Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Gneist 2-dagers (lørdagsløpet er HOK-rankingløp 1/2017), dag 1 (HOK-ranking 1/2017)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Gneist 2-dagers (lørdagsløpet er HOK-rankingløp 1/2017)
Arrangørorganisasjon: Gneist, IL
Dato: lørdag 25 mars 2017 - søndag 26 mars 2017

Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)Dag 2Dag 2 (totalt)

H17-

31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett31:52
2Göran WinbladRehns BK31:59+0:07
3Rune NygaardIL Gular34:13+2:21
4Trygve BuanesTIF Viking34:35+2:43
5Per Arne AadlandSamnanger IL36:01+4:09
6Oskar RøenVaregg Fleridrett37:34+5:42
7Kristian RykkjeVaregg Fleridrett39:21+7:29
8Tom Eirik EikangerIL Gular39:39+7:47
9Espen RognsvågOS Orienteringsklubb39:50+7:58
10Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett40:39+8:47
11Ronny RykkjeVaregg Fleridrett40:53+9:01
12Bjarte EikangerTIF Viking41:55+10:03
13Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL42:43+10:51
14Stian RykkjeVaregg Fleridrett43:01+11:09
15Knut KyrkjebøTIF Viking43:26+11:34
16Helge NysæterBergens TF44:49+12:57
17Sveinung RykkjeStord Orientering45:00+13:08
18Mathias RosenlundVaregg Fleridrett46:30+14:38
19Anders Tønnessen RødFana IL47:18+15:26
20Trond DøskelandFana IL49:11+17:19
21Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular50:18+18:26
22Kasper ValestrandVaregg Fleridrett50:29+18:37
23Jostein KvaklandVaregg Fleridrett51:34+19:42
24Geir HeksemFana IL51:53+20:01 Last ned GPS-spor i gpx-format
25Jarle KlosterFitjar IL53:37+21:45
26Ketil DøskelandFana IL54:44+22:52
27Andreas GrønbechAskøy OL55:29+23:37
28Scott JuvikIL Gular55:51+23:59
29Knut UtneFana IL57:19+25:27
30Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1:00:11+28:19
Tore JuvikIL Gulardiskvalifisert
Johan EikangerIL Gularikke startet
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrettikke startet
Tore NymarkAskøy OLikke startet
Helge RosenlundVaregg Fleridrettikke startet

D17-

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett31:18
2Helen MartinsenIL Gular38:19+7:01
3Tonje Aasheim NymarkAskøy OL39:30+8:12
4Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett40:20+9:02
5Karianne StrømmeTIF Viking41:54+10:36
6Dagrun Daltveit SlettebøFana IL42:25+11:07
7Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular43:59+12:41
8Randi HoleBergens TF44:57+13:39
9Rannveig NordhagenFana IL45:26+14:08
10Tove AasheimAskøy OL46:07+14:49
11Ragnhild BalsvikOsterøy IL47:48+16:30
12Hanne DaltveitFana IL48:12+16:54
13Mariell ArntzenGneist, IL49:23+18:05
14Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett51:42+20:24
15Ingunn Torød BusetGneist, IL52:44+21:26
16Ida Johanne AadlandSamnanger IL53:35+22:17
17Marianne NummedalFana IL54:45+23:27
18Lise ChristensenTIF Viking57:18+26:00
19Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular1:02:17+30:59
20Kirsti LysakerFana IL1:06:03+34:45
Olena StrugalovaVaregg Fleridrettikke startet

H17-AK

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tom JohannessenGneist, IL41:11
2Vemund HansenTIF Viking44:37+3:26
3Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb45:43+4:32
4Magnus ErdalSamnanger IL46:02+4:51
5Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett55:47+14:36
6Snorre LundeGneist, IL56:44+15:33
7Harald SodemannNorges Orienteringsforbund57:13+16:02

H15-16

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Erik BohneVaregg Fleridrett36:42
2Birk Bell LysakerFana IL38:30+1:48
3Olav Hammersland GarnesGneist, IL43:54+7:12
4Andreas NysæterBergens TF45:58+9:16
5Mads Jørgen SkageGneist, IL47:11+10:29
6Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett51:17+14:35
7Jens Øien KlosterFitjar IL52:11+15:29
8Brage IversenBergens TF52:13+15:31
9Sigve Rygg EikelandBergens TF54:09+17:27
10Mathias HeradstveitGneist, IL58:14+21:32
11Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb1:01:14+24:32
12Magnus LehmannVaregg Fleridrett1:17:03+40:21
13Sindre Haaland WesterbøGneist, IL1:25:24+48:42
Lars EvensenGneist, ILdiskvalifisert
Fredrik BlichfeldtOsterøy ILdiskvalifisert
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Eirik Bjerke OtteråTIF Vikingikke startet
Tage RosenlundVaregg Fleridrettikke startet

H50-

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Einar MartinsenVikebygd IL36:32
2Arne KnudsenGneist, IL36:44+0:12
3Bjørn HøllelandFana IL38:23+1:51
4Sverre OttesenVaregg Fleridrett38:57+2:25
5Kjetil DammTIF Viking39:24+2:52
6Sigurd EiknerFana IL39:42+3:10
7Jan Petter HansenIL Gular42:26+5:54
8Øistein BøeFana IL43:17+6:45
9Tord Bell MykingFana IL45:02+8:30
10Jan HauglandÅrstad IL46:17+9:45
11Tore Svein NeseAskøy OL46:23+9:51
12Rune ErdalSamnanger IL47:51+11:19
13Rolf Atle RolfsnesFitjar IL48:05+11:33
14Torgeir StrandFana IL48:07+11:35
15Tommy SævareidOs Orienteringsklubb48:59+12:27
16Pål AuglandBergens TF49:47+13:15
17Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett54:35+18:03
Lars FjellangerFana ILdiskvalifisert
Bjørn SandvikIL Gulardiskvalifisert
Gisle JohansonFana ILikke startet
Sjur LehmannVaregg Fleridrettikke startet
Matti TorgersenBergens TFikke startet

D15-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tora Aasheim NymarkTIF Viking28:52
2Mari Strømme LidTIF Viking29:00+0:08
3Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett30:07+1:15
4Marte Madslien BakkenNydalens SK30:52+2:00
5Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett36:46+7:54

D50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kari MadslienNydalens SK37:24
2Mai Helen LingaIL Gular40:42+3:18
3Britt KarlsenAskøy OL50:17+12:53
4Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb1:05:56+28:32

D60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Siren GreveBergens TF35:34
2Rannveig SolliAskøy OL39:27+3:53
3Berit HegdalBergens TF41:16+5:42
4Anne Kjersti DaltveitFana IL44:37+9:03
5Nina SoligardBergens TF49:58+14:24
6Kari SecherBergens TF57:58+22:24

H60-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jan Arve SolliAskøy OL26:38
2Sigmund SætreFitjar IL32:35+5:57
3Alfon JohansenBergens TF35:59+9:21
4Ørjan Eirik ValestrandFana IL36:20+9:42
5Gunnar GytriFørde IL37:13+10:35
6Øistein PaulsenBergens TF40:32+13:54
7Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL49:00+22:22
8Jan Olav OrmbergFana IL57:14+30:36
9John Olav AlvsvågFana IL58:16+31:38
Egil KarlsenAskøy OLbrutt

H70-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Magne RaadalFana IL40:49
2Per VoldFana IL44:24+3:35
3Per HauglandÅrstad IL45:02+4:13
4Gunnar J. AlsakerÅrstad IL48:23+7:34
5Axel IngvaldsenTIF Viking48:32+7:43
6Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking53:04+12:15
7Ingolf DybvikStord Orientering56:06+15:17
8Einar NordåsFana IL57:37+16:48
Geir HusdalTIF Vikingdiskvalifisert

D13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marie Roll-TørnqvistFana IL23:07
2Anja HoleFørde IL24:58+1:51
3Oda Kjellevold MaldeIL Gular30:53+7:46

D70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marie HerigstadOs Orienteringsklubb29:52
Ingvill VoldFana ILikke startet

D35-K

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Nina GogaBergens TF22:48
2Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb27:24+4:36
3Idun Magdalene Bøyum AuglandBergens TF27:28+4:40
4Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb27:44+4:56
5Lise Balestrand GrønbechAskøy OL28:26+5:38
6May-lill DammTIF Viking32:29+9:41
7Siri Elisabet HelleFana IL33:30+10:42

H13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas DaleBergens TF15:29
2Brage Bell LysakerFana IL23:09+7:40
3Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett32:11+16:42
4Sondre BataldenFana IL35:13+19:44

B-åpen

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas BergeOs Orienteringsklubb18:39
2Ole KragsethIL Gular21:30+2:51
3Ingelinn MolvikGneist, IL24:11+5:32
4Morten SandvikIL Gular25:10+6:31
5Ketil NummedalFana IL26:03+7:24
6Knut Even HoleFørde IL27:55+9:16
7Vibeke NymoVaregg Fleridrett32:34+13:55
8Bjørn BataldenFana IL37:41+19:02
9Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb41:04+22:25
10Lars Olav ToloGneist, IL45:19+26:40
11Annhild FetveitFana IL46:48+28:09
12Ingrid RollFana IL55:36+36:57
13Sindre EkrheimBergens TF57:32+38:53
Karen Clementsen KayserFana ILikke startet

D/H-10

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Jacob Flach AndersenGneist, IL38:47
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett23:12
Oskar HeksemFana IL19:40
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett34:12
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrettikke startet

D11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Hedda Erica EikangerGneist, IL17:02
Tonje RykkjeStord Orientering18:32

D/H13-16C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Rasmus JordeVaregg Fleridrett15:40
2Mariell SkageGneist, IL16:32+0:52
3Ingrid Falch AndersenGneist, IL18:10+2:30
4Iris SkageGneist, IL22:19+6:39
Jonas BrackeTIF Vikingikke startet

D/H17-C

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kjell SkageGneist, IL14:02
2Hanna HøllelandFana IL16:49+2:47
3Siv Øvrebotten LieOs Orienteringsklubb16:50+2:48
4Yola KeenlysideGneist, IL22:17+8:15
5Anita E. HoleFørde IL22:55+8:53
6Gry Sveri LierTIF Viking23:09+9:07
7Kristian AndersenGneist, IL38:44+24:42

N-åpen lang

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Brage Løvfall AasenVaregg Fleridrett37:33
Sondre AksnesIL Gular30:35
Vegard AksnesIL Gular31:48
Mari HageNorges Orienteringsforbund23:06
Martin Shields LøklingGneist, IL32:39

D/H11-12N

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Karoline StrandenesFana ILikke startet

D/H13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Christian DaleBergens TF16:35

N-åpen kort

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Josefine BlomquistBergens TF30:03
Iris Popsueva BuanesTIF Viking34:30
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL20:13
Kirill EikangerGneist, IL12:54
Johanne ElingsenGneist, IL23:45
Amund GenbergIL Gular15:51
Johan GjerstadVaregg Fleridrett26:04
Eirika JægerStord Orientering45:33
Signe Lier-HansenTIF Viking28:21
David Ljosvo NordvikGneist, IL30:53
Heidi SimmenesGneist, IL18:40
Ada WikestadOs Orienteringsklubb15:28
Arn Viljo WikestadOs Orienteringsklubb21:30
Aurora Helena WikestadOs Orienteringsklubb15:14
Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb21:21
Lasse SkageGneist, ILdiskvalifisert

H11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Andreas Strømme LidTIF Viking24:55

D17-AK

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Linda RykkjeStord Orientering32:47
2Valentina DimitrovaGneist, IL35:18+2:31
3Vibeke ØyeIL Gular39:08+6:21
4Liv OrmbergGneist, IL39:21+6:34
5Kristin A. EegIL Gular39:45+6:58
6Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett43:55+11:08
7Marian KjellevoldIL Gular49:29+16:42
8Marie DymbeGneist, IL57:10+24:23

D15-20B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ragnhild BohneVaregg Fleridrett34:54
2Ragnhild Marie BøeFana IL36:12+1:18

H15-20B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vegar HoleFørde IL34:15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor