Offisiell resultatliste for Veteranmesterskapet 2017 og Sommerløpet i Rauland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet 2017 og Sommerløpet i Rauland
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: lørdag 19 august 2017

N-åpen

1 650 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering24:14+6:5114:41
0Endre Bjerk BreisethHøydalsmo IL42:49+25:2625:56
0Olav Bjerk BreisethHøydalsmo IL41:04+23:4124:53
0Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL24:29+7:0614:50
0Odlin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering23:09+5:4614:01
0Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL32:39+15:1619:47
0Haakon Fuglenebb AamandIdrettslaget Dyre Vaa38:49+21:2623:31
0Oskar Svenning HoltbergetIdrettslaget Dyre Vaa24:34+7:1114:53
0Helga Elise NordliPorsgrunn OL35:03+17:4021:14
0Kristian NordliePorsgrunn OL35:34+18:1121:33
0Johanne Ragvin NystadNydalens SK39:11+21:4823:44
0Karl RådahlIL Tyrving22:17+4:5413:30
0Katrina SeltveitIdrettslaget Dyre Vaa24:43+7:2014:58
0Nette ZagarnesLarvik OK31:48+14:2519:16
0Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa17:2310:32
0Olai BisethKongsberg OL20:35+3:1212:28
0Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering14:328:48
0Dea EikedalenPorsgrunn OL25:28+8:0515:26
0Solan EikedalenPorsgrunn OL18:30+1:0711:12
0Julie Økern HågårdKonnerud IL26:26+9:0316:01
0Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa17:29+0:0610:35
0Ana NesLarvik OK31:53+14:3019:19
0Mathis RenardKongsberg OL23:24+6:0114:10
0Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL15:469:33
0Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb13:588:27

D -10

2 250 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa29:1112:58
0Elise RenardKongsberg OL26:1511:40
0Selma WhiteSøgne og Songdalen OK31:48+2:3714:08

D 11-12

2 250 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne SandvenNotodden OL16:217:16
2Anna TaksdalGanddal IL18:19+1:588:08
3Vilde Aakre LeistadSkien OK20:00+3:398:53
4Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb21:06+4:459:22
5Pernille ZagarLarvik OK21:57+5:369:45
6Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL27:10+10:4912:04
7Anne ØstvoldHeming Orientering27:22+11:0112:09
8Marie FinkenhavnNittedal OL32:36+16:1514:29
9Julie KristensenPorsgrunn OL38:17+21:5617:00

D 11-12N

1 650 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa13:037:54

D 13-14

3 010 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb24:208:05
2Emma EngehultNotodden OL25:32+1:128:28
3Une HoltermannPorsgrunn OL26:24+2:048:46
4Ingvild GustafssonKongsberg OL32:03+7:4310:38
5Ingvild JohnsenHedrum OL33:10+8:5011:01
6Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL33:27+9:0711:06
7Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK38:12+13:5212:41
8Helene Brandal SøftingKongsberg OL1:10:53+46:3323:32

D 13-16C

2 940 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne BeitdokkenPorsgrunn OL35:2612:03
2Hedda Kind KjellevoldModum OL59:59+24:3320:24
Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OLikke startet

D 15-16

4 790 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Solveig LetmolieEiker OL57:5312:05
2Live ØstvoldHeming Orientering1:10:02+12:0914:37
3Oda Isnes TyseEiker OL1:17:33+19:4016:11
4Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL1:33:23+35:3019:29
Petra HoveidAsker Skiklubbdiskvalifisert
Alexandra LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbikke startet

D 15-16B

3 010 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb43:4514:32

D 17-B

3 820 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit Svenning BergIdrettslaget Dyre Vaa41:2610:50
2Maria TjønnIdrettslaget Dyre Vaa55:25+13:5914:30
3Trude NysæterSkien OK56:26+15:0014:46
4Tone Sølie LysnesHedrum OL1:00:13+18:4715:45
5Hilde Gunn HellenesOK Skeidi1:19:36+38:1020:50
6Rita RaastadSkien OK1:20:58+39:3221:11
7Sara Roberg GhabeliOL Trollo1:22:39+41:1321:38
8Elin BordøyHedrum OL1:23:55+42:2921:58
Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollodiskvalifisert
Synne StrayKristiansand OKdiskvalifisert

D 17-C

2 940 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege GunnerødAsker Skiklubb32:0010:53
2Else StordalOL Tønsberg og omegn43:15+11:1514:42
3Elin SlokvikNotodden OL45:52+13:5215:36
4Lise HørtvedtKongsberg OL53:21+21:2118:08
5Kristin JohanssonHedrum OL55:17+23:1718:48
6Lena HenrikssonIL Tyrving57:48+25:4819:39
7Berit DalheimLunderseter IL1:12:37+40:3724:41

D 17-N

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tina BjørnstadRaumar Orientering46:4319:27
2Jayne FinchSouth Ribble OC1:10:42+23:5929:27
Joanna Ganc-PetersenFossum IFikke startet

