Offisiell resultatliste for Høstløpet med Trimtex-cup og OSI/GeoForm Rankingløp 16

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høstløpet med Trimtex-cup og OSI/GeoForm Rankingløp 16
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: lørdag 16 september 2017

Asker Skiklubb

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Jon Arvid FossumH 60- (7)32:41
1Anne Lise ØfsthusD 75- (2)1:23:43
2Henrik Fredriksen AasH 17-20 (8)37:22+1:03
2Sondre YtterbøH 15-16 (24)27:56+2:31
2Sigve Nygård FagervoldN-ÅPEN (39)17:20
3Vera HalsaaC-ÅPEN-LANG (4)1:21:05+38:16
3Jostein F. TellnesH 21- (7)52:17+9:07
3Unni RyeD 55- (4)58:11+16:20
3Astrid YtterbøD 11-12 (12)18:53+3:55
3Per Anders YtterbøB-ÅPEN (15)1:04:06+5:59
4Torleif GaltelandB-ÅPEN (15)1:08:18+10:11
4Anna Øfsthus GravirD 15-16 (22)35:23+2:09
5Bjørnar LøvliH 17-20 (8)42:18+5:59
5Øyvind HoveidH 65- (6)51:52+14:11
6Sigrun NygårdD 50- (10)50:58+14:13
7Maria PerssonD 50- (10)51:37+14:52
8Vegard LøvliH 17-20 (8)56:41+20:22
8Marianne ArnesenD 50- (10)58:20+21:35
9Felix FinsrudH 15-16 (24)32:40+7:15
9Karin Halsaa DolvenD 11-12 (12)29:36+14:38
9Arne FossheimH 55- (15)53:16+14:43Last ned GPS-spor i gpx-format
9Gunhild MyhrD 50- (10)1:03:34+26:49
11Øyvind Johannessen LinneboH 55- (15)55:00+16:27
12Mikael BirkelundH 13-14 (34)35:29+7:30
15Magne AasH 45- (16)1:29:37+53:39
15Tarje EspelinH 13-14 (34)36:40+8:41
16Jonas MyhrH 13-14 (34)38:07+10:08
20Martin BirkelundH 15-16 (24)39:49+14:24
20Martin Johannessen LinneboH 13-14 (34)41:24+13:25
21Frikk Alvaro EmbergsrudH 15-16 (24)45:19+19:54
23Jakob Backer-TellnesH 13-14 (34)44:48+16:49
24Haakon DolvenA-ÅPEN-MELLOM (33)1:08:40+33:52Last ned GPS-spor i gpx-format
29Emil Ruud FossheimH 13-14 (34)1:00:33+32:34
30Kristian Fredriksen AasH 13-14 (34)1:00:55+32:56
Gjermund GravirH 50- (18)ikke startet

Bækkelagets SK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Karl FremstadH 21- (7)43:10
2Thomas NipenH 21- (7)45:31+2:21
5Anne Marie BlekenA-ÅPEN-MELLOM (33)46:39+11:51
6Halvor JutulstadH 55- (15)49:39+11:06
8Jan Erik AalbergH 50- (18)49:06+8:13
18Diane Ninauve-JutulstadD 13-14 (21)50:48+23:24
18Tor Halvor BolkesjøA-ÅPEN-MELLOM (33)59:44+24:56
Odd KletliA-ÅPEN-MELLOM (33)diskvalifisert
Louise OramA-ÅPEN-LANG (25)diskvalifisert

Bærum kom

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Nora UrsinA-ÅPEN-KORT (17)diskvalifisert

Bærums Skiklub

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
5Tore Voss FagervoldH 55- (15)48:14+9:41

DNV

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
15Eivind RuthA-ÅPEN-LANG (25)1:10:01+22:36

Fet OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Heidi TronbølD 40- (5)41:42+5:05
Ragnhild Mathea HelmersenD 13-14 (21)ikke startet
Jane Karine HelmersenB-ÅPEN (15)ikke startet

Fidji Skiorientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
11Hildegunn Dal FidjeA-ÅPEN-KORT (17)1:33:29+56:34

Fidji Skiorientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Alfred FidjeA-ÅPEN-KORT (17)diskvalifisert

Fidji Skiorientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
30Øyvind FidjeA-ÅPEN-MELLOM (33)1:39:22+1:04:34

Fossum IF

44 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Kristoffer KatlaN-ÅPEN (39)15:46
2Harald BakkeH 45- (16)37:55+1:57
3Håkon JendalH 50- (18)43:42+2:49
3Kristian Bernhard NilsenH 40- (6)45:39+5:41
3Karen Hoel JomaasD 15-16 (22)34:25+1:11
4Julie BakkeD 17-20 (5)1:18:30+34:36
5Sigrid Melander VieD 40- (5)1:04:51+28:14
5Katrine BakkeD 45- (8)55:21+18:26
5Frode StrislandH 45- (16)40:21+4:23
5Philip Lehmann RomørenH 13-14 (34)32:44+4:45
6Arild AndresenH 50- (18)46:31+5:38
7Martin Andresen SkotteH 17-20 (8)51:53+15:34
7Helene Bjørkvold JendalD 13-14 (21)41:32+14:08
7Lars Erik GjeinH 45- (16)45:43+9:45
8Mikkel KatlaH 15-16 (24)32:00+6:35
8Erlend BakkeH 11-12 (8)38:22+22:31
9Hanne BrendeB-ÅPEN (15)1:44:39+46:32
9Mari BrendeD 13-14 (21)42:03+14:39
9Stein H. HagenH 50- (18)49:12+8:19
9Ståle HeitmannH 45- (16)49:03+13:05
10Silje Andresen SkotteN-ÅPEN (39)25:19
11Nils Henrik JendalH 50- (18)53:09+12:16
11Elise Nilsen BergD 11-12 (12)38:54+23:56
11Eirik Vie StrislandH 13-14 (34)35:09+7:10
12Erlend BørliH 15-16 (24)35:14+9:49
12Olav HasaasH 45- (16)57:01+21:03
13Bodil NordenströmA-ÅPEN-MELLOM (33)55:19+20:31
13Heidi Kristina SebjørnsenD 13-14 (21)46:32+19:08
14Marius BakkeH 15-16 (24)37:11+11:46
14Per KaarbyA-ÅPEN-MELLOM (33)55:35+20:47
15Sivert Sande KvermeH 15-16 (24)37:35+12:10
16Vebjørn Blom-HagenH 15-16 (24)37:38+12:13
17Kathinka Zahl HagenD 13-14 (21)50:14+22:50
18Eivind Berner MyhreH 15-16 (24)38:06+12:41
18Sindre Vie StrislandH 13-14 (34)38:59+11:00
19Silje Nilsen BergN-ÅPEN (39)29:43
19Johanne Rognerud BøeD 13-14 (21)52:04+24:40
19Gustav Andresen SkotteH 13-14 (34)39:04+11:05
21Odin Vie StrislandN-ÅPEN (39)31:23
21Bent KvermeA-ÅPEN-MELLOM (33)1:01:19+26:31
23Sondre Zahl HagenH 15-16 (24)1:01:43+36:18
27Børge Nilsen BergH 13-14 (34)55:57+27:58
Håkon BørliH 45- (16)diskvalifisert
Cecilie Christin KvermeB-ÅPEN (15)diskvalifisert
Ingvild Berner MyhreD 11-12 (12)ikke startet
Selma Tørudbakken JendalD 13-14 (21)ikke startet
Birk Felland SætnanH 13-14 (34)ikke startet
Hans JevanordH 45- (16)ikke startet
Trond MyhreH 45- (16)ikke startet
Ask Felland SætnanH -10 (1)ikke startet

Fugero

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Arne ØfsthusH 75- (4)1:36:26+54:18

Gimle IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Willy GrønstadH 70- (10)38:51+4:17
7Liv Edle GrønstadC-ÅPEN-KORT (7)48:29+25:58

Gjø-Vard OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Astrid KravdalD 40- (5)36:37
2Lars LienH 13-14 (34)29:20+1:21
4Øyvind LienH 45- (16)40:01+4:03
8Kristine KravdalD 15-16 (22)38:45+5:31

Greater Vancouver Orienteering Club

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
13Lehel FenyoH 45- (16)58:04+22:06

Halden SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Lacho IlievA-ÅPEN-LANG (25)48:41+1:16
9Thor PalmgrenH 70- (10)1:03:58+29:24

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Terje MalmA-ÅPEN-KORT (17)51:57+15:02

Haugerud IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Øystein MadsenH 75- (4)59:56+17:48

Heming Orientering

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Øystein ØstermannH 50- (18)40:53
1Nils Petter FremmingH 55- (15)38:33
2Alexander RødstenB-ÅPEN (15)59:32+1:25
4Anna Øvrebø MyrvoldD 11-12 (12)20:10+5:12
4Magnus Eide-FredriksenH 15-16 (24)29:07+3:42
5Astrid ReuschN-ÅPEN (39)21:01
5Jon C. FougnerA-ÅPEN-KORT (17)56:16+19:21
5Ida Marie FlågenD 13-14 (21)40:08+12:44
6Ann Elin FlågenD 45- (8)56:50+19:55
7Ferdinand FremmingH 15-16 (24)30:06+4:41
7Lukas Jones ArnesenH 11-12 (8)26:37+10:46
7Julie Heyerdahl RødstenD 11-12 (12)27:22+12:24
7Marianne ReuschD 45- (8)1:03:51+26:56
8Helene Margarethe KristensenD 11-12 (12)28:23+13:25
9Sigurd Øvrebø MyrvoldN-ÅPEN (39)23:58
9Live ØstvoldD 15-16 (22)39:18+6:04Last ned GPS-spor i gpx-format
10Kimme ArnesenH 45- (16)52:19+16:21
10Henrik ReuschH 15-16 (24)33:04+7:39
13Anders FlågenH 50- (18)1:02:40+21:47
13Kristian ØstermannH 15-16 (24)35:41+10:16
14Christian ReuschH 45- (16)1:07:00+31:02
14Maya ArnesenD 15-16 (22)45:30+12:16
15Ella BerstadD 13-14 (21)47:28+20:04
17August Syrdal ØenH 15-16 (24)37:55+12:30
Knut Erling ØenH 50- (18)diskvalifisert
Bjørn EgnerH 75- (4)ikke startet

IL GeoForm

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
6Vidar BerteigA-ÅPEN-MELLOM (33)46:46+11:58
10Ivar SeierstadA-ÅPEN-LANG (25)1:00:23+12:58
13Knut HangeraasA-ÅPEN-KORT (17)1:37:28+1:00:33
15Sigurd HaugerudA-ÅPEN-KORT (17)1:59:59+1:23:04
16Jon LahlumA-ÅPEN-LANG (25)1:10:42+23:17
28Sharon BroadwellA-ÅPEN-MELLOM (33)1:26:48+52:00

IL Koll

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Johannes Salvesen-LundeH 11-12 (8)15:51
3Johan LundeH 55- (15)43:43+5:10
4Jørund Tolleshaug SkaugenC-ÅPEN-KORT (7)46:24+23:53
4Jonas Johansen HickenH 11-12 (8)22:16+6:25
5Shameel Saheer TennegedaraC-ÅPEN-KORT (7)46:26+23:55
6Tobias Tronbøl LiumH 11-12 (8)26:29+10:38
6Christian Fredrik BorgH 13-14 (34)34:08+6:09
9Bo EngdahlA-ÅPEN-LANG (25)57:28+10:03
15Erik BorgH 50- (18)1:12:18+31:25
20Trude FixdalA-ÅPEN-LANG (25)1:24:51+37:26
24Kidus Abiy GirmaN-ÅPEN (39)36:20

IL Tyrving

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Solveig Eline BergD 17-20 (5)45:48+1:54
2Marianne NjåsteinD 50- (10)38:08+1:23
3Kjell StenstadvoldH 70- (10)49:08+14:34
3Nora SkauenD 45- (8)41:38+4:43
4Per ØhlckersH 65- (6)43:51+6:10
4Bjørn SpjelkavikH 70- (10)50:05+15:31
6Kjell Gorm RøkkeH 70- (10)52:22+17:48
6Eirik JørgensenH 45- (16)43:06+7:08
7Hasse BergstrømH 70- (10)55:45+21:11
7Mina JørgensenD 15-16 (22)37:05+3:51
8Bjørn Henning GrandalH 55- (15)51:04+12:31
9Siri SpjelkavikA-ÅPEN-KORT (17)1:18:45+41:50
10Aud I SpjelkavikA-ÅPEN-KORT (17)1:21:06+44:11
12Morten KongsbergH 55- (15)1:06:52+28:19
14Are NjåsteinH 50- (18)1:08:02+27:09
14Linnea HolstD 13-14 (21)46:46+19:22
17Iris HolstD 15-16 (22)52:39+19:25
18Herman Finstad LandN-ÅPEN (39)29:09
18Ingrid Lund HovdenD 15-16 (22)53:23+20:09
33Kristoffer ØhlckersH 13-14 (34)1:24:42+56:43
Jacob Finstad LandH -10 (1)29:41
Maren NorderudD 17-20 (5)diskvalifisert

Indre Østfold OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Thomas BedinH 40- (6)39:58
7Vegar ArnesenH 21- (7)2:05:11+1:22:01

Kamp/Vestheim IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Alvin Eide-FredriksenN-HC (2)27:49
3Silje MelqvistC-ÅPEN-KORT (7)37:56+15:25
6Odd Eide-FredriksenH 65- (6)54:47+17:06

Kolbotn og Skimt OL

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Tonje PalmgrenN-HC (2)18:01
4Henrik HarstadN-ÅPEN (39)20:17
5Markus Megard GrønliH 11-12 (8)23:45+7:54
5Guro FrøsethD 11-12 (12)21:28+6:30
6Emilie RehnD 11-12 (12)22:50+7:52
7Arne KongsnesB-ÅPEN (15)1:24:00+25:53
8Sigurd OlaisenN-ÅPEN (39)23:24
8Nils Anders NiklassonH 13-14 (34)34:18+6:19
9Trond HetlandA-ÅPEN-MELLOM (33)49:13+14:25
10Kolbjørn MegardH 70- (10)1:50:03+1:15:29
11Alva Marika NiklassonD 13-14 (21)43:10+15:46Last ned GPS-spor i gpx-format
12Vilja StørksenD 11-12 (12)1:02:15+47:17
15Iver StørksenN-ÅPEN (39)25:49
16Nora Haugen JelmertN-ÅPEN (39)25:51
16Isabel HandstangerD 15-16 (22)51:24+18:10
20Helene HarstadN-ÅPEN (39)30:10
22Maria Megard GrønliN-ÅPEN (39)32:57
25Lea Leiren GüntherN-ÅPEN (39)37:45
26Leanna SlettvollN-ÅPEN (39)41:57
27August SlettvoldN-ÅPEN (39)42:20
28Pernille KristiansenN-ÅPEN (39)42:41
29Sofia AlmliN-ÅPEN (39)45:35
30Susanne KvedalenN-ÅPEN (39)45:40
31Sindre KvedalenN-ÅPEN (39)45:45
31David Megard GrønliH 13-14 (34)1:04:43+36:44
37Henrik Vagle VarlandN-ÅPEN (39)1:04:45
John VagleH 50- (18)diskvalifisert
Håvard GrønliB-ÅPEN (15)diskvalifisert
Hanna RehnD 13-14 (21)diskvalifisert
Celine YtternesD 15-16 (22)diskvalifisert

Koll IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
19Harald AulieA-ÅPEN-LANG (25)1:24:50+37:25

Lillomarka OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Stian LillegårdC-ÅPEN-KORT (7)22:31
2Hallvard FjærH 55- (15)43:41+5:08
2Brynjar FredheimA-ÅPEN-MELLOM (33)36:29+1:41
4Netta Bar-NathanD 13-14 (21)40:03+12:39
6Jens Johan BrekkeH 17-20 (8)46:12+9:53
6Assaf Bar-NathanH 40- (6)1:24:12+44:14
7Martin GranlyH 55- (15)50:53+12:20

Lommedalens IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Bjørn HallanH 50- (18)ikke startet

Lundin

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Tore KjølsethA-ÅPEN-LANG (25)diskvalifisert

Lyn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Rolv Anders SystadA-ÅPEN-MELLOM (33)43:09+8:21

Måren OK

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Linn Mei WaalerD 17-20 (5)43:54
1Ingeborg BakkenD 65- (1)1:26:58
1Unni Dirro BøhlerengenD 80- (1)1:17:58
1Kjersti Holt HanssenD 50- (10)36:45
2Frode G. WaalerC-ÅPEN-LANG (4)57:58+15:09
2Kine DirroD 40- (5)39:27+2:50
3Stein TurtumøygardH 65- (6)43:06+5:25
3Noor Dirro-HeluD 13-14 (21)37:43+10:19
4Grete BerntsenD 55- (4)1:00:12+18:21
8Knut Vidar JohansenH 70- (10)1:03:11+28:37
11Lars Petter EndresenH 45- (16)56:44+20:46
11Carmen DirroD 15-16 (22)43:22+10:08
12Luciana Maria SvadsD 13-14 (21)46:15+18:51
16Sigbjørn OddenH 50- (18)1:21:10+40:17
25Magnus EndresenH 13-14 (34)52:07+24:08
33Astrid GlenneN-ÅPEN (39)50:40
34Hermine OddenN-ÅPEN (39)50:47
35Isolde OddenN-ÅPEN (39)51:29
Aase Tove GoldenD 75- (2)diskvalifisert
Morten KarlsenH 55- (15)diskvalifisert
Trond HolterH 50- (18)ikke startet
Håvard EndresenH -10 (1)ikke startet

NGI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
22Kjetil Sverdrup-ThygesonA-ÅPEN-LANG (25)1:31:44+44:19

Nittedal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Terje ThrondsenH 75- (4)diskvalifisert
Simen FritznerH 15-16 (24)ikke startet
Henning RøbergH 21- (7)ikke startet

Nydalen SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
7Sindre LangaasA-ÅPEN-LANG (25)55:57+8:32

Nydalens SK

66 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Daniel Moe BlomA-ÅPEN-MELLOM (33)34:48
1Audun BerganH 17-20 (8)36:19
1Pia Young VikD 13-14 (21)27:24
1Elia ThorvikH 13-14 (34)27:59
1Rune ScheeleH 45- (16)35:58
1Lars Young VikH 15-16 (24)25:25
1Maja Mo HjelsethD 11-12 (12)14:58
1Cecilie Wærp HaugeC-ÅPEN-LANG (4)42:49
1Anne-Lene Bakken UlsethD 45- (8)36:55
1Helena AxelssonA-ÅPEN-KORT (17)36:55
1Marte NarumD 21- (6)35:46
2Else Kari ScheeleD 45- (8)39:07+2:12
2Torstein HoleH 40- (6)44:31+4:33
2Marie SaugestadD 13-14 (21)36:13+8:49
2RuneRystad A-ÅPEN-LANG (25)47:47+0:22
2Hanne NøvikA-ÅPEN-KORT (17)40:30+3:35
2Marie ScheeleD 11-12 (12)17:08+2:10
2Lene Moe BlomD 21- (6)42:00+6:14
3Sören JonssonH 60- (7)33:06+0:25
3Åse BerganD 17-20 (5)47:27+3:33
3Bjørn HaugeH 45- (16)39:48+3:50
3Halvor Tørnqvist HaldenH 15-16 (24)28:25+3:00
3Anne Marit BjergaardD 50- (10)44:29+7:44
3Gaute BerganH 13-14 (34)29:53+1:54
4Einar JensenH 60- (7)33:36+0:55
4Maiken Skirstad MoD 40- (5)45:09+8:32
4Teodor Mo HjelsethH 13-14 (34)31:13+3:14
4Malin EijsinkD 21- (6)47:48+12:02
5Ingrid SkaarerB-ÅPEN (15)1:19:15+21:08
5Einar LunøeH 50- (18)45:10+4:17
5Isak JonssonH 15-16 (24)29:37+4:12
5Anne DahlD 50- (10)47:11+10:26
5Oda ScheeleD 15-16 (22)36:28+3:14
5Nicole RagvinA-ÅPEN-LANG (25)54:50+7:25
6Kornelius Kriszat-LøvfaldH 15-16 (24)29:55+4:30
6Yngvild Langedal BreivikD 15-16 (22)36:50+3:36
7Jon SolsrudA-ÅPEN-MELLOM (33)47:37+12:49
7Elena GrandA-ÅPEN-KORT (17)59:39+22:44
8Knut Tore SolheimA-ÅPEN-KORT (17)1:00:50+23:55
8Frida SolsrudD 13-14 (21)41:39+14:15
9Kasper Bakken UlsethH 13-14 (34)35:05+7:06
9Anders Håvard LarsenH 13-14 (34)35:05+7:06
10Nils BerganH 50- (18)52:01+11:08
10Inga Skaarer WiklundD 13-14 (21)42:58+15:34
10Hanne Wærp HaugeD 11-12 (12)29:37+14:39
10Kathrine LunøeD 50- (10)1:04:34+27:49
10Marie LilandD 15-16 (22)39:28+6:14
12Vegard HaldenH 50- (18)57:40+16:47
12Anne DanielsenA-ÅPEN-MELLOM (33)54:30+19:42
13Axel AaldeH 13-14 (34)36:12+8:13
14Rolf Andreas BergH 13-14 (34)36:32+8:33
15Fredrik SaugestadA-ÅPEN-MELLOM (33)55:49+21:01
15Ada WulfsbergD 15-16 (22)50:46+17:32
20Cristina LuisA-ÅPEN-MELLOM (33)1:01:02+26:14
21Jonas AarsethH 13-14 (34)41:47+13:48Last ned GPS-spor i gpx-format
24Elias StubberudH 13-14 (34)51:15+23:16
26Solveig BerganA-ÅPEN-MELLOM (33)1:14:22+39:34
27Frida AamotA-ÅPEN-MELLOM (33)1:22:29+47:41
28Kristian Norum MeløysundH 13-14 (34)56:16+28:17
32Johanne Ragvin RystadN-ÅPEN (39)48:46
Helene ScheeleD -10 (1)15:24
Elise Wærp HaugeD 13-14 (21)diskvalifisert
Rolf BergB-ÅPEN (15)diskvalifisert
Mons Kr. LøvfaldH 55- (15)diskvalifisert
Monica Tørnqvist HaldenD 45- (8)diskvalifisert
Vidar ThorvikB-ÅPEN (15)diskvalifisert
Martin Størmer-AntonsenH 13-14 (34)ikke startet
Tobias EspedalH 15-16 (24)ikke startet

OK Moss

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Harald LundhaugH 75- (4)42:08
4Thomas RoskifteH 21- (7)54:45+11:35
5Hallvard KorenH 21- (7)59:44+16:34
6Roy GjerdingH 60- (7)48:34+15:53
6Morten TangenH 21- (7)1:14:01+30:51
6Kristine RoskifteB-ÅPEN (15)1:20:20+22:13
13Oskar RoskifteN-ÅPEN (39)25:34
17Olivia RoskifteN-ÅPEN (39)26:27
31Linda FredhA-ÅPEN-MELLOM (33)1:44:13+1:09:25

OK Roslagen

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Johan StridkvistB-ÅPEN (15)58:07
5Emma LundmanD 21- (6)1:08:39+32:53
14Einar Lundman-StridkvistN-ÅPEN (39)25:35

Oppegård

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
12Svein KvalheimA-ÅPEN-KORT (17)1:36:23+59:28

Oppsal Orientering

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Kjell WintherH 70- (10)34:34
1Ane Sofie KroghD 15-16 (22)33:14
2Carl Erik WasbergH 50- (18)42:54+2:01
3Lavran ThorstensenH 17-20 (8)37:52+1:33
3Jakob A. GjedeboH 11-12 (8)21:54+6:03
4Thor MellaA-ÅPEN-LANG (25)53:38+6:13
4Ludvig RødnesH 17-20 (8)38:50+2:31
4Arnhild KroghD 45- (8)43:18+6:23
5Roar BjordalH 70- (10)52:01+17:27
6Katrine Bjordal VegganD 13-14 (21)41:12+13:48
7Anselm ReichenbachH 13-14 (34)34:11+6:12
7Marie Bjordal VegganN-ÅPEN (39)21:56
8Snorre VegganH 45- (16)47:00+11:02
10Stein MellaA-ÅPEN-MELLOM (33)52:24+17:36
11Roar PedersenA-ÅPEN-MELLOM (33)53:29+18:41
12Amélie AamodtD 15-16 (22)43:29+10:15
14Vigdis HobølA-ÅPEN-LANG (25)1:07:57+20:32
16Martin ReichenbachA-ÅPEN-MELLOM (33)56:36+21:48
17Marius E. AamodtH 13-14 (34)38:58+10:59
19Elin KallesonA-ÅPEN-MELLOM (33)1:00:50+26:02
19Tina KallesonD 15-16 (22)57:08+23:54
20Ingrid Solheim UndebergetD 15-16 (22)59:22+26:08
22Lars Sigurd Baugstø RødnesH 13-14 (34)42:41+14:42
25Rune HultgreenA-ÅPEN-MELLOM (33)1:09:52+35:04
26Jonas KroghH 13-14 (34)55:38+27:39
32Birk ThorstensenH 13-14 (34)1:17:05+49:06
Anne Karin ThorstensenB-ÅPEN (15)diskvalifisert
Harald AasheimH 65- (6)ikke startet

OSI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
21Magne VollenA-ÅPEN-LANG (25)1:25:24+37:59

Oslo sporveier BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
22Stein MyhreA-ÅPEN-MELLOM (33)1:07:27+32:39

Oslostudentenes IK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Dagfinn FøllesdalH 80- (2)1:22:18+8:45
5Are EriksenH 60- (7)40:06+7:25
7Guttorm L EggeH 50- (18)46:37+5:44
11Bjørn GrindeA-ÅPEN-LANG (25)1:03:37+16:12
Hans Rusten WangA-ÅPEN-LANG (25)diskvalifisert
Matthew NgB-ÅPEN (15)diskvalifisert

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
6Maren BerghN-ÅPEN (39)21:02

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
36Kaspian Høier OhmN-ÅPEN (39)55:33

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
38Emmerensia HellebostadN-ÅPEN (39)1:35:39

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
39Amanda HellebostadN-ÅPEN (39)1:35:55

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
6Per OngstadA-ÅPEN-KORT (17)59:09+22:14

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
14Inger Lise BjordalA-ÅPEN-KORT (17)1:54:42+1:17:47

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
4Paul SolheimA-ÅPEN-MELLOM (33)45:33+10:45

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
29Bjørn MyhrA-ÅPEN-MELLOM (33)1:38:32+1:03:44

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
4Laura SlaughterC-ÅPEN-LANG (4)2:16:40+1:33:51

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
8Holger SchlaupitzA-ÅPEN-LANG (25)56:37+9:12

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
12Andreas AabelA-ÅPEN-LANG (25)1:03:53+16:28

Raumar Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Kristine Eide RappD 15-16 (22)33:17+0:03
4Tommy SkårbøH 40- (6)51:32+11:34
6Stine AustadD 21- (6)1:42:45+1:06:59
7Jan SveenH 60- (7)1:04:26+31:45
11Øistein Fagerli NæssH 15-16 (24)33:50+8:25
13Hanne Eide RappD 15-16 (22)45:13+11:59
22Gaute FosstveitH 15-16 (24)47:37+22:12
Stian Måseide SørlieH 13-14 (34)diskvalifisert
Anders HorveiH 15-16 (24)ikke startet

Ringerike OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Ragnhild Elsrud HultgreenD 55- (4)41:51

Røyken OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Birgitte BekkelundD 70- (1)1:00:22
2Torgeir StrandhagenH 60- (7)32:48+0:07

Sande Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Øivind FadumH 65- (6)37:41

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Kjersti ThoA-ÅPEN-MELLOM (33)diskvalifisert

Statoil Oslo BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
18Per OsenA-ÅPEN-LANG (25)1:21:20+33:55

Trøsken IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Jimmy NordliH 65- (6)41:08+3:27

Vålerenga

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
13Stein BlomsethA-ÅPEN-LANG (25)1:04:32+17:07

Wing OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
23Kristin JægerA-ÅPEN-MELLOM (33)1:08:20+33:32

Østmarka OK

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Trond KortnerA-ÅPEN-LANG (25)47:25
1Arne Chr. ScheieH 80- (2)1:13:33
2Øivind HaugC-ÅPEN-KORT (7)34:42+12:11
2Mathias LinløkkenH 11-12 (8)19:03+3:12
2Ingrid NermoenD 55- (4)53:48+11:57
3Erlend OtterleiN-ÅPEN (39)18:50
4June HerredsvelaA-ÅPEN-KORT (17)55:15+18:20
6Knut HellandA-ÅPEN-LANG (25)55:56+8:31
6Eldrid OtterleiC-ÅPEN-KORT (7)46:40+24:09
8Siv Susanne JystadB-ÅPEN (15)1:41:39+43:32
8Per Arne KarlsenA-ÅPEN-MELLOM (33)48:16+13:28
10Bjørn ChristensenH 55- (15)54:21+15:48
11Bertine MjøsterN-ÅPEN (39)25:20
11Martine Arntzen HaugN-ÅPEN (39)25:20
16Sigrid NermoenD 13-14 (21)49:26+22:02
17Jørn MjøsterA-ÅPEN-MELLOM (33)59:32+24:44
17Øystein KildahlA-ÅPEN-LANG (25)1:15:12+27:47
21Jenny Emilie Brenni HerredsvelaD 15-16 (22)1:04:40+31:26
24John OtterleiH 15-16 (24)1:02:38+37:13
Erik NæssH 55- (15)diskvalifisert
Alexandra LinløkkenD 15-16 (22)ikke startet
Magnus JystadH 13-14 (34)ikke startet

Ås-NMBU Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Kaja Winsnes NordhagenD 21- (6)46:44+10:58
4Gunnar TengeH 50- (18)44:38+3:45
4Sille WinsnesD 50- (10)44:43+7:58
4Eirik NordhagenH 55- (15)47:32+8:59
5Robert BanfiH 40- (6)59:08+19:10
19Vegard AarstadH 15-16 (24)39:39+14:14
23Kinga BanfiN-ÅPEN (39)34:56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor