Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM stafett Hordaland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM stafett Hordaland
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: søndag 27 august 2017

D17-

8 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1TIF Viking 11:28:24
1. Mari Strømme Lid30:182+6:1130:182+6:11
2. Karianne Strømme28:584+2:2459:163+1+6:50+0:39
3. Tora Aasheim Nymark29:0811:28:241-2
2Fana IL 11:29:05+0:41
1. Hanne Daltveit31:523+7:4531:523+7:45
2. Dagrun Daltveit Slettebø26:34158:262-1+6:00
3. Rannveig Nordhagen30:392+1:311:29:0520+0:41-5:19
3IL Gular 11:38:44+10:20
1. Eli Fjellbirkeland Johannesen32:394+8:3232:394+8:32
2. Helen Martinsen27:352+1:011:00:1440+7:48-0:44
3. Vibeke Øye38:305+9:221:38:443-1+10:20+2:32
4TIF Viking 21:43:33+15:09
1. Lise Christensen34:595+10:5234:595+10:52
2. Marianne Nygaard35:447+9:101:10:4350+18:17+7:25
3. Mariann Schei32:503+3:421:43:334-1+15:09-3:08
5Varegg Fleridrett 11:44:55+16:31
1. Kristin Löfgren Johansen24:07124:071
2. Christiane Trösse28:193+1:4552:26100:00
3. Astrid Oline Ervik52:298+23:211:44:555+4+16:31+16:31
6Gneist, IL 11:50:18+21:54
1. Mariell Arntzen37:366+13:2937:366+13:29
2. Marit Nipen34:366+8:021:12:127+1+19:46+6:17
3. Valentina Dimitrova38:064+8:581:50:186-1+21:54+2:08
7Bergens TF 11:50:55+22:31
1. Ingjerd Sognnæs40:567+16:4940:567+16:49
2. Randi Hole30:495+4:151:11:456-1+19:19+2:30
3. Nina Goga39:106+10:021:50:557+1+22:31+3:12
8IL Gular 22:19:16+50:52
1. Hedvig Kjellevold Malde40:578+16:5040:578+16:50
2. Marian Kjellevold45:558+19:211:26:5280+34:26+17:36
3. Hege Fjellbirkeland52:247+23:162:19:1680+50:52+16:26

H17-

11 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Varegg Fleridrett 11:20:22
1. Vyacheslav Mukhidinov28:273+0:4928:273+0:49
2. Oskar Røen26:38155:051-2
3. Per Harald Löfgren Johansen25:1711:20:2210
2TIF Viking 11:32:43+12:21
1. Bjarte Eikanger29:266+1:4829:266+1:48
2. Knut Kyrkjebø29:583+3:2059:244-2+4:19+2:31
3. Trygve Buanes33:195+8:021:32:432-2+12:21+8:02
3Gneist, IL 11:34:24+14:02
1. Andreas G. Polden27:38127:381
2. Magne Knudsen30:124+3:3457:502+1+2:45+2:45
3. Øyvind Johannessen36:346+11:171:34:243+1+14:02+11:17
4Stord Orientering 11:35:22+15:00
1. Sveinung Rykkje29:287+1:5029:287+1:50
2. Kenneth Westerheim29:202+2:4258:483-4+3:43+1:53
3. Henrik Ottesen36:346+11:171:35:224+1+15:00+11:17
5IL Gular 11:36:04+15:42
1. Rune Nygaard27:532+0:1527:532+0:15
2. Eyvind Kjellevold Malde36:197+9:411:04:126+4+9:07+8:52
3. Scott Juvik31:522+6:351:36:045-1+15:42+6:35
6Varegg Fleridrett 21:37:34+17:12
1. Markus Kjærner-Semb34:469+7:0834:469+7:08
2. Stian Rykkje30:365+3:581:05:227-2+10:17+3:09
3. Kristian Rykkje32:123+6:551:37:346-1+17:12+6:55
7Fana IL 11:39:19+18:57
1. Jan Kocbach29:064+1:2829:064+1:28
2. Sigurd Eikner37:449+11:061:06:508+4+11:45+10:17
3. Anders Daltveit32:294+7:121:39:197-1+18:57+7:12
8Varegg Fleridrett 31:40:36+20:14
1. Ronny Rykkje29:185+1:4029:185+1:40
2. Mathias Rosenlund34:346+7:561:03:5250+8:47+7:07
3. Helge Tiger Haugland36:448+11:271:40:368+3+20:14+11:27
9IL Gular 21:57:02+36:40
1. Arne Johannesen35:3910+8:0135:3910+8:01
2. Sverre Johan Nærheim37:5010+11:121:13:29100+18:24+10:23
3. Tore Juvik43:3310+18:161:57:029-1+36:40+18:16
10Gneist, IL 21:57:28+37:06
1. Bjørn Johannessen Field37:3811+10:0037:3811+10:00
2. Jan Steineger39:2711+12:491:17:05110+22:00+12:00
3. Gard E. Jørgensen40:239+15:061:57:2810-1+37:06+15:06
11Os Orienteringsklubb 12:12:44+52:22
1. Espen Rognsvåg33:598+6:2133:598+6:21
2. Andreas Berge36:468+10:081:10:459+1+15:40+9:19
3. Jone Peter Reistad1:01:5911+36:422:12:4411+2+52:22+36:42

D13-16

1 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Fana IL 138:02
1. Kristine Bog Vikane20:07120:071
2. Marie Roll-Tørnqvist17:55138:0210

H13-16

10 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bergens TF 136:02
1. Andreas Nysæter19:516+0:4119:516+0:41
2. Andreas Dale16:11136:021-5
2Varegg Fleridrett 138:04+2:02
1. Erik Bohne19:202+0:1019:202+0:10
2. Kristian Fredrik Thomassen18:442+2:3338:0420+2:02+1:52
3TIF Viking 138:10+2:08
1. Magnus Strømme Lid19:10119:101
2. Ulrik Hellen19:003+2:4938:103+2+2:08+2:08
4Bergens TF 239:48+3:46
1. Brage Iversen19:263+0:1619:263+0:16
2. Sigve Rygg Eikeland20:224+4:1139:484+1+3:46+3:30
5Varegg Fleridrett 240:47+4:45
1. Tage Rosenlund19:344+0:2419:344+0:24
2. Kristoffer Kjenes Haugland21:135+5:0240:475+1+4:45+4:21
6Gneist, IL 248:40+12:38
1. Olav Hammersland Garnes26:599+7:4926:599+7:49
2. Mads Jørgen Skage21:416+5:3048:406-3+12:38+4:49
7Gneist, IL 149:27+13:25
1. Lars Evensen24:528+5:4224:528+5:42
2. Mathias Heradstveit24:357+8:2449:277-1+13:25+7:43
8Fana IL 154:39+18:37
1. Brage Bell Lysaker24:307+5:2024:307+5:20
2. Sondre Batalden30:098+13:5854:398+1+18:37+13:17
9Bergens TF 459:10+23:08
1. Vegard Velle Sivertsen19:425+0:3219:425+0:32
2. Christian Dale39:289+23:1759:109+4+23:08+22:36
Varegg Fleridrett 3diskvalifisert
1. Magnus Lehmanndiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jon Erik Doppelhofer Ervikdiskvalifisertdiskvalifisert

D180

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bergens TF 11:31:57
1. Bjørg Kocbach24:24124:241
2. Anette Strand28:57153:2110
3. Kjellaug Hodnekvam38:3611:31:5710
2Bergens TF 21:42:39+10:42
1. Bjørg Midttun29:052+4:4129:052+4:41
2. Ingfrid Landa31:352+2:381:00:4020+7:19+2:38
3. Astri Ese Hole41:592+3:231:42:3920+10:42+3:23

H180

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bergens TF 11:14:23
1. Ove Osland30:132+5:4230:132+5:42
2. Helge Nysæter17:19147:321-1
3. Alfon Harald Johansen26:513+1:411:14:23100:00
2Fana IL 11:17:03+2:40
1. Øistein Bøe24:31124:311
2. Atle Alvheim27:222+10:0351:532+1+4:21+4:21
3. Ørjan Eirik Valestrand25:1011:17:0320+2:40
3Os Orienteringsklubb 11:34:59+20:36
1. Rolf Nord35:253+10:5435:253+10:54
2. Ove Frotvedt32:553+15:361:08:2030+20:48+9:54
3. Tommy Sævareid26:392+1:291:34:5930+20:36-0:12

D/H11-12

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1TIF Viking 142:15
1. Andreas Strømme Lid14:46114:461
2. Nicklas Angelskår Kobbeltvedt27:29142:1510
Fana IL 1diskvalifisert
1. Oskar Heksemdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Karoline Strandenesdiskvalifisertdiskvalifisert

Åpen mix

8 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Fana IL 11:11:52
1. Knut Utne31:343+2:2031:343+2:20
2. Eivind Strandenes13:42145:161-2
3. Ann-Elin Bendiksen26:362+1:131:11:52100:00
2Gneist, IL 11:18:19+6:27
1. Sturle Nordeide29:14129:141
2. Lars Olav Tolo21:312+7:4950:452+1+5:29+5:29
3. Ingelinn Molvik27:343+2:111:18:1920+6:27+0:58
3Os Orienteringsklubb 11:23:07+11:15
1. Ole-Håkon Sælen33:205+4:0633:205+4:06
2. Ingvar Lindvik Auflem24:244+10:4257:444-1+12:28+8:22
3. Turid Rognsvåg25:2311:23:073-1+11:15
4Os Orienteringsklubb 21:26:41+14:49
1. Steinar Danielsen31:302+2:1631:302+2:16
2. Sigrid Aarbakke25:486+12:0657:183+1+12:02+9:46
3. Silje Reistad29:234+4:001:26:414+1+14:49+2:47
5Gneist, IL 21:34:35+22:43
1. Bjørn-Inge Skage35:116+5:5735:116+5:57
2. Siren Hopland24:575+11:151:00:085-1+14:52+8:55
3. Ina Hopland Skage34:276+9:041:34:3550+22:43+7:51
6Varegg Fleridrett 21:35:02+23:10
1. Gernot Doppelhofer36:167+7:0236:167+7:02
2. Torill Kjenes Haugland23:573+10:151:00:136-1+14:57+7:55
3. Britt Kjersti Jåstad34:497+9:261:35:0260+23:10+8:13
7Gneist, IL 21:41:58+30:06
1. Liv Ormberg38:258+9:1138:258+9:11
2. Marie Dymbe29:307+15:481:07:5580+22:39+13:28
3. Vilde Hopland Skage34:035+8:401:41:587-1+30:06+7:27
8Varegg Fleridrett 11:46:19+34:27
1. Helge Rosenlund33:184+4:0433:184+4:04
2. Vibeke Nymoe32:528+19:101:06:107+3+20:54+16:50
3. Tone Rosenlund40:098+14:461:46:198+1+34:27+13:33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018