D 17-

5 040 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Celine RenardKongsberg OL50:2410:00
2Sølvi FossøyEiker OL55:07+4:4310:56
3Hege Holth RekaaRøyken OL55:16+4:5210:57
4Hanna NysæterSkien OK59:14+8:5011:45
5Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL1:15:22+24:5814:57
6Silje Borge HoviSkien OK1:49:48+59:2421:47

D 35-

5 040 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bodil HelgerudHalden SK47:539:30
2Nicole RagvinNydalens SK49:27+1:349:48
3Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn58:45+10:5211:39
4Turid Zagar NesLarvik OK1:04:35+16:4212:48

D 40-

5 040 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering43:418:40
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL44:41+1:008:51
3Audrun UtskarpenOslostudentenes IK55:20+11:3910:58
4Merete LyseboLardal OL56:06+12:2511:07
5Liv SchjervenLardal OL57:05+13:2411:19
6Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1:01:07+17:2612:07
7Gry AakreSkien OK1:17:44+34:0315:25
8Linda FredhOK Moss2:09:11+1:25:3025:37
Siv WiersdalenPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 45-

4 790 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK49:2310:18
2Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb50:48+1:2510:36
3Birgit Økern JensenKonnerud IL52:23+3:0010:56
4Torunn Økern JensenRingerike OL52:34+3:1110:58
5Kristin SandvenNotodden OL53:15+3:5211:07
6Hege FeiringIL Tyrving57:14+7:5111:56
7Åse NysæterSkien OK1:16:17+26:5415:55
8Stine ArntzenSandefjord OK1:19:40+30:1716:37
9Christina Sandvand OmfjordOddersjaa SSK1:26:39+37:1618:05
10Margrethe RoalsøSandnes IL (Rogaland)1:48:19+58:5622:36
Hege MelbyLardal OLikke startet

D 50-

4 650 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda HanssenØstmarka OK47:4610:16
2Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb47:54+0:0810:18
3Unn Hilde HeggedalKongsberg OL48:01+0:1510:19
4Kari ChristiansenSandefjord OK48:16+0:3010:22
5Inger Tone NygårdEgersund OK49:59+2:1310:44
6Vanja StaffOL Toten-Troll54:39+6:5311:45
7Heidi SchatvetNotodden OL55:32+7:4611:56
8Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL56:10+8:2412:04
9Veslemøy SolbergKonnerud IL1:02:43+14:5713:29
10Hilde KløvstadSandefjord OK1:03:10+15:2413:35
11Anne Marit BjergaardNydalens SK1:13:08+25:2215:43
12Maria PerssonAsker Skiklubb1:16:21+28:3516:25
13Heidi BørstadSarpsborg OL1:24:27+36:4118:09
14Lill-Ann TorpSandefjord OK1:25:36+37:5018:24
15Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb1:27:53+40:0718:53
Britt KarlsenAskøy OLikke startet

D 55-

4 220 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kirsti Aas OlsenEiker OL44:5410:38
2Grete S B HoviSkien OK46:55+2:0111:07
3Toril HallanLillomarka OL47:10+2:1611:10
4Bente LineIndre Østfold OK49:44+4:5011:47
5Ann Karin TjørhomGanddal IL51:03+6:0912:05
6Runa SkyttersæterHeming Orientering51:33+6:3912:12
7Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL52:10+7:1612:21
8Ingrid RavnanOL Toten-Troll53:57+9:0312:47
9Gunhild HennumLierbygda OL54:11+9:1712:50
10Ragnhild HaldKristiansand OK54:59+10:0513:01
11Anne-Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering55:32+10:3813:09
12Marita HernandezOL Toten-Troll57:27+12:3313:36
13Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb1:00:41+15:4714:22
14Eli Tufte HanssenEiker OL1:08:57+24:0316:20
15Grete BerntsenMåren OK1:09:35+24:4116:29
16Turid VongravenSkien OK1:13:07+28:1317:19
17Kirsti Grundnes BergIL Tyrving1:14:03+29:0917:32
18Gunilla GedinGöteborg Majorna OK1:15:02+30:0817:46
19Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL1:19:02+34:0818:43
20Inger SchibstedRøyken OL1:22:19+37:2519:30
21Inger Johanne EikelandNydalens SK1:22:50+37:5619:37
22Ingunn GåsoddenSkien OK1:40:37+55:4323:50
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OLikke startet
Anne Margit BrattenMåren OKikke startet

D 60-

3 920 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv Inger PrangerødTistedalen FL42:0010:42
2Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb48:55+6:5512:28
3Bjørg SvanbergRøyken OL49:55+7:5512:44
4Anne Berit EidNydalens SK50:44+8:4412:56
5Anne SørumRingsaker OK50:57+8:5712:59
6Siri FlatekvalOppsal Orientering52:02+10:0213:16
7Lis DæhliLøten o-lag54:11+12:1113:49
8Margrete JørandliGjø-Vard OL56:09+14:0914:19
9Helga HaverstadLierbygda OL56:17+14:1714:21
10Ellen Marie TurterNydalens SK57:23+15:2314:38
11Gro SolnørdalRudsbygd IL57:44+15:4414:43
12Hanne HerumOK Skeidi59:15+17:1515:06
13Wenche BjørnstadRingsaker OK1:00:42+18:4215:29
14Elle M. MelbyeHeming Orientering1:02:06+20:0615:50
15Anne Kallevik GrutleHaugesund IL Orientering1:03:47+21:4716:16
16Siri ØkstadOddersjaa SSK1:07:01+25:0117:05
17Bente Tangen WikstrømRingsaker OK1:07:55+25:5517:19
18Randi HansenStokke IL1:11:37+29:3718:16
19Anne Lise AndreassenSandefjord OK1:12:37+30:3718:31
20Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn1:13:55+31:5518:51
21Live Joronn YtrehusRingerike OL1:19:36+37:3620:18
22Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL1:20:07+38:0720:26
23Inger K. HaavikHaugesund IL Orientering1:34:16+52:1624:02
24Inger NergaardStokke IL1:35:23+53:2324:19
Aud KjemperudEiker OLdiskvalifisert
Birgit JensenSkien OKikke startet
Sirpa LiljaModum OLikke startet

D 65-

3 620 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda VerdeSturla, IF42:3911:46
2Kari StrandeRingerike OL44:38+1:5912:19
3Ingrid StrandeSkien OK44:57+2:1812:25
4Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø46:49+4:1012:55
5Ingjerd SognnæsBergens TF48:33+5:5413:24
6Herdis AlvheimFana IL49:49+7:1013:45
7Berit HegdalBergens TF49:50+7:1113:45
8Lill Ramberg SkappelLillehammer OK50:03+7:2413:49
9Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL50:34+7:5513:58
10Sylvia AndersenElverum OK51:47+9:0814:18
11Marit Bokerød HansenIdd Sportsklubb52:59+10:2014:38
12Marit TyldumRudsbygd IL55:33+12:5415:20
13Elisabet Høgset RiseRingsaker OK1:01:30+18:5116:59
14Astrid OrmbergFana IL1:03:46+21:0717:36
15Berit GrosvoldEiker OL1:07:23+24:4418:36
16Anne Karin StigemoIL Imås1:07:24+24:4518:37
17Gerda ØenStord Orientering1:08:17+25:3818:51
18Toril RiddervoldHeming Orientering1:08:24+25:4518:53
19Astrid LundeDrangedal OL1:09:41+27:0219:14
20Ingerid Angell-PetersenFreidig1:12:31+29:5220:01
21Eva TaraldrudIndre Østfold OK1:13:31+30:5220:18
22Grethe Lill RyengSturla, IF1:15:39+33:0020:53
23Bjørg MostaulBø OL1:16:06+33:2721:01
24Aud I SpjelkavikIL Tyrving1:20:10+37:3122:08
25Kari NatåsBergens TF2:30:31+1:47:5241:34
Kari LillealternFreidigdiskvalifisert
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stangeikke startet

D 70-

2 880 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Timenes LaugenIL Imås33:0711:29
2Katharina Mo BergeFreidig37:13+4:0612:55
3Liv FeiringHamar OK37:41+4:3413:05
4Margareta BrynhildsenStokke IL41:29+8:2214:24
5Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb42:23+9:1614:42
6Thorunn Aamodt OvesenLardal OL42:45+9:3814:50
7Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL43:20+10:1315:02
8Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb44:11+11:0415:20
9Tea ForbergRond OL45:00+11:5315:37
10Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb45:51+12:4415:55
11Edel SlettemarkStord Orientering47:11+14:0416:22
12Bjørg KocbachBergens TF48:03+14:5616:41
13Inger LindløvOK Moss49:29+16:2217:10
14Birgitte BekkelundRøyken OL53:22+20:1518:31
15Ingeborg BøbelIL Imås55:26+22:1919:14
16Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL1:00:34+27:2721:01
17Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1:08:27+35:2023:46
Gerd LangsethLarvik OKdiskvalifisert
Inger Lise BjordalOppsal Orienteringikke startet

D 75-

2 710 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig38:2314:09
2Odbjørg NordengRudsbygd IL49:16+10:5318:10
3Agnes SkarholtSandefjord OK52:58+14:3519:32
4Aase Tove GoldenMåren OK54:07+15:4419:58
5Unni DrageHaugerud IF54:47+16:2420:12
6Marit Økern JensenBærums Skiklub54:52+16:2920:14
7Inger Lise SolbergBø OL55:29+17:0620:28
8Elin DahlenRingerike OL1:07:52+29:2925:02
9Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag1:18:05+39:4228:48
10Johanna YtterbølGimle IF1:18:31+40:0828:58

D 80-

2 030 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gudveig JørundlandOK Sør39:0519:15
2Unni Dirro BøhlerengenMåren OK40:07+1:0219:45
3Olaug F. JohansenSkien OK42:42+3:3721:02
4Tirill Liby SeipOK Skeidi45:25+6:2022:22
5Inger E. VamnesHamar OK46:34+7:2922:56

H -10

2 250 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL33:0214:40
0Jakob KristensenPorsgrunn OL46:15+12:1320:33
0Arne BisethKongsberg OL34:0215:07
0Emil Ganc-PetersenFossum IF49:45+15:4322:06
0Rasmus EngehultNotodden OL19:088:30
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb19:198:35

H 11-12

2 250 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias LinløkkenØstmarka OK18:028:00
2Erik ZagarLarvik OK23:22+5:2010:23
3Ragnar LandeEidskog OL24:31+6:2910:53
4Einar ØstvoldHeming Orientering25:31+7:2911:20
5Gaute NysæterSkien OK26:00+7:5811:33
6Graeme FinchSouth Ribble OC49:36+31:3422:02
7Alexander Ganc-PetersenFossum IF53:07+35:0523:36

H 11-12N

1 650 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa10:486:32

H 13-14

3 010 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb25:288:27
2Magnus BrodinPorsgrunn OL29:43+4:159:52
3Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL30:11+4:4310:01
4Ola MeenPorsgrunn OL32:43+7:1510:52
5Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL43:02+17:3414:17

H 13-16C

2 940 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Michael FinchSouth Ribble OC51:3017:31
Bendik Schia LøeNotodden OLikke startet

H 13-16N

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Truls Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa23:009:35

H 15-16

5 040 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsmund SlokvikNotodden OL51:3110:13
2Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering57:24+5:5311:23
3Eilev KvaaleAsker Skiklubb1:15:16+23:4514:56
4Snorre SlokvikNotodden OL1:24:41+33:1016:48

H 17-B

3 820 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom André AlstadsætherEiker OL44:2911:38
2Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering48:36+4:0712:43
3Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL50:06+5:3713:06
4Kjetil JacobsenHamar OK58:47+14:1815:23
Yngve FinkenhavnNittedal OLikke startet

H 17-C

2 940 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sten Øivind BjerkeLarvik OK43:3514:49

H 17-

6 510 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Damien RenardKongsberg OL45:587:03
2Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL48:38+2:407:28
3Eivind Romberg KvaaleBø OL50:35+4:377:46
4Lars Steinar HefreBø OL53:21+7:238:11
5Pål SkogedalAsker Skiklubb59:28+13:309:08
6Eirik LarsenSkien OK1:06:05+20:0710:09
7Kristian Hellgren HoltbergetIdrettslaget Dyre Vaa1:11:51+25:5311:02 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Morten TangenOK Moss1:13:33+27:3511:17
9Even FossumIK Grane Arendal Orientering1:21:11+35:1312:28
10Ole Grini JohansenIL Tyrving1:21:28+35:3012:30
11Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL1:25:02+39:0413:03
Jan SteffensenHaugesund IL Orienteringikke startet

H 35-

6 510 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering48:387:28
2Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering50:37+1:597:46
3Lars Christian BråtenHeming Orientering56:46+8:088:43
4Sturla StokkelandÅlgård Orientering1:05:11+16:3310:00

H 40-

6 510 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind HelgerudHalden SK47:467:20 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Rune RystadNydalens SK51:25+3:397:53
3Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa58:33+10:478:59
4Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb59:05+11:199:04
5Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering59:48+12:029:11
6Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb1:00:33+12:479:18
7Asbjørn BygglandHøydalsmo IL1:02:09+14:239:32
8Are BisethKongsberg OL1:03:19+15:339:43
9Atle PedersenFossum IF1:08:55+21:0910:35
10Jesper Melin Ganc-PetersenFossum IF1:17:17+29:3111:52
11Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1:18:03+30:1711:59
12Jesper FlogstadIL Hauken1:21:55+34:0912:34
13Magnus BeitdokkenPorsgrunn OL1:42:40+54:5415:46

H 45-

5 950 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian VogelsangNydalens SK43:067:14
2Ørjan RavndalÅlgård Orientering44:16+1:107:26
3Gisle NysæterSkien OK46:05+2:597:44
4Eivind LandeEidskog OL47:10+4:047:55
5Frode NysæterSkien OK48:31+5:258:09
6Odd StrandKongsberg OL49:31+6:258:19
7Trond GjelstadSandefjord OK50:14+7:088:26
8Håvard HågårdKonnerud IL51:17+8:118:37
9Oddvar TaksdalGanddal IL52:13+9:078:46
10Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)53:19+10:138:57
11Steinar LandeBø OL53:26+10:208:58
12Bjørnar OlsrødStokke IL58:49+15:439:53
13Rune EngehultNotodden OL59:32+16:2610:00
14Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb1:00:34+17:2810:10
15Lars Erik GjeinFossum IF1:02:46+19:4010:32
16Bjørn Idar SætranIF Trauma1:03:26+20:2010:39
17Per Erik LarsenSandefjord OK1:06:09+23:0311:07
18Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1:06:11+23:0511:07
19Svein-Erik KvameGanddal IL1:08:54+25:4811:34
20Ian RingheimOL Trollo1:16:23+33:1712:50
21Peter CarlsenSturla, IF1:17:17+34:1112:59
22Robert FredriksenNotodden OL1:20:28+37:2213:31
23Espen JohnsenHedrum OL1:22:19+39:1313:50
24Roger ØstvoldHeming Orientering1:25:27+42:2114:21
25Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa1:35:03+51:5715:58
26Jesse WhiteSøgne og Songdalen OK1:57:31+1:14:2519:45
Øyvind ThømtIndre Østfold OKikke startet
Hans JevanordFossum IFikke startet

H 50-

5 670 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge GisholtOK Skeidi44:037:46
2Sten Åge NygårdseterVegårshei IL44:36+0:337:51
3Per Olav NærestadIF Trauma44:49+0:467:54
4Gjermund RørenEiker OL46:22+2:198:10
5Bo EngdahlIL Koll46:49+2:468:15
6Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb46:59+2:568:17
7Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering47:24+3:218:21
8Lars DrageStavanger Orienteringsklubb48:47+4:448:36
9Jan Tore HenriksenNydalens SK49:29+5:268:43
10Christian GrotnesIL Tyrving49:48+5:458:46
11Harald KvisliNotodden OL49:52+5:498:47
12Tore HoffIL Tyrving50:44+6:418:56
13Helge FossøyØyestad IF allianse51:22+7:199:03
14Vidar StrandLierbygda OL51:44+7:419:07
15Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering53:47+9:449:29
16Terje UrfjellIL Imås54:01+9:589:31
17Per Olav HaarrGanddal IL54:13+10:109:33
18Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb54:27+10:249:36
19Øyvind HyllesethSkien OK55:23+11:209:46
20Mads Henrik SandnesHope IL56:43+12:4010:00
21Guttorm L EggeOslostudentenes IK57:19+13:1610:06
22Bjørn PollandOK Skeidi58:36+14:3310:20
23Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering59:45+15:4210:32
24Arne Håkon JørgensenSandefjord OK1:01:02+16:5910:45
25Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL1:02:06+18:0310:57
26Fridtjof JebsenKustein MLF1:02:11+18:0810:58
27Torstein KvaaleAsker Skiklubb1:03:33+19:3011:12
28Roger LysnesHedrum OL1:06:44+22:4111:46
29Terje NæssFossum IF1:07:47+23:4411:57
30Bjørn Richard KirsteSkien OK1:13:29+29:2612:57
31Sven OhrvikKonnerud IL1:17:04+33:0113:35
32Roger Andre VaneboKongsberg OL1:21:26+37:2314:21
33Morten AndresenOK Skeidi1:21:37+37:3414:23
34Peter DirksenSauda Orienteringsklubb1:29:06+45:0315:42
Egil FossumIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Per Einar StrømHedrum OLbrutt
Petter LøeNotodden OLikke startet
Håkon HåversenØstmarka OKikke startet

H 55-

5 670 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)44:347:51
2Nils Petter FremmingHeming Orientering45:10+0:367:57
3Svein-Erik SøgårdKongsberg OL47:37+3:038:23
4Øyvind DrageKongsberg OL47:50+3:168:26
5Jon BjørgumKristiansand OK50:03+5:298:49
6Sindre LangaasNydalens SK50:22+5:488:52
7Bjørn SolbergseterAustmarka IL50:47+6:138:57
8Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL51:41+7:079:06
9Kim Farnes HansenLierbygda OL51:48+7:149:08
10Petter GullikstadRøros IL52:24+7:509:14
11Hallvard FjærLillomarka OL52:33+7:599:16
12Nils Harald StaffOL Toten-Troll52:41+8:079:17
13Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL53:29+8:559:25
14Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb53:35+9:019:27
15Eivind HoffIL Tyrving54:34+10:009:37
16Sture OttesenIndre Østfold OK55:47+11:139:50
17Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering55:55+11:219:51
18Ulf WallinGöteborg Majorna OK57:35+13:0110:09
19Richard Zeiner-GundersenFossum IF57:38+13:0410:09
20Øystein KildahlØstmarka OK57:47+13:1310:11
21Inge GlittumOK Skeidi58:26+13:5210:18
22Egil Wickstrand IversenHeming Orientering58:38+14:0410:20
23Onno VerberneOL Toten-Troll59:05+14:3110:25
24Espen RaastadSkien OK59:15+14:4110:26
25Martin GranlyLillomarka OL1:00:21+15:4710:38
26Eivind TokheimOdda OL1:02:12+17:3810:58
27Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)1:03:01+18:2711:06
28Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse1:03:44+19:1011:14
29Leif Anders StrandeRaufoss IL Orientering1:06:19+21:4511:41
30Hallvard BergIL Tyrving1:06:21+21:4711:42
31Tor LahlumKolbotn og Skimt OL1:06:56+22:2211:48
32Leif Kåre BessebergEiker OL1:08:29+23:5512:04
33Frode HjorthHamar OK1:08:47+24:1312:07
34Morten HulløenKristiansand OK1:12:33+27:5912:47
35Jon KvisliBø OL1:15:52+31:1813:22
36Tom SagaSkien OK1:16:50+32:1613:33
37Alexander FinchSouth Ribble OC1:17:19+32:4513:38
38Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering1:25:24+40:5015:03
39Harald OmlandSkien OK1:25:25+40:5115:03
40Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb1:25:46+41:1215:07
41Kjetil KløvstadSandefjord OK1:35:08+50:3416:46
42Kjetil RønhovdeOdda OL1:41:39+57:0517:55
43Torgeir BrandalKongsberg OL1:56:11+1:11:3720:29
Bjørn Victor LarsenKongsberg OLdiskvalifisert
Per-Arne RøstadsandNydalens SKdiskvalifisert
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegnikke startet

H 60-

4 650 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag38:278:16
2Arve GlittumOK Skeidi38:50+0:238:21
3Morten DåsnesRingerike OL39:58+1:318:35
4Harald ThonSturla, IF40:11+1:448:38
5Torgeir StrandhagenRøyken OL40:33+2:068:43
6Harald HoviSkien OK40:50+2:238:46
7Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb41:06+2:398:50
8Jostein AlvestadWing OK45:01+6:349:40
9Paul Terje HaarrGanddal IL45:18+6:519:44
10Arvid MydlandEgersund OK46:45+8:1810:03
11Tor StrandRaumar Orientering46:47+8:2010:03
12Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar47:09+8:4210:08
12Morten DueMåren OK47:09+8:4210:08
14Rune LaurantsenSkien OK47:31+9:0410:13
15Are EriksenOslostudentenes IK48:53+10:2610:30
16Per W. TorgersenOddersjaa SSK50:36+12:0910:52
17Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL53:48+15:2111:34
18Per SchancheAsker Skiklubb54:26+15:5911:42
19Gisle Nordahl DueMåren OK54:43+16:1611:46
20Kjell SvanbergRøyken OL55:31+17:0411:56
21Per Chr. HagenBø OL55:46+17:1911:59
22Per Hermann KrøgerMåren OK56:45+18:1812:12
23Reidar FossumAsker Skiklubb58:01+19:3412:28
24Morten JohannessenRøyken OL58:09+19:4212:30
25Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb59:32+21:0512:48
26Tov Arne BondalNotodden OL1:00:53+22:2613:05
27Svein Richard BrandtzægHeming Orientering1:03:08+24:4113:34
28Dag KristensenOK Skeidi1:09:07+30:4014:51
29Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn1:10:40+32:1315:11
30Clas SvantesonKolbotn og Skimt OL1:11:14+32:4715:19
31Johan SøftelandFredrikstad SK1:15:48+37:2116:18
32Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1:18:40+40:1316:55
Sjur GjestvangOL Toten-Trolldiskvalifisert
Egil KarlsenAskøy OLikke startet
John HansenKristiansand OKikke startet

H 65-

4 440 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn GrindeOslostudentenes IK38:218:38
2Terje WikstrømRingsaker OK38:45+0:248:43
3Svein S JacobsenIL Tyrving40:25+2:049:06
4Ola BroxOL Toten-Troll42:38+4:179:36
5Harry BreilandÅlgård Orientering43:05+4:449:42
6Tor TrøanHadeland OL43:49+5:289:52
7Paul Martin BergRudsbygd IL45:03+6:4210:08
8Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb46:18+7:5710:25
9Petter NæssOppsal Orientering46:39+8:1810:30
10Sveinung RekaaNotodden OL48:10+9:4910:50
11Øivind FadumSande Sportsklubb48:18+9:5710:52
12Hans Roar BakkenEiker OL48:22+10:0110:53
13Erling HaavikHaugesund IL Orientering48:32+10:1110:55
14Terje LudvigsenLarvik OK49:32+11:1111:09
15Per Ove TransethRøyken OL49:37+11:1611:10
16Knut LillealternFreidig51:10+12:4911:31
17Steinar SkoglundFossum IF51:11+12:5011:31
18Kay JørgensenPorsgrunn OL52:14+13:5311:45
19Paul SkjakerHadeland OL52:32+14:1111:49
20Hugo ChristensenNotodden OL52:35+14:1411:50
21Ove Gunnar JacobsenStokke IL52:42+14:2111:52
22Odd GundersenRaumar Orientering53:10+14:4911:58
23Finn PettersenGjerstad IL54:11+15:5012:12
24Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb54:41+16:2012:18
25Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering56:27+18:0612:42
26Atle AlvheimFana IL56:41+18:2012:45
27Øyvind HoveidAsker Skiklubb57:26+19:0512:56
28Jiri UrvalekPorsgrunn OL58:25+20:0413:09
29Rolf LundeEiker OL58:49+20:2813:14
30Egil HusethKamp/Vestheim IF59:30+21:0913:24
31Torbjørn NørbechRingerike OL59:45+21:2413:27
32Helge ScheiFørde IL1:01:26+23:0513:50
33Atle RemmePorsgrunn OL1:01:59+23:3813:57
34Martin NaufHedrum OL1:02:34+24:1314:05
35Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering1:02:44+24:2314:07
36Jan Ove ØenStord Orientering1:05:59+27:3814:51
37Ragnar Niemi BergStokke IL1:06:25+28:0414:57
38Nils Olav VennevikFreidig1:06:47+28:2615:02
39Roar SætabergetLunderseter IL1:06:55+28:3415:04
40Alf Johan HjelmtvedtEiker OL1:07:08+28:4715:07
41Leif GrutleHaugesund IL Orientering1:08:29+30:0815:25
42Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb1:09:10+30:4915:34
43Åsmund BerthelsenIL Tambarskjelvar1:09:21+31:0015:37
44Finn BjørtuftKongsberg OL1:10:28+32:0715:52
45Øystein SkappelLillehammer OK1:17:07+38:4617:22
Nils-Petter WiikDriv ILdiskvalifisert
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Ole JohanssonPorsgrunn OLdiskvalifisert
Per Oskar LarsenIndre Østfold OKdiskvalifisert
Eilef LandsverkSkien OKdiskvalifisert
Bjørn SteenBø OLikke startet
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orienteringikke startet
Tor SørevikTIF Vikingikke startet

H 70-

4 220 m, 62 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell WintherOppsal Orientering38:299:07
2Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL40:37+2:089:37
3Knut SkjesetVang OL42:34+4:0510:05
4Tore Angell-PetersenFreidig44:29+6:0010:32
5Trygve LølandBirkenes IL45:16+6:4710:43
6Magnus NatåsBergens TF47:09+8:4011:10
7Helge RevhaugRingerike OL48:12+9:4311:25
8Roar BjordalOppsal Orientering48:21+9:5211:27
9Trond FeiringHamar OK48:22+9:5311:27
10Jon FærdenKolbotn og Skimt OL49:23+10:5411:42
11John Thomas PetersenNittedal OL50:28+11:5911:57
12Thor PalmgrenHalden SK50:50+12:2112:02
13Dag Rønning JensenOL Trollo50:53+12:2412:03
14Hasse BergstrømIL Tyrving51:37+13:0812:13
15John Birger SkansenRudsbygd IL51:38+13:0912:14
16Ingar HåkonsenKongsberg OL52:21+13:5212:24
17Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking52:28+13:5912:25
18Terje MalmHamar OK53:02+14:3312:34
19Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb53:08+14:3912:35
20Leif BokerødIdd Sportsklubb53:36+15:0712:42
21Jakob KløverødPorsgrunn OL53:39+15:1012:42
22Hans StordalOL Tønsberg og omegn53:43+15:1412:43
23Ragnar HillestadLardal OL53:59+15:3012:47
24Geir TrøanKolbotn og Skimt OL54:19+15:5012:52
25Runar KittilsenStokke IL54:24+15:5512:53
26Kjell MeenPorsgrunn OL54:39+16:1012:57
27Jan Petter LaugenIL Imås54:47+16:1812:58
28Tor SørensenEiker OL54:49+16:2012:59
29Kjell StenstadvoldIL Tyrving55:28+16:5913:08
30Klaus EngenEidskog OL57:22+18:5313:35
31Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb57:27+18:5813:36
32Harald WesterheimFitjar IL57:33+19:0413:38
33Geir HusdalTIF Viking57:58+19:2913:44
34Harald SteinslandVikebygd IL58:12+19:4313:47
35Magnus LandstadFreidig58:34+20:0513:52
36Bjørn SpjelkavikIL Tyrving58:56+20:2713:57
37Helge LyeIL Tyrving59:04+20:3513:59
38Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb59:25+20:5614:04
39Alf BergIdrettslaget Dyre Vaa59:33+21:0414:06
39Pål SkybergNidarøst OK59:33+21:0414:06
41Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb59:49+21:2014:10
42Widar Taxth LølandHisøy OK1:01:17+22:4814:31
43Sigvald RobberstadHalsnøy OL1:02:27+23:5814:47
44Lars Martin GjeinStokke IL1:02:28+23:5914:48
45Knut LindløvOK Moss1:02:29+24:0014:48
46Andras ZankayBEAC1:04:32+26:0315:17
47Rolf GjølbergLarvik OK1:05:19+26:5015:28
48Gunnar MosevollSkien OK1:05:37+27:0815:32
49Hallvard MyrvollBø OL1:08:28+29:5916:13
50Knut WikstrømRingsaker OK1:08:48+30:1916:18
51Helge FossheimHedrum OL1:11:08+32:3916:51
52Arne LandeBø OL1:12:57+34:2817:17
53Arne Kristian SkiftenesIL Imås1:13:03+34:3417:18
54Magnar NerheimSuldal Orienteringslag1:15:13+36:4417:49
55Rolf LyePorsgrunn OL1:19:10+40:4118:45
56Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL1:21:26+42:5719:17
57Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)1:21:39+43:1019:20
Frank EliassenSandefjord OKdiskvalifisert
John Ivar KjellevoldModum OLdiskvalifisert
Steinar SlettemarkStord Orienteringdiskvalifisert
Carl Ove BergOK Skeididiskvalifisert
Roar ForbordMalvik ILdiskvalifisert
Roar LøkenSandefjord OKikke startet
Kjell Einar AadnevikTIF Vikingikke startet
Henning GaarderKonnerud ILikke startet

H 75-

3 620 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leidulv VinjeNidarøst OK36:4910:10
2Anders TaraldrudIndre Østfold OK38:55+2:0610:45
3Gunnar ØsterbøFreidig38:59+2:1010:46
4Henrik HvoslefIK Stern42:52+6:0311:50
5Per BjørkhaugTIF Viking45:42+8:5312:37
6Tormod DahlenRingerike OL46:55+10:0612:57
7Jon TyldumRudsbygd IL48:21+11:3213:21
8Leif EngenNidarøst OK49:38+12:4913:42
9Helge BjaalandHeming Orientering50:57+14:0814:04
10Anders LaugloOL Trollelg51:10+14:2114:08
11Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering52:54+16:0514:36
12Stig Arild HaugskottOL Trollelg53:31+16:4214:47
13Paul BisethKongsberg OL54:07+17:1814:56
14Magne KlovningPorsgrunn OL54:14+17:2514:58
15Egill KnudsenTIF Viking55:12+18:2315:14
16Jon C. FougnerHeming Orientering55:24+18:3515:18
17Odd AureDrangedal OL55:30+18:4115:19
18Ingolf DybvikStord Orientering56:18+19:2915:33
19Henry SundsetvikOL Trollelg57:21+20:3215:50
20Per Øystein AndersenLarvik OK57:23+20:3415:51
21Finn Faye KnudsenOL Trollelg57:43+20:5415:56
22Oddvar GjelstadSandefjord OK58:28+21:3916:09
23Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange59:19+22:3016:23
24Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1:00:44+23:5516:46
25Trygve FosseGimle IF1:00:46+23:5716:47
26Anton LommeHedrum OL1:01:25+24:3616:57
27Lars Thore TinderholtOK Skeidi1:03:08+26:1917:26
28Oddbjørn HjetlandKristiansand OK1:04:35+27:4617:50
29Arne SæterhaugByåsen IL1:05:03+28:1417:58
29Egil NestandeFørde IL1:05:03+28:1417:58
31Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1:07:49+31:0018:44
32Olav SolbergBø OL1:08:00+31:1118:47
33Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn1:08:51+32:0219:01
34Leif BråtenHeming Orientering1:48:25+1:11:3629:56
35Arne ØfsthusAsker Skiklubb2:02:18+1:25:2933:47
Bjørn W. LudvigsenSturla, IFdiskvalifisert

H 80-

2 880 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor DrageHaugerud IF41:1614:19
2Axel IngvaldsenTIF Viking42:46+1:3014:50
3Knut KjemhusKongsberg OL44:37+3:2115:29
4Magnar ReppesgårdHedrum OL45:01+3:4515:37
5Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL45:19+4:0315:44
6Finn Åge ØsternKongsberg OL46:51+5:3516:16
7Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag48:13+6:5716:44
8Tormod HøimyrSturla, IF59:35+18:1920:41
9Einar JørundlandOK Sør1:02:34+21:1821:43
10Tore S. RasmussenTIF Viking1:03:10+21:5421:55
11Olav MostaulHøydalsmo IL1:30:33+49:1731:26
Helge HalvorsenLarvik OKikke startet

H 85-

2 710 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Paul ForsethOL Trollelg48:4718:00
2Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1:06:30+17:4324:32
3Kjell Audun GjersdalStavanger Orienteringsklubb1:10:22+21:3525:57
Hermann KobbeltvedtTIF Vikingdiskvalifisert
Einar StrandHøydalsmo ILikke startet

Direkte A

5 040 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje LinløkkenØstmarka OK52:4410:27
2Fredrikk DalenNOTEAM1:21:34+28:5016:11

Direkte B

3 820 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid AamandIdrettslaget Dyre Vaa35:149:13
2Tom RådahlIL Tyrving49:04+13:5012:50
3Susanne BøbelIL Imås52:37+17:2313:46
4Ingar StyrvoldLardal OL58:17+23:0315:15
5Liv Kristin BerrefjordLardal OL1:01:59+26:4516:13
6Isabel StureNOTEAM1:08:49+33:3518:00
Jan SteffensenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Eli SæterdalSkien OKdiskvalifisert

Direkte C

2 940 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inggunn ScheiÅs-NMBU Orientering28:079:33
2Hanne Marte ØstervoldHeming Orientering28:18+0:119:37
3Mia EngehultNotodden OL45:56+17:4915:37
4Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn46:26+18:1915:47
5Anne Maren Koren HalvorsenOK Skeidi55:43+27:3618:57
6Ingvill HoftunAsker Skiklubb1:08:02+39:5523:08
7Bjørn StrømmeTIF Viking1:32:23+1:04:1631:25
8Mina Fadnes FevangFossum IF2:49:59+2:21:5257:49
9Tuva Lotte BergHøydalsmo IL2:50:11+2:22:0457:53
10Anna Fadnes FevangFossum IF2:50:25+2:22:1857:57
Sofie Asak-JensenNOTEAMbrutt
Bjørn KnudsenPorsgrunn OLbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor