Offisiell resultatliste for Høydepunktet med KM Sprint, Trimtex-Cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høydepunktet med KM Sprint, Trimtex-Cup
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 9 mai 2017

N-åpen

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
0Lea HanneborgØstmarka OK14:20
0Mira HanneborgØstmarka OK21:35+1:20
0Sahra RehnOppsal Orientering11:38
0Pernille LyngøyØstmarka OK16:53
0Amund Kortner VogtØstmarka OK20:38+0:23
0Solveig Ruud TednesØstmarka OK15:25
0Eirin KolshusOppsal Orientering20:10
0Tuva Wilkens JernbergNydalens SK17:29
0Rachel Constanse StederØstmarka OK20:17+0:02
0Stian LillegårdLillomarka OL8:50
0Tom Andre AndreassenFet OL20:15
0Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK16:55
0Gaute SkjønhaugFet OL20:11
0Silje Andresen SkotteFossum IF17:42
Marius EsvallØstmarka OKdiskvalifisert
Sigmund ØlstadFet OLdiskvalifisert
Mons Sætre LorentsenFet OLdiskvalifisert
Astrid ReuschHeming Orienteringikke startet
Eskil OlaussenOppsal Orienteringikke startet
Tuva Berger GjelstadOppsal Orienteringikke startet

D -10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Helene ScheeleNydalens SK8:47
Åse LuråsOppsal Orienteringdiskvalifisert

D 11-12

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Maja Mo HjelsethNydalens SK10:23
2Eira Skaarer WiklundNydalens SK11:13+0:50
3Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering12:34+2:11
4Marie ScheeleNydalens SK12:42+2:19
5Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering14:21+3:58
6Pauline MyklebustIL Koll14:38+4:15
7Ane HustvedtOppsal Orientering14:46+4:23
8Nora SørbergRaumar Orientering15:18+4:55
9Sara MartiniAsker Skiklubb19:11+8:48
10Pernille Nor-WollØstmarka OK21:23+11:00
11Martine Arntzen HaugØstmarka OK23:00+12:37
12Marie Bjordal VegganOppsal Orientering26:47+16:24
13Maja Kalleson RøedOppsal Orientering29:05+18:42
14Linea Kalleson RøedOppsal Orientering31:10+20:47
15Regine RøiselandØstmarka OK49:39+39:16
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
Mari KallesonOppsal Orienteringdiskvalifisert
Tiril Ebon EspedalNydalens SKdiskvalifisert
Hanne Wærp HaugeNydalens SKdiskvalifisert
Bertine MjøsterØstmarka OKikke startet

D 13-14

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Pia Young VikNydalens SK12:46
2Mari BrendeFossum IF13:50+1:04
3Netta Bar-NathanLillomarka OL14:05+1:19
4Linnea HolstIL Tyrving15:23+2:37
5Marie SaugestadNydalens SK15:24+2:38
6Aurora Wilkens JernbergNydalens SK15:43+2:57
7Ragnhild Mathea HelmersenFet OL15:52+3:06
8Ida Marie FlågenHeming Orientering15:54+3:08
9Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF16:02+3:16
10Elise Wærp HaugeNydalens SK16:05+3:19
11Janna Sofie TellesbøØstmarka OK16:08+3:22
12Inga Skaarer WiklundNydalens SK17:14+4:28
13Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering17:31+4:45
14Hannah Syrdal ØenHeming Orientering17:40+4:54
15Ella BerstadHeming Orientering18:09+5:23
16Vida Helland-HansenIL Tyrving18:46+6:00
17Ragnhild Blom-HagenFossum IF19:31+6:45
18Sigrid NermoenØstmarka OK20:22+7:36
19Julie BerntzenFet OL20:23+7:37
20Kathinka Zahl HagenFossum IF20:30+7:44
21Ingrid LuråsOppsal Orientering21:27+8:41
22Frida SolsrudNydalens SK21:55+9:09
23Gina BrevikØstmarka OK22:38+9:52
24Ada Von SimsonØstmarka OK41:34+28:48
25Andrea H. RogndokkenFet OL54:58+42:12
Guro LinneboHeming Orienteringikke startet
Anna Tysse NakkimBækkelagets SKikke startet
Helene Bjørkvold JendalFossum IFikke startet
Johanne Rognerud BøeFossum IFikke startet

D 15-16

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Oda ScheeleNydalens SK14:17
2Amélie AamodtOppsal Orientering14:51+0:34
3Marte Madslien BakkenNydalens SK15:14+0:57
4Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering15:28+1:11
4Ada WulfsbergNydalens SK15:28+1:11
6Maya Jones ArnesenHeming Orientering15:36+1:19
7Live ØstvoldHeming Orientering15:56+1:39
8Yngvild Langedal BreivikNydalens SK16:03+1:46
9Ane Sofie KroghOppsal Orientering16:23+2:06
10Mina JørgensenIL Tyrving16:49+2:32
11Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK16:55+2:38
12Karen Hoel JomaasFossum IF16:58+2:41
13Alexandra LinløkkenØstmarka OK17:00+2:43
14Malene JebsenHeming Orientering17:16+2:59
15Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering17:48+3:31
16Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK18:52+4:35
17Ingrid BlindheimLillomarka OL20:33+6:16
18Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL21:01+6:44
19Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK23:08+8:51
20Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering24:41+10:24
21Silje SlungaardIL Tyrving25:45+11:28
Tina KallesonOppsal Orienteringdiskvalifisert
Kristine KravdalGjø-Vard OLdiskvalifisert
Ina MartiniAsker Skiklubbdiskvalifisert
Iris HolstIL Tyrvingikke startet
Emma Meyer LarssonIL Tyrvingikke startet
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubbikke startet

D 17-18

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Åsne Naadland HoloFossum IF15:57
2Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK16:09+0:12
3Maren NorderudIL Tyrving16:16+0:19
4Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb16:32+0:35
5Agnethe HasliGjø-Vard OL19:47+3:50
Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubbikke startet
Frida Bakken UlsethNydalens SKikke startet

D 19-20

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK16:19
2Ellen Marie AriansenLillomarka OL17:47+1:28

D 21-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lone BrochmannBækkelagets SK14:19
2Anne Johanne LindNydalens SK14:30+0:11
3Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL16:27+2:08
4Lene Godager KaasBækkelagets SK16:37+2:18
5Vigdis HobølOppsal Orientering18:19+4:00 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering19:09+4:50
7Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering19:44+5:25
8Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering30:58+16:39
Louise OramBækkelagets SKdiskvalifisert
Arianna TauferNydalens SKdiskvalifisert
Delphine PoirotLillomarka OLdiskvalifisert
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Lisa SchubnellBækkelagets SKikke startet

D 40-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Audrun UtskarpenOslostudentenes IK18:52
2Anne Borgen SturødNydalens SK19:35+0:43
3Elin KallesonOppsal Orientering20:55+2:03
3Cecilie Christin KvermeFossum IF20:55+2:03
5Ann Elin FlågenHeming Orientering21:55+3:03
6Thine Wilkens JernbergNydalens SK21:58+3:06
7Line Bar-NathanLillomarka OL22:15+3:23
8Heidi BjordalOppsal Orientering22:29+3:37
9Solveig BerganNydalens SK23:58+5:06
10Cecilie Wærp HaugeNydalens SK26:57+8:05
11Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering29:46+10:54
12Linda FredhOK Moss33:12+14:20
13Julie BaumannHeming Orientering46:07+27:15
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SKdiskvalifisert
Marianne ReuschHeming Orienteringikke startet
Jorun RuudAsker Skiklubbikke startet

D 50-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Maria JonssonNydalens SK16:14
2Anne MadslienNydalens SK17:32+1:18
3Randi NicolaisenAsker Skiklubb18:26+2:12
4Marita HernandezOL Toten-Troll18:39+2:25
5Runa SkyttersæterHeming Orientering19:11+2:57
6Anne Kristine NorderudIL Tyrving19:15+3:01
7Kjersti HovFossum IF20:30+4:16
8Gunhild MyhrAsker Skiklubb22:01+5:47
9Helena StubberudNydalens SK25:53+9:39
10Jane Karine HelmersenFet OL27:48+11:34
Doris LarssonLillomarka OLdiskvalifisert
Anne DahlNydalens SKdiskvalifisert
Kari MadslienNydalens SKikke startet
Hilda ØfsthusAsker Skiklubbikke startet

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kari Elisabeth NatvigNittedal OL14:44

H -10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Leon KnudsenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Olaf Blom-HagenFossum IFikke startet

H 11-12

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sondre OlaussenOppsal Orientering11:19
2Martin Christoffer BorgIL Koll11:49+0:30
3Mathias LinløkkenØstmarka OK15:10+3:51
4Andreas SandernesØstmarka OK19:28+8:09
5Erlend OtterleiØstmarka OK22:43+11:24
6Emil HuuseØstmarka OK30:10+18:51
Simen SkeideOppsal Orienteringdiskvalifisert
Kristoffer NomelandØstmarka OKdiskvalifisert
Simen Gløgård StensrudNittedal OLdiskvalifisert
Marius KnøsbergØstmarka OKikke startet
Simen SkeideOppsal Orienteringikke startet
Jakob A. GjedeboOppsal Orienteringikke startet

H 13-14

40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anselm ReichenbachOppsal Orientering11:41
2Teodor Mo HjelsethNydalens SK12:06+0:25
3Jonas MyhrAsker Skiklubb12:20+0:39
4Philip RomørenFossum IF12:39+0:58
5Lars LienGjø-Vard OL12:53+1:12
6Gaute BerganNydalens SK13:05+1:24
7Fridtjof ReuschHeming Orientering13:10+1:29
8Mikael BirkelundAsker Skiklubb13:14+1:33
9Sindre Vie StrislandFossum IF14:09+2:28
10Rolf Andreas BergNydalens SK14:29+2:48
11Christian Fredrik BorgIL Koll14:31+2:50
12Axel AaldeNydalens SK14:36+2:55
13Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb14:40+2:59
13Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering14:40+2:59
13Anders Håvard LarsenNydalens SK14:40+2:59
16Eirik Vie StrislandFossum IF14:56+3:15
17Tarje EspelinAsker Skiklubb15:13+3:32
17Gustav Andresen SkotteFossum IF15:13+3:32
19Marius E. AamodtOppsal Orientering15:22+3:41
20Eskil KolshusOppsal Orientering15:44+4:03
21Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb15:51+4:10
22Jonas KroghOppsal Orientering16:20+4:39
23Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb16:21+4:40
24Elias StubberudNydalens SK16:23+4:42
25Birk Felland SætnanFossum IF16:26+4:45
26Stian Måseide SørlieRaumar Orientering16:30+4:49
27Børge Nilsen BergFossum IF16:43+5:02
28Daniel Azagra NæssNydalens SK16:58+5:17
29Arild BaumannHeming Orientering18:24+6:43
29Ask OlaussenOppsal Orientering18:24+6:43
31Oliver NilsenFossum IF20:33+8:52
32Mathias NyhaugAsker Skiklubb21:32+9:51
33Birk ThorstensenOppsal Orientering21:51+10:10
34Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb22:12+10:31
35Ole Martin NomelandØstmarka OK23:17+11:36
36Vilmer NybergAsker Skiklubb24:10+12:29
37Jakob GilljamØstmarka OK27:10+15:29
38Eirik Røhne SkoftelandIL Koll31:17+19:36
Kasper Bakken UlsethNydalens SKdiskvalifisert
Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubbdiskvalifisert
Arthur BrunborgNittedal OLikke startet
Magnus JystadØstmarka OKikke startet

H 15-16

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK12:44
2Isak JonssonNydalens SK13:05+0:21
3Sivert Sande KvermeFossum IF13:22+0:38
4Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK14:22+1:38
5Kristian ØstermannHeming Orientering14:28+1:44
6Nils TveiteÅs-NMBU Orientering15:14+2:30
7Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering15:23+2:39
8Sondre Zahl HagenFossum IF15:26+2:42
9Vebjørn Blom-HagenFossum IF15:27+2:43
10Ferdinand FremmingHeming Orientering15:30+2:46
11Eivind Berner MyhreFossum IF15:48+3:04
12Felix FinsrudAsker Skiklubb16:02+3:18
13August Syrdal ØenHeming Orientering16:16+3:32
14Joakim Wilkens JernbergNydalens SK17:33+4:49
15Tobias EspedalNydalens SK18:00+5:16
16Tor Magnus GrøstadØstmarka OK18:25+5:41
17Marius BakkeFossum IF18:59+6:15
18John OtterleiØstmarka OK20:26+7:42
19Henrik GudimØstmarka OK23:40+10:56
Vegard AarstadÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Sondre YtterbøAsker Skiklubbdiskvalifisert
Herman BrunborgNittedal OLdiskvalifisert
Lars Young VikNydalens SKdiskvalifisert
Henrik ReuschHeming Orienteringikke startet
Mikkel KatlaFossum IFikke startet
Øistein Fagerli NæssRaumar Orienteringikke startet
Ådne SkjærsteinIL Tyrvingikke startet

H 17-18

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Elias JonssonNydalens SK13:55
2Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb14:39+0:44
3Lukas LilandNydalens SK14:43+0:48
4Jørgen WulfsbergNydalens SK15:12+1:17
5Elias Skjolden SørensenLillomarka OL16:37+2:42
6Trygve MyhrAsker Skiklubb16:38+2:43
7Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF16:44+2:49
8Håkon SturødNydalens SK16:46+2:51
9Lavran ThorstensenOppsal Orientering16:58+3:03
10Linus OlhansÅs-NMBU Orientering17:07+3:12
11Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL18:05+4:10
12Martin Andresen SkotteFossum IF18:24+4:29
13Hans Cr. HygenØstmarka OK21:24+7:29
Peter GisholtFossum IFikke startet
Emil StørmerFossum IFikke startet

H 19-20

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Amund HoelRaumar Orientering14:11
2Eirik Langedal BreivikNydalens SK14:57+0:46
3Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb15:17+1:06
4Jostein TandbergNydalens SK15:38+1:27
5Tarjei HoloFossum IF15:51+1:40
6Sander H. RogndokkenNydalens SK16:56+2:45
7Ludvig RødnesOppsal Orientering17:10+2:59
8Ole Martin EdstrømOppsal Orientering19:45+5:34
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubbikke startet
Bjørnar LøvliAsker Skiklubbikke startet

H 21-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Emil AhlbäckFossum IF13:08
2Karl FremstadBækkelagets SK13:40+0:32
3Alan CherryNydalens SK13:48+0:40
4Eirik Kamstrup HovindHalden SK13:58+0:50
5Matthew SpeakeLillomarka OL14:09+1:01
6Henrik EijsinkNydalens SK14:26+1:18
6Anders VisterNydalens SK14:26+1:18
8Oskar StørmerFossum IF14:30+1:22
9Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät16:01+2:53
10Olav EkrheimBækkelagets SK16:02+2:54
11Sondre Ruud BråtenNydalens SK16:26+3:18
12Simen SmestadBækkelagets SK17:12+4:04
13Raphael FerrandBækkelagets SK18:07+4:59
14Morten TangenOK Moss19:32+6:24
15Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering21:36+8:28
Mathias BenjaminsenLillomarka OLdiskvalifisert
Carl Godager KaasBækkelagets SKikke startet
Simen A BjøringsøyNydalens SKikke startet
Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubbikke startet

H 40-

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering16:27
2Torbjørn Blom-hagenFossum IF17:41+1:14
3Tom BerganFet OL18:15+1:48
4Morten FismenFossum IF18:41+2:14
5Bjørn MartiniAsker Skiklubb19:09+2:42 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Bjørn HaugeNydalens SK19:15+2:48
7Knut J. SætnanFossum IF19:19+2:52
8Christian ReuschHeming Orientering19:22+2:55
9Eilert AamodtOppsal Orientering19:51+3:24
10Knut AaldeNydalens SK20:01+3:34
11Jon SolsrudNydalens SK20:35+4:08
12Eirik JørgensenIL Tyrving20:36+4:09
13Christian JomaasFossum IF20:49+4:22
14Kyrre GranFet OL21:09+4:42
15Espen JernbergNydalens SK21:21+4:54
16Runar ThorstensenOppsal Orientering21:55+5:28
17Kjetil HagenAsker Skiklubb22:29+6:02
18Rolf HustvedtOppsal Orientering22:33+6:06
19Harald Eide-FredriksenHeming Orientering22:35+6:08
20Dag StrislandKolbotn og Skimt OL23:45+7:18
21Jens Christian HolstIL Tyrving24:13+7:46
22Fredrik SaugestadNydalens SK24:21+7:54
23Arild NyhaugAsker Skiklubb25:41+9:14
24Magne AasAsker Skiklubb25:48+9:21
25Torgeir SkjønhaugFet OL26:26+9:59
26Haakon KnudsenOppsal Orientering27:03+10:36
27Jarle RogndokkenFet OL29:01+12:34
Torstein HoleNydalens SKdiskvalifisert
Trond MyhreFossum IFikke startet
Vidar GjelstadOppsal Orienteringikke startet
Tommy JauhojärviAsker Skiklubbikke startet

H 50-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Leif StørmerFossum IF13:52
2Kjetil EspedalNydalens SK17:33+3:41
3Stein H. HagenFossum IF17:59+4:07
4Ole Petter HaugenNydalens SK18:39+4:47
5Per SlungaardIL Tyrving19:01+5:09
6Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb19:13+5:21
7Carl Erik WasbergOppsal Orientering19:35+5:43
8Per Anders YtterbøAsker Skiklubb20:23+6:31
9Morten KarlsenMåren OK20:25+6:33
10Øyvind HelmersenFet OL23:40+9:48
Arild AndresenFossum IFdiskvalifisert
Håkon DanevadÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Jan Tore HenriksenNydalens SKdiskvalifisert
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Anders FlågenHeming Orienteringdiskvalifisert
Knut Erling ØenHeming Orienteringdiskvalifisert
Tormod BøeFossum IFikke startet
Håkon JendalFossum IFikke startet
Are KristiansenIL Tyrvingikke startet

H 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Are EriksenOslostudentenes IK18:07
2Bård NatvigNittedal OL18:52+0:45
Petter NæssOppsal Orienteringdiskvalifisert

Direkte A

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Per C. WisløffAsker Skiklubb16:15
2Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering18:22+2:07
3Donatas KontautasOK Moss18:54+2:39
4Dag Helland HanssenTyrving IL20:50+4:35
5Dag Espolin JohnsonBækkelagets SK30:26+14:11
6Christian RolfsenHeming Orientering32:45+16:30
7Anne ArntzenRaumar Orientering34:42+18:27
Mina Espolin JohnsonBækkelagets SKdiskvalifisert
Dag Helland-HansenIL Tyrvingikke startet

Direkte C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Morten EngebretsenRaumar Orientering16:31
2Juni Espolin JohnsonBækkelagets SK22:00+5:29
Per SørbergRaumar Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor