Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprint individuelt Hordaland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint individuelt Hordaland
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: søndag 21 mai 2017

H19-

3 500 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Jevne ArnesenVaregg Fleridrett13:113:46
2Andreas G. PoldenGneist, IL13:34+0:233:52
3Trygve BuanesTIF Viking13:54+0:433:58
4Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett13:55+0:443:58
5Espen RognsvågOs Orienteringsklubb14:32+1:214:09
6Per Arne AadlandSamnanger IL14:45+1:344:12
7Petter Marki ErichsenKristiansand OK14:58+1:474:16
8Magne KnudsenGneist, IL15:02+1:514:17
9Sveinung RykkjeStord Orientering15:10+1:594:20
10Tore NymarkAskøy OL15:44+2:334:29
11Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett16:07+2:564:36
12Tormod SkaugeIL Gular16:11+3:004:37
13Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett16:45+3:344:47
14Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett17:19+4:084:56
15Tom JohannessenGneist, IL17:20+4:094:57
16Kjetil DammTIF Viking17:21+4:104:57
17Bjart Are HellenTIF Viking17:29+4:184:59
18Helge RosenlundVaregg Fleridrett17:52+4:415:06
19Helge NysæterBergens TF17:56+4:455:07
20Geir HeksemFana IL18:00+4:495:08
21Sverre Johan NærheimIL Gular18:15+5:045:12
22Arne JohannesenIL Gular18:19+5:085:14
23Bård HeklandIL Gular18:31+5:205:17
24Ole TørnqvistFana IL18:36+5:255:18
25Tore JuvikIL Gular19:34+6:235:35
26Knut UtneFana IL19:35+6:245:35
27Håkon MogstadFana IL20:31+7:205:51
28Matti TorgersenBergens TF23:52+10:416:49

D19-

2 900 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri KollerudLillomarka OL14:194:56
2Mariell ArntzenGneist, IL15:43+1:245:25
3Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett16:49+2:305:47
4Karianne StrømmeTIF Viking17:14+2:555:56
4Ragnhild BalsvikOsterøy IL17:14+2:555:56
6Nina GogaBergens TF17:20+3:015:58
7Rannveig NordhagenFana IL17:56+3:376:11
8Valentina DimitrovaGneist, IL18:27+4:086:21
9Kristine GrønlundFana IL18:29+4:106:22
10Linda RykkjeStord Orientering18:49+4:306:29
11Tove AasheimAskøy OL19:12+4:536:37
12Ingrid EggenHaugesund IL Orientering19:45+5:266:48
13Marian KjellevoldIL Gular20:12+5:536:57
14Hege FjellbirkelandIL Gular22:35+8:167:47
15Torild MyrliTIF Viking23:40+9:218:09
16Victoria PopsuevaTIF Viking26:53+12:349:16
Vibeke ØyeIL Gulardiskvalifisert
Randi HoleBergens TFdiskvalifisert
Lise ChristensenTIF Vikingdiskvalifisert
Bodil HåheimIL Gulardiskvalifisert

H16-18

2 900 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus GjerstadVaregg Fleridrett11:343:59
2Stian RykkjeVaregg Fleridrett13:15+1:414:34
3Mathias RosenlundVaregg Fleridrett13:31+1:574:39
4Erlend SørheimVaregg Fleridrett13:36+2:024:41
5Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular14:02+2:284:50
6Olav Hammersland GarnesGneist, IL15:36+4:025:22
7Brage IversenBergens TF16:49+5:155:47
8Andreas NysæterBergens TF17:10+5:365:55
9Robert AaenVaregg Fleridrett17:13+5:395:56
10Eirik Bjerke OtteråTIF Viking17:35+6:016:03
11Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF19:16+7:426:38
Sigve Rygg EikelandBergens TFdiskvalifisert
Kristian RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Halvor Fetveit SundalFana ILdiskvalifisert
Scott JuvikIL Gulardiskvalifisert
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettbrutt

D16-18

2 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn Torød BusetGneist, IL12:524:56
2Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular13:11+0:195:04
3Mari Strømme LidTIF Viking13:43+0:515:16
4Tora Aasheim NymarkTIF Viking13:58+1:065:22
5Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett14:52+2:005:43
6Hanne DaltveitFana IL15:11+2:195:50

H60-

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje Wiig MathisenNydalens SK14:315:35
2Bjørn BasbergVaregg Fleridrett15:05+0:345:48
3Magne RaadalFana IL17:32+3:016:44

D13-15

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg Rygg EikelandBergens TF15:046:01
2Marie Roll-TørnqvistFana IL15:54+0:506:21
3Kristine Bog VikaneFana IL18:12+3:087:16
4Ingeborg StrandenesFana IL18:15+3:117:18
5Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett18:19+3:157:19

H13-15

2 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik BohneVaregg Fleridrett11:514:44
2Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett12:17+0:264:54
3Tage RosenlundVaregg Fleridrett12:29+0:384:59
4Ulrik HellenTIF Viking12:43+0:525:05
5Ivan KrutikovStord Orientering13:19+1:285:19
6Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett13:46+1:555:30
7Rasmus JordeVaregg Fleridrett14:05+2:145:38
8Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett14:06+2:155:38
9Brage Bell LysakerFana IL15:24+3:336:09
Andreas DaleBergens TFdiskvalifisert

D60-

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørg KocbachBergens TF17:076:50
2Bjørg MidttunBergens TF17:36+0:297:02
3Berit HegdalBergens TF18:43+1:367:29
4Kari SecherBergens TF22:10+5:038:52
5Astri Ese HoleBergens TF24:55+7:489:58

D/H-10

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett12:188:12
2Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett14:22+2:049:34
3Samuel Elias NærheimIL Gular40:19+28:0126:52

D11-12

1 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Erica EikangerGneist, IL10:487:12
2Karoline StrandenesFana IL13:29+2:418:59
3Ane Sofie NærheimIL Gular14:23+3:359:35
4Idun HeklandIL Gular16:32+5:4411:01
5Lea SkaugeIL Gular16:33+5:4511:02
6Tonje RykkjeStord Orientering20:18+9:3013:32

H11-12

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar HeksemFana IL12:128:08
2Andreas Strømme LidTIF Viking13:27+1:158:58

C-åpen

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Teodor HeldalFana IL13:208:53
2Ingrid RollFana IL24:03+10:4316:02

N-åpen

1 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kirill EikangerGneist, IL12:009:13
2Erika JægerStord Orientering13:42+1:4210:32
3Josefine BlomquistBergens TF16:50+4:5012:56
4Frida Ingeborg EikangerGneist, IL19:28+7:2814:58
5Iris Popsueva BuanesTIF Viking24:18+12:1818:41
6Sigve Popsuev BuanesTIF Viking24:22+12:2218:44
7Jakob Iversen PausAskøy OL26:56+14:5620:43
8Thord Nystuen SolliAskøy OL27:04+15:0420:49
9Fredrik BlomquistBergens TF28:55+16:5522:14

A-åpen

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars RøttingenIL Gular12:234:45
2Andreas BergeOs Orienteringsklubb13:03+0:405:01
3Helge EmhjellenIL Gular15:30+3:075:57
4Julie Roll TørnquistFana IL16:43+4:206:25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor