Offisiell resultatliste for Romeriksløpet, KM mellomdistanse AOOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Romeriksløpet, KM mellomdistanse AOOK
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: søndag 3 september 2017

Raumar Orientering

42 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Oda SandvikN-åpen (39)20:1414:33
0Kristin Haugen ØgaardN-åpen (39)20:5815:05
0Erle FosstveitN-åpen (39)29:16+6:0521:03
0Therese Moe LandénN-åpen (39)24:50+1:3917:51
0Eline Eggen AndreassenN-åpen (39)11:168:06
0Oline Soma SlåstadN-åpen (39)15:5911:29
0Tuva NørveN-åpen (39)36:46+13:3526:27
0Per Taje SkeieN-åpen (39)23:0616:37
0Per Magnus LynneN-åpen (39)19:0913:46
0Mary Eleanor McLachlan-ReistanbakkN-åpen (39)19:0913:46
0Ole Andreas HynneN-åpen (39)8:396:13
0Aksel Samsing RueN-åpen (39)22:3216:12
1Cathrine SandvikDirekte C (3)14:379:15
1Kaja SandvikD 11-12N (3)9:507:04
1Sindre Moe LandénH 11-12N (3)8:446:16
2Tina BjørnstadDirekte C (3)28:12+13:3517:50
2Sara SandvikD 11-12N (3)10:49+0:597:46
2Hans Haug RuudH 80- (3)32:27+2:1917:49
3Thea FlatåsD 11-12N (3)10:52+1:027:49
3Thomas RyenH 11-12N (3)22:39+13:5516:17
3Magnus SvingheimH 21- (25)43:02+5:477:19
3Silje Ekroll JahrenD 21- (11)35:32+4:428:13
8Gjermund Taje SkeieH 11-12 (18)15:07+5:249:34
10Christoffer SlettenH 15-16 (25)45:06+15:0912:15
11Hanne Eide RappD 15-16 (19)41:34+14:0916:25
12Hans LarsenDirekte B (23)43:07+20:4417:02
12Anders HorveiH 15-16 (25)47:19+17:2212:51
12Emma Ailin SkårbøD 11-12 (15)24:48+12:0615:41
12Brage FosstveitH 11-12 (18)17:56+8:1311:21
13Gaute FosstveitH 15-16 (25)47:51+17:5413:00
16Ann-Kristin Moe LandenDirekte B (23)49:57+27:3419:44
17Emil Bjørnstad StrandH 17-18 (21)1:19:02+49:1518:17
18Joakim RyenH 17-18 (21)1:29:05+59:1820:37
18Alexander SlettenH 11-12 (18)25:38+15:5516:13
20Simen ElvhaugH 15-16 (25)1:04:33+34:3617:32
24Stian Måseide SørlieH 13-14 (29)57:12+35:4321:40
27Kristian RyenH 50- (29)1:43:02+1:13:2127:59
Jan Gunnar LøvliDirekte B (23)diskvalifisert
Christopher G HøeDirekte C (3)diskvalifisert
Amund SandvikN-åpen (39)diskvalifisert
Anita HvamN-åpen (39)diskvalifisert
Ingrid ØksnesN-åpen (39)diskvalifisert
Nora SørbergD 11-12 (15)ikke startet
Kristine Eide RappD 15-16 (19)ikke startet
Hedda SkatvedtD 17-18 (11)ikke startet
Øistein Fagerli NæssH 15-16 (25)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor