Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TIF Viking jubileumsløp / KM mellom Hordaland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TIF Viking jubileumsløp / KM mellom Hordaland
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: lørdag 10 juni 2017

H17-

33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune NygaardIL Gular34:56
2Oskar RøenVaregg Fleridrett36:37+1:41
3Espen RognsvågOs Orienteringsklubb38:08+3:12
4Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett38:41+3:45
5Jan KocbachFana IL39:27+4:31
6Knut KyrkjebøTIF Viking41:00+6:04
7Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL42:39+7:43
8Kristian RykkjeVaregg Fleridrett42:47+7:51
9Ronny RykkjeVaregg Fleridrett44:32+9:36
10Per Arne AadlandSamnanger IL46:37+11:41
11Kenneth WesterheimStord Orientering46:59+12:03
12Niklas ProforsNTNUI47:46+12:50
13Bjarte EikangerTIF Viking48:30+13:34
14Mathias RosenlundVaregg Fleridrett49:08+14:12
15Scott JuvikIL Gular49:49+14:53
16Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett49:58+15:02
17Tore JuvikIL Gular52:12+17:16
18Geir HeksemFana IL54:13+19:17
19Magnus GjerstadVaregg Fleridrett54:16+19:20
20Bjørn Johannessen FieldGneist, IL57:03+22:07
21Tormod SkaugeIL Gular59:54+24:58
22Sveinung RykkjeStord Orientering1:00:25+25:29
23John Fredrik HatlingFana IL1:01:24+26:28
24Torgeir StrandFana IL1:01:51+26:55
25Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular1:04:01+29:05
26Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1:04:11+29:15
27Knut UtneFana IL1:10:51+35:55
Tom Eirik EikangerIL Gulardiskvalifisert
Øyvind Gaute BergStord Orienteringdiskvalifisert
Andreas GrønbechAskøy OLdiskvalifisert
Andreas G. PoldenGneist, ILdiskvalifisert
Petter Marki ErichsenKristiansand OKdiskvalifisert
Stian RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Torbjørn OsFørde ILikke startet

D17-

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dagrun Daltveit SlettebøFana IL35:11
2Christiane TrösseVaregg Fleridrett36:32+1:21
3Kristine FjellangerNTNUI37:28+2:17
4Siri KollerudLillomarka OL40:49+5:38
5Randi HoleBergens TF43:52+8:41
6Annemarie B. AarnesFana IL48:36+13:25
7Marian KjellevoldIL Gular48:52+13:41
8Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular49:58+14:47
9Vibeke ØyeIL Gular52:42+17:31
10Linda RykkjeStord Orientering53:25+18:14
11Marianne NummedalFana IL53:26+18:15
12Kristine GrønlundFana IL54:50+19:39
13Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular54:55+19:44
14Valentina DimitrovaGneist, IL56:31+21:20
15Mariell ArntzenGneist, IL58:35+23:24
16Hanne DaltveitFana IL59:30+24:19
17Lise Balestrand GrønbechAskøy OL1:00:33+25:22
18Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett1:00:44+25:33
19Ragnhild BalsvikOsterøy IL1:03:05+27:54
20Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb1:09:55+34:44
Kristin A. EegIL Gulardiskvalifisert
Ingunn Torød BusetGneist, ILdiskvalifisert
Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Gunhild ForlandAskøy OLikke startet

H15-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik BohneVaregg Fleridrett33:36
2Birk Bell LysakerFana IL39:14+5:38
3Ulrik HellenTIF Viking42:43+9:07
4Andreas NysæterBergens TF44:44+11:08
5Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett53:39+20:03
6Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett56:53+23:17
Olav Hammersland GarnesGneist, ILdiskvalifisert
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Eirik Bjerke OtteråTIF Vikingikke startet
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TFikke startet

H50-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arne JohannesenIL Gular40:20
2Tord Bell MykingFana IL43:28+3:08
3Tore Svein NeseAskøy OL48:18+7:58
4Ole TørnqvistFana IL50:50+10:30
5Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett54:28+14:08
6Ørjan Eirik ValestrandFana IL55:00+14:40
Matti TorgersenBergens TFdiskvalifisert
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Erling StrandBergens TFdiskvalifisert
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Sverre OttesenVaregg Fleridrettikke startet

Åpen AL

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon-Kåre HansenTIF Viking1:03:04
Rune VassendenHalsnøy OLdiskvalifisert

D15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Strømme LidTIF Viking43:39
2Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett57:53+14:14
3Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1:00:03+16:24

D50-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit NipenGneist, IL43:02
2Ingjerd SognnæsBergens TF43:05+0:03
3Turid RognsvågOs Orienteringsklubb47:08+4:06
4Nina SoligardBergens TF48:35+5:33
5Ingrid SandvollGneist, IL53:01+9:59
6Berit HegdalBergens TF56:10+13:08
Astri Ese HoleBergens TFdiskvalifisert
Anne Kjersti DaltveitFana ILdiskvalifisert

H70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per VoldFana IL54:58
2Gunnar J. AlsakerÅrstad IL57:03+2:05
3Magne RaadalFana IL58:56+3:58
Axel IngvaldsenTIF Vikingdiskvalifisert

D13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie Roll-TørnqvistFana IL47:16

H13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas DaleBergens TF24:06
2Brage Bell LysakerFana IL30:03+5:57
3Jørgen WesterheimStord Orientering35:05+10:59
4Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett38:00+13:54
5Magnus Strømme LidTIF Viking41:28+17:22

D70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingvill VoldFana IL1:25:44

Åpen B

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vibeke NymoVaregg Fleridrett42:41
2Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett55:00+12:19
3Inger BjergaVaregg Fleridrett57:00+14:19
4Svein HaukaasÅrstad IL1:12:51+30:10
5Gry Sveri LierTIF Viking1:18:18+35:37

D/H-10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer Heldal HersvikFana IL32:18
2Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1:08:14+35:56
3Sofia Daltveit SlettebøFana IL1:08:28+36:10

D11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karoline StrandenesFana IL33:44
2Tonje RykkjeStord Orientering44:25+10:41

H11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard AksnesIL Gular26:43
2Oskar HeksemFana IL32:30+5:47
3Erlend Fagerland ØgaardFana IL46:05+19:22
4Dagfinn GjerstadOsterøy IL51:53+25:10
Andreas Strømme LidTIF Vikingdiskvalifisert

D/H13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre AksnesIL Gular36:19
Amanda Daltveit SlettebøFana ILdiskvalifisert
Ingeborg StrandenesFana ILikke startet

D/H17-C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik ØgaardKlubbløs22:17
2Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL39:02+16:45
Ragnhild BohneVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Ingeborg Stuland TysværVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D/H-10N

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kirill EikangerGneist, IL16:11
2Emil HeksemFana IL16:14+0:03
3Jakob AarnesFana IL22:55+6:44
4Markus Helldal HersvikFana IL24:05+7:54
5Amund GenbergIL Gular27:29+11:18
6Memund Daltveit SlettebøFana IL29:36+13:25
7Frida Ingeborg EikangerGneist, IL30:52+14:41
8Vegard WollanFana IL42:08+25:57
9Iris Popsueva BuanesTIF Viking47:27+31:16
10Sigve Popsuev BuanesTIF Viking47:43+31:32
11Fredrik BlomquistBergens TF57:36+41:25
12Josefine BlomquistBergens TF57:50+41:39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor