Offisiell resultatliste for KM lang Hordaland (HOK-rankingløp 5/2017)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang Hordaland (HOK-rankingløp 5/2017)
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: lørdag 26 august 2017

D19-

5 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christiane TrösseVaregg Fleridrett58:1410:35
2Dagrun Daltveit SlettebøFana IL1:02:02+3:4811:16
3Helen MartinsenIL Gular1:04:25+6:1111:42
4Siri KollerudLillomarka OL1:11:24+13:1012:58
5Valentina DimitrovaGneist, IL1:36:57+38:4317:37
Mariell ArntzenGneist, ILdiskvalifisert

H19-

7 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar RøenVaregg Fleridrett54:237:39
2Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett58:08+3:458:11
3Rune NygaardIL Gular58:14+3:518:12
4Andreas G. PoldenGneist, IL58:59+4:368:18
5Per Arne AadlandSamnanger IL1:00:23+6:008:30
6Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett1:03:00+8:378:52
7Helge NysæterBergens TF1:03:16+8:538:54
8Anders DaltveitFana IL1:03:39+9:168:57
9Eirik BjørkevollOdda OL1:10:23+16:009:54
10Espen RognsvågOs Orienteringsklubb1:12:39+18:1610:13
11Joar Haugen LemmeSamnanger IL1:58:25+1:04:0216:40

D17-18

4 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1:08:4115:58
2Ragnhild BohneVaregg Fleridrett1:09:36+0:5516:11

H17-18

5 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian RykkjeVaregg Fleridrett49:519:03
2Stian RykkjeVaregg Fleridrett58:55+9:0410:42
3Knut KyrkjebøTIF Viking1:02:09+12:1811:18
4Mathias RosenlundVaregg Fleridrett1:05:31+15:4011:54
5Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular1:05:45+15:5411:57
Scott JuvikIL Gulardiskvalifisert

D15-16

3 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tora Aasheim NymarkTIF Viking41:0212:04
2Mari Strømme LidTIF Viking43:09+2:0712:41
3Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett48:26+7:2414:14
4Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular50:34+9:3214:52
5Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett1:14:32+33:3021:55

H15-16

4 300 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas NysæterBergens TF44:4510:24
2Erik BohneVaregg Fleridrett46:13+1:2810:44
3Jens Øien KlosterFitjar IL55:18+10:3312:51
4Mads Jørgen SkageGneist, IL56:00+11:1513:01
5Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett57:59+13:1413:29
6Olav Hammersland GarnesGneist, IL59:02+14:1713:43
7Sigve Rygg EikelandBergens TF59:21+14:3613:48
8Brage IversenBergens TF59:57+15:1213:56
9Mathias HeradstveitGneist, IL1:00:02+15:1713:57
10Lars EvensenGneist, IL1:08:22+23:3715:53
11Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF1:11:35+26:5016:38
12Tage RosenlundVaregg Fleridrett1:13:36+28:5117:06
13Ulrik HellenTIF Viking1:20:13+35:2818:39
14Magnus LehmannVaregg Fleridrett1:24:39+39:5419:41
15Eirik Bjerke OtteråTIF Viking1:27:47+43:0220:24

D13-14

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine Bog VikaneFana IL34:3113:16
2Marie Roll-TørnqvistFana IL35:05+0:3413:29
3Oda Kjellevold MaldeIL Gular51:07+16:3619:39

H13-14

2 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas DaleBergens TF24:369:27
2Magnus Strømme LidTIF Viking26:28+1:5210:10
3Brage Bell LysakerFana IL26:41+2:0510:15
4Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett44:52+20:1617:15
Sondre BataldenFana ILdiskvalifisert

D40-

4 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karianne StrømmeTIF Viking51:2511:57
2Tove AasheimAskøy OL54:36+3:1112:41
3Randi HoleBergens TF56:18+4:5313:05
4Linda RykkjeStord Orientering58:46+7:2113:40
5Liv OrmbergGneist, IL1:07:05+15:4015:36
6Marian KjellevoldIL Gular1:18:33+27:0818:16
7Vibeke ØyeIL Gular1:25:28+34:0319:52
Ragnhild BalsvikOsterøy ILdiskvalifisert

H40-

5 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ronny RykkjeVaregg Fleridrett54:039:49
2Henrik OttesenStord Orientering1:03:27+9:2411:32
3Vemund HansenTIF Viking1:09:06+15:0312:33
4Bjart Are HellenTIF Viking1:10:22+16:1912:47
5Sverre Johan NærheimIL Gular1:10:43+16:4012:51
6Helge RosenlundVaregg Fleridrett1:10:54+16:5112:53
7Sveinung RykkjeStord Orientering1:16:44+22:4113:57
8Ketil DøskelandFana IL1:17:16+23:1314:02
9Tom Øyvind JohannessenGneist, IL1:26:17+32:1415:41
10Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb1:35:18+41:1517:19
11Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett2:08:21+1:14:1823:20

D50-

3 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rannveig NordhagenFana IL44:4613:10
2Turid RognsvågOs Orienteringsklubb46:37+1:5113:42
3Lise ChristensenTIF Viking50:24+5:3814:49
4Ingrid SandvollGneist, IL56:23+11:3716:35
5Hege FjellbirkelandIL Gular1:01:05+16:1917:57

H50-

4 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tom Eirik EikangerIL Gular38:599:03
2Tore JuvikIL Gular40:36+1:379:26
3Jan SteinegerGneist, IL44:24+5:2510:19
4Arne JohannesenIL Gular46:59+8:0010:55
5Jan Petter HansenIL Gular49:25+10:2611:29
6Tore Svein NeseAskøy OL52:25+13:2612:11
7Tommy SævareidOs Orienteringsklubb54:54+15:5512:46
8Bjørn-Inge SkageGneist, IL58:07+19:0813:30
9Johannes GjerstadOsterøy IL1:25:58+46:5919:59
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D60-

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingjerd SognnæsBergens TF59:1917:26

H60-

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein LingaIL Gular39:4811:42
Terje Mathias HauglandTIF Vikingdiskvalifisert

D70-

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørg KocbachBergens TF44:1317:00
2Ingvill VoldFana IL1:11:12+26:5927:23

H70-

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald WesterheimFitjar IL48:0314:07
2Dag SlettenBergens TF49:21+1:1814:30
3Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking54:15+6:1215:57

D11-12

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Erica EikangerGneist, IL37:0816:52
2Karoline StrandenesFana IL40:38+3:3018:28
3Tonje RykkjeStord Orientering40:56+3:4818:36

H11-12

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar HeksemFana IL25:1411:28
2Dagfinn GjerstadOsterøy IL53:09+27:5524:09

H19-AK

5 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind JohannessenGneist, IL1:20:1214:34
2Gard E. JørgensenGneist, IL1:23:46+3:3415:13
3Andreas BergeOs Orienteringsklubb1:33:21+13:0916:58
Kasper ValestrandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Knut UtneFana ILdiskvalifisert

D17-AK

3 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anita KobbeltvedtTIF Viking45:3513:24
2Nina GogaBergens TF52:03+6:2815:18
3Olena StrugalovaVaregg Fleridrett56:54+11:1916:44
4Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett1:26:50+41:1525:32

A-Åpen-L4

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan HauglandÅrstad IL42:3212:30
2Johan EikangerIL Gular1:05:53+23:2119:22

D35-BK

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone RosenlundVaregg Fleridrett37:1514:19
2Bjørg MidttunBergens TF45:13+7:5817:23
3Astri Ese HoleBergens TF1:12:28+35:1327:52

H15-20B

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders SeebergOsterøy IL49:0718:53

B-Åpen

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen SeebergOsterøy IL48:2218:36
2Sindre EkrheimBergens TF59:08+10:4622:44
3Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb1:01:24+13:0223:36
Rune StadsnesIL Gulardiskvalifisert

D/H-10

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett55:0525:02
0Sofia Daltveit SlettebøFana IL54:5724:58

D/H13-16C

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari StadsnesIL Gular57:3526:10
Amanda Daltveit SlettebøFana ILbrutt

D/H17-C

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend EkerhovdFana IL25:0111:22
2Vibeke NymoVaregg Fleridrett39:45+14:4418:04

D/H11-12N

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ulrik KobbeltvedtTIF Viking23:3512:24
2Helene NysæterBergens TF25:14+1:3913:16
3Nicklas Angelskår KobbeltvedtTIF Viking25:39+2:0413:30
4Ane Sofie NærheimIL Gular37:14+13:3919:35

N-Åpen Kort

1 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Josefine BlomquistBergens TF47:0324:45
0Kirill EikangerGneist, IL22:5812:05
0Kristin Nesse JørgensenGneist, IL33:4517:45
0Herman Ragvin SkaretVaregg Fleridrett1:00:00+12:5731:34
0Mikkel Ragvin SkaretVaregg Fleridrett1:00:32+13:2931:51
0Truls Ragvin SkaretVaregg Fleridrett45:4124:02
0Memund Daltveit SlettebøFana IL40:0821:07
Johan GjerstadVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Emil HeksemFana ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor