Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TIF Viking jubileumsløp / KM ultralang Hordaland (HOK-rankingløp 4/2017)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TIF Viking jubileumsløp / KM ultralang Hordaland (HOK-rankingløp 4/2017)
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: søndag 11 juni 2017

H19-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett1:59:54
2Oskar RøenVaregg Fleridrett1:59:57+0:03
3Andreas G. PoldenGneist, IL2:03:57+4:03
4Per Arne AadlandSamnanger IL2:06:06+6:12
5Rune NygaardIL Gular2:07:59+8:05
6Helge NysæterBergens TF2:19:18+19:24 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Petter Marki ErichsenKristiansand OK2:49:35+49:41
8Tore NymarkAskøy OL2:53:32+53:38
9Niklas ProforsNTNUI3:02:24+1:02:30
10Bjørn Johannessen FieldGneist, IL3:05:46+1:05:52
11Torbjørn OsFørde IL3:06:12+1:06:18
12Sigurd EiknerFana IL3:18:09+1:18:15
13Tormod SkaugeIL Gular3:28:42+1:28:48
14Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett3:35:56+1:36:02
14Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett3:35:56+1:36:02
16Knut UtneFana IL4:00:04+2:00:10
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet
Sverre OttesenVaregg Fleridrettikke startet
Pål ThomassenVaregg Fleridrettikke startet
Kenneth WesterheimStord Orienteringikke startet

D19-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Dagrun Daltveit SlettebøFana IL1:42:12
2Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett1:48:07+5:55
3Randi HoleBergens TF1:49:10+6:58
4Henriette SognnæsBergens TF2:48:10+1:05:58
Mariann ScheiTIF Vikingbrutt

H17-18

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Scott JuvikIL Gular1:27:22
2Magnus GjerstadVaregg Fleridrett1:27:23+0:01
3Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular1:27:59+0:37
4Knut KyrkjebøTIF Viking1:39:24+12:02
5Andreas GrønbechAskøy OL2:18:58+51:36
Stian RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Mathias RosenlundVaregg Fleridrettikke startet

D17-18

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingunn Torød BusetGneist, IL1:33:37
2Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1:37:04+3:27

H40-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sveinung RykkjeStord Orientering1:05:14
2Tom JohannessenGneist, IL1:16:41+11:27
3John Fredrik HatlingFana IL1:20:56+15:42
4Rune VassendenHalsnøy OL1:39:37+34:23
5Jon-Kåre HansenTIF Viking1:47:12+41:58
Ketil DøskelandFana ILikke startet

Åpen AL

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anders Tønnessen RødFana IL1:07:27
2Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb2:11:12+1:03:45

D40-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tove AasheimAskøy OL1:14:44
2Linda RykkjeStord Orientering1:20:32+5:48
3Marianne NummedalFana IL1:24:25+9:41
4Marian KjellevoldIL Gular1:34:36+19:52
Lise Balestrand GrønbechAskøy OLdiskvalifisert
Ragnhild BalsvikOsterøy ILikke startet

H50-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Arne JohannesenIL Gular56:01
2Tore JuvikIL Gular1:01:09+5:08
3Ole TørnqvistFana IL1:09:17+13:16
4Torgeir StrandFana IL1:11:58+15:57
5Tore Svein NeseAskøy OL1:13:49+17:48
6Jan Petter HansenIL Gular1:16:46+20:45
7Matti TorgersenBergens TF1:41:16+45:15
8Marco BetteliniUnitas Melcantone2:23:16+1:27:15

H15-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Birk Bell LysakerFana IL1:05:09
2Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett1:10:26+5:17
3Andreas NysæterBergens TF1:12:39+7:30
4Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett1:16:32+11:23
5Ulrik HellenTIF Viking1:39:53+34:44
6Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1:43:54+38:45
7Eirik Bjerke OtteråTIF Viking1:53:59+48:50
Olav Hammersland GarnesGneist, ILdiskvalifisert
Erik BohneVaregg Fleridrettikke startet
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TFikke startet

D15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tora Aasheim NymarkTIF Viking49:28
2Mari Strømme LidTIF Viking53:08+3:40
3Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular54:13+4:45
4Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett59:27+9:59
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrettikke startet

D50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Turid RognsvågOs Orienteringsklubb1:04:56
2Ingrid SandvollGneist, IL1:05:14+0:18
3Britt KarlsenAskøy OL1:10:07+5:11
4Mai Helen LingaIL Gular1:17:45+12:49

D60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingjerd SognnæsBergens TF59:32
2Nina SoligardBergens TF1:05:39+6:07
Berit HegdalBergens TFdiskvalifisert

H60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ørjan Eirik ValestrandFana IL57:37
2Egil KarlsenAskøy OL59:35+1:58
3John Olav AlvsvågFana IL1:03:39+6:02
4Terje Mathias HauglandTIF Viking1:05:54+8:17
5Erling StrandBergens TF1:14:40+17:03

H70-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Dag SlettenBergens TF56:35
2Kristian Hj. FalchIL Gular1:08:30+11:55
3Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1:13:33+16:58
4Per VoldFana IL1:19:51+23:16
5Ingolf DybvikStord Orientering1:21:24+24:49
6Axel IngvaldsenTIF Viking1:24:40+28:05

Åpen AK

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ragnhild BohneVaregg Fleridrett1:40:05
2Vibeke NymoVaregg Fleridrett1:41:07+1:02

D13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marie Roll-TørnqvistFana IL39:20

H13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas DaleBergens TF24:23
2Magnus Strømme LidTIF Viking31:25+7:02
3Brage Bell LysakerFana IL32:09+7:46
4Vegard Velle SivertsenBergens TF43:17+18:54
5Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett50:30+26:07
Jørgen WesterheimStord Orienteringikke startet

D70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjørg KocbachBergens TF57:53

Åpen B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett1:05:48
Inger BjergaVaregg Fleridrettikke startet
Gry Sveri LierTIF Vikingikke startet

D/H-10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sofia Daltveit SlettebøFana IL51:44
2Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett51:52+0:08
3Dorthea Hennø HaugenFana IL1:04:31+12:47
Josefine BlomquistBergens TFikke startet

D11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Karoline StrandenesFana IL27:21
2Tonje RykkjeStord Orientering41:40+14:19

H11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas Strømme LidTIF Viking27:31

D/H13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingeborg StrandenesFana IL31:35
2Andrea Hennø HaugenFana IL32:27+0:52

D/H17-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL45:56
2Ragnhild Louise ErvikVaregg Fleridrett51:50+5:54

D/H-10N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kornelia AarnesFana IL25:49
2Sigve Popsuev BuanesTIF Viking41:47+15:58

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor