Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Folloløpet på Nesodden

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Folloløpet på Nesodden
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: søndag 10 september 2017

N-åpen

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Simen BergstrømIL Tyrving44:52
Hanna BirkelandKlubbløs24:52
Selma BirkelandKlubbløs24:44
Fredrik Brandt-KjelsenMåren OK17:13
Selma FeylingKolbotn og Skimt OL37:35
Synne Syversen GihleOppsal Orientering34:07
Therese GjerdingKlubbløs26:46
Astrid Grøtjord GlenneMåren OK45:04
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL28:08
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL20:11
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering34:06
Eivind KjernsmoSturla, IF28:39
Synne KjernsmoSturla, IF24:34
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK22:57
Mary Eleanor MacLachlan-ReistadbakkRaumar Orientering26:30
Hermine OddenMåren OK45:14
Isolde OddenMåren OK45:30
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL16:43
Astrid ReuschHeming Orientering16:04
Theo Winsents SæterNydalens SK21:28

D -10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Malin GjetangerMåren OK23:46
Silja BerstadHeming Orienteringikke startet
Lilja Celina Kjær JørgensenMåren OKikke startet

D 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mari AarsethNydalens SK27:19 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Emilie RehnKolbotn og Skimt OL39:09+11:50
3Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK57:31+30:12
4Sofie Kjær JørgensenMåren OK1:08:59+41:40

D 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb32:10

D 13-14

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL30:14
2Mari BrendeFossum IF38:15+8:01
3Noor Dirro-HeluMåren OK40:25+10:11
4Hanna RehnKolbotn og Skimt OL42:14+12:00
5Helene Bjørkvold JendalFossum IF43:32+13:18
6Luciana Maria SvadsMåren OK45:14+15:00
7Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF51:02+20:48
8Ella BerstadHeming Orientering56:08+25:54

D 13-16C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hilde Sogn HaugFossum IF39:23
2Marielle MichelsenFossum IF41:43+2:20
3Selma Tørudbakken JendalFossum IF46:21+6:58
4Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL56:36+17:13

D 15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Carmen DirroMåren OK1:06:21
2Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK1:18:04+11:43
3Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL1:21:55+15:34
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Live ØstvoldHeming Orienteringikke startet

D 17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lene Moe BlomNydalens SK52:45
2Malin EijsinkNydalens SK59:47+7:02
3Linn Mei WaalerMåren OK1:12:02+19:17
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OLikke startet

D 17-B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL53:32
2Hanne BrendeFossum IF1:14:00+20:28
3Laila Eriksen BlomFet OL1:30:06+36:34

D 17-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Else StordalOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jorun RuudAsker Skiklubb42:11
2Silje SyversenOppsal Orientering1:00:14+18:03
3Paula BerstadHeming Orientering1:20:43+38:32
Marianne ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert

D 50-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL45:18
2May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering49:16+3:58
3Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering52:00+6:42
4Eli Tufte HanssenEiker OL1:09:13+23:55
5Unni RyeAsker Skiklubb1:17:20+32:02

D 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL1:02:48
2Aud KjemperudEiker OL1:17:55+15:07
3Jessica KathleMåren OK1:19:41+16:53
4Aud I SpjelkavikIL Tyrving1:34:30+31:42

D 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL1:01:43
2Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL1:03:20+1:37
3Birgitte BekkelundRøyken OL1:09:39+7:56
4Unni DrageHaugerud IF1:16:20+14:37

D 80-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Inger E. VamnesHamar OK1:23:12

H -10

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb18:33
Iver AarsethNydalens SKdiskvalifisert
Mattis Trønsdal LegatMåren OKdiskvalifisert
August Myklebust LeopolderIL Kolldiskvalifisert
Ole Jacob MyklebustIL Kolldiskvalifisert

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL27:45
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OKdiskvalifisert

H 13-14

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Philip Lehmann RomørenFossum IF32:59
2Gustav Andresen SkotteFossum IF55:22+22:23
3Oliver NilsenFossum IF1:00:11+27:12
4Birk Felland SætnanFossum IF1:00:56+27:57
5Fridtjof ReuschHeming Orientering1:02:07+29:08
6Jonas AarsethNydalens SK1:03:32+30:33 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Kasper Kjær JørgensenMåren OK1:18:52+45:53
8Magnus JystadØstmarka OK1:34:44+1:01:45
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert
Andreas GjetangerMåren OKikke startet

H 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL46:56

H 15-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering43:18
2August Syrdal ØenHeming Orientering52:56+9:38
3Vebjørn Blom-HagenFossum IF56:22+13:04
4Kristian ØstermannHeming Orientering56:57+13:39
5Erlend BørliFossum IF1:03:24+20:06
6Mikkel KatlaFossum IF1:12:29+29:11
Henrik ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert

H 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Johan MichelsenFossum IF58:53
2Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1:04:11+5:18
3Morten TangenOK Moss1:06:33+7:40
4Andreas AabelKlubbløs1:12:46+13:53
Markus Månum MoenMåren OKdiskvalifisert

H 17-B

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL42:39
2Terje BrendeFossum IF50:36+7:57
3Matthew NgOslostudentenes IK1:07:11+24:32
Espen Brandt-KjelsenMåren OKdiskvalifisert

H 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL46:00
2Lars Erik GjeinFossum IF50:11+4:11
3Hans JevanordFossum IF55:53+9:53
4Christian ReuschHeming Orientering1:32:10+46:10
Torstein HoleNydalens SKikke startet
Dag StrislandKolbotn og Skimt OLikke startet

H 50-

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL35:13 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Jan Richard EriksenAsker Skiklubb37:15+2:02
3Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL37:35+2:22
4Arild AndresenFossum IF38:21+3:08
5Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering39:03+3:50
6Erlend RehnKolbotn og Skimt OL39:30+4:17
7Bjørn HallanLommedalens IL40:13+5:00
8Øystein ØstermannHeming Orientering40:59+5:46
9Hallvard FjærLillomarka OL41:01+5:48
10Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL41:14+6:01
11Gjermund RørenEiker OL41:45+6:32
12Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering42:08+6:55
13Arne FossheimAsker Skiklubb42:41+7:28
14Knut Erling ØenHeming Orientering43:12+7:59
15Håkon JendalFossum IF43:31+8:18
16Nils Henrik JendalFossum IF48:52+13:39
17Martin GranlyLillomarka OL51:37+16:24
18Stein MellaOppsal Orientering52:45+17:32
19John YtternesKolbotn og Skimt OL1:06:10+30:57
Bjørn Henning GrandalIL Tyrvingikke startet
Petter GullikstadRøros ILikke startet

H 60-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jon Arvid FossumAsker Skiklubb41:15
2Are EriksenOslostudentenes IK43:11+1:56
3Bård NatvigNittedal OL55:12+13:57
4Roy GjerdingOK Moss58:12+16:57
5Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL1:01:17+20:02
6Øyvind GylverAsker Skiklubb1:04:03+22:48
7Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1:08:22+27:07
8Ketil ÅstebølOppsal Orientering1:09:22+28:07

H 70-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hasse BergstrømIL Tyrving43:01
2Geir TrøanKolbotn og Skimt OL47:20+4:19
3Bjørn W. LudvigsenSturla, IF51:05+8:04
4Kjell StenstadvoldIL Tyrving51:39+8:38
5Kåre ThorbjørnsenLarvik OK52:39+9:38
6Thor PalmgrenHalden SK54:20+11:19
7Bjørn EgnerHeming Orientering54:43+11:42
8Roar BjordalOppsal Orientering55:02+12:01
9Erik Johan GrorudHaslum IL56:53+13:52
10Øystein MadsenHaugerud IF58:21+15:20
11Bjørn SpjelkavikIL Tyrving1:00:13+17:12
12Hans StordalOL Tønsberg og omegn1:00:51+17:50
13Jon C. FougnerHeming Orientering1:05:02+22:01
14Steinar RuudKonnerud IL1:17:20+34:19
15Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL1:45:29+1:02:28

H 80-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tor DrageHaugerud IF57:52
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IKdiskvalifisert

Direkte A

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Daniel Moe BlomNydalens SK42:40
2Anne Marie BlekenBækkelagets SK55:21+12:41
3Tor Halvor BolkesjøBækkelagets SK1:00:16+17:36
4Espen MesselIL Koll1:07:36+24:56
5Hans Olav HygenØstmarka OK1:17:00+34:20
6Kjetil KjernsmoSturla, IF1:17:27+34:47
7Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL1:37:29+54:49
Odd KletteliBækkelagets SKdiskvalifisert

Direkte B

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL1:03:26
2Siv Susanne JystadØstmarka OK1:18:32+15:06
3Siri Wilberg AabelBækkelagets SK1:50:22+46:56
Kinga AabelKlubbløsbrutt
Pål WinsentsNydalens SKikke startet

Direkte C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tone GjerdingKlubbløs46:21
2Kristin Stubban HygenØstmarka OK1:01:15+14:54

Direkte N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Stian LillegårdLillomarka OL36:29

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor