Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høstløpet med Trimtex-cup og OSI/GeoForm Rankingløp 16

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høstløpet med Trimtex-cup og OSI/GeoForm Rankingløp 16
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: lørdag 16 september 2017

Nydalens SK

66 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Daniel Moe BlomA-ÅPEN-MELLOM (33)34:48
1Audun BerganH 17-20 (8)36:19
1Pia Young VikD 13-14 (21)27:24
1Elia ThorvikH 13-14 (34)27:59
1Rune ScheeleH 45- (16)35:58
1Lars Young VikH 15-16 (24)25:25
1Maja Mo HjelsethD 11-12 (12)14:58
1Cecilie Wærp HaugeC-ÅPEN-LANG (4)42:49
1Anne-Lene Bakken UlsethD 45- (8)36:55
1Helena AxelssonA-ÅPEN-KORT (17)36:55
1Marte NarumD 21- (6)35:46
2Else Kari ScheeleD 45- (8)39:07+2:12
2Torstein HoleH 40- (6)44:31+4:33
2Marie SaugestadD 13-14 (21)36:13+8:49
2RuneRystad A-ÅPEN-LANG (25)47:47+0:22
2Hanne NøvikA-ÅPEN-KORT (17)40:30+3:35
2Marie ScheeleD 11-12 (12)17:08+2:10
2Lene Moe BlomD 21- (6)42:00+6:14
3Sören JonssonH 60- (7)33:06+0:25
3Åse BerganD 17-20 (5)47:27+3:33
3Bjørn HaugeH 45- (16)39:48+3:50
3Halvor Tørnqvist HaldenH 15-16 (24)28:25+3:00
3Anne Marit BjergaardD 50- (10)44:29+7:44
3Gaute BerganH 13-14 (34)29:53+1:54
4Einar JensenH 60- (7)33:36+0:55
4Maiken Skirstad MoD 40- (5)45:09+8:32
4Teodor Mo HjelsethH 13-14 (34)31:13+3:14
4Malin EijsinkD 21- (6)47:48+12:02
5Ingrid SkaarerB-ÅPEN (15)1:19:15+21:08
5Einar LunøeH 50- (18)45:10+4:17
5Isak JonssonH 15-16 (24)29:37+4:12
5Anne DahlD 50- (10)47:11+10:26
5Oda ScheeleD 15-16 (22)36:28+3:14
5Nicole RagvinA-ÅPEN-LANG (25)54:50+7:25
6Kornelius Kriszat-LøvfaldH 15-16 (24)29:55+4:30
6Yngvild Langedal BreivikD 15-16 (22)36:50+3:36
7Jon SolsrudA-ÅPEN-MELLOM (33)47:37+12:49
7Elena GrandA-ÅPEN-KORT (17)59:39+22:44
8Knut Tore SolheimA-ÅPEN-KORT (17)1:00:50+23:55
8Frida SolsrudD 13-14 (21)41:39+14:15
9Kasper Bakken UlsethH 13-14 (34)35:05+7:06
9Anders Håvard LarsenH 13-14 (34)35:05+7:06
10Nils BerganH 50- (18)52:01+11:08
10Inga Skaarer WiklundD 13-14 (21)42:58+15:34
10Hanne Wærp HaugeD 11-12 (12)29:37+14:39
10Kathrine LunøeD 50- (10)1:04:34+27:49
10Marie LilandD 15-16 (22)39:28+6:14
12Vegard HaldenH 50- (18)57:40+16:47
12Anne DanielsenA-ÅPEN-MELLOM (33)54:30+19:42
13Axel AaldeH 13-14 (34)36:12+8:13
14Rolf Andreas BergH 13-14 (34)36:32+8:33
15Fredrik SaugestadA-ÅPEN-MELLOM (33)55:49+21:01
15Ada WulfsbergD 15-16 (22)50:46+17:32
20Cristina LuisA-ÅPEN-MELLOM (33)1:01:02+26:14
21Jonas AarsethH 13-14 (34)41:47+13:48Last ned GPS-spor i gpx-format
24Elias StubberudH 13-14 (34)51:15+23:16
26Solveig BerganA-ÅPEN-MELLOM (33)1:14:22+39:34
27Frida AamotA-ÅPEN-MELLOM (33)1:22:29+47:41
28Kristian Norum MeløysundH 13-14 (34)56:16+28:17
32Johanne Ragvin RystadN-ÅPEN (39)48:46
Helene ScheeleD -10 (1)15:24
Elise Wærp HaugeD 13-14 (21)diskvalifisert
Rolf BergB-ÅPEN (15)diskvalifisert
Mons Kr. LøvfaldH 55- (15)diskvalifisert
Monica Tørnqvist HaldenD 45- (8)diskvalifisert
Vidar ThorvikB-ÅPEN (15)diskvalifisert
Martin Størmer-AntonsenH 13-14 (34)ikke startet
Tobias EspedalH 15-16 (24)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor