:2411:49
3Netta Bar-NathanLillomarka OL43:50+13:3511:52
4Ida Marie FlågenHeming Orientering44:53+14:3812:09
5Janna Sofie TellesbøØstmarka OK45:49+15:3412:24
6Johanne Rognerud BøeFossum IF46:21+16:0612:33
7Inga Skaarer WiklundNydalens SK47:35+17:2012:53
8Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF48:53+18:3813:14
9Noor Dirro-HeluMåren OK49:35+19:2013:26
10Mari BrendeFossum IF49:43+19:2813:28
11Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering51:59+21:4414:05
12Ragnhild Mathea HelmersenFet OL52:08+21:5314:07
13Marie SaugestadNydalens SK55:21+25:0615:00
14Ella BerstadHeming Orientering56:03+25:4815:11
15Astrid RognstadHadeland OL56:04+25:4915:11
16Helene Bjørkvold JendalFossum IF58:59+28:4415:59
17Oda SørlieNydalens SK1:00:29+30:1416:23
18Aurora Wilkens JernbergNydalens SK1:01:46+31:3116:44
19Kathinka Zahl HagenFossum IF1:06:20+36:0517:58
20Elise Wærp HaugeNydalens SK1:07:00+36:4518:09
21Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK1:10:10+39:5519:00
22Hannah Syrdal ØenHeming Orientering1:12:30+42:1519:38
23Hannah MansNydalens SK1:26:47+56:3223:31
24Ragnhild Blom-HagenFossum IF1:36:42+1:06:2726:12
Marielle MichelsenFossum IFdiskvalifisert
Luciana Maria SvadsMåren OKdiskvalifisert
Hanna RehnKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 13-14

3 690 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK29:297:59
2Gaute BerganNydalens SK34:47+5:189:25
3Elia ThorvikNydalens SK35:23+5:549:35
4Mikael BirkelundAsker Skiklubb36:39+7:109:55
5Anders Håvard LarsenNydalens SK36:49+7:209:58
6Christian Fredrik BorgIL Koll37:11+7:4210:04
7Anselm ReichenbachOppsal Orientering39:44+10:1510:46
8Alfred BjørnerødOK Moss40:44+11:1511:02
9Fridtjof ReuschHeming Orientering40:56+11:2711:05
10Axel AaldeNydalens SK41:24+11:5511:13
11Kasper Bakken UlsethNydalens SK43:05+13:3611:40
12Tarje EspelinAsker Skiklubb43:38+14:0911:49
13Rolf Andreas BergNydalens SK44:26+14:5712:02
14Philip RomørenFossum IF44:39+15:1012:06
15Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering45:11+15:4212:14
16Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb45:26+15:5712:18
17Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn46:02+16:3312:28
18Ask OlaussenOppsal Orientering49:17+19:4813:21
19Simen GammelmoHadeland OL49:21+19:5213:22
19Martin Størmer-AntonsenNydalens SK49:21+19:5213:22
21Sindre Vie StrislandFossum IF49:29+20:0013:24
22Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb50:10+20:4113:35
23Marius E. AamodtOppsal Orientering53:18+23:4914:26
24Jonas AarsethNydalens SK54:01+24:3214:38
25Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb54:18+24:4914:42
26Eskil KolshusOppsal Orientering56:47+27:1815:23
27Jonas KroghOppsal Orientering57:23+27:5415:33
28Elias StubberudNydalens SK1:03:01+33:3217:04
29Eirik Vie StrislandFossum IF1:03:19+33:5017:09
30Børge Nilsen BergFossum IF1:04:03+34:3417:21
31Gustav Andresen SkotteFossum IF1:04:28+34:5917:28
32Birk ThorstensenOppsal Orientering1:09:44+40:1518:53
33Arthur BrunborgNittedal OL1:10:44+41:1519:10
34Mathias NyhaugAsker Skiklubb1:15:30+46:0120:27
35Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK1:32:59+1:03:3025:11
36Paul Johan SlungaardHeming Orientering1:52:03+1:22:3430:21
Daniel Azagra NæssNydalens SKdiskvalifisert
Amund Øiseth BedinIndre Østfold OKdiskvalifisert

D 13-16C

2 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb51:2319:50
2Ingrid LuråsOppsal Orientering52:16+0:5320:10

H 13-16C

2 590 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Røhne SkoftelandIL Koll37:3614:31
2Sindre Augustin SchärerNydalens SK40:34+2:5815:39
3Gard Møller-JohansenNydalens SK43:02+5:2616:36
Jørund Tollshaug SkaugenIL Kollbrutt

H 13-16N

2 630 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lavrans UllernIL Tyrving22:188:28
2Magnus EndresenMåren OK24:32+2:149:19

D 15-16

4 620 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane Sofie KroghOppsal Orientering42:449:14
2Kristine KravdalGjø-Vard OL45:19+2:359:48
3Karen Hoel JomaasFossum IF47:21+4:3710:14
4Oda ScheeleNydalens SK48:50+6:0610:34
5Amélie AamodtOppsal Orientering49:13+6:2910:39
6Hanne Eide RappRaumar Orientering51:20+8:3611:06
7Marie LilandNydalens SK51:26+8:4211:07
8Alexandra LinløkkenØstmarka OK51:34+8:5011:09
9Tina KallesonOppsal Orientering51:57+9:1311:14
10Ingrid BlindheimLillomarka OL52:03+9:1911:15
11Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering53:45+11:0111:38
12Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering54:00+11:1611:41
13Maya Jones ArnesenHeming Orientering54:52+12:0811:52
14Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb56:19+13:3512:11
15Karoline BjørnerødOK Moss57:15+14:3112:23
16Kristine Eide RappRaumar Orientering1:01:24+18:4013:17
17Malene JebsenHeming Orientering1:02:14+19:3013:28
18Mina JørgensenIL Tyrving1:04:07+21:2313:52
19Ea LunøeNydalens SK1:07:13+24:2914:32
20Ada WulfsbergNydalens SK1:07:37+24:5314:38
21Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK1:09:31+26:4715:02
22Live ØstvoldHeming Orientering1:11:55+29:1115:33
23Silje SlungaardIL Tyrving1:17:37+34:5316:48
24Marie Sisjord NyvollFossum IF1:28:37+45:5319:10
25Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK1:29:55+47:1119:27
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OKdiskvalifisert
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Carmen DirroMåren OKbrutt

H 15-16

5 580 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK41:547:30
2Lars Young VikNydalens SK42:52+0:587:40
3Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK45:13+3:198:06
4Isak JonssonNydalens SK46:18+4:248:17
5Sondre YtterbøAsker Skiklubb47:19+5:258:28
6Nils TveiteÅs-NMBU Orientering47:54+6:008:35
7Henrik ReuschHeming Orientering49:05+7:118:47
8Sivert Sande KvermeFossum IF50:22+8:289:01
9Eivind Berner MyhreFossum IF50:37+8:439:04
10Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering50:48+8:549:06
11Felix FinsrudAsker Skiklubb51:24+9:309:12
12Tobias EspedalNydalens SK52:10+10:169:20
13Sondre Zahl HagenFossum IF53:21+11:279:33
14Bendik EliassenFredrikstad SK54:12+12:189:42
15Mikkel KatlaFossum IF58:04+16:1010:24
16Ole Jakob FrankrigNydalens SK58:41+16:4710:31
17Kristian ØstermannHeming Orientering1:00:27+18:3310:50
18Vebjørn Blom-HagenFossum IF1:03:04+21:1011:18
19Ferdinand FremmingHeming Orientering1:03:18+21:2411:20
20Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering1:06:50+24:5611:58
21Kristian StrømNydalens SK1:06:53+24:5911:59
22Mathias Pedersen VoldLillomarka OL1:08:18+26:2412:14
23Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering1:08:27+26:3312:16
24Erlend BørliFossum IF1:09:09+27:1512:23
25August Syrdal ØenHeming Orientering1:10:56+29:0212:42
26Marius BakkeFossum IF1:16:57+35:0313:47
27Anders HorveiRaumar Orientering1:20:17+38:2314:23
28Herman BrunborgNittedal OL1:34:40+52:4616:57
29Joakim Wilkens JernbergNydalens SK1:34:52+52:5817:00
30Simen FritznerNittedal OL1:43:12+1:01:1818:29
Ådne SkjærsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
Gaute FosstveitRaumar Orienteringdiskvalifisert

D 15-16B

2 930 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ida Kristine NordvikAsker Skiklubbikke startet

H 15-16B

2 930 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb35:2912:06
2Storm Drage G. KleivaNydalens SK1:00:04+24:3520:30

D17-18

5 580 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne StrandAsker Skiklubb54:079:41
2Linn Mei WaalerMåren OK1:06:01+11:5411:49
3Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK1:11:56+17:4912:53
4Eline BryneHeming Orientering2:11:33+1:17:2623:34

H17-18

7 310 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lukas LilandNydalens SK1:03:088:38
2Jørgen WulfsbergNydalens SK1:07:52+4:449:17
3Elias Skjolden SørensenLillomarka OL1:17:17+14:0910:34
4Audun BerganNydalens SK1:19:17+16:0910:50
5Sander ArntzenAsker Skiklubb1:20:00+16:5210:56
6Bjørn Anders FlågenHeming Orientering1:24:38+21:3011:34
7Petter Astrup ArnesenHeming Orientering1:24:46+21:3811:35
8Lavran ThorstensenOppsal Orientering1:25:09+22:0111:38
9Håkon SturødNydalens SK1:27:05+23:5711:54
10Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK1:32:53+29:4512:42
11Emil StørmerFossum IF1:33:45+30:3712:49
12Knut SelstadFossum IF1:48:04+44:5614:47
13Martin Andresen SkotteFossum IF2:09:03+1:05:5517:39
14Sølve Nordahl RolfsenHeming Orientering2:34:27+1:31:1921:07

D 17-A K

3 480 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK38:3911:06
2Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb44:43+6:0412:50
3Anne Johanne LindNydalens SK44:56+6:1712:54
4Silje SyversenOppsal Orientering45:47+7:0813:09
5Elin KallesonOppsal Orientering47:53+9:1413:45
6Heidi VogtØstmarka OK49:22+10:4314:11
7Heidi ØstliRaumar Orientering50:02+11:2314:22
8Gyda KleivaNydalens SK51:19+12:4014:44
9Elise UllernIL Tyrving51:39+13:0014:50
10Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb52:04+13:2514:57
11Vera Gano MønnichRøyken OL53:11+14:3215:16
12Gerd Berit RekveFossum IF1:03:55+25:1618:22

H 17-AK

4 620 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein RastaAsker Skiklubb48:0610:24
2Thomas Berge MjølhusOL Trollelg50:22+2:1610:54
3Kristian Bernhard NilsenFossum IF51:06+3:0011:03
4Anders FærdenKolbotn og Skimt OL53:07+5:0111:29
5Lars Danielsen HolenMarkane IL55:16+7:1011:57
6Gunnar PedersenAsker Skiklubb56:00+7:5412:07 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb57:40+9:3412:28
8Even HaugOL Vallset/Stange1:01:46+13:4013:22
9Bernt GjellestadNydalens SK1:10:17+22:1115:12
10Torstein MellemNOTEAM1:14:08+26:0216:02
11Ola NilsenOppsal Orientering1:19:56+31:5017:18

D 17-B

2 930 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK39:4013:32
2Line Bar-NathanLillomarka OL43:58+4:1815:00
3Laila Eriksen BlomFet OL46:34+6:5415:53
4Heidi BernerFossum IF46:57+7:1716:01
5Mona Elisabeth ØstvangØstmarka OK1:17:09+37:2926:19
6Birgit SisjordFossum IF1:17:12+37:3226:20
7Cecilie Christin KvermeFossum IF1:27:20+47:4029:48
8Ingrid WangNydalens SK1:30:11+50:3130:46
Anna Sofie HoffHisøy OKdiskvalifisert
Anne Karin ThorstensenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orienteringdiskvalifisert
Lin Martine AndorsenNydalens SKikke startet

H 17-B

2 930 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild NyhaugAsker Skiklubb35:2212:04
2Runar ThorstensenOppsal Orientering36:41+1:1912:31
3Haakon DolvenAsker Skiklubb37:19+1:5712:44
4Martin ReichenbachOppsal Orientering40:03+4:4113:40
5Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL44:56+9:3415:20
6Roger ØstvoldHeming Orientering45:08+9:4615:24
7Per Anders YtterbøAsker Skiklubb45:57+10:3515:40
8Thor VollsetHeming Orientering55:15+19:5318:51
9Torleif GaltelandAsker Skiklubb55:52+20:3019:04
10Jarle RogndokkenFet OL56:54+21:3219:25
11Thor NorderudIL Tyrving1:01:52+26:3021:06
Yngve RøeNydalens SKbrutt

D 17-C

2 590 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit Tørudbakken JendalFossum IF36:5214:14
2Jane Karine HelmersenFet OL39:37+2:4515:17
3Britt Stine StrandFredrikstad SK39:51+2:5915:23
4Kari S HenriksenNydalens SK40:35+3:4315:40
5Thine Wilkens JernbergNydalens SK40:38+3:4615:41
6Inger-Johanne RyghHeming Orientering41:26+4:3415:59
7Ida Margrethe UllernIL Tyrving43:10+6:1816:40
8June HerredsvelaØstmarka OK45:27+8:3517:32
9Louise SchlumkFossum IF1:09:49+32:5726:57

H 17-C

2 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald AulieIL Koll34:2113:15

H 17-N

2 630 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL27:5910:38

D 19-

7 310 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lisa SchubnellBækkelagets SK1:25:1511:39
2Marthe GløersenBækkelagets SK1:27:53+2:3812:01
3Ingvild Rud SkjærstadLøten o-lag1:35:29+10:1413:03
4Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1:40:35+15:2013:45
5Siri EidnesOslostudentenes IK1:42:51+17:3614:04
6Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL1:49:02+23:4714:54
7Hanne Maria VisterOslostudentenes IK1:50:04+24:4915:03
8Åse BerganNydalens SK1:52:00+26:4515:19
Lene Godager KaasBækkelagets SKdiskvalifisert

H 19-

8 670 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders TiltnesIL Tyrving1:11:138:12
2Eirik Kamstrup HovindHalden SK1:12:20+1:078:20
3Eirik Langedal BreivikNydalens SK1:12:45+1:328:23
4Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1:13:31+2:188:28
5Jostein TandbergNydalens SK1:20:33+9:209:17
6Jim Øystein NybråtenIL Tyrving1:21:54+10:419:26
7Sigurd Myhre AndreassenHalden SK1:24:51+13:389:47 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Vetle ChristiansenBækkelagets SK1:27:31+16:1810:05
9Håvard MyhreBækkelagets SK1:31:57+20:4410:36
10Mikael OlaussonOslostudentenes IK1:41:44+30:3111:44
Oskar StørmerFossum IFdiskvalifisert
Martin SchälliBækkelagets SKdiskvalifisert
Sander H. RogndokkenNydalens SKdiskvalifisert
Ludvig RødnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
Mathias BenjaminsenLillomarka OLdiskvalifisert
Sigve BotnenBø OLdiskvalifisert
Rickard OhlssonSödertälje-Nykvarn Orienteringbrutt

H 35-

7 310 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond KortnerØstmarka OK1:05:599:01
2Jostein F. TellnesAsker Skiklubb1:10:46+4:479:40

D 40-

5 580 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kine DirroMåren OK1:07:4612:08

H 40-

6 270 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thomas BedinIndre Østfold OK59:539:33
2Karl Even RyghHeming Orientering1:01:37+1:449:49
3Ivar SeierstadIL GeoForm1:03:56+4:0310:11
4Audun BjerknesMåren OK1:07:07+7:1410:42
5Torbjørn KravdalGjø-Vard OL1:08:01+8:0810:50
6Pål Christian IngierdBækkelagets SK1:10:31+10:3811:14
7Thomas LieFredrikstad SK1:12:00+12:0711:28
8Atle PedersenFossum IF1:19:32+19:3912:41
9Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1:34:54+35:0115:08
10Assaf Bar-NathanLillomarka OL2:11:24+1:11:3120:57

D 45-

5 580 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trine OldernesLillomarka OL1:06:3311:55
2Hege FeiringIL Tyrving1:09:58+3:2512:32
3Ann Elin FlågenHeming Orientering1:10:57+4:2412:42
4Nora SkauenIL Tyrving1:16:00+9:2713:37
5Ingrid Eide RappRaumar Orientering1:19:20+12:4714:13
6Paula BerstadHeming Orientering1:38:24+31:5117:38
7Marianne ReuschHeming Orientering1:40:08+33:3517:56
Jorun RuudAsker Skiklubbbrutt

H 45-

6 270 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav EideBækkelagets SK57:369:11
2Torbjørn Blom-HagenFossum IF1:01:43+4:079:50
3Knut Harald HyllesethSentrum OK1:04:12+6:3610:14
4Pål SommerheinOK Horten1:04:22+6:4610:15
5Harald BakkeFossum IF1:04:29+6:5310:17
6Øyvind StoksethHalden SK1:04:43+7:0710:19
7Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK1:04:56+7:2010:21
8Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering1:06:05+8:2910:32
9Morten MoslandOppsal Orientering1:08:46+11:1010:58
10Kjetil MolundIL Tyrving1:09:35+11:5911:05
11Kyrre GranFet OL1:11:01+13:2511:19
12Kimme ArnesenHeming Orientering1:11:21+13:4511:22
13Christian JomaasFossum IF1:12:06+14:3011:29
14Hallvard KorenOK Moss1:14:08+16:3211:49
15Vidar GjelstadOppsal Orientering1:16:18+18:4212:10
16Ståle HeitmannFossum IF1:17:40+20:0412:23
17Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1:18:28+20:5212:30
18Dag StrislandKolbotn og Skimt OL1:21:45+24:0913:02
19Olav HasaasFossum IF1:28:41+31:0514:08
20Lars OnstadOslostudentenes IK1:29:33+31:5714:16
21Øyvind ThømtIndre Østfold OK1:30:15+32:3914:23
22Eilert AamodtOppsal Orientering1:33:30+35:5414:54
23Atle StrømHedrum OL1:34:52+37:1615:07
24Anders NorlingNydalens SK1:36:14+38:3815:20
25Christian ReuschHeming Orientering1:37:45+40:0915:35
26Hans Olav HygenØstmarka OK1:50:26+52:5017:36
27Lars Audun VoldLillomarka OL1:51:35+53:5917:47
28Erik GierckskyNydalens SK2:09:44+1:12:0820:41

D 50-

4 620 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Signe Astrup ArnesenHeming Orientering50:3010:55
2Hilda ØfsthusAsker Skiklubb51:17+0:4711:06
3Marianne NjåsteinIL Tyrving54:12+3:4211:43
4Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL56:52+6:2212:18
5Kjersti HovFossum IF58:06+7:3612:34
6Trude FixdalIL Koll1:00:35+10:0513:06
7Astrid BjørnerødOK Moss1:07:04+16:3414:30
8Else GrandalIL Tyrving1:10:57+20:2715:21
9Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1:16:02+25:3216:27
10Maria TorgersenBækkelagets SK1:23:59+33:2918:10
Anne Kristine NorderudIL Tyrvingdiskvalifisert

H 50-

5 580 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif StørmerFossum IF44:317:58
2Tore BjørnerødOK Moss45:53+1:228:13
3Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering45:58+1:278:14
4Arild AndresenFossum IF52:03+7:329:19
5Sigmund VisterIndre Østfold OK53:03+8:329:30
6Morten HeirFossum IF53:17+8:469:32
7Knut Erling ØenHeming Orientering54:40+10:099:47
8Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)55:29+10:589:56
9Guttorm L EggeOslostudentenes IK56:56+12:2510:12
10Gjermund GravirAsker Skiklubb57:06+12:3510:13
11Anders KronbergRaumar Orientering57:58+13:2710:23
12Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL58:36+14:0510:30
13Øystein ØstermannHeming Orientering1:00:39+16:0810:52
14Kjetil EspedalNydalens SK1:02:00+17:2911:06
15Stein H. HagenFossum IF1:02:55+18:2411:16
16Erlend RehnKolbotn og Skimt OL1:05:09+20:3811:40
17Tom SlungaardHeming Orientering1:05:35+21:0411:45
18Jørn MoeFet OL1:06:24+21:5311:53
19Dag WangLillomarka OL1:06:50+22:1911:58
20Roar PedersenOppsal Orientering1:07:55+23:2412:10
21Lasse ArnesenHeming Orientering1:10:02+25:3112:33
22Øyvind HelmersenFet OL1:11:21+26:5012:47
23Anders FlågenHeming Orientering1:12:41+28:1013:01
24Tormod BøeFossum IF1:14:16+29:4513:18
25Pål Kogstad NæssRaumar Orientering1:17:13+32:4213:50
26Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering1:46:24+1:01:5319:04

D 55-

4 620 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Grethe RustadRaumar Orientering54:5411:52
2Runa SkyttersæterHeming Orientering56:52+1:5812:18
3Kjersti SkantzeIL Tyrving1:00:28+5:3413:05
4Dagrun MelkildHeming Orientering1:05:39+10:4514:12
5Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange1:08:00+13:0614:43
6Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag1:08:58+14:0414:55
7Bente LandmarkFossum IF1:12:13+17:1915:37
8Berit BergeIL Tyrving1:17:37+22:4316:48
Sharon BroadwellIL GeoFormdiskvalifisert

H 55-

5 580 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils Petter FremmingHeming Orientering48:198:39
2Bjørn Henning GrandalIL Tyrving49:22+1:038:50
3Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL51:47+3:289:16
4Hallvard FjærLillomarka OL52:17+3:589:22
5Per SlungaardIL Tyrving53:41+5:229:37
6Onno VerberneOL Toten-Troll54:11+5:529:42
7Øystein KildahlØstmarka OK55:58+7:3910:01
8Yngvar ChristiansenBækkelagets SK57:58+9:3910:23
9Hallvard BergIL Tyrving59:58+11:3910:44
10Martin GranlyLillomarka OL1:00:06+11:4710:46
11Arne FossheimAsker Skiklubb1:00:59+12:4010:55
12Eirik TandrevoldFossum IF1:03:17+14:5811:20
13Stig HeirAsker Skiklubb1:05:12+16:5311:41
14Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb1:08:21+20:0212:14
15Kristian KalagerAsker Skiklubb1:13:42+25:2313:12
16Erik NæssØstmarka OK1:14:37+26:1813:22
17Knut Anders LøkenFossum IF1:18:15+29:5614:01
18Jon LahlumIL GeoForm1:20:16+31:5714:23
19Sigbjørn ModalsliFossum IF1:23:30+35:1114:57
20Claus FritznerNittedal OL1:43:14+54:5518:30

D 60-

3 480 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Live Joronn YtrehusRingerike OL54:4215:43

H 60-

4 620 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torgeir StrandhagenRøyken OL42:489:15
2Are EriksenOslostudentenes IK46:50+4:0210:08
3Yngve GottfridssonNittedal OL47:59+5:1110:23
4Tor Ragnar AndersenHalden SK55:53+13:0512:05
5Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL56:31+13:4312:13
6Bård NatvigNittedal OL59:45+16:5712:55
7Per Hermann KrøgerMåren OK1:02:43+19:5513:34
8Roy GjerdingOK Moss1:16:05+33:1716:28
Petter FureOppsal Orienteringdiskvalifisert

D 65-

3 480 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger TiltnesIL Tyrving59:1017:00
2Gunn Kari HygenFreidig1:18:04+18:5422:25
3Aud I SpjelkavikIL Tyrving1:19:53+20:4322:57
4Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL1:22:54+23:4423:49
Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 65-

4 620 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vidar BerteigIL GeoForm50:0410:50
2Bjørn GrindeOslostudentenes IK52:39+2:3511:23
3Petter NæssOppsal Orientering54:41+4:3711:50
4Egil HusethKamp/Vestheim IF1:04:07+14:0313:52 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Arne TiltnesIL Tyrving1:06:58+16:5414:29
Knut HaugOL Vallset/Stangediskvalifisert

D 70-

2 770 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti ThoStabæk IF47:5717:18
2Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL58:42+10:4521:11
3Sidsel SandelienHeming Orientering1:06:55+18:5824:09

H 70-

3 480 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge LyeIL Tyrving42:1312:07
2Jon FærdenKolbotn og Skimt OL42:21+0:0812:10 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Hasse BergstrømIL Tyrving42:48+0:3512:17
3John Thomas PetersenNittedal OL42:48+0:3512:17
5Øyvind SteneAsker Skiklubb43:21+1:0812:27
6Roar BjordalOppsal Orientering47:02+4:4913:30
7Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving47:11+4:5813:33
8Bjørn SpjelkavikIL Tyrving58:29+16:1616:48
9Bjørn SandelienHeming Orientering1:00:37+18:2417:25
10Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK1:03:23+21:1018:12

D 75-

2 770 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni DrageHaugerud IF52:4119:01
2Aase Tove GoldenMåren OK1:08:30+15:4924:43

H 75-

3 480 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders TaraldrudIndre Østfold OK45:5613:11
2Einar HemLillomarka OL57:21+11:2516:28
3Jon C. FougnerHeming Orientering1:06:38+20:4219:08 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Øystein MadsenHaugerud IF1:21:34+35:3823:26
5Erling TidemannLommedalens IL1:23:35+37:3924:01
Terje ThrondsenNittedal OLdiskvalifisert

D 80-

2 770 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger E. VamnesHamar OK59:3521:30

H 80-

2 770 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor DrageHaugerud IF44:2616:02
2Hans LarsenRaumar Orientering51:55+7:2918:44
3Arne Chr. ScheieØstmarka OK1:02:23+17:5722:31
Per MeilandLommedalens ILdiskvalifisert

Direkte N

2 630 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pål MyklebustIL Koll33:5312:53

Direkte C

2 590 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristian NæssNOTEAM30:4711:53
2Camilla FosstveitRaumar Orientering41:40+10:5316:05
3Cathrine FrydenlundNydalens SK42:31+11:4416:24
4Kristian MidthjellVerdal OK44:37+13:5017:13
5Vera HalsaaAsker Skiklubb53:38+22:5120:42
6Mari TingeriholmOslostudentenes IK57:13+26:2622:05

Direkte B

2 930 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders FinsrudAsker Skiklubb35:5912:16
2Jon SolsrudNydalens SK36:22+0:2312:24
3Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL42:43+6:4414:34
4Synne EikelandNydalens SK43:19+7:2014:47
5Gunnar FosstveitRaumar Orientering49:11+13:1216:47
6Karen OmlandIL Koll53:21+17:2218:12
7Dennis TrewinIL Tyrving1:02:39+26:4021:22
8Astri JansonOslostudentenes IK1:11:29+35:3024:23
9Peter NylundHaugerud IF1:25:52+49:5329:18 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Siv Susanne JystadØstmarka OK1:50:39+1:14:4037:45

Direkte AK

3 480 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Finn Gjerull RyghNydalens SK32:519:26
2Anja GjellestadNydalens SK35:01+2:1010:03
3Ida TiltnesIL Tyrving35:10+2:1910:06
4Christian GløgårdNittedal OL35:56+3:0510:19
5Jakob AndersenNOTEAM38:13+5:2210:58
6Terje LinløkkenØstmarka OK38:47+5:5611:08
7Johan JebsenHeming Orientering40:40+7:4911:41
8Jan SævigNOTEAM40:50+7:5911:44
9Marie Rygh HoltenNydalens SK42:54+10:0312:19
10Andreas HuberNOTEAM43:01+10:1012:21
11Håvard ChristiansenNOTEAM43:36+10:4512:31
12Lars BenestadNOTEAM44:04+11:1312:39
13Adam ConwayNOTEAM44:17+11:2612:43
14Petter KlavenessMåren OK44:35+11:4412:48
15Astrid Waaler KaasHeming Orientering45:04+12:1312:57
16Trygve RognstadHadeland OL45:08+12:1712:58
17Phil ConwayNOTEAM46:34+13:4313:22
18Lars Petter EndresenMåren OK46:43+13:5213:25 Last ned GPS-spor i gpx-format
19Trond BrevikFossum IF48:12+15:2113:51
20Dag KaasHeming Orientering51:24+18:3314:46
21Øyvind GylverAsker Skiklubb57:59+25:0816:39

Direkte AL

7 310 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils IhlenIL Koll2:19:5119:07
Eirik JørgensenIL Tyrvingdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor